
Wiceszefowa MON o powszechnej służbie wojskowej: Ja bym tego nie wykluczała
"Było dużo porozumień, takich biznesowych. To, co strona polska przede wszystkim podkreślała, że odbudowa Ukrainy nie zaczyna się po wojnie, tylko ona dzisiaj już trwa” - mówiła na antenie RMF FM Magdalena Sobkowiak-Czarnecka, która była Gościem Krzysztofa Ziemca. Wiceminister MON była pytana...


















