Hejto.pl

#biznes

14
1030

Cześć. Szukam handlowca lub osoby z mocnym wyczuciem sprzedaży


Chciałbym spojrzenia kogoś, kto realnie potrafi ocenić:
– czy strona buduje zaufanie,
– czy dobrze komunikuje wartość,
– co można poprawić pod leady i klientów
– co wygląda profesjonalnie, a co odstrasza.


#biznes #pomocy #www #wynikisprzedaży

Zaloguj się aby komentować

Pewna znajoma firma nie wystawiła ani jednej faktury od 1 kwietnia, powód? Przedsiębiorca nie może znaleźć pasującego mu programu do ksef (° ͜ʖ °)


Ale też będąc obiektywnym, rozumiem go.

Część softów (w tym tych webowych) jest prawdopodobnie zbugowana.

Tak, masz trzy usługi przez przeglądarkę, w jednej widzisz wszystkie faktury ale brak obsługi płatności i tagów, w drugim widzisz jedynie większość faktur, w trzecim część jest z kwotą 0zł.

Jestem zaskoczony tą patologią.

Infolinia wsparcia? "Nie mamy takich sygnałów" ( ‾ʖ̫‾).


#podatki #ksef #biznes

@Marchew takie podejście Twórców, jaka walidacja MF - poza NIP nic nie sprawdzają w strukturze, mimo iż jest schema, szkoda gadać. Na szczęście, poza goleniem za wysyłkę, Insert ogarnął komunikację, i kilkanaście tysięcy faktur, u kilkunastu podmiotów już za mną xD

@zomers no właśnie chciałem napisać, że insert ma to rozpykane. Comarch i asseco z resztą też. Chyba zabrakło gwiazdki, że firma szuka programu*

* - darmowego

@Millionth_Visitor A najlepiej z dopłatą

Małe softy mają abonament, insert ma tokeny na pobieranie faktur z ksef + abonament, a to już kpina.

Zaloguj się aby komentować

Brian L. Roberts to amerykański biznesmen pochodzenia żydowskiego który jest prezesem Comcast Corporation czyli największej korporacji mediowej na świecie. Firma ta jest właścicielem NBCUniversal czyli studia które we współpracy z reżyserem Christopherem Nolanem tworzyło obecnie film "Odyseja". Z ciekawostek na jego temat można się dowiedzieć, że regularnie uczestniczył w zawodach na Olimpiadzie Machabejskiej czyli Izraelskim odpowiedniku Olimpiady.


https://en.wikipedia.org/wiki/Brian_L._Roberts


An All-Lithuanian squash player, Roberts competed in the Maccabiah Games in Israel, earning a gold medal with the U.S. squash team in the 2005 Maccabiah Games, and silver medals in the 1981 Maccabiah Games, the 1985 Maccabiah Games, the 1997 Maccabiah Games, and the 2009 Maccabiah Games. On October 21, 2012, Roberts was honored by Maccabi USA as a 'Legend of the Maccabiah.


Olimpiada w samej swojej nazwie nawiązuje do ważnego wydarzenia historycznego, a mianowicie Powstania Machabeuszów które było odbyło się pod przywództwem Judy Machabeusza i było wymierzone przeciwko w hellenistycznej dynastii Seleucydów


https://pl.wikipedia.org/wiki/Powstanie_Machabeusz%C3%B3w


Powstanie Machabeuszów, również powstanie hasmonejskie– żydowskie powstanie narodowowyzwoleńcze w latach 167–160 p.n.e., skierowane przeciwko rządzącej z Syrii hellenistycznej dynastii Seleucydów. Powstanie wybuchło wskutek wydanego przez Antiocha IV rozkazu wybudowania w Świątyni Jerozolimskiej ołtarza Zeusa i stworzenia przez niego aparatu urzędniczego, który miałby pilnować składania mu ofiar.


Taka tam ciekawostka.


#izrael #filmy #biznes #ciekawostki

ada074c8-eefb-4def-8daa-79589cd97e1e

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Jestem rozjebany ile pustych łbów prowadzi firmy XD Praca jako handlowiec w agencji marketingowej, z jednocześnie doświadczeniem w sprzedaży B2B x lat uświadamia mnie, że więcej ludzi boi się zacząć albo nie ma 1 wybranego produktu niż realnie nie umiałaby tego poprowadzić xD

Ci biedni pciembiorcy to po prostu często po prostu totalne nieogary zwalający winę na Państwo i wszystko dookoła, bo nie ogarniają podstaw prowadzenia biznesu. Ich problemy często to są albo zaniedbania, albo lenistwo albo po prostu elementarny brak wiedzy w jakimkolwiek zakresie XD Mówię tu o sektorze usługowym


brak podstaw znajomości prawa, ekonomii, procesu zakupu, nie wspomnę o obsłudze komputera czy narzędzi w internecie jest k⁎⁎wa tak rażący, że ja pi⁎⁎⁎⁎le.


dziś dostałem takie kombo, że najpierw klient nie ogarniał totalnie jak ma sprzedawać swoje usługi, a potem mój szef dostał ode mnie lekcję prawa wynikającą tylko z analizy i logiki i po zapytaniu do adwokata "ty faktycznie" XDDD

czemu sam nie założe firmy? zaloze, ale zeby nie bylo to na odpierdol, nie bede tego robił na hurra z byle czym, by nie skonczyc jak oni

#biznes #pracbaza #marketing

Zaloguj się aby komentować

Jak się jest przedsiębiorcą to czasami jest ta samotność, to tylko powiem, że firma ma już pół roku i sie w tym miesiącu z roboty zwolniłem, bo już moge pracować dla swojej firmy. Mam nadzieje, że za pół roku sobie nie upadne i ryja nie rozwale. Trzymajcie kciuki Hejterzy
#przedsiebiorczosc #biznes

@Kredafreda Najbardziej boli płacenie podatków, bo musisz je zapłacić z pieniędzy które 'masz w ręce', na etacie nawet ich nie zauważasz. Niby nie ma różnicy, bo tu i tu je płacisz, jednak na jdg jakoś bardziej boli.

@Kredafreda spoko dasz radę. Samozatrudnienie jest spoko, choć czasem masz już dość, że nie ma z kim pogadać, i że cię szef w robocie za siusiaka łapie. W sumie same plusy

Zaloguj się aby komentować

Biuro księgowe obsługujące firmę w której pracuje przysłało fakturę .... bez numeru KSeF (° ͜ʖ °)


A jak u was? Wciąż na luzaka?


#ksef #podatki #gospodarka #biznes

Zaloguj się aby komentować