Zdjęcie w tle
vredo

vredo

Mocarz
  • 10wpisy
  • 531komentarzy
  • 1obserwujących

Ruskim trollom i innym pogrobowcom lenina przypominam, że "teoretyczne" państwo ukraińskie istnieje dłużej niż pederacja roSSyjska. Ostatnimi, którzy do końca trwali przy ZSRS to właśnie ruSScy - Ukraina wcześniej ogłosiła niepodległość czyli twór zwany Federacją Rosyjską jest sztuczny. A te chuje dalej klaskają uszami do leninów i stalinów. Obrzydliwe.

Zaloguj się aby komentować

Pamiętajmy, że z Organizacją Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym nie ma żartów. Jebane ruskie nawet musieli w swoim wieśniackim stylu podrobić flagę do tego swojego biedanato - tło mogli zrobić czerwone ale nie, musi być jak flaga NATO, może ktoś się nabierze i przez pomyłkę dołączy XD

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b8/Flag_of_the_Collective_Security_Treaty_Organization.svg

A czym się różni ruska Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym od NATO? To pierwsze działa jak radziecki przyrząd do świecenia w dupie.

vredo

@ErroL Dokładnie. Wystarczy poczytać historię jakiegokolwiek "sojuszu" z ruskimi to zawsze napadali na "swoich" żeby ich "wyzwolić". Pierdolone imperium pijaków w obdartych gaciach i z osraną dupą. Zapytaj Armenii jak działa Organizacja Układu o Bezpieczeństwie Zbiorowym albo Łukaszenki, co pitolił dwa tygodnie przed inwazją, że wojna w Ukrainie potrwa 3-4 dni, bo nikt nie odważy się fiknąć do ODKB XD

2

Zaloguj się aby komentować

Ruskie nawet żeby oznaczyć swoje gnojowozy musieli malować na nich litery z łacińskiego alfabetu: "Z". Rusek wszystko podpierdoli, nawet litery, bo nawet swojego języka się wstydzi.

JamesOwens

Jaką literą oznaczą swoje gnojowozy Polacy, kiedy źle najeźdzcy znowu ich zaskoczą z ręką w nocniku?

0
maximilianan

@JamesOwens takim obrazkiem

7a4cb360-8644-44bb-ae76-3660b2442c17
4
vredo

@JamesOwens Na pewno nie cyrylicą, lol.

1

Zaloguj się aby komentować

Musimy zbudować własne trajpody ale z czterema nogami!

PS jarał już ktoś to czerwone zioło?

vredo

No i cześć no i chuj inwazja się zaczęła. Kosmici już nawet na Hejto odpisują.

1

Zaloguj się aby komentować

Wszystkiego najlepszego dla was, dla tych, których kochacie, wszystkim po równo miłością hejtowniczki i hejtownicy. Szczęśliwego małego w kroku (tego chyba każdy chce)! Szczęśliwego Nowego Roku!

Zaloguj się aby komentować