Zdjęcie w tle
Nemrod

Nemrod

Twórca

Dołączył/a: 01.11.2022

  • 10Wpisy
  • 264Komentarzy
  • 2Obserwujących

Dobra, dodali lenny face - super, ale przestały mi działać zwykłe emotki (nie wszystkie, ale większość). Zamiast nich widzę kwadraty

Też tak macie? I kiedy robię ten wpis i okienko z buźkami/lenny otworzy się w dół, to właściwie nie mogę dodać żadnej z nich, bo widzę tylko nagłówek tego okienka i nie da się tego przewinąć. Muszę zmienić ustawienia rozmiaru w przeglądarce, żeby je zobaczyć.

[Opera; tak wiem, na IE działa świetnie]

@Nemrod widzę dobrze, opera na andro

ee8a72ae-28ff-46dd-a851-1e950539fa5e

@Nemrod Ja widzę normalnie (FagotFox).

@eduardo @Opornik zaś tylko u mnie nie działa

6e4a0f61-c118-46d0-8747-17e0fe50051f

Zaloguj się aby komentować

Próbowałem dziś podejść do 3 sezonu Jacka Ryana, ale póki co mi się nie udało. 1 sezon wspominam dobrze, 2 nie pamiętam za bardzo, miałem nadzieję, że 3 podejdzie. Zamiast tego włączyłem Wednesday i muszę przyznać, że na razie jest nieźle...

Oczywiście Gomez i Morticia z filmu to jest dla mnie pierwowzór, a ten serialowy mocno zdziwił (Catheriny Zeta-Jones też się nie spodziewałem). Miło, że Ricci dostała swoją rolę - cieszy takie przywiązanie do szczegółów. Aż się zastanawiam, czy mogłaby lepiej zagrać Wednesday niż Ortega i mam wątpliwości.

#seriale #wednesday

@antyrogal Właśnie znalazłem grafiki sprzed 2 lat, kiedy marzono o tym, żeby Gomeza zagrał Depp - rozumiem, że o to mogło być ciężko, ale ten gość?

@Nemrod Trudno mi sobie wyobrazić Deppa w tej roli ale każdby byłby lepszy od tego, co jest.

Kurde a mi Ryana wszedł w dwa dni. Nie ma takiej rozpierduchy jak w poprzednich sezonach. Ale mnie się spodobał.

Zaloguj się aby komentować

Kurła, to miło, że support wypoku pracuje dzisiaj pełną parą, ale właśnie kazali mi podać numer tel. przypisany do mojego konta, żeby mogli mnie zweryfikować (pisałem z maila przypisanego do konta) i usunąć moje konto. Problem jest taki, że nie używam tego konta, bo kazali mi je zweryfikować numerem telefonu, czego oczywiście nie zrobiłem...

Jest jeszcze opcja, że mogę wejść na to konto i spróbować napisać im wypowiedzenie umowy i rodo bezpośrednio.

1175f3d2-76d3-4506-b20c-2713ef46ae25

@Sam_w_domu Dodałem tę część do samego wypowiedzenia umowy.

Zaloguj się aby komentować

Miałem się do tego zabrać wczoraj, ale odłożyłem na później. Dziś poinformowali, że zmieniają umowę, więc nadarzyła się wreszcie okazja, by zrobić ten ostatni krok.

1f121292-2ae6-4790-bebb-c1b22b17740a

@Tau_Y Za późno, jest po 10

Zaloguj się aby komentować

Będzie głupie pytanie: mam inwerter z Aliexpress który zaczął dawać 147V zamiast 220V. Niby działa, ale nie do końca. Zdaję sobie sprawę, że 147V to jest 2/3 z 220V. Czy jest jakieś proste wytłumaczenie tego (tzn. "jak coś takiego się dzieje, to zepsuło się to i to")? Na chłopski rozum jakby jedna z tych 3 sekcji nie działała, bezpieczniki sprawdziłem. Problem jest taki, że w okolicy nikt nie chce się zabrać za naprawę tego, kręcą głowami na sam widok. Może gdybym potrafił takim gościom powiedzieć: "prawdopodobnie to jest ta część" to by mi to ktoś wziął na warsztat.

[może być istotne, inwerter teraz bzyczy]

7895665e-a710-439f-a316-0b98c42ca14a

@Bigos Jestem na Ukrainie, tu się naprawia absolutnie wszystko. Po prostu podejrzewam, że nie mieli do czynienia z inwerterami i wolą się za to nie zabierać wcale.

@Nemrod
Sprawdź czy na którejś z nich nie widać przepalenia między uzwojeniem wtórnym a pierwotnym, jednakże jeśli te pojęci nic Ci nie mówią to kupuj nowy.

@slec21 Znalazłem warsztat, który bardziej się zajmuje radiami samochodowymi, kodowaniem itp. Uszkodzony tranzystor (na wyjściu), wymiana kosztowała 50 zł.

Zaloguj się aby komentować

Zaporoska EJ nie wybucha, radioaktywnego jodu w powietrzu też nie będzie.

Dobra, albo ja jestem upośledzony, albo Opera, ale: pod większością wpisów jest przycisk "Odpowiedz". Czasami jest na dole wpisu, czasami na górze, ale jest. Ale jeśli wpis jest długi, to go nie ma. Taki brak jest przy wpisach o domowej produkcji win, czy o broni palnej w Blok Ekipie. Czy w innych przeglądarkach jest podobnie?

@Nemrod ano, mam wrażenie że ten konkretny typ wpisu nie ma po prostu tego przycisku (firefox na kompie)

@Nemrod wpis typu artykuł nie ma, wpis typu dyskusja ma.

Każdy, kto używa chińskiej przeglądarki jest upośledzony. Więc to Ty.

Zaloguj się aby komentować

Ponad 15 lat na Wykopu i chcą weryfikować konto przy pomocy nr. tel. (oczywiście tylko polskie numery xD). Takiego.

Może Rumun znacząco przyśpieszy wzrost liczby użytkowników Hejto.

@Bober a ja mam zbanowane na rok. Zanim to było modne bo "po" plandemii(odwołali ją w naszym PRLu w dniu inwazji ruzkich na upainę) i po tym jak zacząłem w marcu mówić że chujnia będzie i z wynglem i paliwami, a i na ukrainie w końcu prądu zabraknie, ceny żywności wystrzelą w kosmos a ruzkie jakoś wytrzymają conajmniej rok ale zachód będzie obrywał backfire własnych sankcji bo przespał sprawę od 2014 roku. Dostałem banana także za mówienie, że bidet zacznie niesfornie fukać na upainę być może zostawiając ją jak afganistan, bo pewnie wyjdzie że nie da się tak fajnie przez upainę prać kasy jak przez afgan czy irak. Już niedługo wolność - jeszcze pół roku i wtedy się zricardializuję i odwalę rumunię . Ostatnio mocno biauek utwierdza mnie w przekonaniu że działa albo nawet zatrudnia kolegów z "abw"ery bo musi . Skoro orłanowi się sprzedał to się nie dziwię.

Serio dostałeś bana za takie coś? Plusowanie Pana Rumuna wiąże się z z ryzykiem, ale tutaj... Brak słów.

@Bober widać proroctwa na bazie faktów z przeszłości nie są mile widziane na vikop.prl O dziwo kilku jak wojna czy Rabusek ciągle siedzą tam i mimo wielomiesięcznych banów nie są kasowani na rok jak moje 14 letnie konto.

Zaloguj się aby komentować