Zdjęcie w tle
Koty

Społeczność

Koty

284

Społeczność dla wszystkich miłośników naszych czworołapych futrzastych władców

#pokazkota Czy kocham kotka, oczywiscie, ale kieszen bardziej boli niz rok temu, zarcie kolo 15 euro wiecej kosztuje niz rok temu, a to wybredna bestia sie zrobila.

27d1efb5-9bc1-45c2-9538-61b77fd0806a
SuperSzturmowiec

Fajne stupki ma

5
Lujdziarski

@SuperSzturmowiec jes w ogóle fajnym kitkem, ale czasami to rozrabiaka zbyt ciekawski jes

2
PaczeIok

Jak to wybredna? Nie chce to nie je, jak zglodnieje to zje proste

5
Balbina

@Lujdziarski co kupujesz poza Animondą i Smillą? A tak co do cen - przerzuciłam się z puszek 200g na 400g. Do tej pory jeden jadł swój smak danej marki, a drugi swój innej marki. Teraz jednego dnia jest ulubiona puszka tego, a następnego dnia drugiego. Kieszeń w tym roku boleje jeśli chodzi o kocie sprawy, skończyły się rozpusty ( ͡° ʖ̯ ͡°)

1
Lujdziarski

@Balbina Smille to kupuję drugi raz, animonde od czasu do czasu. Zwzwyczaj była to feringa, ale chujnia z jakością i przestałem w sumie kupować co zamówienie. Mieszam karmy, tak mi najłatwiej. Zaakceptował Leonardo, jakość mięska spoko, dużo lepsza jak w ferindze, tylko troche tauryny mało jak za tą cene. Próbowałem różnych karm, mijamam, wildfreedom itp, wszystko odrzucał. Jedynie saszety od catzfinefood mu podeszły. W sumie z feringi, na obecną chwile chyba tylko single meat się nadaję. W tamtym miesiącu miałem te saszetki https://shop-cdn-m.mediazs.com/bilder/smilla/sterilised/frischebeutel/mix/2/400/smilla_specialneeds_sterilised_beef_85g_1000x1000_2.jpg Kociembie bardzo podeszły, za tą cene aż sam się zdziwiłem ze mają 1500 taurny.

0
GazelkaFarelka

@Balbina Ja kupuję Dolinę Noteci. Nie wali jak inne kocie żarcie i kotu nie śmierdzi z ryja i dupy

1

Zaloguj się aby komentować