Hejto.pl

#polityka

112
49010

To mój ostatni wpis na tagu #polityka


I rzutem na taśmę bardzo chciałbym dowiedzieć się dlaczego jesteśmy narodem frajerów a wygląda na to,że jestem w idealnym miejscu do tego


https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C1385433%2Cniemcy-nie-zrekompensuja-wyslanych-na-ukraine-polskich-czolgow-niemiecka


Najpierw Niemcy wydymali nas bez mydła na Ringtausch i nadal nie otrzymaliśmy czołgów o których była mowa.


Potem ze strony UE padła propozycja - To wy dawajcie Ukrainie sprzęt a my wam potem oddamy za niego kasę. I co ? I jajco XDDD


https://focuseurope.pl/europa/wschodnia-flanka/wiadomosci/polska-nie-uzyska-pelnego-zwrotu-z-ue-za-pomoc-ukrainie


O wczorajszym zmanipulowanym wpisie @walus002 o przekazaniu autobusów i festiwalu frajerstwa „Śmietanki Hejto” nawet nie wspominając XDDD bo jak kompetentny człowiek związany z ZTM powiedział,że na sprzedaży autobusów można zarobić maksymalnie 30 tys PLN od sztuki to tuzy intelektu wypisują brednie „hurr durr tak byśmy oddali za darmo a teraz będziemy musieli dopłacić za złomowanie”


Ktoś tam jeszcze mi w komentarzu do mojego wpisu chyba @Ten_koles_od_bialego_psa pisał,że no ja nie przekonam ludzi do moich racji bo obrażam ludzi w swoich wpisach a tu cyk jednocześnie manipulujący i obrażający innych ludzi wpis jest bardzo popularny. To wiele mówi o naszym społeczeństwie. XD czyli to po prostu nie o to chodzi. Można obrażać ludzi tylko trzeba tych drugich a jeśli prawda nie jest obiektywna tym gorzej dla prawdy!


Ja po dłuższym czasie spędzonym tutaj myślałem,że mam do czynienia z takimi sekciarzami jak Pisowcy tylko z przeciwnej strony barykady ale wiecie co? Wy to nawet głupsi od tych pisowców jesteście bo przeciętny pisowiec pomimo ograniczenia intelektualnego chociaż potrafi jakkolwiek troszczyć się o Polskie interesy. Czasem nieudolnie lub naiwnie ale zaraz czy to nie wy mieliście być tymi światłymi i inteligentnymi?A już na pewno pod każdym kątem lepsi od nich.Jak to w Biblii napisali „po owocach ich poznacie”.


Poniżej cytat z książki Parafianowicza „kłopot z Zełenskim”


„Dyplomata Y: Zacznijmy od tego, że Tusk zawsze był i jest, najdelikatniej mówiąc, ukrainosceptyczny. Dla niego politycy w Kijowie to „ruscy” i „złodzieje”. Nie różni się w ocenach od Karola Nawrockiego. Nie ma złudzeń, jakie mieli pisowcy w 2022 roku, próbujący się zaprzyjaźnić z Zełenskim.”


No i jako ciekawostkę dodam jeszcze,że według informatora Pana Parafianowicza Polska jest zaraz po r0sji drugim obiektem zainteresowania SBU. I wcale nie chodzi tu tylko o „osłonę kontrwywiadowczą” - po prostu wrogi nam z punktu widzenia prowadzenia polityki skupionej na naszym interesie narodowym wywiad kraju ościennego prowadzi swoją grę. Zbiera haki na polityków,sieje propagandę i dezinformacje,wpływa na naszą klasę polityczną. Afera podkarpacka to wierzchołek góry lodowej.


I na koniec najsmutniejszy wniosek - wy wszyscy powielający Ukraińską propagandę i popierający politykę,której najlepszym przykładem i symbolem są te nieszczęsne autobusy z Kielc czy wypowiedzi Czarzastego

lub Biejat o UPA przyczyniacie się najmocniej do tego,że nasz kraj utopi się w Pisowsko-Konfiarskim szambie. Pomogliśmy i tak więcej niż musieliśmy- Ukraina przetrwała i teraz sobie świetnie radzi a my musimy skupić się na naszym interesie narodowym.Jak to mawiał nasz narodowy klasyk „wam się oczy otworzą jak mnie się zamkną”.


