#kacikmelomana #muzyka #metal #deathmetal
Utwór: Eaten Wykonawca: Bloodbath Album: Nightmares Made Flesh Rok wydania: 2005

#kacikmelomana #muzyka #metal #deathmetal
Utwór: Eaten Wykonawca: Bloodbath Album: Nightmares Made Flesh Rok wydania: 2005
Zaloguj się aby komentować
21 756,48 + 1,08 + 4,97 + 1,07 + 16,00 + 10,00 + 12,39 = 21 801,99
Dzisiaj odbyto parkrun w pełnym słońcu. Jestem zadowolon z wyniku bo totalnie mi się nie chciało biegać, czuje się niedospany i w ogóle to lenia złapałem.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
21 068,47 + 27,13 + 5,89 + 6,02 + 12,00 + 8,04 + 5,00 = 21 132,55
Dzisiaj wpadło spokojne, dwugodzinne wybieganko na bieżni. Przez ostatnie 10 km trochę bawiłem się tempem i biegałem pomiędzy 4:30/km - 4:10/km. Mimo tego praktycznie wcale nie wchodziłem poza drugą strefę.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
19 856,63 + 12,01 = 19 868,64
dzisiaj odbyto zabawę biegową, w sumie to bieg bez żadnych założeń czasem szybciej czasem wolniej
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
19 741,57 + 1,79 + 21,37 = 19 764,73
Dzisiaj wpadł bydlaczek na bieżni:
3,2 km BS + 16km M + 2km P + 1,6km BS
Tempo maratońskie weszło bajecznie w tempie 3:52/km - elegancko ciągle kontrolowany bieg, normalnie bajeczka.
Po 16km M przyszedł czas na tempo progowe, tutaj trochę przycisnąłem bo pierwszy kilometr poleciałem w 3:32/km i drugi w 3:16/km. Tętno utrzymało się bajecznie w 4 strefie.
Bo biegu wrociłem do domu i zrobiłem sobie home gym, elegancki dzień boży.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Znowu policzyłem wszystko po swojemu. Wyszło, że zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
19 624,34 + 16,17 = 19 640,51
75 minut biegu spokojnego,
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
19 537,25 + 13,17 = 19 550,42
60 minut biegu spokojnego. HR 153 bpm
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
18 845,35 + 50,05 = 18 895,40
Wycieczka biegowa żółtym szlakiem trójmiejskim. Wyruszyliśmy z @Trypsyna ʕ•ᴥ•ʔ rankiem z Gdańska i pobiegliśmy szlakiem w kierunku Gdyni.
Miesiąc zakończony z nabieganymi 369 km
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
18 362,92 + 3,01 + 4,99 + 1,53 = 18 372,45
Poranny parkrun odbyty. Mając na uwadze że wczoraj treningowo cyknąłem sobie 5 km w 17:42 to dzisiejszy wynik eleganckiii. Swoją drogą fajnie pościgać się na 5 km. Od roku nie startowałem na tym dystansie
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
18 308,27 + 5,01 + 5,00 + 10,00 = 18 328,28
Jakieś zaległe bieganie i dzisiejsza improwizowana piąteczka. Po prostu wyszedłem i biegłem przed siebie. Wsiadło mega łatwo. Forma gigant.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
17 882,19 + 28,52 + 12,17 + 10,00 + 4,01 + 10,01 = 17 946,90
Treningi z tego tygodnia zwieńczone spokojnym wybieganiem po TPK. Dzisiejszy dzień był bardzo aktywny, od samego rana w gazie - najpierw 100 km rowerkiem z lovely @Trypsyna 😻, a później wyjście na leśne wybieganie. Tydzień zakończony z 95 km.
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
17 280,79 + 30,01 + 24,02 + 12,24 + 10,00 + 12,22 + 14,50 + 14,01 + 5,30 + 10,00 + 12,58 + 5,00 = 17 430,67
Wrzucam zaległości z poprzednich dwóch tygodni. Dzisiaj natomiast wpadło wybieganie po TPK. Nabiło się ciutkę przewyższeń!
Z najciekawszych rzeczy w ostatnim okresie:
łażenie po Sudetach Środkowych, bieganko też było!
wprowadziłem do treningów więcej biegania po lesie (przygotowania pod bieg ultra: 160 km, w Gdyni w ramach Festiwalu Biegowego Ultra Way)
30.05 miałem biec ultra na roztoczu - 120 km, jednakże z uwagi na pożar w okolicznych lasach termin biegu został przełożony na jesień (jeszcze nie wiem czy wystartuję, kolizja z innymi biegami)
w miniony weekend wycieczka biegowa 24 km, z lovely @Trypsyna 😍
poza zmaganiami biegowymi wpadło sporo pedałowania, tak więc robota tlenowa jest robiona
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
15 888,82 + 21,37 + 28,02 = 15 938,21
Trening progowy, bieganko odbyte w deszczu
Próg wszedł średnio po 3:39/km
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Przekalkulowane. Przeliczone. Zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
15 436,71 + 14,51 + 1,01 + 10,00 = 15 462,23
Krenink we wspaniałych okolicznościach pogodowych odbyty
12 km BS + 8x(100/100) + 1 km BS
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
---
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
15 109,83 + 12,01 + 0,71 + 15,50 + 12,01 + 11,01 + 6,00 = 15 167,07
Dzisiaj wpadł trening typu progowy bydlaczek. Próg średnio po 3:48/km. Czuć zmęczenie materiału... I w dodatku ciągle wieje wiatr. chuiowo
jutro odpoczynek od bieganka, wpadnie za to porządny rowerek
a miesiąc biegowy kończę z nabieganymi 324 km
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
14 536,53 + 21,30 + 0,42 + 0,54 + 6,68 + 10,49 + 14,50 + 1,12 + 4,91 = 14 596,49
Wczorajszy, wieczorny start w PKO Gdynia Półmaraton. Wpadła życiówka, w końcu udało się zejść poniżej 1:20
Warunki pogodowe w Trójmieście nie rozpieszczały - potężne porywy wiatru, padający okresowo grad, deszcz nie pomagały w zrealizowaniu planu xd Założeniem na te zawody był bieg stricte na wyczucie. Biegłem dosyć zachowawczo, bałem się że się przepalę. Profil trasy nie jest moim zdaniem życiówkowy, w połączeniu z pogodą skutecznie mnie to odstraszało przed zagraniem vabank. Dodatkowo przez większość biegu biegłem sam, nie było pod kogo się podpiąć w tunelu xd Także robota wykonana w 100% samodzielnie. Cieszy dodatkowo 23 miejsce w kategorii open (na blisko 9000 biegaczy).
Finalnie nie miałem żadnego kryzysu podczas biegu. Jest to bardzo zadowalające bo wiem, że stać mnie już w tym momencie na dużo więcej. Chwilowo skupiam się na biegach ultra, w maju 120 km natomiast w czerwcu bieg na 160 km. A na jesień wracam powalczyć z półmaratonem - Półmaraton Praski to następny cel, w którym chciałbym się jednak zakręcić bliżej ~1:15.
Tak z ciekawostek to w piątek nastąpiło klasyczne ładowanie węgli - przyjąłem w sumie 865g węglowodanów. To plus minus 11g/kg masy ciała. W sobotę również ładowałem węgle w opór, mając na uwadze maksymalnie lekkie posiłki (500g węgli przed biegiem - to był wieczorny start).
Parę słów odnośnie samej organizacji półmaratonu:
dramatyczne rozwiązanie z depozytami, worki leżały pod gołym niebem (przypominam że był deszcz) xd
meta na plaży, kilkaset metrów od skweru kościuszki. ludzie marzli w drodze po depozyt. Czytałem z relacji ludzi że zabrakło w pewnym momencie folii NRC dla biegaczy.
bardzo wąska strefa mety, ludzie podobno tłoczyli się tuż za metą. Ja tego na szczęście nie odczułem jako jeden z pierwszych na mecie
podczas wbiegania na podest tuż przed metą podest był lekko podniesiony względem nawierzchi na bulwarze, można było się potwornie wy⁎⁎⁎ać tuż przed metą. Czytałem relacje ludzi, że dość często się to zdarzało. Dodatkowo to miejsce nie było oświetlone! Sam jak wbiegałem na metę to ledwo już widziałem przez opady deszczu co mam przed sobą, wydawało mi się że jak biegnę to jest jakiś podest i odruchowo podskoczyłem. (moje pole widzenia jest ograniczone w deszczu bo jestem okularnik xd). Ale byłem mega zdziwiony że coś takiego odjebali
punkt z grawerami medali powinien być moim zdaniem ulokowany w kierunku wyjścia z terenu biegu. tutaj było to tak rozwiązane że trzeba było iść na sam koniec skweru. po grawerze znowu dylać całą długość skweru na powrót do cywilizacji..
daleka droga ze skweru kościuszki do komunikacji miejskiej, było potwornie zimno. Ogólnie kwestie komunikacyjne leżały i kwiczały
Z plusów:
przecudowny medal, najpiękniejszy jaki do tej pory dostałem
kibice wspaniali, przez większość biegu biegłem praktycznie sam więc miałem swój indywidualny doping na trasie ;D
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Przekombinowałem. Efekt uboczny - zdobywasz osiągnięcie
Listę swoich osiągnięć możesz zobaczyć na hejtostats
A jeśli masz dosyć Marvina marudzącego pod Twoimi postami, to możesz mu w ustawieniach powiedzieć, żeby się odczepił.

