Zdjęcie w tle
ytilibuuun

ytilibuuun

Tytan
  • 92wpisy
  • 499komentarzy

Elo

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
#polityka #bekazpisu #jebacpis #wybory #bekazkonfederacji
Nie moje, ale warto przypomnieć

Która partia powołała prokuratora komunistycznego, zastępcę ministra sprawiedliwości i Pawłowicz (XD) do trybunału konstytucyjnego?
- Która połączyła stanowiska ministra sprawiedliwości z funkcją prokuratora generalnego który ręcznie sterował zarzutami m.in oddalając te wobec rydzyka?
- Która w obliczu utraty władzy przekazala prokuratorowi krajowemu większość uprawnień jego zwierzchnika - prokuratora generalnego jednocześnie odbierając mu możliwość jego odwołania? A na stanowisko wybrała świadka na ślubie odchodzącego ministra sprawiedliwości i chrzestnego jego dziecka?
- Która waliła na propagandę po 3mld (rocznie!), płacąc za przychylne wypowiedzi komentatorom po 500 zł od sztuki?
- Która zajumala z funduszu dla osób niepełnosprawnych oraz funduszu rezerwy demograficznej hajs na 15 emeryturę przed wyborami? Usuwając na bezczela z nazwy osoby niepełnosprawne?
- Która wydała 70mln na druk kopert do głosowania, bez żadnej ustawy, bazując na nielegalnie zebranych danych wrażliwych Polaków?
- Podczas wyborów podsłuchiwało telefony opozycji, nielegalnym izraelskim oprogramowaniem szpiegowskim, „bez żadnego trybu”?
- Jakie ugrupowanie wprowadziło 3 systemy podatkowe jednego roku (tak że same urzędy skarbowe nie wiedziały jak liczyć podatki), ogłaszalo nowe rozporządzenia na Twitterze, a następnie dotowało przychylne partyjnie samorządy z centralnego budżetu?
- Wpompowało setki miliardów w rynek bez żadnych mechanizmów weryfikacji, podpalało rozdmuchaną bańkę dopłatą dla banku 2% i wakacjami kredytowymi, nie bawiąc się w jakieś tam okresy przejściowe?
- Przepychało ustawy, które gwarantowały bezkarność dla nadużywających władzy podczas pandemii, kupowało respiratory od handlarzy bronią, chwaliło się zamykaniem lasów w TVP i wysyłało policję by ścigała ludzi za jedzenie kanapek z rybą?
- Albo uniewinniali gościa z zarzutami o podsłuchy i od razu mianowalo go szefem wywiadu? Który prezydent ukrywał skazańców na pałacu prezydenckim, nazywając ich krystalicznymi i obściskiwał się z nimi szczajac na ich wyroki i poszkodowanych? Który ułaskawiał Zienkiewicza z obowiązku zapłaty 10k złotych za obrażanie ludzi?
- Wrzuci ktoś zdjęcie jak 400 policjantów ochrania dom Tuska i zamyka ulice? Pakuje posłankę PiS do suki?
- Gdzie ktokolwiek inny niż PiS organizuje 157 miesięcznic zarówno katastrofy jak i pogrzebu za publiczne pieniądze? Który premier latał rządowym samolotem z statusem head na te miesięcznice?
- Czyja podkomisja pocięła sprawny samolot rządowy szlifierka?
- Którego rządu minister nakazał swojemu cywilnemu przydupasowi włamać się do placówki NATO w środku nocy?
- Która partia olała sprawę komendanta policji który po pijaku wywalił nielegalnym granatnikiem dziurę w suficie komendy i pod osłoną nocy został zawieziony do szpitala, a następnie próbowało to tuszować?
- Ktora pierwsze co zrobiła po objęciu władzy to wycofało wymóg kwalifikacji i doświadczenia do rad nadzorczych?
- W którym miejscu inna partia tak na bezczela przywracała gospodarkę centralnie sterowana skupując media prywatne i wszystkie spółki energetyczne przy pomocy wójta z Pcimia z wyleczonym syndromem touretta?
- Która rozpieprzyla kompromis aborcyjny i chciała wyprowadzić wojsko przeciw protestującym kobietom?
- Która głosowała po nocach przepychając ustawy kolanem? Która unieważniała głosowania bo przegramy? Która kłamała na temat analiz pozwalających na reasumpcje?
- Która represjonowała sędziów stworzoną przez siebie izba dyscyplinanarna za ujawnienie zeznań politykow ze prowadzili nielegalne głosowania w sali kolumnowej i lało na milionowe dzienne kary od UE?
- Udawała, że setki tysięcy martwych ryb i zatrucie Odry nie ma miejsca, zupełnie naturalna sytuacja, winnych upychając po spółkach i twierdząc, że zatruta woda płynęła pod prąd z Niemiec?
- Który zasyłała nieposłusznych prokuratorów setki kilometrów od miejsca zamieszkania?
- Która wprowadzała „losowy algorytm” wybierający do swoich spraw zawsze swoich sędziów?
- Która nawalała socjalem, nie obietnicami, i pro inflacyjnymi zagrywkami przy inflacji 18% i wesołym poklaskiwaniu przyjaciela prezesa?
- Przez pół roku ukrywało fakt spadnięcia na Polskę ruskiej rakiety i grała w gorącego ziemniaka "my nie wiedzieli”, a później próbowała zrzucić winę na generałów?
- Która próbowała przepchnąć polityczną komisję będącą sędzią i katem w jednym, z pełnym dostępnem do informacji tajnych i eliminującą niewygodnych ludzi z polityki?
- Która kroiła Polaków rekordowymi marżami na benzynę po to by wyczerpywać rezerwy zaniżając ceny przed wyborami? Ktora doznała przy tych rekordowych cenach nagłej fali awarii dystrybutorów, które równie nagle uległy samo naprawie po wyborach?
- Która sprzedała Lotos węgierskim przyjaciołom Putina i arabom za ułamek ceny, zgrywając debila, że Orlen to nie spóła państwowa i NIK nie ma do niej wstępu?
- Która ręcznie sterowanym NBP obniżała stopy przy dwucyfrowej inflacji i uwaliła kurs złotówki standupem kolegi prezesa?
- Która odtajniała dokumenty wojskowe na potrzeby wyborów, ustawiała sprzęt w zasięgu ruskich rakiet, praktycznie kopiując polską taktykę z 39’ i czyniąc z obrony kraju tanią pokazówkę?
- Która sprzedawała setki tysięcy wiz w krajach afrykańskich pieprząc o obronie narodu przed imigrantami?
- Która wyzywała opozycje od ruskich podnóżków za ostrzeganie przed tanim ukraińskim zbożem, następnie głosowała w UE za otworzeniem rynku, a na końcu udawała obrońców polskich rolników łamiąc umowy handlowe za którymi sama głosowała?
- Z list której partii kandydował typ naciągający rodziców nieuleczalnie chorych dzieci na magiczne terapię kosztujące ich życiowy majątek, oraz kolejny typ który skierował farmy trolli na ofiarę pedofila doprowadzając do jego samobojstwa?
f6e92208-671c-4617-945a-dc5af019f262
enkamayo

