A robale? Do pracy! płaćcie chore podatki na miliony takich buahahaha
i co ? i nic... ogon podkulony, PIT wypełniony! Zero sprzeciwu, zero choćby plucia na budżetówkę, by pokazać co podatnicy o nich wszystkich myślą.
#polityka
0cc219b9-09c9-4c82-bb62-968aea61c5ff
wombatDaiquiri

@SNCF jaki jest właściwie Twój postulat poza daniem upustu frustracji?


ogon podkulony, PIT wypełniony! Zero sprzeciwu, zero choćby plucia na budżetówkę


PIT wypełnia się automatycznie, nikt mnie na czarno nie zatrudni xD a chodził do urzędu pluć na Bogu ducha winne Grażynki też nie będę, bo i jaki to ma mieć efekt poza aresztem i grzywną?

Strickland

Coraz więcej wykopowych frustratów z genialnym pomysłami plucia na wszystko...

Lukato

Typie, ale weź z tą frustracją wypierdalaj na wykop, dobra? Tam znajdziesz poklask wśród niedojebów intelektualnych, którzy w wieku 30 lat za rękę nie trzymali itp. Chyba, że dostałeś bana i próbujesz się wybić tutaj, to będziesz musiał poczekać XD


Niby co wnosi twój post poza frustracją, z powodu której chcesz "pluć", zapewne na jakieś Bogu ducha winne szeregowe Grażynki z urzędu, pracujące w okolicach minimalnej? Pójdziesz zwyzywać Szymczyka albo innego generała wojska czy policji, tudzież jakiegoś dyrektora wysoko postawionego urzędu? Dobrze wiemy, że nie, bo skończyłbyś w areszcie, a w najlepszym wypadku z solidną grzywną i sprawą w sądzie. Tak więc próbujesz odreagować swoje frustracje w Internecie i nawołujesz do opluwania zwykłych ludzi, pracujących w budżetówce, bo do oficerów zabrakłoby Ci jaj.


Nie wspomnę już o tym, że taki Szymczyk i jemu podobni nie staliby się biedniejsi, a zdanie randomów takich interesuje ich podobnie jak 95 % społeczeństwa, czyli mają to w dupie Idź chłopie na wykop, pomasuj się po jajach z tamtejszymi troglodytami, dobrze Ci zrobi

Zaloguj się aby komentować

(350 000 - 338 120)/22 = 540

Zrobiłem zaawansowane obliczenia statystyczne
Wynika z nich, że AFU na mięciutko zgruzuje na swojej ziemi do końca roku 350k ruSSkiego bydła.
Wystarczy, że utrzymają średnio 540 wyeliminowanych kacapów na dzień i będzie można Sylwestra świętować z jeszcze milszym przytupem

#wojna #ukraina #rosja
spawaczatomowy userbar
958a2d04-9998-419c-86cc-839b408500aa
zachlapany_szczypior

@spawaczatomowy kradne gifa xDD

Zaloguj się aby komentować

Salon24? Check.
Wykop poleca? Check.
Reklama? Check.
Konto pisowskiego propagandysty? Check.
Zachwalanie idiotycznej inwestycji uzasadnionej na zasadzie "trust me bro"? Check.

Codziennie widzę po 3-4 wrzutki o tym DUŻYM lotnisku xd

#cpk #wykop #bekazpisu
bb2862d0-f644-4f7a-a658-16a8639d06ba
Kahzad

@maximilianan przekonałeś mnie do podpisania petycji

I jeszcze dorzucę na Patronite Good Times Bad Times. Zasłużyli za ten materiał o CPK

Catharsis

@maximilianan Żeby nie było, nie jestem za ani przeciw bo się na tym temacie nie znam, ale też zauważyłem że na Wykopie od czasu wyborów praktycznie codziennie jest jakieś wykopalisko o CPK i pod nim komentarze typu "nie jestem za PISem, ALE..." więc to raczej nie są przypadkowe wrzuty przypadkowych użytkowników tylko skoordynowana akcja.

Klopsztanga

kazda inwestycja w tym kurwidolku jest lepsza niż przepierdalanie kasy na TVP, 800plus i 13 i 14

Dlatego też tak, chciałbym cpk. Wtedy będzie na co mój hajs co miesiąc idzie. Nawet mogą wybudować wielkiego misia Bareji. Dalej lepsze niż karmienie patologii

Zaloguj się aby komentować

Kupiłem se nowy obiektyw Samyang 135f2, niestety w manualu i chciałem kilka zdjęć psa zrobić ale jedyny moment jak sie nie rusza na tyle, żeby wyostrzyć w punkt to jak sra
#pieskiezycie #smiesznypiesek #psy #zwierzaczki #fotografia
b21a4e30-89c2-46fd-ab1b-a6390079fbf4
01e2c8bc-d8e8-471e-beda-b2379d94b4f1
sone

Jaszczur

inskpektor

@adam_photolive Sam tego chciałeś: https://imgur.com/a/LHGZQzc

Kocurowy

Jakie body kolego?

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #bekazlewactwa #polityka
9ce4cc69-0177-472b-9a2e-35e253085f61
Lurriel

Ha tfu na tego pokemona!

niepopularna_opinia

@KasiaJ Izrael bombardujący cywili? Nie widziałam.

xuIodue

Brakuje jeszcze, Tak, kobiety głosują na kobiety, co widać po naszej partii

Zaloguj się aby komentować

Jako dziecko uwielbiałem obserwować karmnik w zimie. Teraz też w sumie lubię.
Sikorka wcina słoninkę, a co.

r6 + 70-200 f4 is.

#fotografia #mojezdjecie #canon
0fa623d9-e6b6-457b-9c08-23e73b795ecd
Curumo

A w ogóle wiecie, że ptaki (jak i ssaki nawiasem mówiąc) wyewulowały z gadów i są spokrewnione z dinusiami?!

Zaloguj się aby komentować

Serwis Poufna rozmowa ujawnia kolejny email ze skrzynki Michała Dworczyka. 30 kwietnia 2020 roku ówczesny wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń pisał do szefa KPRM: „Przygotowanie wyborów prezydenckich w tych warunkach to partyzantka, której pierwsze efekty już widać”.

Wycieki pakietów wyborczych, brak szans na terminowe zorganizowanie drugiej tury oraz zagwarantowanie terminowego dostarczenia pakietów wyborczych, trudność w przygotowaniu spisu wyborców, bardzo wysoki koszt organizacji, ryzyko fałszerstw – to tylko część problemów związanych z organizacją wyborów kopertowych, na które uwagę zwrócił wiceminister aktywów państwowych Artur Soboń w mailu wysłanym do szefa Kancelarii Premiera 30 kwietnia 2020.

Jak wynika z korespondencji ujawnionej przez serwis Poufna Rozmowa, rząd Prawa i Sprawiedliwości doskonale zdawał sobie z tych problemów, gdy Jacek Sasin parł do organizacji wyborów kopertowych.

„Gwarantujemy bałagan i brak powagi wyborów (...) Niemal co trzecie gospodarstwo domowe nie ma skrzynki pocztowej (...) Będziemy mieli w przestrzeni publicznej obrazki pakietów na płocie, w błocie, na śmietniku, itd.” – tłumaczył.
Ujawnienie tej korespondencji nieprzypadkowo pewnie zbiegło się z powołaniem przez nowy Sejm komisji śledczej ds. wyborów kopertowych.

Wybory kopertowe to akcja zorganizowana wiosną 2020 roku przez ministra aktywów państwowych Jacka Sasina. Chodziło o wybory prezydenckie, do których według kalendarza wyborczego miało dojść wiosną 2020 roku. Organizacja wyborów była jednak niemożliwa ze względu na wybuch pandemii Covid-19.

31 marca 2020 roku rząd Zjednoczonej Prawicy podjął decyzję o tym, że wybory odbędą się w terminie – 10 maja, ale będą korespondencyjne. PiS bał się, że jeśli wybory prezydenckie się opóźnią w wyniku kryzysu pandemicznego, prezydent Duda może stracić władzę.

