Zdjęcie w tle
Dyskusje

Społeczność

Dyskusje

4k+
  1. Nie bardzo rozumiem koncept 'społeczności'. Chcę podyskutować, więc dyskusja, ale nie ma jak dodać Hejto.
    1a. Kto dodaje społeczności/ tematy per społeczność?

    2. Chciałbym zmienić mój domyślny widok serwisu na "najnowsze" bo jednak jestem dopaminowym ćpunowrakiem i potrzebuję ciągłej stymulacji. Interfejs przewiduje taką opcję czy mam sobie poradzić javascriptem i Greasemonkey'em?
65d11688-d1fa-4471-86b3-025de43356bc
walus00231 minut temu

@mike-litoris ja ustawiłem skrót na pulpicie telefonu do hejto właśnie z zakładką najnowsze

0

Zaloguj się aby komentować

Hello!

Myślę, że link do "moich społeczności" powinien być wyciągnięty wyżej - do samego menu.
Ponadto, ta lista jest spoko jako dodatkowy widok, ale chyba lepiej sprawdziłoby się sortowanie wątków ze wszystkich obserwowanych przeze mnie list (tak jak na reddicie - przycisk Home)

2d467f23-7db3-4768-94bb-7ab70e3a1688
c1bc2a33-8982-454c-9368-d13ea9fb8601

Zaloguj się aby komentować

Cześć, z uwagi na to, że portal Hejto zyskuje na popularności, chciałbym zaapelować do jego użytkowników, aby nie powielali wzorców z innych serwisów. Widzicie, że tutaj jest sporo ciekawostek - ludzie, których interesują dane dziedziny znajdują w Internecie rzeczy unikalne, którymi dzielą się z innymi oraz wspólnie komentują swoje zainteresowania. I niech tak zostanie...

U konkurencji prym wiodą teraz treści pochodzące z serwisów informacyjnych. A jak wiadomo:
1. PAP > jeden serwis > drugi serwis > media społecznościowe > clickbajty
2. zagraniczny serwis > tłumaczenie w polskim serwisie > drugi polski serwis > media społecznościowe

Skutek jest taki, że w Internecie krążą setki dublujących się wzajemnie informacji, które różnią się jedynie drobnostkami. W mediach społecznościowych to samo. Od takich treści nieraz ludzie chcą uciec! Pozwólmy im na to i stwórzmy społeczność, która będzie unikalna, a do której użytkownicy będą podchodzić jak do biblioteki, z której zawsze wynieść można coś wartościowego. A nie bezwartościowy szum informacyjny

Bezkresgodzinę temu

@Miedzyzdroje2005 Dokładnie, dobrze byłoby tu mieć bardziej eksperckie / niszowe artykuły. Jak będę miała ochotę na mainstream to wejdę na Onet a nie na Hejto.

Zaloguj się aby komentować

FormethDebiutant

Apka Hejto powinna mieć ukrytą koparkę krypto. Ogromną koparę, co strasznie zamula telefon i odpala się tylko, jak ktoś uruchomi apkę wypok (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠)

rychu6332 godziny temu

Brzmi jak dobry plan

Zaloguj się aby komentować

MaXPraktykant

Pierwszą ofiarą głupoty eko-terrorystów jest...ekologia! Do recyklingu papieru, szkła, plastiku potrzebna jest tania energia. Punkty skupu nie przyjmują tych surowców albo chcą je za darmo. Skutek będzie taki, że czego suweren nie spali w piecu to reszta będzie walać po rowach.

libertarianin2 godziny temu

Rok 2022 i ktoś nadal nie wierzy że ekologia jest dobra...

MaX2 godziny temu

@libertarianin do argumentów adpersonam nie bede sie znizał bo to argument tych co nie maja argumentów

0
SCC2 godziny temu

@MaX pierwszą ofiarą atomofobii i/lub zwyczajnej korupcji. Ile to już lat budujemy naszą elektrownię jądrową?

0

Zaloguj się aby komentować

Sztos
Przypięty wpis

Cześć. Komunikat mam. Proszę potraktować w miarę poważnie.

Jak zapewne większość z Was zdążyła zauważyć, portal nam się rozrasta. A wraz z jego rozwojem zaczynają pojawiać się treści, które podchodzą pod "patologiczne". Zapewne część użytkowników nie będzie widzieć w tym nic złego, ale dostaję sporo wiadomości, że należałoby coś z tym zrobić. "W końcu nie chcemy drugiego wykopu." I jak najbardziej się z tym zgadzam.

