Zdjęcie w tle
Turystyka

Społeczność

Turystyka

70

O dreptaniu, kimaniu i podziwianiu otaczającej nas natury słów kilka... Kontakt: mejwen

Kiedyś myślałem, że fajnie jest siedząc w Zakopcu, po pracy, codziennie wyskoczyć sobie gdzieś w góry.

Szybko zrozumiałem, że ten pomysł się nie będzie sprawdzać po tym jak wybrałem się do groty za skocznią i byłem jedynym turystą na szlaku, a zaczęło się po 17 ściemniać.

Morze, góry - fajnie miejsca na urlop, ale poza sezonem, po pracy zdalnej, nie ma tam za bardzo co do roboty. Trochę depresyjnie się robi.

Tak jak ja kiedyś, wielkomiastowy, szedłem w Drawsku we wrześniu przez miasto i jedyne otwarte miejsce na głównym rynku to była żabka, bo reszta otwarta do 16/17. Nawet pubów/barów, miejsca by gdzieś wyjść nie ma. Pytam kasjerki czy to normalne, że po 17 to już nikogo na ulicach, a ona się potwierdziła, że to normalne i każdy o tej porze w chacie siedzi.

Przyszłe ghost towny się robią.

#turystyka #polska #przemyslenia #polskab #spoleczenstwo
TrzymamKredens

Kiedyś latem w Drawsku były lokale, pamiętam ale ja jestem z wyżu demograficznego, teraz to chyba nie ma nawet kto chodzić. Dawno tam nie byłem.

Zaloguj się aby komentować

W tym roku udało mi się zakończyć zbieranie szczytów Korony Beskidu Wyspowego. To kolejna PTTKowa zabawa, w której wziąłem udział. Chciałbym się pochwalić piękną oznaką, która jest przyznawana za to osiągnięcie 🙂 #turystyka #gory #beskidy #pttk
ea09c9a8-21f1-4ef3-b86c-8af2492ce1d2
Piechur

O, rzeczywiście ładna Przed zdobywaniem odznak PTTK zawsze hamowały mnie rozbudowane regulaminy. Czy w przypadku KBW zasady są w miarę proste?

DerMirker

Trzeba wpisać przejścia w książeczkę GOT, zaznaczyć szczyty i mieć zdjęcia ze szczytów na podorędziu, jeśli weryfikujemy w centrali PTTK w Krakowie. Przy weryfikacji listownej, trzeba dosłać wydruki zdjęć.

bernsteinka

@DerMirker Gratuluję! Bardzo ładna ta odznaka Może teraz złotą odznakę z Głównego Szlaku Sudeckiego zdobędziesz do kolekcji? Miałbyś komplet wtedy

DerMirker

Dzięki. Może kiedyś... Zostało mi kilka odcinków w Sudetach, te bardziej widokowe już kiedyś przeszedłem

koszotorobur

@DerMirker - no ale weź, po co się chwalisz i przykrość robisz człowiekowi, że sam nie uzbierał nic od czasów szkolnych

DerMirker

Motywuję troszeczkę 😆

Zaloguj się aby komentować

Następna