PiS złożył więc ustawę, która zmieniała sposób głosowania w wyborach prezydenckich z bezpośredniego na korespondencyjne. Główny wysiłek organizacyjny przerzucono z Państwowej Komisji Wyborczej na Ministerstwo Aktywów Państwowych. Podlegająca mu Poczta Polska miała być odpowiedzialna za dostarczenie i odbiór od obywateli pakietów wyborczych.
Kluczową rolę w organizacji wyborów kopertowych, których zbadaniem zajmie się już powołana teraz w nowym parlamencie komisja śledcza, odegrały trzy osoby: premier Mateusz Morawiecki, minister aktywów państwowych Jacek Sasin oraz szef PiS Jarosław Kaczyński. O tym, jaką każdy z nich ponosi odpowiedzialność i na czym polegały nieprawidłowości przy organizacji tych wyborów.

Jak wynika z maila ujawnionego przez serwis Poufna Rozmowa, już 30 kwietnia 2020 rząd Zjednoczonej Prawicy był w pełni świadom gigantycznych trudności z tym związanych. „… żeby komuś nie przyszło do głowy zrobić podbudowę pod ewentualnego „kozła ofiarnego” za nieudaną operację wybory korespondencyjne (choć sama Poczta jest pod bezpośrednim nadzorem Jacka Sasina) radzę się i zostawiam kilka myśli…” – pisze ówczesny wiceminister aktywów państwowych do szefa Kancelarii Premiera Michała Dworczyka.
https://oko.press/sobon-do-dworczyka-o-wyborach-kopertowych
#wiadomoscipolska #putinowslapolska #jebacpis #bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować

evilonep
evilonep
Gruba ryba
Śnił mi się dzisiaj sejm xD wszyscy posłowie dostali służbowe obuwie, które miało defekt powodujący u nich zatkany nos xD i chodzili dziennikarze, którzy rozpytywali posłów jak im się oddycha w nowym obuwiu xD chyba już źle ze mną... xD

#sny
MasterChef

Zmniejsz dawkowanie dla swoje zdrowia.

GtotheG

@evilonep xDDDD

Zaloguj się aby komentować

Będą #bajki z #dzieci

Powiem szczerze, że 36 bajek i rzutnik za 200zł to dobry strzał, więc trochę #chwalesie
a71400ca-ea95-48a8-b6d3-55092ab57f6d
Piechur

Gdzie kupiłeś? OLX czy coś innego?

pol-scot

@PanNiepoprawny parę dni temu widziałem na olx rzutnik i spory zestaw bajek za 1300

Pawelvk

kurde faja, też miałem Anię, ale oddaliśmy gdzieś po rodzinie z 10 lat temu, a teraz człowiek patrzy i zazdrości

Zaloguj się aby komentować

Moja żona robi ładne ozdoby na święta, więc się pochwalę.
#święta #rękodzieło
b49100e0-6e89-41d8-a21e-448cc623750e
e2e821f5-d625-40de-aa56-011cf8c7037e
60c58762-098f-4f6e-b97a-be456af0c5ce
6d63961a-2a86-4004-9729-a3be028a1aa2
Thomash80

Myślałem, że żoną sie pochwalisz, ale ozdoby też niczemu sobie

em-te

@Piesek to na barmitzwę?

Curumo

Ta pierwsza sztos

Zaloguj się aby komentować

To jest Piotr. Jako młody człowiek poszedł do kościoła i trafił tam pod „opiekę” narcystycznych księży. Przez kolejne lata egzorcyści i charyzmatycy wypędzali z niego złego ducha. W ten sposób prawie doprowadzili go do śmierci. Po latach okazało się, że domniemany demon to choroba afektywna dwubiegunowa. Wszystko wydarzyło się w dużym mieście we wschodniej Polsce.

Jakie rzeczy dzieją się w mniejszych miejscowościach? Ilu jest pokrzywdzonych podobnymi praktykami w całym kraju? Głosu wielu z nich nie usłyszymy, bo już nie żyją.