Zaloguj się aby komentować
13 903,33 + 1,12 + 4,91 + 10,97 + 0,96 + 3,47 + 11,00 + 10,01 = 13 945,77
Dzisiaj wpadł bieg ciągły w tempie progowym. Czułem się wybornie, w pełni kontrolowany, komfortowy i luźny bieg. A należy wziąć na poprawkę to, że aby dojechać z Gdyni do Gdańska na dzisiejszy bieg musiałem pokonać 22 km. Za tydzień podobnym tempem zrobię atak na półmaratonie w Gdyni. Dobrze jest, elegancko jest kurde
FAJNIE. 😎🤌
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
13 492,14 + 5,55 = 13 497,69
Dzisiaj mam dzień obłożony i jedyną możliwością do pobiegania był poranek. Wstałem więc o 4.00 i zrobiłem króciutki trening.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
13 464,09 + 20,37 = 13 484,46
90 minut wybieganka elegancko
A po biegu zjedzono 1600 kcal
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować
13 324,24 + 15,67 + 10,01 = 13 349,92
Dzisiaj wpadł progowy bydlaczek.
6 powtórzeń: 1,6 km w progu na 1 minutę przerwy.
Tempo progowe elegancko 3:39/km na tętnie 178 bpm.
A na kolację zjedzono kanapki z dżemem, twarogiem i pasztetem świątecznym.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin


Zaloguj się aby komentować