Zdjęcie w tle
Wiadomości Świat

Społeczność

Wiadomości Świat

4k+
Sztos
Długo mnie tutaj nie było. Jako, że zostałem wywołany... no i bardzo dobrze się stało, moge sie podzielć doświadczeniami z powrotu do Chin https://www.youtube.com/watch?v=PJF0xaHvEW0 oraz, powrotu do Szanghaju: https://www.youtube.com/watch?v=vEnwggurm1Q Dość mocno inny świat to jest w porównaniu do tego co to było jeszcze kilka miesięcy temu
denis-w-chinachmiesiąc temu
@pescyn trochę długo
lubieplackijohnmiesiąc temu
@denis-w-chinach A jak się generalnie trzymasz?
0
pescyn24 dni temu
@denis-w-chinach kiedy i czy będzie materiał o hipotekach?
0

Zaloguj się aby komentować

Sztos
Nagranie z zamachu na byłęgo premiera Japonii Shinzo Abe https://www.youtube.com/watch?v=HOSc1nNvZ4M
Nebthtetmiesiąc temu
Masakra, z tego co wiem on był pozytywnie też nastawiony do Polski. A z innej beczki jakiś tępy pismak bez weryfikacji rozprzestrzeniał bzdurę z 4chana oskarżającą o to zabójstwo Hideo Kojimę (i to już w sumie jakiś wyższy poziom absurdu).
Ama-Japanmiesiąc temu
@lubieplackijohn na początku niby był polityczny ale wczoraj powiedział, że jego matka była w jakiejś sekcie, tam sporo kasy władowała i rodzina zbankrutowała przez to. Chciał zaatakować guru ale nie miał okazji i gdzieś usłyszał, że Abe ma powiązania z tą organizacją więc wymyślił, że zabije byłego premiera Abe. Nie trzyma się to kupy. Widziano go także na innych wiecach wcześniej, mówił że planował od kilku miesięcy.
lubieplackijohnmiesiąc temu
@Ama-Japan Brzmi mało wiarygodnie. Chociaż z drugiej strony...
0

Zaloguj się aby komentować

12