Zdjęcie w tle
eloyard

eloyard

Zawodowiec
  • 117wpisy
  • 133komentarzy
eloyard
eloyard
Zawodowiec
Wniosek racjonalizatorski:

Przydałaby się funkcjonalność przygotowania i zapisania szkicu wpisu do publikacji na później, jakby się dało jeszcze ustawić datę automatycznej publikacji to już rewelka.
bojowonastawionaowca

@eloyard Obie te rzeczy są regularnie wspominane i są na liście rzeczy do zrobienia przez adminów, dzięki!

moderacja_sie_nie_myje

@bojowonastawionaowca Przydałoby się też coś akiego jak notatka o użytkowniku, mam sporo ludzi na czarnej liście a już nie pamiętam za co tam trafili.

bojowonastawionaowca

@moderacja_sie_nie_myje To też parokrotnie już przekazywałem i przypominałem, póki co priorytety są na czymś innym (przynajmniej będą, jak się admini obrobią z ogarnięciem prywatnych spraw)

gawafe1241

@eloyard ale po co? większość tutaj to max 2 krótkie zdania, XD, Nie zesraj się i podobne...

eloyard

@gawafe1241 Nie mówię o komentarzach, tylko o wpisach. No i oczywiście mówię czysto z własnej perspektywy - postuję codziennie zespoły szkolne, głównie Brass Bandy z Japonii, występujące na różnego rodzaju koncertach i mam dni wielkiej posuchy kiedy omawiam tematy historyczne, a mam dni w których wpada kilkanaście podobających mi się występów na Youtube i chciałbym sobie je już w na gorąco opisanej formie zachować na potem. Do tej pory radzę sobie w notatniku, ale łatwiej by było nad tym zapanować przez "Szkice", zwłaszcza że już kilka razy przez pomyłkę najpierw napisałem ładną treść i tytuł, żeby potem dopiero wkleić linka... i pyk. świzdu gwizdu poszło w...

bojowonastawionaowca

@eloyard To w sumie podpowiem, że admini mają przygotowane już robienie szkiców, ale po urlopie dopiero będą testować to rozwiązanie

Zaloguj się aby komentować

bojowonastawionaowca

@eloyard Hej, zgłosiłem problem do administracji

Zaloguj się aby komentować

Następna