Bardzo nie na temat, ale skąd pochodzą te memy z tym typem? To jakiś serial jest?

ytilibuuun

@enkamayo Chłopaki z baraków - typ to Ricky - personalizacja rządów pis

https://youtu.be/ZKaLvJYSj5U?si=Q3BmawZyQOSmUlwy

enkamayo

Chyba muszę sprawdzić. Zapowiada się dobrze. Dzięki!

Aksal89

Ja pierdolę, człowiek to śledził na bieżąco i każdą z tych afer zna, ale jak to jest zebrane w jednym miejscu, to i tak ciężko mi w to uwierzyć

LordNargogh

A najgorsze, że to nawet nie jest jedna dziesiąta tego co zrobili...

Zaloguj się aby komentować

Koloalu

No pięknie, to ceny prądu wystrzelą. A jeszcze lepsze jest to że pewnie ci na nowych zasadach funkcjonowania fotowoltaiki i tak nie dostaną więcej za produkcję xD

Koloalu

PS. Awarii uległ najważniejszy wentylator kotła energetycznego więc trochę sobie ten blok postoi

brain

Pożar bloku energetycznego 910 MW Elektrowni Jaworzno wybuchł we wtorek wieczorem.

To jest ten blok z którym cały czas są problemy i za które winna cały czas się przerzucają się między sobą Tauron i Rafako.

Zaloguj się aby komentować

#motoryzacja #samochody #czarneblachy
Za 2700 można kupić GAYa
27e30cf0-6ad7-40cd-8ffb-337ed4aadc0b
dd70b64d-2d53-4107-a729-a9b3b03fe807
SuperSzturmowiec

jeszcze czasem spotykany ale 1 generacji to juz nie sposób spotkać

Dalmierz_Ploza

Sprzedajesz? Jaka bestia pod maską? 1.9 wolnossąca?

ytilibuuun

@Dalmierz_Ploza ogłoszenie na fb 1.8 RP

LewisHaumilton

Za 270 to może bym wziął na jakieś destruction derby albo żeby w niego postrzelać

Zaloguj się aby komentować

#jedzenie #jedzzhejto

29 maja obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia Układu Pokarmowego

Dbajcie o swój bebech, pijcie dużo wody - elo
2460f578-5b4f-48ca-b848-95c05b0ab70a
Tylko-Seweryn

@ytilibuuun ja bym to wszystko wziął, zawinął w tortille i opiekł xD

ytilibuuun

@Tylko-Seweryn dobry pomysł, muszę zaimplementować

Budo

@ytilibuuun jak chcesz dbać o bebech, to nie jedz przetworzonego mięsia, w tym kiełbachy, albo przynajmniej zrób sobie sam.

ytilibuuun

@Budo fajny ma skład

Idąc tym tropem to najlepiej mieć swoje kury i szklarnię z warzywami

Zaloguj się aby komentować

#gownowpis #nostalgia #hejto30plus
Niedziela do południa, słyszysz to intro, a mame już robi obiad (będzie gotowe jak ziemniaki się ugotują)

https://youtu.be/ouX2cwEPx7c?si=7Y80i1pa_ZeCnjYo
smierdakow

W związku z niedzielą, to do tej pory czuje dyskomfort przy czołówce Rancza, bo to była ostatnia rzecz do oglądania przed poniedziałkiem w szkole

NiebieskiSzpadelNihilizmu

Stare, lepsze czasy kiedy Disney robił świetne animacje, które wszyscy kochali.

