Dzisiaj wybieganko, 80 minut w tlenie cool. Chyba za mało zjadłem rano bo podczas biegu czułem że mnie całkowicie odcina i musiałem wskoczyć do żabki po banana i batonika.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Miesiąc kończę z nabieganymi 456 kilometrami. Wspaniały to był okres czasu. Zgubiłem lekko ponad 3kg, waga dalej leci w dół. Średnie tempo ze wszystkich treningów w okresie całego miesiąca wynosi 4:23/km. Przy tej objętości to absolutny rekord, bo nie dość że nigdy nie nabiegałem tak dużo kilometrów (w peak'u najwięcej biegałem 400km - nie więcej), to znacząco przyspieszyłem nawet na luźnych wybieganiach. Bazy zacząłem tłuc przy tempie ~4:25/km, w przeciwieństwie do tego co było do tej pory ~4:45/km. HRV podskoczyło do okolic 120, tętno spoczynkowe w nocy stabilnie w przedziale 39-43 bpm. Czuję że wróciłem do formy, znowu mogę góry przenosić. Bajeczka jest kurde faja.
A miesiąc zakończyłem treningiem jakościowym:
3,2km BS + 4,8km w progu + 2' trucht + 3,2km w progu + 3,2km BS
Próg wszedł elegancko w 3:42/km przy tętnie średnio 180bpm. Po skończonym treningu czuję się mega świeżo, nawet mogę śmiało powiedzieć że nie czuję żebym cokolwiek dziś biegał. Bajecznie jest!
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Trening jakościowy z akcentem na 6 powtórzeń: 4 minuty biegu trudnego z 3 min przerwy w truchcie.
BT wszedł średnio po 3:24/km. Trening taki se, chciało mi się ciągle siku, dwójka też już była u wrót, potwornie zimno no i ogólnie czuję się zmęczony. Ale trening musiałem odbyć, nie ma poddawania się. Jednakże cieszę się, że mam już to za sobą.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Dzisiaj wpadł bieg spokojny plus 8 rytmów 100/100. Po treningu musiałem trochę podjeść, zrobiłem sb refeed bo czuję się bardzo zmęczony. Deficyt kaloryczny i duża objętość trenigowa dają się we znaki.
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zestawienie tętna spoczynkowego i HRV z ostatnich siedmiu dni. Odkąd redukuję, zgodnie z oczekiwaniami, widzę znaczącą poprawę w parametrach. Pułap tlenowy wskoczył dzisiaj na 60 i dalej jest mocny trend wzrostowy praktycznie z treningu na trening, elegancko
Tydzień kończę spokojnym wybieganiem. Klasycznie, miało być 2h ale spóźniłem się na SKM'kę i następna była za 30 minut. Stwierdziłem że szybciej dobiegnę na chatę i odrobinę mi się trening przedłużył - oczywiście dobiłem do czeskiego papatonu!
W tym tygodniu udało się nabiegać 119,5 km. Nie czuję tego w nogach. Mało tego, przez ostatnie dwa tygodnie mam wrażenie że mogę w bieganiu góry przenosić - świat dookoła jakby zwolnił. No genialnie mi się biega xd
FAJNIE. (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Razem z rozgrzewką i schłodzeniem dobiłem już do papatonu. Sam trening - najwyższa klasa. Bieg trudny wszedł średnio po 3:23/km - dosyć luźno to przyjąłem. Nawet w maksymalną strefę tętna nie wpadłem xd Elegancko tego typu
FAJNIE. 😎
#sztafeta #bieganie
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin