Wy w robocie
A Ja na rodos
#pdk #dzialka #hejtojointclub


- A ty, co lubisz w życiu robić? - Jarać blanty.
Wy w robocie
A Ja na rodos
#pdk #dzialka #hejtojointclub

Zaloguj się aby komentować
#pokemon #heheszki #zajebanezreddita
OCIEBATON XD
Jest Warschau, jest Bialystok xD

Zaloguj się aby komentować
Czyngis towarzysząco-doświetlony
Dobrego popoludnia hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Czyngis niedzielno-ziewający
Dobrego popołudnia i znośnej niedzieli wieczur hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Czyngis balkonowo-mopujący (zbiera syf i do domu xd)
Dobrego dnia hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo


Zaloguj się aby komentować
Czyngis nabiurkowo-podparapetowy
Dobrego wieczoru hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Czyngis wieczorowo-paczący
Miłego wieczoru i dobrej nocy hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Czyngis chillowo-pomajówkowy
Miłej niedzieli wieczur hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Zwyczajnie lubie ten nasz hejtowy kurwidolek. Ze wiekszosc nickow sie kojarzy, i ze poziom jest serio za⁎⁎⁎⁎sty, porownujac do innych miejsc.
Propsy dla Was wszystkich (wybaczcie nieinkluzywna forme kobitki
Twarogowcy, biegacze, spacerowicze, spierdotripiarze, przegrywy, pedalarze, kierowcy, motoświry, złotorogalowy marynarzu, kotoluby i klepacze, psiarze, kuchmistrzowie, jaracze, pijaki i wariaty, swiry z it, elektrycy, wedkarze, diy naprawiacze, kinomani, bibliofile, konserwy, centrysci i lewaki, smieszki, edgelordowie, hejtozeszyciarze, poeci i wierszokleci, budowniczowie, zawodowcy wszelacy, fotografowie, astronomowie, artysci, podroznicy lokalni i swiatowi, wariaciki, memiarze, lurkerzy i wszyscy, ktorych pominalem.
Dzieki ze tworzycie to miejsce, bo fajnie tu byc.
Moze nie jest idealnie, ale jest git, dobrze robią chlopaki @bojowonastawionaowca @kris @ebe, pozdrawiam cala Legnice.
Dobrej majówki hejtosie
#hejto #justhejtothings #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Jakiego maila polecacie?
Zamierzam sie ewakuowac z gmaila czym predzej, a mialem wyjebane w temat przez jakies dwie dekady xd
#kiciochpyta #email #internet
https://tuta.com/pl niemiecki, prywatny, apki na chyba wszystkie nieniszowe OS, ostatnio robi się coraz popularniejszy, choć i tak mały przy wszystkich innych graczach
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czyngis podrzemkowo-wychillowany
Dobrego popołudnia hejto
#pokazkota #koty #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Czyngis nabuzowano-kocimiętkowy
Dobrego popołudnia i wieczoru hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo

Zaloguj się aby komentować
Trump: A co na to NATO?
NATO:
https://www.youtube.com/watch?v=zbBCke8H4Bs
#heheszki #nato #usa #heheszkipolityczne
Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
jak rzadzili nie byl taki wyszczekany xDDDDDDDDDD

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Czyngis mizialsko-podlogowy
Dobrego popoludnia hejto
#koty #pokazkota #czyngishansolo


Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
#teleturniej #heheszki #astronomia
https://streamable.com/t63w28
Zaloguj się aby komentować