Ale gdzie ta wolność słowa, spytacie? Ja to widzę w ten sposób - moja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka. Puszczanie głośnej muzyki w środku nocy może przeszkadzać sąsiadom. A mówienie, żeby w takim razie kupili zatyczki do uszu raczej nie jest dobrym podejściem.

Dlatego - i tutaj mówię to jako użytkownik, a nie moderator - uważam, że niektóre treści z uwagi na wolność słowa powinny być głoszone tam, gdzie znajdą słuchaczy. Społeczność hejto to głównie emigranci, którzy uciekli z wykopu właśnie z powodu takiej patologii. A teraz ta patologia przyszła za nimi. Niejeden mógłby się zdenerwować.

Proszę o Waszą w tej sprawie opinię. Czy jako prości użytkownicy chcemy tolerować takie treści, czy może jednak niech patologiczne tagi wracają na wykop, gdzie ich miejsce?

Proszę o poważną dyskusję.

@lubieplackijohn witam ucieklem z tamtego scieku gdzie debilne komentarze mają najwięcej plusów bo pasują gawiedzi z ich wizja swiata mimo, ze sa wyssane z palca... Niech moderacja tylko zadba o kulturę i wyzywanie użytkowników przez tych oatusow to połowa sukcesu. Fajnie jakby to byl portal dla ludzi co wnoszą swoj content i wkład a nie kopiuj wklej i patostreamy a o narracji ma decydowac najbardziej plusowany komentarz. Na wykopie człowiek tylko sie denerwuje a hejto przypomina wykop 12 lat temu. Na wykopie podzielisz się swoimi spostrzeżeniami to Cię zwyzywają i do tego armia troli partii politycznych

0
WObiektywie7 minut temu

@mike-litoris Problemem sugerowanego przez Ciebie podejścia, co w mojej opinii doprowadzi do powstania klona wykopu, jest pozwolenie na to aby wszystkie treści, z patologicznymi włacznie, były widoczne dla niezalogowanych i tych którzy nie włączyli filtrowania takich treści. Zachodnie portale radzą sobie z tym problemem świetnie. Np Pinterest - pokazuje jakość nowoprzybyłym i jak się zalogujesz to wybierasz tematy. Taki mechanizm zepchnąłby tematy odpychające dla zwykłego zjadacza internetu do niszy w której zasługują istnieć, a portalowi pozwoliłby ściągnąć ludzi żądnych pozytywnych treści na poziomie.

0
drhab5 minut temu

@mike-litoris Pojedynczych użytkowników na tagu łatwo wyciąć, jeżeli ta funkcja działa. Ale na wykopie na niewiele się to zdawało, bo moderacja odnośnie koteriady nie była jednoznaczna, a blokowanie pojedynczych użytkowników nie wystarcza(ło). Być może jakieś narzędzia moderatorskie z poziomu portalu byłyby bardziej skuteczne (ip, ograniczenia czasowe postowania dla nowych użytkowników, wywalanie treści etc.).

0

Zaloguj się aby komentować

ofca669Specjalista

long time no see, hejto...

widzę, że trochę przybyło ludków (czyli to, co spowodowało moje zniknięcie - ot, nie było po prostu z kim szitpostować, a same poważne dyskusje też z czasem się ciutkę nudzą )

co tam się ciekawego pozmieniało - jest jakieś tl;dr?

lizakoo3 godziny temu

@ofca669 Lata jakiś burak na wypoku, wkrada się na konta, postuje porno, admini wykopu banujo i w sumie tutaj moglibyśmy się zatrzymać, bo w normalnym przypadku i normalnym portalu dostajesz info o zablokowaniu konta, że trzeba podjąć kroki w celu weryfikacji i ci odblokują, ale nie na wykopie. Tam musisz dojść samemu czemu cię zbanowano, moderacja cię olewa, każe zweryfikować cię jako użytkownika, a po podaniu danych, które wymagają do weryfikacji wysyłają maila, że oni nie mogą cię zweryfikować i tak w koło macieju. koniec końców rozpocząłem procedurę usuwania konta zgodnie z gdpr i jak nie usuną wszystkiego w 30 dni to zgłaszam skargę do UODO.

a18f7dc6-03ec-4b24-83b4-70bbb953301e
ofca6693 godziny temu

@lubieplackijohn wiadomo, 5 postów na minutę jest bardziej uciążliwe, niż wnoszące cokolwiek do funkcjonowania portalu. Tego nawet u konkurencji starałem się unikać (aktualnie tam jestem na "przymusowym urlopie", ale wrócę tam ze względu na społeczność, którą stworzyłem wkoło swojej osoby - udało się zgarnąć trochę ludzi z rigczem o dziwo :o). Tutaj wracam na dłużej - ot, można lecieć na dwa fronty, bo czemu nie. Nikt z nikim nie bierze kredytu hipotecznego na spółkę.

