Zdjęcie w tle
tomasz-frankowski

tomasz-frankowski

Sum
  • 19wpisy
  • 599komentarzy
Dla osoby która zaprogramowała : ) jako emoji zamiast powinno być jakieś specjalne wyróżnienie "wykop dev team" albo coś.
#hejto #hejtobugi
DiscoKhan

@tomasz-frankowski mnie ogólnie wnerwia autozamiana na emoji w ogóle, dobrze że xD zostało zostawione w spokoju, a tak to dobrze dublować i robić :)) czy :PP

e5aar

@tomasz-frankowski ostatnio czytałem, że dla młodzieży to pierwsze emoji to uśmiech, to drugie to sarkazm, więc pewnie stąd tak to wygląda.

5tgbnhy6

@e5aar to, nieironicznie

ff7bd3d1-0f51-41dd-8088-5facba457db5

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Zachęcony przez społeczność hejto w ostatnim poście, a następnie zmotywowany przez komentarz użytkownika @Moose który ewidentnie wstał z łóżka lewą  nogą– publikuję śmieszny obrazek znaleziony 5 minut temu w internecie.
#heheszki #lidl
1fb425fd-aa3e-4ff9-8850-1949afd46727
tomasz-frankowski

@tomasz-frankowski żenada z Twojej strony takie zachowania. Po co?


@problemat W sumie to odpowiedziałem na to pytanie w tamtym poście, jednak pozwolę sobie również i to zrepostować. Zwłaszcza że pięknie wpisałeś się w osobę którą coś ominęło.


Hejto nie jest forum dyskusyjnym tylko serwisem społecznościowym udostępniającym usługę mikroblogowania. Powoli zapełniam listę zablokowanych osób i rozszerzam listę osób obserwowanych bo wiem że dane osoby postują content który jest dopasowany do moich upodobań. 15 ludzi może wrzucić ten sam obrazek a dalej duża część społeczności Hejto nigdy go nie zobaczy.

Dlatego nie uważam żeby repostowanie było czymś złym. Kiedy dana treść będzie już znana szerszej widowni, nie będzie piorunowana a naturalnym trybem zniknie w odmętach innych słabo piorunowanych postów.

Natomiast ja, decydując się na obserwowanie danego użytkownika liczę na to że jeżeli dana osoba natrafi na coś śmiesznego w internecie, to zapostuje to przez co pojawi się to na moim feedzie, i nawet jeżeli było już tysiąc razy niczym pedofilia czy pterodaktyl na wykopie, to jeżeli ja widzę obrazek który mnie rozśmieszył po raz pierwszy– piorun się należy.

Zaloguj się aby komentować

Ogólnie to mam ochotę pisać tutaj więcej, ale absolutnie nie mam o czym.
#gownowpis
JonesMajoness

@tomasz-frankowski informuj mnie na bieżąco co jadłeś na obiad. Bardzo lubię jeść, może się od Ciebie nauczę czegoś nowego

tomasz-frankowski

@tomasz-frankowski informuj mnie na bieżąco co jadłeś na obiad. Bardzo lubię jeść, może się od Ciebie nauczę czegoś nowego


A jaką kuchnię lubisz najbardziej?

Zaloguj się aby komentować

Ależ flashback z lat ~2010. Pamiętacie jak Allegro miało jeszcze walczącą konkurencję na polskim rynku?
Jestem zaskoczony, że mimo że pusty i w zupełnie innej oprawie- dalej działa.
https://www.swistak.pl/
9fb0788a-d520-4ec5-a4c2-b9efa72d74ae
muskutanin

@tomasz-frankowski pierwszy raz słyszę o tym serwisie

tomasz-frankowski

@muskutanin chyba na tym właśnie polegał ich problem. Kiedy startowali to wybili się tym że działali jak allegro, ale nie pobierali prowizji od aukcji. Pamiętam że kilka rzeczy tam kupiłem, kilka nawet udało mi się sprzedać.

tomasz-frankowski

Dobra, jednak 2003. Ale co przy okazji śmiechłem to moje.

77a51e80-9471-4fdd-aae3-6287c9eba896

Zaloguj się aby komentować

Już rozumiem skąd się wzięła ta propisowska moderacja.
ce13e9f6-fe8d-4417-9a55-cdd0cea4aa4b
Opornik

@Nebthtet Pan Bąkiewicz nie jest mi znany, może dlatego że od ładnych paru lat nie zajmuję się już polityką. Co do zadymiarzy - nie kojarzę żadnych ludzi autentycznie będących członkami organizacji którzy robili zadymy, nie róbmy narodowca z każdego patusa który założył koszulkę z orzełkiem.

Leszek Żebrowski wielokrotnie wyśmiewał debili którzy próbują zgrywać narodowców a ich ośmieszają, oprócz tego są zwykli prowokatorzy, jak np. Olszański.


Znam natomiast wiele przypadków gdzie to policja była odpowiedzialna za doprowadzanie do awantur. Czasami za sprawą swoich prowokatorów, czasami przez niewłaściwe przekierowanie ludzi. Przykład pierwszy z brzegu - straż marszu, nauczona doświadczeniem, ćwiczy reagowanie tak, by móc odizolować prowokatorów od spokojnych uczestników marszu.