Jako gratis dorzucam kilka cytatów z okładki książki o której wspomniałem

88a3c825-5f46-4373-adb9-5af015552a0b

@Belzebub


Przepiękny, zaangażowany i długi wpis stosujący efekt potwierdzenia.


https://pl.wikipedia.org/wiki/Efekt_potwierdzenia


Szanowni czciciele spiskowej teorii dziejów, jeśli chcecie by Wasze teksty brzmiały poważniej, stosujcie trzy złote zasady:


  1. Zawezcie zakres artykułu. Jezeli skaczecie od sasa do pasa w waszej argumentacji i stosujecie niepotwierdzalne korelacje jako uzasadnienia, to wychodzicie na paranoików.

  2. Upewnijcie się, że ton Waszej wypowiedzi nie jest tak emocjonalny. Wasze uprzedzenia się uwidaczniają tym bardziej, im więcej śliny spływa z klawiatury na Wasz artykuł.

  3. Nim coś wyślecie, dajcie to do przeczytania komuś innemu. Jeśli nie ma nikogo innego, zróbcie około dwunastu godzinna przerwę nim przeczytacie ponownie. Taki zabieg ma szansę dać Wam okazję do poprawienia chaotyczności.

Tyle. Bezpośrednio nie będę się odnosił to tych wywodów, bo warsztatowo średnie, ale przede wszystkim sa wrecz plakatowo niefalsyfikowalne. Strata czasu na analizowanie.

Zaloguj się aby komentować

Typowy Tusk.

Baaaardzo przewidywalny ruch.

Przejąć głosy Konfy(Mentzena) , zeby zachować władzę.

Moim zdaniem absolutnie to się nie uda, bo jest to nieprawdziwe i nieszczere.

#polityka

d0e71eaa-44f8-4582-90f2-43509a86554a

@maly_ludek_lego zadzialalo z palikotem, kukizem, holownia to i z petru zadziala, gadalem z takimi ludzmi, co chca zaglosowac na jakas nowa opcje, ale na memcena czy zoidberga troche sie cykaja i to wlasnie taki elektorat te twory zbieraja, mam nadzieje jednak ze sie wiecej nie dadza nabrac

Zaloguj się aby komentować

Nie popełnia przestępstwa sprawca czynu zabronionego określonego w § 1 pkt 1 i 3 oraz § 2, jeżeli dopuścił się tego czynu w ramach działalności artystycznej, edukacyjnej, kolekcjonerskiej lub naukowej.

Co może moim zdaniem spowodować że w większości to będzie martwe prawo.

Zaloguj się aby komentować

Uwaga #polityka #sluzbazdrowia


Coś czuję, że ten cwaniak przegrał KO wybory za rok.

Razem też zatopi z tym ich pieprzeniem że trzeba podnosić podatki na służbę zdrowia (tam trzeba miotłą wymieść układy a potem możemy pogadać)

PiS jest niewiarygodne ale jak zacznie krytykować rząd za swój bajzel po covidzie to jednak ludzie to kupią.

Konfa z bajkami o prywatnej służbie zdrowia jest spóźniona o 10 lat (prywatna służba już jest, w cholerę droga i wcale nie pomagająca )

Mam nadzieję, że Polska2050 ogarnie i zaproponuje coś ciekawego (akurat na nich zamierzam głosować więc ciociu Kasiu, musisz)


https://www.msn.com/pl-pl/finanse/najpopularniejsze-artykuly/luksusowe-porsche-i-1-6-mln-zł-dochodu-burza-wokół-majątku-lekarza/ar-AA25p9TE?cvpid=76fbf411536743789f0e9202c00cb1f1&cvid=6a2afb7010654d0789a7d345b2e1cfb9

@TwojStaryJeSuchary 

Mam nadzieję, że Polska2050 ogarnie i zaproponuje coś ciekawego

Po wybryku Hołowni z kolacją u prezesa oni się praktycznie nie liczą. To są ludzie na aktywnym wypowiedzeniu do przyszłorocznych wyborów. Przychodzą do roboty odbić kartę i nie ważne czy coś zrobią czy nie, i tak to nic nie da.

