Niektorzy ludzie sie nie starzeją
#winyle #muzuka #niedziela


#hokej #slask
Niektorzy ludzie sie nie starzeją
#winyle #muzuka #niedziela

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
favst / gibbs ft. Kiełas - redukcja
#muzyka #kielas
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Ech @bartek555 mi smaka narobil tymi swoimi trzema czedarami przy nicku xD
#slowotwaroze

Zaloguj się aby komentować
aaa tam pierdolenie takie, nowy singielek daje radę #sistars https://youtu.be/HRPMGyG6u5A?is=N4GeaJVB2uVXXW76
Zaloguj się aby komentować
Werwolf 77 - Twoje długie włosy
#muzyka #punk #punk77 #antihippiebrigade
Zaloguj się aby komentować
A propos Landryna to tak mi sie przypomniało. Uwielbiam te zwrotki.
Brzydka, ochydna, paskudna pankówa! Oi!
#punk #streetpunk #oimusic #muzyka
Zaloguj się aby komentować
Kanada zajeła czwarte miejsce na MŚ, a Norwegia zgarnęła brąz
Fajny mecz, Kanadyjczycy wyrownali wynik w ostatnich sekundach. Podobnie jak w poprzednim meczu tych ekip, mecz rozstrzygnięto w dogrywce.
Widzisz @WatluszPierwszy wcale nie jest tak przewidywalnie
Czekamy na finał.
https://m.youtube.com/watch?v=OOpKz9itTzs
#hokej #sport
Zaloguj się aby komentować
Dzisiejszy dzien był jeszcze piekniejszy dzięki uzytkownikowi @Tytanowy-Owsik. Dziękuję!
#niedziela #obiad



Zaloguj się aby komentować
Brawo Hejtowi Experci! Mamy to, mamy europejski finał Mistrzostw Świata Elity w Hokeju na Lodzie!
A Kanada zagra z Norwegią o 3. miejsce
#hokej #sport

Zaloguj się aby komentować
#muzyka #niedziela #gry
Zaloguj się aby komentować
No to sprawdzmy o co chodzi z tym calym #detroid
#jedzenie

Zaloguj się aby komentować
Ech co za $#@! znowu pomieszał rozstawienia?
Miała Kanada ze Szwajcarią grac dzisiaj. A tak to trzeba liczyc, ze Finowie ich ograją.
#hokej

Zaloguj się aby komentować
W Katowicach w centrum kongresowym przy Spodki jutro i pojutrze taka impreza
https://europeconvention.doterra.com/pl
Czy ja jestem glupi, stary czy o co chodzi, ze nic z tego nie rozumiem? Moze mi ktos wyjasnic o czym to jest? Jest strona, sa zdjecia, jest sciana tekstu i nic z tego nie wynika dla mnie..
#starosc
@FriendGatherArena Olejki eteryczne, kosmetyki, suplementy diety, a ponieważ odbiorcami takich produktów są raczej kobiety, to klasyczne targi zostały okraszone coachingowymi bredniami o osobistym rozwoju i sukcesie, emancypacji, przebijaniu szklanych sufitów itd. plus oczywiście panele i prelekcje na których dochtury mówią, jakie te produkty zdrowe i wspaniałe.
A ciężko się tego ze strony dowiedzieć, bo wydarzenie jest skierowane do ludków już wkręconych w temat, jak nie rozumiesz o co chodzi to znaczy że to nie dla ciebie i z automatu zostajesz odfiltrowany. xD Jak widać działa.
Odpowiadając na pytanie: jesteś stary, ale to na tym portalu w pełni normalne zjawisko, nie należy regulować odbiorników.
EDIT: Nie wspomniałem o najważniejszym!
doTerra to MLM. xDDD
Zaloguj się aby komentować
W Katowicach, a gdzie?
#friendgatherarenausiebie

Zaloguj się aby komentować
Drabinka na play-offy #hokej
Kogo zobaczymy w finale?

Zaloguj się aby komentować
No i mamy grupy wylosowane na
Champions Hockey League 2026/27
Przeciwnicy GKS Tychy:
U siebie:
Tamppara Tampere 🇫🇮
HC Davos 🇩🇰
Geneve-Servette 🇩🇰
Na wyjeździe:
Dynamo Pardubice 🇨🇿
HC Skoda Plzen 🇨🇿
Adler Mannheim 🇩🇪
Powodzenia!
#hokej #sport

Zaloguj się aby komentować