Ostatnie tygodnie to dobry czas dla nowej muzyki, starych wyjadaczy
#metal #sludgemetal #sludge #postmetal

Ostatnie tygodnie to dobry czas dla nowej muzyki, starych wyjadaczy
#metal #sludgemetal #sludge #postmetal
Zaloguj się aby komentować
Russian Circles wleciało dziś na pełnej! Miłego odsłuchu :)
#metal #postmetal #sludgemetal #sludge
Zaloguj się aby komentować
Wrzucono już najbardziej znane i ikoniczne kawałki, to ja polecę czymś mało znanym
Kawałek: Shapeshifter
Płyta: Times Like Vines
Zespół: She Said Destroy
Odsłuch: Youtube
moja propozycja do #deathmetal #metal #kacikmelomana
Zaloguj się aby komentować
Wygląda na to, że wygrałem...
Temat: Byt introwertyka na Hejto.pl
Rymy: nocne - ekstaza - mocne - odraza
Zasady:
Masz podany temat i rymy
Ogarniasz wierszyk w tej tematyce i z tymi rymami.
Oczywiście rymy mają być użyte z zachowaniem podanej kolejności
Szerzysz radość z tworzenia
Piorunujesz jak najęty
Wiersz z największą liczbą piorunów do 20:00 wygrywa, a jego autor wrzuca własny temat i rymy
Pamiętasz o tagach i społeczności
#zafirewallem #naczteryrymy
Zaloguj się aby komentować