Wesprzyj nas i przeglądaj Hejto bez reklam

Zostań Patronem
Teraz będą atakować Trumpa jego własną bronią XD

#politykazagraniczna #usa #heheszki
aa43070d-1059-4cd6-bb5c-08c7a3f5086f
TRPEnjoyer

No i słusznie. Trump jest w wieku, w którym Biden był w wyborach 2020, gdy był "za stary na stołek".

Pstronk

Trump za stary a Biden jeszcze chwilę temu nie xD

kodyak

Trumpkarze już mają swoja narrację że camala w zasadzie robiła wszystko co mówił biden więc w związku z tym że był tak stary i nie wiedział co robi to ona też jest winna

Zaloguj się aby komentować

Kontrola nawodnienia

Nowy tydzień, nowe możliwości, nowe wyzwania... ale to samo #codziennepiciu

Jeśli wstaliście dziś lewą nogą, niewyspani, niewypoczęci, to... łączę się z Wami w bólu. Ale myślę, że szklaneczka wody jest w stanie poprawić Wam humor. To co, napijemy się wspólnie?

PS. To może zabrzmi głupio, ale uwielbiam to, że mamy tu piciowych stałych bywalców. Seweryn z energetykami, KatieWee z kompocikiem, splash z Krystynką, Gepard z gifami, camonday z roślinkami, pluszowy_zergling ze statystykami, Lubiepatrzec promujący zabieranie wody w góry, conradowl z kurkami, Pan_Buk z biblioteki, w której nie wolno się napić... I wszyscy, którzy od czasu do czasu wbijacie w komentarze - fajnie, że jesteście! ʕ•ᴥ•ʔ

#kontrolanawodnienia #odwodnienie #woda #przypomnienie
Wrzoo userbar
1f7d4cc1-8c00-41bf-810b-549365756701
Pan_Buk

@Wrzoo Ja dzisiaj spoko, dzięki za troskę.

b87ceb30-47f0-4b96-b589-d6e13da71efa
dez_

@Wrzoo omelette du fromage

Panda

@Wrzoo Wszystkich butelek nie wypijemy, ale próbować warto!

Dotychczas rano po wstaniu piłem szklankę wody z cytryną, jednak od dzisiaj stwierdziłem, że ten poranny nawyk zmieniam na dwie szklanki. A co, stać mnie!

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
#heheszki #biden #usa #heheszkipolityczne
b6e8163f-99e3-40f1-b809-c772592fbf9f
Pan_Buk

@A_a Są jaja:

"W Newadzie i w Wisconsin gdzie Biden otrzymał już nominacje, stanowe przepisy zabraniają usunięcia kandydata z listy. Jedynym wyjątkiem może być śmierć kandydata. Ciekawe czy obejdą jakoś przepisy czy Biden stanie na wysokości zadania?"

Zaloguj się aby komentować

Dobra wiadomość, wzrośnie akcyza na alkohol! Obawiam się tylko, że wzrost będzie niewystaraczający, najtańsza butelka wódy powinna kosztować minimum 50 zł, choć to krok w dobrą stronę.

Minister finansów tłumaczył w poniedziałek, skąd wziął się pomysł na rekordowe podwyżki akcyzy na papierosy. Andrzej Domański zapowiedział ponadto, że podwyżka akcyzy na alkohol nie ulegnie zmianie w porównaniu z mapą drogową przygotowaną jeszcze przez rząd PiS.

https://biznes.interia.pl/finanse/news-ceny-alkoholu-wzrosna-bedzie-podwyzka-akcyzy-minister-finans,nId,7685225

#alkoholizm #alkohol #polska #polityka #wiadomoscipolska #gospodarka

Czy wzrost akcyzy na alkohol to dobry pomysł?

177 Głosów

Zaloguj się aby komentować

Dzemik_Skrytozerca

A ja się nie dziwię. Są takie dzieci.

lechaim

@smierdakow nadal to rozchodzę, matulu xD

GordonLameman

Przypomniało mi się, jak moja rydzykowa ciotka chciała przekonać, że pewnej nocy z soboty na niedzielę, przypadkiem tak się złożyło, że to była Wielka Sobota i Wielka Niedziela, jej 7-letni synek miał całą noc koszmary i miotał się po łóżku. Ale wiecie co? Rano się obudził i wykrzyknął: "Alleluja! Jezus Żyje!".


No, pękałem ze śmiechu. Aż mnie chciała na egzorcyzmy wysłać xDDDDDDD

Zaloguj się aby komentować

NiebieskiSzpadelNihilizmu

I pomyśleć ile dokładnie takiego gówna zalega po sądach i blokuje terminy...

suseu

@festiwal_otwartego_parasola I to wszystko przez psa i rodzynek brazylijski xD

vredo

@festiwal_otwartego_parasola Miałem kiedyś przygodę z panem "prawnikiem", sam wystawił łapę i Luna cocker spaniel go dziabnęła (mnie od dziecka mama uczyła żeby nie głaskać obcych zwierzątek) i wojna z typem, był nawet wojewódzki lekarz weterynarii i wyjaśnił co i jak, pan "prawnik" pierdzielił, że trzeba płacić, bo on już dwa zaszczyki na wściekliznę (bierze się trzy i terapii nie można przerwać) wziął (pieseł szczepiony) nawet chyba se nożem pojeb ranę pogłębił. Cisza. Chyba widział, że nie odpuszczę i jebnięty jestem bardziej niż on.