3t3r

@NiebieskiSzpadelNihilizmu dalej robi np.

Moana i Roszpunka sa spoko, wystarczy omijac z daleka woke gowno a samo zdechnie

DiscoKhan

@NiebieskiSzpadelNihilizmu tak szczerze to jeżeli chodzi o przekaz to te Disneyowskie animacje były dosyć, hmmmm, wątpliwe pod względem walorów edukacyjnych od dawna.


Właśnie dokładnie dlatego, że pchano do ich twórczości politykę i przesadnie Disney wygładzał rzeczywistość.


Animacje ładne, z tym się sprzeczał nie będę, piosenki fenomenalne ale to jest firmą która na siłę pcha politykę do bajek jeszcze zanim druga wojna światowa się zaczęła. W jednych okresach mocniej, w innych nieco mniej ale to jest takie megakorpo, że chociaż sekcja filmowa ostatnio przynosi straty to nic sobie z tego nie robią, bo jako całość jest ostro na plusie a wyjście z założeń DEI obniżyłoby inwestycje w całego Disneya - być może więcej pieniędzy by stracili. Ale generalnie ten ostatni mezalians polityki i biznesu i nie skupianie się na maksymalizacji bezpośredniwgo zysku uzyskiwanego od klientów jest dosyć martwiące.

cooles

@ytilibuuun Tylko, że to leciało w sobotę rano. Więc ani obiad, ani niedziela. Ale poza tym się zgadza. ( ゚ ∀ ゚)☞


I zawsze zastanawiała mnie godzina obiadu u niektórych. W sensie w południe. To podwieczorek o 15, a kolacja o 17? I do 23 z pustym brzuchem? czy jak?

ytilibuuun

@cooles bajki Disney były w niedzielę, elo

Obiad był między 12 a 13

Zaloguj się aby komentować

#jedzenie #jedzzhejto
Jaja od kur zielononóżek i zwykle
ad4b7dc2-c622-4684-8271-1ff9326b21eb
bartlomiej_rakowski

Smacznego dla jego! Oraz dla kur z nóżkami zielonymi, normalnymi i tak dalej…

smierdakow

Te od zielononóżek wyglądają jak pokrojone awokado

Fausto

Fuj keczup na jaja. Jak tak można psuć smak jaj?

Zaloguj się aby komentować

#gotowanie #gotujzhejto #jedzenie
Obiadokolację zrobiłem tu tego, a wieczorem cimcirimci
Pozdrawiam (° ͜ʖ °)
b20dc6d4-6923-4c6e-8b22-a5e2450057f3
a9adcb65-2017-4cff-bfc2-cac892fc7cdd
GordonLameman

Właśnie na takie okazje polecam Mieć dwa piekarniki

jiim

Ziemniaki z ziemniakami. Trzeba było jeszcze puree zrobić.

prosto_w_srodek_dupy

@ytilibuuun ja to nigdy tak się nie bawię w bataty, tj takie ich układanie, za to bawię się w przewracanie ich z 5 razy i zmiany z termoobiegu na grilla... a najlepsze i tak wychodziły kiedyś w gazowym piekarniku

Zaloguj się aby komentować

#jedzenie #jedzzhejto
Szybkie śniadanie i działamy, elo
c5bf1498-d380-4fb0-a4fc-1b2feabc3778
SuperSzturmowiec

kawę jebne i idę kłaść Agrotkanine pod panelami. 300 kołków kupionych to powinno mi wystarczy

ytilibuuun

@SuperSzturmowiec pamiętaj o nawadnianiu, 3L na dzień

SuperSzturmowiec

@ytilibuuun jak 1,5l wypijam to maks

ytilibuuun

Podaję przepis:

- Mięsiwo bez E 280g

- pomidorki ze szczypiorkiem i solo

- cybula

- oscypek wędzony

Half_NEET_Half_Amazing

Czy to jest mięsna wieża z konserwy?

ytilibuuun

@Half_NEET_Half_Amazing  Konserwowa Wieża Kiełbasiana

Zaloguj się aby komentować

#rower #rowerowyrownik
Rozpoczęcie sezonu dla jego
6c3e8f20-b52d-4479-98a7-2af207be9215
ytilibuuun

Miałem kompana-emeryta xD nie pogonisz

Gilgamesh

@ytilibuuun jak dodajesz na #rowerowyrownik to już dodaj kilometry do naszego wspólnego wysiłku

dzangyl

@ytilibuuun późne to rozpoczęcie ale lepiej późno niż wcale

Zaloguj się aby komentować

Następna