Zdjęcie w tle
Giban

Giban

Osobistość
  • 53wpisy
  • 1218komentarzy
Giban
Giban
Osobistość
#ciekawostki #francja

Co o tym sądzicie? Moim zdaniem, jest to bardzo krzywdzące. Nie każde dziecko jest powijane z miłości, często są to wpadki i to jest fakt. Jednakże to prawo jest jawnie krzywdzace dla mężczyzn, ponieważ obca nam kobieta z klubu, którą poznaliśmy w kabinie toaletowej okolicznego klubu pokazuje na nas palcem i już staliśmy się ojcem. Nieważne czy nim faktycznie jesteśmy
b32085dc-fd48-4147-a17a-d200b364df36

Zaloguj się aby komentować

Giban
Giban
Osobistość
W Tatrach zapanowała nowa moda – dumni zdobywcy robią zdjęcia z karteczkami, na których jest nazwa szczytu wraz z datą. To samo w sobie nie stanowi problemu, ale okazało się, że te karteczki dla wielu osób są zbyt ciężkie, żeby je zabrać ze sobą. Zwróciła na to uwagę przewodniczka tatrzańska Maja Sindalska na swoim profilu na Facebooku, która podobnie jak osoby komentujące była przekonana, że ludzie potem po sobie sprzątają. Jednocześnie wystosowała apel do organizacji zrzeszających osoby, które weszły na najwyższy szczyt Polski o nagłośnienie sprawy. Jak podkreślił serwis „Korona Gór Polski”, nie wymagają oni dowodu w takiej postaci, że ktoś gdzieś wszedł. Jednocześnie jest prośba do osób, które zobaczą takie karteczki, żeby je sprzątnąć i zabrać ze sobą.

No to nagłaśniam, bo ludzie to brudasy i bezmózgi

#wspinaczka #tatry
52dfc619-ec5a-49ca-934f-408914cd14fc
Petrolhead

Niewyobrażalne kurwa XD Niosą to gówno 2500 metrów w górę, ale w dół już nie potrafią. Ten gatunek już dawno powinien zdechnąć

Karonon

@Giban polska na jednym obrazku

Zaloguj się aby komentować

Giban
Giban
Osobistość
#szkola #zalesie
Wszystkim równo, wszystkim gówno. Nie można już nagradzać jednostek wybitnych, bo kretyni się gniewajo
23ea4fe2-ae62-403e-ad02-70bbd5084086
LeonardoDaWincyj

Różowy pasek za bycie dziewczynką?

CzosnkowySmok

@Giban a mo sie podoba. Oceny w polskiej szkole są bez sensu i nie świadczą o niczym tylko o tym, że ktoś nauczył sie dobrze na pamięć.

UmytaPacha

@Giban uwaga #niepopularnaopinia te paski i tak nie mają znaczenia, ale dla mnie fajnie.

Wykuć na kartkówkę z czegokolwiek i zdać na 5 każdy głupi potrafi przy odrobinie chęci. Zamiast skupiać się na średniej rocznej powinno się zachęcać, by rozwijano się w swoich ulubionych dziedzinach i np. być w wojewódzkiej topce z chemii i geografii, a z pozostałych przedmiotów wystarczy zdać.

Na studia też biorą oceny tylko z przedmiotów powiązanych z kierunkiem, a nie z ogółu - i słusznie.


edit: dobra, myślałam że te paski są sensowne np. za talenty muzyczne, humanistyczne, sportowe, a tam takie odznaczenia jak "morsowanie z babcią" xD

b8b2fbab-0f59-4f73-97c6-14b561455a38

Zaloguj się aby komentować

#ciekawostki #faktopedia
To ja poczekam, aż ktoś poleci klasykiem :p
5370ea61-873d-4dd3-9647-d54a98d50fd6
BapitanKomba

@Giban Za Wikipedią: "W 1983, kiedy [Mandy Smith] miała 13 lat związała się z 48-letnim wówczas Billem Wymanem[2], basistą zespołu The Rolling Stones. Poznali się w północnym Londynie podczas zabawy w nocnym klubie z jej starszą siostrą. Przez dwa lata ich związek pozostał w ścisłej tajemnicy. Ale kiedy informacja została podana do wiadomości publicznej, stała się największym skandalem show-biznesu dekady. Jej matka zaakceptowała ten związek."


Co za patologia

nima_logina

Co, ja nie dam rady? Potrzymaj mi piwo xd

Tapporauta

@Giabeu no coś mi tu nie pasuje, albo ktoś dał dupy na tłumaczeniu, albo u mnie logika szwankuje. Jak na moje to Bill stał się max dziadkiem swojej byłej żony, inaczej nie widzę tu sensu. Grandfather to dziadek, a nie pradziadek.

Zaloguj się aby komentować

Giban
Giban
Osobistość
#pracbaza #zalesie
Od kiedy wywiązywanie się z ustaleń, wypracowywanie etatu i trzymanie się umowy to roszczeniowość?
Jak ja nie potrafię tego pojąć... Pracownik, który robi w 6h, to co inni w 8, a potem się opierdala przez 2h, to najlepszy pracownik w zakładzie!
ad63e8b8-fd30-4852-a5dd-62d0a4a8b5bb
jajkosadzone

Kiedys to ludzie byly chetne do pracy i sie cieszyli,ze ja maja i ja szanowali bardziej niz siebie.

Dpaczego takie pierdolenie zawsze wychodzi z ust ludzi,ktorzy pracowali glownie za komuny gdzie byl nakaz pracy?

BoTak

Hehe znam to, robiłem tak, zanim zrobiło się modne. Prawda jest taka, że opierdol za spóźnienie i niepracowanie nadgodzin miałem jedynie w polskich firmach lub w korporacjach z polską betonową kadrą menedżerską. I to nie jest tak, że spóźniałem się celowo tylko od święta. Wiecie jak jest, autobus się może zepsuć, spóźnić, jest wypadek na drodze. Ale polski Janusz ma na to wyjebane, masz być zawsze na czas i harować po 14 godzin dziennie ku chwale firmy i prezesa. W każdym bądź razie nie robię nadgodzin, chyba że mi płacą za to ekstra albo staram się w niedalekiej przyszłości o awans. I tak jak generacja Z mam wywalone na to czy mnie zwolnią, czy nie. Praca się jakaś zawsze znajdzie więc z głodu nie umrę, a pis o nierobów teraz bardzo dobrze dba więc z głodu nie umierają gdyby co.


Złote rady dla przyszłych pracowników. Jak wam tego nikt nie uświadomi to i tak sami się nauczycie tylko w ten gorszy sposób.


  1. Nigdy nie dawaj z siebie 100%. Nikt ci za to nie podziękuje, a wręcz przeciwnie dowalą ci więcej roboty albo współpracownicy cię znienawidzą, że muszą przez ciebie zapierdzielać. Najlepiej dawać z siebie tyle ile trzeba, żeby wypaść dobrze i zrobić to co do was należy i nic ponadto. Wyjątkiem są sytuacje kiedy staramy się o awans lub podwyżkę, ale nawet wtedy nie dajemy z siebie 100% tylko trochę ponad normę.

  1. Nie bądź frajerem/frajerką i nie tyraj nadgodzin za darmo. Standard to 150%, ale można dostać nawet więcej. Tak więc zawsze się dogadajcie czy dostaniecie więcej hajsu, czy odbierzecie sobie ten czas wolny kiedy wam pasuje.

  1. Zmieniajcie pracę co 3-5 lat jeżeli jesteście młodzi. Firma to nie rodzina i największe podwyżki dostaje się zmieniając miejsce pracy. Jest bardzo mało przypadków, w których pracodawca da wam bardzo dużą podwyżkę. 10-15% z mojego doświadczenia to maksimum. Chyba że ktoś jest niezastąpiony i firma nie może sobie pozwolić na utratę takiego pracownika.
Srajto

Debil co wstawił tę czerwoną ramkę powinien mieć dożywotni zakaz korzystania z komputera XD

Zaloguj się aby komentować

#ciekawostki #faktopedia
edbf27f7-b3eb-4552-81fc-85ce4b20ac79
cyber_biker

@Giban Mamy za dużo dróg, a kolej w opłakanym stanie, trzeba inwestować do rozjebaną kolej, która na tle Europy przypomina skansen.

VonTrupka

@Giban nawet nie jestem ciekaw ile kosztuje przejazd pn-pd ajedynką ;|

Zoombie

A nie bliżej byłoby do czeskiego Królewca?

Zaloguj się aby komentować

Ale to wysrywy Magicala mi wczoraj fejsbuk próbował wcisnąć, zamiast chwalić sukcesy rodaków, ale o tym mówić to niedobra jest...
#ciekawostki #matematyka #zalesie
e1a1b0fc-6ebc-4248-8a15-a8466f3cd6ff
dotevo

usuń FB :) zrobiłem to z 6 lat temu i jestem zadowolony

jotoslaw

@Giban na początku20 wieku indyjski matematyk samouk dostał się na uniwerek w Anglii, pisał dziwne wzory ( mówił, że bogini przychodzi do niego w nocy i dyktuje mu wzory), niektóre z nich są obecnie używane do obliczeń związanych z horyzontem zdarzeń czarnych dziur

cec

Ale najebane tekstu na slajdzie (znaczy memie), kto to bedzie czytoł ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Petrolhead

Jak na tamte czasy świetny pomysł

libertarianin

taki inpost XD

Tawantinsuyu

@Giban Ciekawe, czy była obstawa żołnierzy Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego (zlikwidowany w 1965) czy innego UB. Wszak strefa przygraniczna, a może jeszcze jakieś "bandy" się gdzieś tam kręciły (ostatniego Wyklętego, Józefa Franczaka ps. „Lalek”, dopadli dopiero w 1963).

Zaloguj się aby komentować

Giban
Giban
Osobistość
#rosja #trolle
Wrócił jeden z bardziej upierdliwych trolli i zupełnie nie zmienił narracji.
Przed Państwem @JeremaWisniowiecki
12277997-0544-4c23-bb2a-a191af16f652
Enzo

@Giban Tego stylu nie da się podrobić, to musi być on

Sawa3114

Łooo kurde, to pszczółkaniponimajska tak szybko spadła z rowerka, że kreciola już musiał kolejne zakładać?


Ale panowie, nie zapominajmy o jeszcze innym chorym psychicznie z banem, a mianowicie o paczeloku.

Felonious_Gru

@Giban dzięki, już zablokowany

Zaloguj się aby komentować

Następna