Zaloguj się aby komentować

Moja mama ma nowego partnera, z którym odwiedziła mnie w Sobote i dziś już pojechali. Oboje mają +70 lat, gosc ma moj szacunek za to ze przyjechał z mapą z lat 70, tylko pewnych dróg nie było na niej ale dojechali 😀

Nie mam w sumie zadnych przemyśleń, poza tym, że mam super rodziców, ktorzy mają swoich fajnych partnerow. Mama ze swoim kolegą wyjechali przed 9, 6h podrozy, zwiedzalismy miasto do 21 w upale (ponad 10km), wrocilismy na kolacje i o 23 poszliśmy na miasto na cytrynówke do pubu rockowego, wrocilismy do domu okolo 3. Rano o 9 sniadanie i dalej w teren. Zero narzekania, ze zmeczeni, tylko petarda energetyczna i do przodu. 53 rocznik. Zaczynam bardzo doceniać, że tak życie się potoczyło!

#przemyslenia
Naczelnyhejterkacapow

Zdrowie to jedno, mentalność to drugie, u mnie oboje lekko przed 70 ale narzekają ze wszystko ciężko, a mają własne spłacone mieszkanie i względnie są zdrowi i mobilni (auto mają i śmigają, zakupy sobie robią etc)

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #humorobrazkowy
4bc9633b-38c0-4203-8893-b1baa2f24a9a
conradowl

Mam skrzynkę na tlenie założoną coś jak byłem nastolatkiem, używana tylko do kont na byle sklepy, co i tak raz coś zamówię. Jezu, tam jest około 20 e-maili spam na dzień obecnie, od 2016 przestałem usuwać bo się poddałem. Boję się tam zaglądać czasami

Zaloguj się aby komentować

Młodość w próchnie Mniej więcej każdy prawdopodobnie kojarzy, jak wygląda dorosły jelonek rogacz (Lucanus cervus) – jednak nie każdy wie o tym, że podobnie jak wiele innych owadów, także jelonek spędza większość swojego życia jako żerująca w próchnie larwa.

Larwy jelonka rogacza mają postać rogalikowo wygiętych pędraków o kremowym, częściowo przejrzystym ciele i pomarańczowej głowie z ciemnymi, ostrymi żuwaczkami. Rozwijają się w spróchniałych lub przeżartych przez grzyby kłodach, pniach oraz korzeniach drzew i krzewów liściastych (w Polsce preferują dęby), przez kilka lat karmiąc się próchniejącą tkanką roślin.

Co ciekawe, larwy jelonka porozumiewają się między sobą za pomocą tak zwanej strydulacji – pocierają o siebie odnóża zaopatrzone w mikroskopijne, ząbkowane struktury i wydają w ten sposób krótkie, przypominające zgrzytanie dźwięki. Dźwięki te są odbierane przez inne larwy jako rozchodzące się w podłożu wibracje. Po co jednak larwy miałyby ze sobą "rozmawiać"? Prawdopodobnie oznajmiają w ten sposób swoim pobratymcom, że dany kawałek spróchniałego drewna jest już zajęty i że już ktoś tam żeruje.

Przed przemianą w poczwarkę larwa jelonka robi się szczególnie nietowarzyska – w spokojnym miejscu przygotowuje sobie niewielką, wygryzioną w drewnie lub wyrobioną w ziemi komorę (tak zwaną komorę poczwarkową – kokolit), w której ulokuje się na czas przeobrażenia. Jeśli inna larwa przypadkiem zakłóci jej spokój, lokatorka komory wydaje dźwięki i czasem nawet "bodzie" głową, wysyłając w ten sposób wiadomość, że zajęte i że gości nie przyjmuje.

Czas życia jelonka rogacza jest uzależniony od czynników środowiskowych panujących na danym terenie. Rozwój larwy trwa od trzech do nawet siedmiu lat – na naszych terenach przeciętnie około pięć lat – z kolei stadium poczwarki może trwać kilka tygodni lub kilka miesięcy. W strefie umiarkowanej jelonki zwykle przepoczwarzają się na jesieni, jednak miesiące chłodu przeczekują w kokolitach i jako owady dorosłe wychodzą na powierzchnię dopiero na wiosnę. Po kilku wiosenno-letnich tygodniach, w trakcie których starają się rozmnożyć, kończą życie.

#ciekawostki #przyroda #natura #zwierzeta #owady #polska #lasy
tag serii: #7ciekawostekprzyrodniczych
4ed4784e-eb9a-44e6-a685-17895ba20393
df454756-6f3b-4178-993b-d7852227e6eb
803c8bf0-2084-4b84-9abb-05a78bcfe93e
38b3608a-50e3-4445-8a66-b7f0168d8b33
GrindFaterAnona

@Apaturia czy larwa ma te rogi "na plecach"? dobrze czytam zdjecie larwy?

Zaloguj się aby komentować

TRZECIA SIŁA W POLSCE

lub jak kto woli - ostatnia, bo było tylko 3 kandydatów xd

#polityka
c8affd92-7706-4544-9142-1aa6a2fbb2cf
serel

Dowcip z brodą na tę okazję


Chruszczow założył się z Kennedy’m kto będzie szybszy na 100 metrów . Jako młodszy, bardziej wysportowany wygrał Kennedy.

Na drugi dzień "Prawda" napisała: "Serce Narodu Radzieckiego Towarzysz Chruszczow zajął zaszczytne drugie miejsce, Kennedy zaś był przedostatni".

jajkosadzone

Tak sie robi dobra propagande...

jonas

Ej, ale to nie jest fejk?

...

Ojacie.

Zaloguj się aby komentować

Następna