Ustala się z policją, że SM będzie starała się odizolować zadymiarzy idących przodem marszu od zwykłych ludzi, wtedy policja wbija z obu boków, odcina ich i zwija.

Wszystko ustalone z generalissimusami policji, "tak tak, wszystko jasne i dogadane, tak robimy".

Marsz się zaczyna, zadymiarze znowu wychodzą przed czoło i zaczynają rzucać kamieniami - co robi policja?

Szturmuje frontalnie czoło marszu, wbija zadymiarzy między ludzi, pozwala im uciec i wymieszać się z tłumem, jest chaos i awantura, TVN i inne łże media mają pożywkę o którą im chodziło.

Pomijam już smaczki typu chwalenie się przez policyjnych generalissimusów tym jak sami pałowali solidaruchów za młodu.

Fajna ustawka? A to tylko jeden z wielu przykładów które pamiętam, nie tylko dlatego że byłem w straży marszu.

Żeby było śmieszniej, o ile mnie pamięć nie myli, zaraz po zmianie władzy zadymy ustały jak ręką odjął, przynajmniej na jakiś czas. Cóż za zbieg okoliczności.


@tomasz-frankowski Już? Szybko zatęskniłeś za wykopowym zamordyzmem.

Pisałem to wielokrotnie ale trudno, napiszę jeszcze raz - Wykop od 2015 roku jest antypisowskim ściekiem, oderwani od koryta POwcy zalali go swoimi kontami, razem z neuropą znienawidzone wcześniej TVN Wyborczą i Newsweek wyspamowali do poziomu wiarygodnych źródeł informacji. Do tej pory zanim coś odpiszę (w tych rzadkich chwilach gdy jeszcze mi się chce) sprawdzam datę założenia konta, bo wiem że jeśli gdzieś zaraz po wyborach z 2015 to nie ma sensu, bo to zwykły partyjny troll.

Więc wiesz - nie wiem o co chodzi z tą kasą od PiSu, może jakiś głupek postanowił białka podkupić, ale na pewno nie jest to portal "pisowski", to absurdalne.


Miłego Święta Niepodległości wszystkim, i zapraszam wieczorem na marsz.

tomasz-frankowski

@Opornik myślę że możesz wziąć pod uwagę możliwość tego że sam stałeś się spolaryzowany przez zewnętrzne źródło (nie ważne przez kogo). Dopiero kilka miesięcy temu, przy okazji edukowania się w kwestii mediów społecznościowych i zdrowia psychicznego zacząłem zauważać u siebie pewne procesy które określiłbym toksycznymi i które wspólnie dzięki pracy z terapeutą, po zidentyfikowaniu, zanikają.


Widzę podobne zachowanie u Ciebie, gdzie sam się nakręcasz na sytuacje które w rzeczywistości nie występują, lub są zdecydowanie mniej katastrofalne niż w to wierzysz. Ale to polecam samemu zagłębienie się w temat, to jedna z tych sytuacji gdzie sam musisz się zorientować co się dzieje i samemu przerwać pętlę. Niestety nie jest to też coś co naprawia się szybko i łatwo, aczkolwiek dopóki nie zacznie się depresja lub mania wszystko będzie ok i obędzie się nawet bez leków.


Natomiast to że od 2015 wykop jest antypisowski, nie mogę się zgodzić. Są podrygi, ale ciężko przekrzyczeć troglodytów z konfederacji i opłaconych trolli z pisu.


Natomiast 'wykopowy zamordyzm' jak to ładnie ująłeś- tak, są osoby które należy odsunąć od mikrofonu bo szkodzą społeczeństwu. Przekonaliśmy się o tym doskonale w trakcie ostatnich kryzysów.

Opornik

@tomasz-frankowski z pewnością detoksuję się od wypoku, i od polityki.

Zaloguj się aby komentować

Cześć, jestem zrzutem z wykopu (konto ponad 15 lat tam ). Przeklikałem sobie ten portal i muszę powiedzieć że jestem miło zaskoczony poziomem dzisiaj.
Domyślam się że to nie przypadek, ale żeby nie psuć atmosfery na tym portalu- jakieś protipy dla nowych użytkowników hejto?
robertx

@tomasz-frankowski Napisz do admina prośbę o zmianę nicku @lubieplackijohn bo rejestrując się przy pomocy konta google dostajesz domyślnie imię-nazwisko a to może być nie zawsze komfortowe

Rozpierpapierduchacz

@tomasz-frankowski a jak nie chcesz pisać do moda to możesz zmienić sam - wyjebie ci błąd serwera, wyczyścisz ustawienia witryny w przeglądarce i już będzie dobrze

yourgrandma

@tomasz-frankowski Witamy na pokładzie

Niedługo wpisy "cześć, miałem konto na wykopie od kilkunastu lat" będzie można wrzucić w hejtowe bingo

Zaloguj się aby komentować