Mamy już potwierdzony lineup do naszego okolicznościowego formatu – „Wywiadu przy PIW-ie”! W 5-odcinkowym sezonie (1 odcinek = 1 prelegent) będziemy rozmawiali z (kolejność losowa):
Kubą Orlikiem, współzałożycielem fundacji „Internet. Czas działać!” oraz działaczem społecznym;
Stefanem Machurą, programistą, homelabberem, i ogrodnikiem;
Damianem Fajferem, działaczem na rzecz ruchu wolnego i otwartego oprogramowania oraz założycielem fundacji „Reszka”;
Patrykiem Czachurskim, twórcą gry Hypersomnia;
oraz Tomaszem Zielińskim, założycielem bloga „Informatyk Zakładowy”.
Będziemy informowali na bieżąco o zmianach dotyczących planowanego formatu. A jeżeli chcesz wziąć udział w tegorocznej edycji Poznańskiej Imprezy Wolnego Oprogramowania – możesz pobrać (darmowy!) bilet wstępu ze strony https://piwo.sh .
Zapisy z wywiadów będą pojawiały się na Kontrabandzie Play (pełne nagrania będą tylko tutaj; przewidujemy publikację wyłącznie shortów na YouTube'ie oraz TikToku) oraz (po późniejszym przerobieniu wywiadu mówionego i autoryzacji wypowiedzi) także na https://kontrabanda.net .