Hejto.pl

#wypadek

3
830

Zaloguj się aby komentować

Zastanawiało mnie, jak on uległ takiemu poważnemu wypadkowi.

Jeszcze bardziej mnie zastanowiło, jak po godzinie zniknęła cala sekcja z komentarzami. To skłoniło mnie do poszukiwań.

Jeśli chłopak z tego wyjdzie to zostanie kolejnym bohaterem na modłę Jasia Meli...


Ciekawe, ile kosztuje taka reklama w gazecie

#wypadek #glupota

c2a49c9a-61c9-4aea-968d-e0ad79c8c62e

@Felonious_Gru Powinni nagrać film z obdukcji i puszczać innym młodym gniewnym, może ktoś pójdzie po rozum do głowy

Zaloguj się aby komentować

@Nemrod ja byłem tym samochodem co się zatrzymał w podobnej sytuacji. Rok wyrwany z życia. Następnym razem szczerze pewnie postąpił bym tak samo, ale nie życzę nikomu późniejszego latania i tracenia czasu. Nagle stajesz się świadkiem itd.

Zaloguj się aby komentować

Babka odjebała prze-numer. Tępa dzida zabiła kolesia jednym ruchem i rażącym brakiem poszanowania przepisów. A co mamy tutaj? Festiwal napierdalania się z motocyklisty, który - napiszmy to wyraźnie - nie wiadomo jeszcze czy był choć współwinny.

Mentalność polskich samochodziarzy, potencjalnych morderców wychodzi na każdym kroku. To się łatwo nie zmieni, ale sąd dojedzie ją konkretnie, na pokaz. I dobrze, bo zabijanie samochodem to w Polsce (i Europie) stał się "sport", za który niewiele grozi.

Zanim znowu się wzburzycie (śmiało ulżyjcie se!), jacy to motocykliści przejebani, a wy na drodze uprzywilejowani (bo wiadomo, że drogi są dla osobowych, nie? J€bać inne pojazdy!), to przypomnę, że to osobówkarze wciąż zapi€rdalają i zabijają najczęściej, na polskich drogach.

He tfu!

EoT.

@Nemrod szkoda chłopa i baba powinna zdrowo beknąć za to co odwaliła.

Jedna ogólna uwaga - zawsze jak lecicie równolegle obok stojącego pasa uważajcie bo idiotow / idiotek nie brakuje

Zaloguj się aby komentować

Info z innej strony: ofiarą wypadku był funkcjonariusz Policji pełniący służbę w Komendzie Rejonowej Policji Warszawa VII.

@30ohm Bardzo podobne moto i też na Puławskiej widziałem w akcji tydzień temu - kolo leciał buspasem dobre 110+ kmh, do tego bez świateł (a było już ciemno) i zajechał mu drogę samochód skręcający w ulicę w prawo; wtedy udało mu się go wyminąć ale mało brakowało do dzwona. Ciekawe, czy ten sam koleś.

Zaloguj się aby komentować

Wspaniały strzał, koordynacja psychoruchowa 10/10. Dodatkowe plusy za parkowanie równoległe. Gdyby miała "nitro", to by pewnie zdążyła.

Kobieta jadąc z dwójką dzieci uderzyła w pociąg. Nic się nie stało, bo jechał 20 km/h - trwał remont sygnalizacji, więc ustawiono znak STOP i obniżono prędkość pociągów na przejeździe - normalnie tam jeżdżą 120.
[btw w Czechach mają migające białe światło, które oznacza, że sygnalizacja jest sprawna]
https://streamable.com/qt264y
#polskiedrogi #kolej #wypadek

Każdy czasem popełnia błędy, a właśnie czasem wystarczy mały błąd, przeoczenie, zamyślenie, aby skutki były nieodwracalne i tragiczne. Do dziś pamiętam jak jechałam kiedyś z mamą wioskami (miałam około 10 lat, może trochę więcej, bo już siedziałam z przodu) i dojezdzalysmy do przejazdu kolejowego bez szlabanów, do którego też zbliżał się pociąg. A mama dalej jechała. W końcu powiedziałam, czy krzyknęłam "pociąg!" I wtedy mama ocknęła się z zamyślenia i dała po hamulcach. Po prostu na chwilę się zamyśliła, tam może rzadko coś jeździło i nie była dość czujna... Choć pociąg był duży, nieosłonięty i centralnie przed nami... Sama była przerażona, że gdybym ja nie zareagowała, to już by nas nie było...

Sama niestety wiem, że jak moja 4 latka w okresie buntu zacznie aferę, to naprawdę jest ciężko, a nie zawsze jest od razu miejsce, żeby się zatrzymać. Patrzysz na drogę, starasz się zachować czujność, ale jednak z tyłu masz krzyki, płacze, kopanie w fotel itp.. Albo wymioty- bo choroba lokomocyjna. Więc czasem podróż z dzieckiem naprawdę wymaga stalowych nerwów

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

@MostlyRenegade pewnie beema sobie przypomniała, że była już wcześniej złożona z dwóch i to tylko pyknięta migomatem na szybko xD

Znowu BMW, znowu zapi€rdalało i wyprzedzało jak poj€bane.

Całe szczęście, tym razem nie udało się zabrać bogu ducha winnych, postronnych ludzi.

Zaloguj się aby komentować

@bucz system zadziałał tak że barierki się podniosły i od razu opuściły. Po co? Błąd programisty. Gość zdolny, nie powiem. A na koniec barierka i tak wyłamana

Zaloguj się aby komentować

No te naklejki "patrz w lusterka. motocykle są wszędzie", nabierają tutaj innego znaczenia. I klasycznie, lewoskręt.

#motocykle #wypadek #wypadki

68243795-1b1c-4a8e-a557-391cd79cac9c

Co tu się odjaniepawliło... Jakieś ejaje, na ostatnim kadrze motocykl zostaje na asfalcie, potem wisi na lampie na zdjęciu. Nie wiadomo co poleciało w górę - kierowca, czy co?

Zaloguj się aby komentować

@radek-piotr-krasny przecież ona wydała książkę "Niepożegnalni" czy jakoś tak na tygodniach i to jest zapewne akcja reklamowa. Im więcej pierdół będzie opowiadać tym bardziej zaciekawi tematem

We wczesnych latach 2000, na toruńskim Rubinkowie na przystankach przesiadywał facet, na którego wołali "Baśka". Ksywa była stąd że chłop wstawał jak podjeżdżał autobus i nawoływał "Baśka! Baśka!", a robił tak dlatego, że czekał na autobus którym przyjedzie jego córka, która pewnego dnia nie wróciła ze szkoły bo zginęła na pasach. Chłop w stresie wyparł wszystko i po nią chodził.
I tu, myślę, mamy to samo. Jesteś matką wychuchanego synka, widzisz go w samych superlatywach, a chłopak ginie w wypadku bo zrobił wszystko co najgłupsze - prowadził pijany w sztok zapierdalając autem na slickach, i zabija przy tym kumpli. No wypierasz to, bo inaczej tylko sznur. Mi jest jej strasznie żal mimo wszystko.

Zaloguj się aby komentować