@TwojStaryJeSuchary Po pierwsze to PL2050 przegrało nadchodzące wybory więc pozostają Ci marzenia - po 1. postawą Hołowni, a po 2. poparciem dla ustawy o emeryturach artystów. Temat lekarza jest niewygodny ale nie do takiego stopnia by decydował o wynikach wyborów. Póki co to wróżenie z fusów. PIS ma dużo większe problemy zewnętrzne i wewnętrzne, co może doprowadzić nawet do tego, że przy ewentualnej Koalicji może stać się przystawką Konfederacji.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Oj tam, kolorki im się pomyliły. Piękny obraz nowoczesnego dziennikarstwa. Często na Yt znajdzie się więcej rzetelności.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

@Belzebub @100mph

#wykop mnie nauczył, że wszelkie działania na korzyść Rosji w tej wojnie, to jest się ruską onucą. Ale żarty na bok.


Bo jest grono które autentycznie jest zaabsorbowane, wierzy i kibicuje Ukrainie w tym konflikcie chociażby na przekór Rosjanom i pragmatyzm nakazuje wszelkie zawiłości OUN/UPA odłożyć na bok bo są rzeczy gorsze jak wizja rosyjskiego sąsiada (a nie tylko enklawy)

Tylko jak teraz patrzeć na ten spin Zeleńskiego, bo niezależnie od determinacji w sprawie rosyjskiego killcountu, to jednak uszkodzenie relacji może tylko zadziałać negatywnie w w/w procesie.

@wielkaberta to oczywiste. Powinien po prostu wycofać się z tej decyzji i powiedzieć „zaszłości historyczne wyjaśnimy później,przepraszam za nieprzemyślaną decyzję a teraz będziemy bić ruska dalej i proszę nie traćcie do nas zaufania”

@wielkaberta Mysle, ze masz w zupelnosci racje. W pelni popieram Twoje zdanie, ze zachowanie dobrych relacji polsko-ukrainskich powinno lezec obu stronach tego sporu i dlatego Zelenski powinien wycofac sie ze swojej haniebnej decyzji.

@Belzebub 

żałosne zakompleksione polactwo

I ty się dziwisz i gotujesz, że cię od onuc wyzywają. Większość ludzi zwyczajnie dostosowuje język do rozmówcy. Mało merytoryczne zagranie. Może ktoś powinien teraz zakpić i odpisać:

jebane ruskie onuce - Zełeński banderowiec! Zablokujmy granice! (chrum) Deportować ich wszystkich jak nie naplują na flagę! (mlask) Jasionka do remontu! Zwrócić Polsce Lwów i wyrżnąć do nogi te banderowskie ścierwa! (chrom)

Ale co by to wniosło do dyskusji? W niczym bicie piany nie pomaga, jak zwykle wygrało opanowanie i rozsądek.

Teraz pytanie brzmi: Czy Niemcy tak sami z siebie czy może jakiś ryży się poskarżył i upomniał o swoje? ¯\_(ツ)_/¯

@KsRobag ja się nie burzę,że mnie ktoś nazwie ruska onucą i mam to w dupie. Mnie wkurwia budowanie tej narracji „kto nie z nami ten ruską onuca”

@Pstronk żaden chochoł. Posłuchaj sobie Biejat czy Czarzastego. Ukraińcy mogą robić co chcą mają prawo i w ogóle a my mamy siedzieć cicho i nie eskalować

Zaloguj się aby komentować

@paulusll Wiem, że to mem, ale jednak rozważając czas podróży to z Żywiecczyzny jest o połowę bliżej do Katowic niż do Krakowa. Więc taki podział administracyjny broni się w sensie utylitarnym, dojazdu do miasta wojewódzkiego.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować