Hejto.pl
Zdjęcie w tle

lechaim

Gruba ryba
  • 333wpisów
  • 2676komentarzy

- A ty, co lubisz w życiu robić? - Jarać blanty.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zwyczajnie lubie ten nasz hejtowy kurwidolek. Ze wiekszosc nickow sie kojarzy, i ze poziom jest serio za⁎⁎⁎⁎sty, porownujac do innych miejsc.


Propsy dla Was wszystkich (wybaczcie nieinkluzywna forme kobitki xd):


Twarogowcy, biegacze, spacerowicze, spierdotripiarze, przegrywy, pedalarze, kierowcy, motoświry, złotorogalowy marynarzu, kotoluby i klepacze, psiarze, kuchmistrzowie, jaracze, pijaki i wariaty, swiry z it, elektrycy, wedkarze, diy naprawiacze, kinomani, bibliofile, konserwy, centrysci i lewaki, smieszki, edgelordowie, hejtozeszyciarze, poeci i wierszokleci, budowniczowie, zawodowcy wszelacy, fotografowie, astronomowie, artysci, podroznicy lokalni i swiatowi, wariaciki, memiarze, lurkerzy i wszyscy, ktorych pominalem.


Dzieki ze tworzycie to miejsce, bo fajnie tu byc.

Moze nie jest idealnie, ale jest git, dobrze robią chlopaki @bojowonastawionaowca @kris @ebe, pozdrawiam cala Legnice.


Dobrej majówki hejtosie


#hejto #justhejtothings #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Jakiego maila polecacie?
Zamierzam sie ewakuowac z gmaila czym predzej, a mialem wyjebane w temat przez jakies dwie dekady xd

#kiciochpyta #email #internet

Od dawna mam protona, jest okej, jedyny problem jaki mam to szukajka która działa ponprostu kiepsko, nie zawsze znajdzie to co potrzebuję

@lechaim widzę ze kilka osób poleca proton. No wiec ja tez ;D weź jedynie pod uwagę ze darmowa wersja nie jest jakaś gigantyczna z pojemnością, ale mi na luzie styka

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować