Zdjęcie w tle
30ohm

30ohm

Wirtuoz
  • 8wpisy
  • 313komentarzy
Michumi

@Spider mam teraz GArmina i jakoś ta grywalizacja była lepiej ogarnięta w Samsungu (choć sam zegar ssał)

Spider

@libertarianin To mój pierwszy Garmin sprawdza się wzorowo- raz tylko złapał zawieszke a użytkuje od listopada.

libertarianin

@Spider mi raz po update'cie się "zawiesi" z parowaniem, ale nie wiem czy to nie wina starego telefonu

Zaloguj się aby komentować

Wiecie dlaczego współczesny internet jest rakiem? Chociażby dlatego, że rodzice nie kontrolują co robią w nim ich dzieci. Załączam screen z komentarzem jednego z nich. Pod pewnym wpisem opisującym właśnie problemy z uzależnieniem dzieci od sieci atakuje mnie wyzywając od januszy czy pracownika magazynu. Jak widać pewną kulturę wynosiło się z domu, a teraz uczą tego patostreamy.
#hejto #dzieci i #patologia #internet
fbb13d67-1518-4630-8a06-8ebd879de594
Dzwiedz

@30ohm w Polsce ludzie nie kontrolują nawet co ich dziecko robi obok nich ¯\_(ツ)/¯ a jak już chcą wyegzekwować jakieś zachowanie to jedyne co potrafią to "nie dostaniesz telefonu" albo "bo dostaniesz po dupie". ¯\_(ツ)/¯ Polska to ściek mentalny jeśli chodzi o wychowywanie dzieci...


Jest mi szkoda zawsze dzieci jak widze totalne wywalenie na te dzieci przez właśnie ich "mamusie i tatusiów". Nie chce rozwijać, bo się wkur*** tylko.

30ohm

@dfehgv-dwgcquy-wqrnj o widzę kolejnego, nie jest to wpis z tej kategorii

30ohm

@Dzwiedz mocno mi na nerwy działają latające po sklepach bombelki drące morde, rozumiem że są to dzieci i muszą się wyszaleć. Tylko często są małe tajfuny niszczące wszystko a rodzice mają wywalone, a za parę lat skończy się wybitymi szybami

Zaloguj się aby komentować

#facebook #fb #socialmedia
Dostałem dzisiaj powiadomienie z aplikacji że mam nową proponowaną treść na FB. Zaczynając od tego że używam wykastrowanej wersji lite to powiadomienie dotyczyło propozycji dla mnie z postem o obsranych kiblach gdzieś w Afryce.
Przez ten spam, syf korzystam jak najmniej z portalu Zuckerberga bo widzę właśnie tylko takie treści, a teraz jeszcze walą powiadomieniami. Czy tylko ja tak mam?
rms

@IzotopePeprasso zanim skasowalem FB mialem tylko proponowane. Oni nie rozumieja ze tylko zniechecaja, chyba ze to jest ich cel.

Zaloguj się aby komentować