Zdjęcie w tle
Heheszki

Społeczność

Heheszki

1k+
. #heheszki #deheszki #jedzzhejto
deafone userbar
1abea8b2-bf2b-4430-b537-1b3cdb5b29d4
Odczuwam_Dysonans

@deafone mam takich dwóch ziomków, notabene kuzyni. Jeden kiedyś chciał przybrać na masie, codziennie wpierdalał w Macu albo KFCu, cały miesiąc. Przytył w sumie jakoś 2-3kg. Minęły kolejne dwa tygodnie, jadł już normalnie. Wrócił do swojej wagi xD drugi tak samo, chudy tak że za młodu mówili do niego szkielet, a jak się zamawiało pizze to jebany potrafił ojebać najwięcej.

A ja jak przywitam nowy tłuszczyk, to się już później skurwysyna pozbyć normalnie nie mogę xD

Dzban3Waza

@Odczuwam_Dysonans bo to nie są procesy na miesiac

mordaJakZiemniaczek

Szkodliwy mit - przekonanie, że inni mają jakoś wyjątkowo lekko, tylko ja jak wpierdzielam, to od razu w uda idzie. A nikt nigdy nie wie do końca, ile ten chudy się nazapierdala, żeby tym chudym pozostawać.

Borsuk_z_boru

@mordaJakZiemniaczek To ja - ten pierwszy xD I faktycznie zapierdalam dużo, bo lubię, a każdy się zachwyca, bo "ty to możesz jeść i nic nie tyjesz". XD


Ale jakoś nie dociera do nich to, że po robocie fizycznej idę np. na 50 km na rower i potem jem co chcę i ile chcę, a oni po biurowej jadą samochodem do domu i płaczą, że po kawałku pizzy tyją xD

Nedkely

@mordaJakZiemniaczek Jak idzie w uda to dobrze

CoryTrevor

Oczywiście, że predyspozycje mają znaczenie. Jeszcze do niedawna jadłem kosmiczne ilości jedzenia (w tym słodyczy i słodkich napojów), każdego wieczora pod sam korek. Do tego siedząca praca i mało sportu - nigdy nie przekroczyłem 85kg przy wzroście 187cm. Z kolei moja siostra musi się cały czas pilnować żeby nie przytyć.

Zaloguj się aby komentować

#heheszki #motoryzacja
83ff9757-29d0-4c8d-b214-424cdf2c2fb9
Pekci-Sajmon

Trzeba było napisać że "jeździsz Mercedesem GLSem" i wstawić tą fotkę, to by lepiej pasowało. Tym bardziej że nie wszyscy ogarniają marki aut po modelu.

6854d7e8-421b-4774-a1bf-ae5f0a6b07cf
conradowl

@Pekci-Sajmon jakby mem nie był postarany na 30% to by nie był memem

A_a

@conradowl ja włożyłem w niego całe 21,37% bo podjebałem

Zaloguj się aby komentować

Następna