@lizakoo ta, rumun z IBM też jest hitem, a olewcze podejście moderacji i tłumaczenie, że "recydywa, miałeś 4 bany wcześniej za to samo (3 niesłuszne swoją drogą, ale chuj)" jest tak przekonujące, że... aż w ogóle. No cóż. Można powiedzieć, że lekko mi się ulało po tym ostatnim razie. I niech się dławią tymi rogalami.

lubieplackijohn3 godziny temu

@ofca669 W każdym razie - dobrze Cię widzieć

Zaloguj się aby komentować

Chętnie odpowiem jak dziewczyna moda z wykopu pisała, że zrobi mi rimming. ( A swojemu facetowi brzydziła się obciągać, bo miał jedynie 17,5 cm). Tak działa duże przyrodzenie. Kobieta, która raz zaznała obcowania z nadprąciem nigdy nie spojrzy na mikrusa. Niestety większość p0lek to size gueen i dla posiadaczy mikrusów takich jak mod z wykopu pozostaje:
-zostac pasywem
-zostac cuckoldem
-szukać za granicą dziewczyny z normalną pochwa.
Natura.

BigKahunaDick3 godziny temu

@Geralt_z_Tibii Brawo. Cieszę się, że mam tutaj po swojej stronie ludzi trzeźwo myślących.

Geralt_z_Tibii3 godziny temu

@BigKahunaDick jedna rzecz pozostaje na tym świecie niezmienna.

0e39658a-4ed2-4222-a6bd-873260da68bd
Fanatyk_Wedkarstwa2 godziny temu

@szarakOFFiCiAL twierdzisz, że nie zaliczyłem bo nie zgadzam się z przegrywoidalną wizją świata? xD was przegrywy się powinno odciąć od internetu, wypierdalaj na wykop albo to wasze nowe forum i nie niszcz ludziom fajnego serwisu

0

Zaloguj się aby komentować

Ofensywa w kierunku Chersonia z perspektywy mobilnych czołówek. Małe rajdowe grupy na Humvee wjeżdżające w głąb okupowanego terenu, szukające artylerii i jednostek tyłowych.

https://streamable.com/q01t7l

https://streamable.com/ireh6h

inty3 godziny temu

@senpai Jestem w szoku jak te wozy Humvee popylają po tych stepach. Z takim tempem gdzie na chersońskim jest teren bardziej płaski a miejscowości są od siebie dalej oddalone to odzyskiwanie terenów wydaje się, że będzie szybsze

Zaloguj się aby komentować

FormethDebiutant

Jaka cichutka i niewinna jest ta nocna ᕙ⁠[⁠・⁠۝・⁠]⁠ᕗ(⁠・⁠o⁠・⁠)(⁠๑⁠•⁠﹏⁠•⁠)(⁠´⁠⊙⁠ω⁠⊙⁠`⁠)

Formeth11 godzin temu

@Jerema Troche smiesznie ale dobrze mozna sporo hasac jak taki wolny elfik sam w pustym zbozu \⁠(⁠๑⁠╹⁠◡⁠╹⁠๑⁠)⁠ノ⁠♬

Nebthtet11 godzin temu

Tu nikt nie krzyczy, jak tagujesz w nocy. Bo i w nocy dobry content się pojawia, a nie tylko zboże i rumun z IBM.

walus00211 godzin temu

@Formeth e tam rozwinie się aczkolwiek z chęcią bym zobaczył tu listy granera co godzinę

Zaloguj się aby komentować

Dobra chłopaki, założyłem konto. Teraz ostrożnie, bo nie wiadomo za co tu banujo.

Edit: I już pierwsze wyzwanie, z miejsca chłopa sprawdzają... Trzeba społeczność wybrać Q.Q

Михал Бялек не ма яек~

Formeth12 godzin temu

pasta serwerownia nie wiem za malo testow ᕙ⁠(⁠⇀⁠‸⁠↼⁠‶⁠)⁠ᕗ


trzeba probowac ᕙ⁠(⁠ ͡⁠◉⁠ ͜⁠ ⁠ʖ⁠ ͡⁠◉⁠)⁠ᕗ

Ehrenberg4 godziny temu

@Formeth Dałem Ci piorunka, nie mam pojęcia co to znaczy, mam nadzieję, że coś miłego!

