Zdjęcie w tle
razALgul

razALgul

Sum

Dołączył/a: 17.01.2023

  • 44Wpisy
  • 314Komentarzy
  • 3Obserwujących
Mapa zasięgu GSM, LTE, CIA, FBI.
W Niemczech, można słono zabulić za kamerę w samochodzie.
O przyrodzie Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia

Najpewniej, są tu ludzie z czaszką o większej pojemności, niż moja. Mam pytanie, odnośnie zasięgu telefonu, oraz rodzaju samochodu w jakim się jest. Tera konkretnie Krzychu kadetem. Czy buda samochodu może mieć wpływ na jakość zasięgu w telefonie?

Codziennie pokonuje tą samą trasę i w dwóch miejscach gubię zasięg. Jakieś dziury są. Dzisiaj jechałem innym, w miarę świeżym samochodem i nie było żadnych problemów.

#technologia #gsm #motoryzacja

Zaloguj się aby komentować

Zdrowa kranówka

Przeczytałem na ten moment wszystko, co interesowało mnie, w sekcji "artykuły".

Teraz sobie patrzę na Wasze nicki. Dawno nic mi tak humoru nie poprawiło

Zaloguj się aby komentować

W kwestii tego, czy mówi się w Ukrainie, czy na Ukrainie.

Czytałem zarówno suche oświadczenie Rady Języka Polskiego, jak i wpis z tefałenu (z trochę większym komentarzem) https://tvn24.pl/polska/w-ukrainie-czy-na-ukrainie-jak-pisac-i-mowic-poprawnie-opinia-rady-jezyka-polskiego-5889703 .

Po czym podszedłem do mojej koleżanki i się pytam: "jak Wy wolcie, jak u was się mówi?".

Odpowiedź była taka, że na Ukrainie, ale... "na Ukrainie" mówią kacapy, bo myślą że to ich. I Ukraińcy tego nie lubią, ale w kacapskim wykonaniu. Kiedy są tu, u nas w Polsce, nie przeszkadza im to, bo nie mamy aspiracji do podważania ich suwerenności.

@BenAli ja się nie pytałem jak mam mówić po Polsku, tylko jak się mówi u nich...

Myślałem, że "jak Wy wolicie" to pytanie o nasz język. Zresztą niżej pisałeś, że im to w Poslce nie przeszkadza. No nic.

@BenAli "jak Wy wolicie" i po przecinku, " jak się u was mówi". Geralnie chciałem znać opinie kogoś z Ukrainy i tyle. Napisałem też, że im to nie przeszkadza, bo jakiś czas temu, były wielkie rozprawy wśród Polaków. Czy mówi się tak, czy tak.

Zaloguj się aby komentować

Rozmawiam sobie z kimś o polityce i mimo różnych poglądów na sytuację, nie wyzywamy się do 10 pokolenia wstecz. Ciekawe czy taki trend, się tu utrzyma? Na razie jest fajnie

#dyskusje #polityka

@razALgul oby jak najdłużej, widać dużo wyższy poziom rozmowy nawet w razie różnicy zdań.

@razALgul miejmy nadzieję ze nie i w końcu zaczniemy się wyzywać

@Legitymacja-Szkolna jasne, jakaś profilaktyczna "kurwa" może polecieć, ale bez przytyków personalnych, bo wtedy robi się niezdrowo i zaczniemy kopać doły, by zrównać się poziomem z wykopem.

Zaloguj się aby komentować