Ale wytrzymała ta hulajnoga, albo Mazda z gównolitu.
#hulajnogielektryczne #wypadek #motoryzacja


Ale wytrzymała ta hulajnoga, albo Mazda z gównolitu.
#hulajnogielektryczne #wypadek #motoryzacja


Zaloguj się aby komentować
W #brazylia wymyślili bezprzewodowe bungee. 21-latka zginęła.
x.com/NP__Oficial/status/2065836790963933415
#wypadek #nagrodydarwina
Zaloguj się aby komentować
Nagranie z Barda, gdzie 10 czerwca zginął ojciec z synem. Ta prędkość wydaje się tak duża w tym miejscu, że aż nienormalna.
[tam jest strefa 20 km/h]
https://streamable.com/5h3dwr
#polskiedrogi #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Incydent w porcie Esbjerg. Statek instalacyjny offshore uderzył w nabrzeże i suwnice - GospodarkaMor https://share.google/REWgc12FwTLfiMJnd
@bartek555 W Twoim światku pijanych sterników I skokszonych oficerów (nie bij, żart) cos słychać o tym #wypadek?
#wtgjarezza
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ludziska z tagu #motocykle. Wy tak często?
#wypadek #bekazpodludzi
Zaloguj się aby komentować
Zastanawiało mnie, jak on uległ takiemu poważnemu wypadkowi.
Jeszcze bardziej mnie zastanowiło, jak po godzinie zniknęła cala sekcja z komentarzami. To skłoniło mnie do poszukiwań.
Jeśli chłopak z tego wyjdzie to zostanie kolejnym bohaterem na modłę Jasia Meli...
Ciekawe, ile kosztuje taka reklama w gazecie
#wypadek #glupota

Zaloguj się aby komentować

Do katastrofy doszło w rejonie góry Lubogoszcz w Beskidzie Wyspowym. Lekki śmigłowiec Robinson R44 Raven II był poszukiwany od około godziny 2:00 w nocy po tym, jak Polska Agencja Żeglugi Powietrznej zgłosiła utratę łączności z pilotem. Akcja ratunkowo-poszukiwawcza objęła okolice Kasiny Wielkiej i...

Dwaj polscy alpiniści zostali uratowani w nocy z wtorku na środę w masywie Mont Blanc przez ratowników z alpejskiego pogotowia górskiego oraz włoskiej Gwardii Finansowej - podała agencja Ansa. Jeden z Polaków został trafiony we wtorek po południu piorunem w ramię i z tego powodu obaj nie mogli...
O cie uj!
17-latka wbiegła na przejście i została potrącona, a kolejni kierowcy zupełnie olalali leżącą na drodze. Wspaniały kraj, tylko ludzie urwy.
[tam do niej dobiegła kobieta - być może ta 53-latka, która ją potrąciła, ale nie wyglądało na to, że kobieta całkowicie ogarnia sprawę]
edit: dodam link do wpisu policji, bo jednak ktoś mógłby pomyśleć, że to jest przykład do naśladowania
https://tarnowskie-gory.policja.gov.pl/k26/informacje/wiadomosci/441228,Potracenie-pieszej-w-Swierklancu-publikujemy-nagranie-ku-przestrodze.html
https://youtu.be/on1cbynXrYs
#polskiedrogi #wypadek
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
W Piasecznie, gdzie wczoraj zginął na motocyklu policjant brakowało powtórzenia ograniczenia prędkości do 70 km/h za skrzyżowaniem, więc w miejscu, w którym zginął obowiązywało 100 km/h (co nie znaczy, że jazda z taką prędkością była rozsądna).
Coś mi się wydaje, że kierująca osobówką jednak tak łatwo z tego się nie wybroni.
https://brd24.pl/spoleczenstwo/bledne-oznakowanie-w-miejscu-gdzie-zginal-policjant-na-motocyklu/
#polskiedrogi #wypadek

Babka odjebała prze-numer. Tępa dzida zabiła kolesia jednym ruchem i rażącym brakiem poszanowania przepisów. A co mamy tutaj? Festiwal napierdalania się z motocyklisty, który - napiszmy to wyraźnie - nie wiadomo jeszcze czy był choć współwinny.
Mentalność polskich samochodziarzy, potencjalnych morderców wychodzi na każdym kroku. To się łatwo nie zmieni, ale sąd dojedzie ją konkretnie, na pokaz. I dobrze, bo zabijanie samochodem to w Polsce (i Europie) stał się "sport", za który niewiele grozi.
Zanim znowu się wzburzycie (śmiało ulżyjcie se!), jacy to motocykliści przejebani, a wy na drodze uprzywilejowani (bo wiadomo, że drogi są dla osobowych, nie? J€bać inne pojazdy!), to przypomnę, że to osobówkarze wciąż zapi€rdalają i zabijają najczęściej, na polskich drogach.
He tfu!
EoT.
Zaloguj się aby komentować
Pamiętajcie patrzcie w llutesterka zapierdalacze są wszędzie.
https://x.com/Stop_Cham/status/2060304742316752960 uwaga bo bardzo krzyczy w gwarze wrocławskiej.
#warszawa #wypadek #wiadomoscipolska #polskiedrogi
@30ohm Bardzo podobne moto i też na Puławskiej widziałem w akcji tydzień temu - kolo leciał buspasem dobre 110+ kmh, do tego bez świateł (a było już ciemno) i zajechał mu drogę samochód skręcający w ulicę w prawo; wtedy udało mu się go wyminąć ale mało brakowało do dzwona. Ciekawe, czy ten sam koleś.
Zaloguj się aby komentować
Śmierć w wyniku zderzenia dwóch hulajnóg.
Future is now.
https://brd24.pl/kronika-wypadkow/smierc-w-zderzeniu-dwoch-hulajnogistow-w-kutnie/
#polskiechodniki ? #wypadek
Zaloguj się aby komentować
Wspaniały strzał, koordynacja psychoruchowa 10/10. Dodatkowe plusy za parkowanie równoległe. Gdyby miała "nitro", to by pewnie zdążyła.
Kobieta jadąc z dwójką dzieci uderzyła w pociąg. Nic się nie stało, bo jechał 20 km/h - trwał remont sygnalizacji, więc ustawiono znak STOP i obniżono prędkość pociągów na przejeździe - normalnie tam jeżdżą 120.
[btw w Czechach mają migające białe światło, które oznacza, że sygnalizacja jest sprawna]
https://streamable.com/qt264y
#polskiedrogi #kolej #wypadek
Każdy czasem popełnia błędy, a właśnie czasem wystarczy mały błąd, przeoczenie, zamyślenie, aby skutki były nieodwracalne i tragiczne. Do dziś pamiętam jak jechałam kiedyś z mamą wioskami (miałam około 10 lat, może trochę więcej, bo już siedziałam z przodu) i dojezdzalysmy do przejazdu kolejowego bez szlabanów, do którego też zbliżał się pociąg. A mama dalej jechała. W końcu powiedziałam, czy krzyknęłam "pociąg!" I wtedy mama ocknęła się z zamyślenia i dała po hamulcach. Po prostu na chwilę się zamyśliła, tam może rzadko coś jeździło i nie była dość czujna... Choć pociąg był duży, nieosłonięty i centralnie przed nami... Sama była przerażona, że gdybym ja nie zareagowała, to już by nas nie było...
Sama niestety wiem, że jak moja 4 latka w okresie buntu zacznie aferę, to naprawdę jest ciężko, a nie zawsze jest od razu miejsce, żeby się zatrzymać. Patrzysz na drogę, starasz się zachować czujność, ale jednak z tyłu masz krzyki, płacze, kopanie w fotel itp.. Albo wymioty- bo choroba lokomocyjna. Więc czasem podróż z dzieckiem naprawdę wymaga stalowych nerwów
Zaloguj się aby komentować

Jedna osoba zginęła, a co najmniej 17 zostało lekko rannych w zderzeniu pociągu i ciężarówki w poniedziałkowe popołudnie na przejeździe kolejowym w Garbatce w powiecie obornickim. Linia między Poznaniem a Piłą jest zablokowana. #wiadomoscipolska #transport #wypadek #owcacontent
Zaloguj się aby komentować

Reżyser Krzysztof Ł. kilka miesięcy temu został uznany za winnego spowodowania wypadku samochodowego, w którym zginęła 10-letnia Hania. Sąd skazał go na trzy lata pozbawienia wolności. Artysta nie zgodził się jednak z wyrokiem i konsekwentnie uważa, że do wypadku nie doprowadził umyślnie, ale...