Zdjęcie w tle
Thereforee

Thereforee

Mocarz
  • 5wpisy
  • 661komentarzy
#gry #diablo4 #diablo #promocje

Sprawdźcie maila, Blizzard rozsyła specjalne oferty z możliwością zakupu Diablo 4 za 40 EUR, czyli jakieś 180 złotych. Wygląda na to, że wysyłają to ludziom, którzy mają konto Battle.net i nie mają gry na koncie.
Stashqo

@Thereforee 40zł to uczciwa cena, 40eur już nie bardzo imo. Ja czekam aż będzie dzialać offline, wtedy kupię.

Thereforee

@Stashqo Gra będąca w połowie MMO i offline, weź...

Stashqo

@Thereforee no i ten gównoelement mmo właśnie mi w Diablo nie pasuje, więc czekam na offline, ewentualnie na cracka ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

wewerwe-sdfsdfsdf

@Thereforee gdybym mógł zwróciłbym to gówno

Ta gra to poziom mobilki

hellgihad

@Thereforee No dostałem takiego maila ale meh, poczekam jak będzie za stówkę to może wtedy

Zaloguj się aby komentować

#wybory #polityka #2137 #heheszki
Będzie 37,21% dla PiSu, róbcie screeny!
SNCF

@Thereforee juz jest mniej, będzie 34-5

hatti-vatti

@SNCF Nie zrozumiales zartu ^^

Zaloguj się aby komentować

#hejto
Czy tylko mi Hejto działa nad wyraz źle? Ciągle mnie wylogowuje, blokowanie tagu "wykop" nie działa, komentarze mi znikają ale to pewnie przez wylogowywanie. Backend się zadławił nowymi użytkownikami?
Thereforee

@HalBregg Nie, że mnie to dziwi. Na pewno serwery Hejto nie są jeszcze jakieś przepotężne. Jednakże wszystkie blokady tagów mi normalnie działają poza tagiem #wykop. Bug czy co?

Rokoko87

@Thereforee Ci co adminują hejto pewnie na etacie i nie nadążają z dokupowaniem TB co by serwery nie padały... :]

Tervaskanto

@Thereforee u mnie wszystko dobrze, czasami na parę sekund zamuli ale to przez nagły przypływ masy nowych użytkowników jedyne co mnie denerwuje to że przy odświeżeniu strony czasami zmienia mi z dziennego na nocny

Zaloguj się aby komentować

Po przeczytaniu paru postów od Aryo stwierdzam, że blockquote jest naprawdę obrzydliwe. Niczym się nie wyróżnia w tekście poza białym border-left. Ciężko się to czyta po prostu, jak ściana tekstu (co sam Aryo wygląda na to, że widzi). Możecie w wolnej chwili pomyśleć nad czymś, żeby to wyglądało jakoś czytelniej?
A i upload zdjęć ze schowka nie działa, ani w komentarzach ani podczas pisania posta. Bug czy ja nie mam jakichś uprawnień?
Thereforee

@awokado Ma to sens, dzięki za info.

96Stopni

Blokada dla nowych. A pozatym na hejto można doslownie skopiować obrazek z neta i wstawić go do posta lub przeciągnąć z neta czy z kompa. Na wypoku musiałeś wszystko zapisywać aby wybrać później z kompa xD hejto 1 wypok 0

Thereforee

@96Stopni Prawda.

Zaloguj się aby komentować