Formeth3 godziny temu

@Ehrenberg dziekuje, to bardzo milutkie, tez lap piorunka!! (⁠◍⁠•⁠ᴗ⁠•⁠◍⁠)⁠❤

Zaloguj się aby komentować

Zalegam w ZUS kwotę 20 groszy (słownie: dwadzieścia groszy). W sumie to chyba im to oddam, bo jeszcze się okaże, że złapią mnie za rękę za trzy lata i naliczą złotówkę odsetek

Nebthtet11 godzin temu

@hubby naliczą więcej, bo jeśli dostaniesz listowne wezwania do zapłaty, to się dowiesz, ile takowe kosztują. Pewne są tylko śmierć i podatki...

walus00211 godzin temu

Oddaj im te 20gr bo uruchomią całą machinę i będziesz mieć nagle 100,20zl do oddania

0
Anderus4 godziny temu

@hubby kilka lat temu miałem 5 groszy niedopłaty to policzyli mi kar, odsetek itd. za 7zł, zastanawiam się jakbym miał 100zł ile bym musiał wybulić xD

0

Zaloguj się aby komentować

Sztos

Robi się gorąco, dzisiaj w Moskwie policja zatrzymała pracownika grupy medialnej Prigożyna, patriotę Alekseya Slobodenyuka, który prowadzi sieć kanałów telegramu znanych z atakowania Shojgu, Volodina i innych. Tak więc gorąca wojna wśród elit Rosji jest w tym momencie bardzo realna.

https://streamable.com/cksuzg

Nebthtet12 godzin temu

Jak się żrą wewnętrznie, to wszyscy tylko na tym zyskujemy. Oby tak dalej.

serwer11 godzin temu

very good

1b5c376e-49e1-42c8-a932-dd72afef59c2
Ragnarokk3 godziny temu

@senpai
Historia pokazuje, że ruskie imperium lepiej niz siły zewnętrzne mogą rozsadzić wewnętrzne walki. Przeciwko wspolnemu wrogowi się zjednoczą, ale przeciwko różnym rosyjskim stronnictwom - to już nie wiadomo gdzie się jednoczyć

Zaloguj się aby komentować

Chuop pojedzon to i zadowolon.
Chyba usuwam konto na wykop.
Tu lepiej, tylko, żeby ludzie wszystkie przeleźli na ten serwis.
Tak to w sumie w pustkę postuję.
Smacznego i nawzajem!

WObiektywie13 godzin temu

Nie wszystkie Tylko niech te fajne ludziska przyjdą

Formeth12 godzin temu

@paczelok tutaj ludzie mili wszedzie tacy pozdrawiam cieplutko serdecznej nocnej zycze (。◕‿‿◕。)

0
walus00211 godzin temu

@paczelok dla nowych użytkowników jest blokada na zdjęcia w nocy

0

Zaloguj się aby komentować

Po tych wszystkich klęskach jak „Ogórkin” dojebie odcinek to będzie trwał ze 4h, czekam z niecierpliwością xD

senpai12 godzin temu

Andromeda musisz

0

Zaloguj się aby komentować

Sztos

Witajcie!

Będzie krótko. Ale konkretnie.

Od czasu przybycia @Aryo na #hejto nasze szeregi zasiliło ponad 2000 nowych użytkowników! Dziękujemy!

Z kolei poniższy link zaprowadzi Was do bug-trackera. Jeśli zauważyliście, że czegoś brakuje, piszcie na discordzie na kanale #bugi.

Mamy jeszcze jedną, gorącą prośbę, Jeśli macie taką możliwość, polubcie nasz profil na social mediach, Linki znajdziecie w prawym górnym rogu strony, mniej więcej tam

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Dobrej nocy!

Zespół HEJTO


bug-tracker: https://trello.com/b/TlVxweVc/bug-tracker

0cf3dfe5-1374-47b7-ae4a-988d7c876596
Nebthtet3 godziny temu

@wilku88 niby tak, ale to korzystaj z trello - to narzędzie stworzone m.in. do takich rzeczy. Nie ma sensu, żeby devsi pisali od nowa coś, co gdzieś działa lepiej, bo jest dedykowane rozwiązanie zapewniające lepszy tracking. Lepiej niech rozwijają portal

mike-litoris15 minut temu

Jak dodać uga buga do trello?
gdzie zgłosić feature request?

0

Zaloguj się aby komentować

12