Zdjęcie w tle
strzepan

strzepan

Specjalista
  • 12wpisy
  • 32komentarzy
  • 0obserwujących

Mnóstwo osób narzeka, że hejto zalane jest przez politykę, tymczasem jedyne wpisy związane z polityką, jakie zdążyłem tu zauważyć, to właśnie te mówiące o tym, jakie to hejto nie jest zalane przez politykę. Też tak macie, czy to tylko ja w jakiś cudowny sposób znajduję się w swego rodzaju bańce informacyjnej?

schweppess

@strzepan dzisiaj spokojnie było faktycznie. Kwestia dnia, faktycznie czasami jest więcej nieco, ale mi to nie przeszkadza - niestety, polityka jej nieodłącznym elementem naszego życia i lepiej wiedzieć, co się dzieje.

4
Wyrocznia

@strzepan tylko pisowski śmieć z przeznaczeniem do utylizacji może jęczeć że polityka

0
Cybulion

@strzepan problemem jest to ze pod jakimkolwiek postem okolopolitycznyn zaraz startuja bojowki pis/po/konfy/komuchow i robia syf

1

Zaloguj się aby komentować

Coś, co często sprawia problem osobom, które chcą mówić o astronomii:

 

1. Wenus - forma żeńska

 

"Spójrz na [tego] Wenusa" - źle

"Spójrz na [tą/tę] Wenus" - dobrze

 

2. Satelita - forma męska

 

"Amerykańska [ta] satelita" - źle

"Amerykański [ten] satelita" - dobrze

 

#astronomia #jezykpolski #grammarnazi

JuanPablo2137

Hejto miał być lepszy od wykopu, ale oczywiście jest tu dokładnie kropka w kropkę tak jak na wykopie, gorące zasrane polityką (tak jak i na wykopie, wpisy przeciw pisowi, co nie jest złe same w sobie bo PiS to katolicki rak, tylko obala to mit jakby wykopem miał rządzić "literalnie" Obajtek i Kaczyński i w ogóle PiS, dlatego wykop zły xD) oraz Ukrainą. Chyba jedyne czego tutaj jeszcze nie ma to patostreamów i patogal MMA czy czego tam.
Btw przed tą aferą top 24h też były zasrane polityką.

0
ZohanTSW

@Acrivec o ile też nie widziałem żeby ktoś używał męskiej formy dla Wenus to wiem że mało kto wie, że satelita jest rodzajem męskim

1
strzepan

@JuanPablo2137 ale to ty dzwonisz

2

Zaloguj się aby komentować