Trzeba powstrzymać działalność sekt w Kościele oraz duchownych, którzy dopuszczają się szamańskich praktyk krzywdząc bezbronnych ludzi.

Szczery, osobisty i bulwersujący wywiad z Piotrem znajdziecie w całości na YouTube:
https://youtu.be/nqxTyL-dQSo

#egzorcyzmypolskie #lublin #psychologia #psychiatria
8bf74e64-2df2-4fbe-b5b9-cb434153d694
100mph

Znam podobna historie.

pkostowski

@100mph Pisz do mnie na priv albo na maila. Może będzie z tego kolejny wywiadzik. Bez takich materiałów nic się nie zmieni.

5tgbnhy6

świetna rozmowa, jak słyszę o tych odjazdach, typu przypisywanie każdej przeciwności szatanowi, to kojarzy mi się z osobowością schizotypalną, generalnie wiele taktyk manipulacyjnych związanych z patologią osobowości z wiązki B - FOG, triangulation, flying monkeys itp.


ja jestem ateistą wychowanym w katolickim domu i cały czas mnie zastanawia jak po takich doświadczeniach można pozostać w wierze i kościele i nie skreślić całego tematu jako machiny manipulacji ludźmi (no offence)

GtotheG

@pkostowski 26:10 - zaczelam sie dusic ze smiechu xD dobra faza!

Zaloguj się aby komentować

100mph

Ćwoki nie zauwazaja nawet tego, ze ten przekaz jest tak glupi i nachalny, ze coraz wiecej dotychczas popierajacych ich ludzi, to zauwaza xD

uxrdr

Starszy, zgorzkniały chłop, dorwał się podstępem do władzy, a że z myśleniem koncepcyjnym kiepsko - to wymyśla tortury, ku uciecze swoich kompanów. Myślę, że tego poziomu prymitywnej mściwości nie da się już nawet leczyć .

@smierdakow Beata Kempa ostro o Kaczyńskim. Tylko nie wiem, po co ten bełkot o Tusku na początku.

tankowiec_lotus

@smierdakow 

Starszy, zgorzkniały chłop

Proszę ugułem nie obrażać Pana Kaczyńskiego, to że 8 lat rządu mu się rozsypało jak lepianka w Afganistanie to nie powód do obrażania

Zaloguj się aby komentować

Ruskie straty na dzień 09.12.2023r.

#wojna #ukraina #rosja #rosyjskiestraty
76e1a551-e51c-42c3-b27b-3c7de93e7852
moderacja_sie_nie_myje

Kurwa, chyba nie będzie 350k na święta :((((((

HollyMolly

@moderacja_sie_nie_myje Przy tych liczbach będzie.

xniorvox

@moderacja_sie_nie_myje Ale na ruskie Boże Narodzenie (7 stycznia) już raczej tak. Będą mieli śliczny upominek od Dziadka Mroza.

dzangyl

@inty kacapy nadal atakują, mordują, niszczą, ale na olimpiadzie i tak wystartują. Co za pojebany świat.

inty
inty

Serio? O ty akurat nie słyszałem... Co za świat.

conradowl

@dzangyl bo to nie olimpiada, tylko komercyjne gówno za pieniądze.

vredo

~338 tys. jeszcze tylko 130 mln. i fajrant.

Zaloguj się aby komentować

Shinek
Shinek
Osobistość
#ukraina #chwalesie #wojna
O Kurwunia, o ja pitole! Po prawie 2 latach dostalem swoj pierwszy order! Nie znam sie za bardzo na tym ale ten wyglada na naprawdę poważne odznaczenie! Jestem spełniony
3e939f47-b6be-4101-8fd8-5038c474664a
Polish-Post

Słodko, szkoda że nie order heroja ukrajiny

Shinek

@Polish-Post  a to trzeba chyba glownie gryzc piach zeby go dostać, jeszcze mysle chwile moge sie wstrzymac:p

Zaloguj się aby komentować