Zdjęcie w tle
kris

kris

Gwiazdor
  • 12wpisy
  • 524komentarzy
kris userbar
Pan_Wiesio

@kris nie kupię, bo już kiedyś nabyłem za darmo

bajerfull

Gratis to uczciwa cena!

Swiniotygrys

Komentarz usunięty

Zaloguj się aby komentować

kris
kris
Gwiazdor
Zachęcam do wzięcia udziału w corocznej akcji portalu OLX "Nakarm Psa" (można to robić codziennie).
Do wzięcia udziału trzeba mieć konto na OLX.
https://www.olx.pl/lp/nakarm-psa/
kris userbar
b9c66b25-846e-494d-9751-7c819ec788b3
WordPressDeveloper

@mBank z pewnością tak będzie, to akcja, która rozgrzewa serca. Śmieszna sprawa, że usłyszałem o niej niedawno (wcześniej nie bardzo korzystałem z OLX, bardzo sporadycznie i akurat nie w momencie akcji...) Usłyszałem o poprzedniej edycji tak 1,5 miesiąca przed startem, o tej już wiedziałem oczywiście... Ech, nie chcę więcej nic mówić, ale obok WOŚP to akcja najbliższa memu sercu, choć od niedawna (z WOŚP o od pierwszego finału).

W każdym razie, w obu akcjach mam swój skromy udział

mBank

@WordPressDeveloper Osobiście uważam że takie akcje które wymagają skromnego wkładu bądź w ogóle bez wkładu powinny być mega nagłośnione oraz promowane przez internetowych kurwiszonów (influencerów) wszędzie, a niestety mało kto o tym mówi i bardziej jest to przez pocztę pantoflową bądź kolega koledze powiedział a koleżanka się dowiedziała no to też powie dalej, nawet gdyby byłyby to koszta symbolicznej złotówki uważam że akcja warta uwagi oraz nagłośnieniu.

Rok wcześniej bodajże 22/12 było już wszystko nakarmione, w tym roku trochę słabiej ale widzę progress jest


Zawsze wychodzę z założenia że warto pomagać tym bardziej jeżeli Ciebie to nic nie kosztuje bądź kosztuje tyle że z uśmiechem zrobisz to na twarzy bo Twoja kieszeń wiesz że tego nie odczuje a komuś naprawdę może pomóc i nie mówię tu o bezdomnym z karteczką zbieram na wino czy jedzenie


Pozdro!

WordPressDeveloper

@mBank Nie ma się co martwić tym, że było nakarmione a teraz jest słabiej, bo w tym roku akcja się przesunęła o jakieś 10 dni. Statystyki są rewelacyjne, lepsze niż w zeszłym roku (o ile pamiętam, nie sprawdzałem, ale tak mi chodzi po głowie) - więc to tylko kwestia czasu i przez opóźnienie startu

Zaloguj się aby komentować

Zastanawialiście się kiedyś czy po wypiciu jednego piwa można prowadzić auto? Chłopaki z Aspektów odpowiadają na to pytanie: https://www.youtube.com/watch?v=AYAeiYR9JyA
kris userbar
siRcatcha

co to za alkomat ma w odcinku? Moze ktos polecic niedrogi, a w miare sprawdzony model?

NinomaeInanis

@kris mozna czy nie? nie mam 15 minut czasu

Nebthtet

Alkomat alkomatem, są ludzie, których po jednym zwykłym piwie znosi, tak więc niezależnie od tego, ile pokaże alkomat za kółko wsiadać nie powinni.


Tak w ogóle prowadzenie pojazdów po spożyciu jakiegokolwiek alkoholu jest debilnym pomysłem.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Izera znalazła partnera biznesowego. Budowę fabryki sfinansuje każdy z nas.
Skarb państwa planuje przejęcie spółki ElectroMobility Poland, odpowiedzialnej za budowę polskiego samochodu elektrycznego Izera. Transakcję przygotowuje Ministerstwo Klimatu i Środowiska.
Minister klimatu Michał Kurtyka podkreślił, że jest to projekt o dużym znaczeniu, dlatego powinien być wspierany z pieniędzy publicznych.
kris userbar
ab11a947-d4de-4add-8f73-4ca69da7ad4f
kris
kris

@pescyn skoro Skarb Państwa chce to przejąć to na pewno będzie wyjdzie z tego coś zajebistego! Już nieraz przekonaliśmy się, że jak Państwo do czegoś się zabiera to powstają wspaniałe rzeczy

pescyn

@kris oczywiście! Przepraszam za moją myślo-zbrodnie, kajam się i już piszę samokrytykę!

Bezbronny

Komentarz usunięty przez moderatora

Zaloguj się aby komentować

Cześć Wam!
Czy mamy tu jakichś specjalistów od Fluttera? Zastanawia mnie jak się tego używa, na co należy zwrócić szczególną uwagę, jakie problemy można napotkać i czy go polecacie.
kris userbar
5c1c9f79-8b60-42a9-9c0a-7292085af904
kris
kris

@bartlomiej-szypelow akurat na codzień pracuję przy React i odpowiada mi ta składnia ale też mam ochotę spróbować czegoś innego - stąd moje zainteresowanie flutterem. Z tego co widzę to idea komponentów (czy widgetów jeśli chodzi o fluttera bo chyba takie słownictwo jest tam stosowane) nie różni się jakoś bardzo dużo:

Fultter:


IconButton(

icon: Icon(Icons.search),

tooltip: 'Search',

onPressed: null,

),


React (zakładam że parametry IconButton z fluttera to coś jak propsy z React?)


<IconButton

icon={Icon(Icons.search)}

tooltip="Search"

onPressed={() => null}

/>

bartlomiej-szypelow

@kris Tak, we Flutterze zamiast propsów są po prostu parametry konstruktora. Trochę inaczej wygląda state - we Flutterze widget ze state'em jest rozdzielony na 2 powiązane klasy - widget i state. I tu możesz czasem się natknąć na niespodziankę - ponieważ te 2 rzeczy żyją oddzielnie, a Flutter rozpoznaje, że drzewo się zmieniło, porównując tylko widgety - może się zdarzyć, że przy buildzie (renderze) np. listy, którą chciałeś przesortować, przypisze state do nie tego elementu, co się spodziewałeś. Wtedy przydaje się parametr key w widgecie, pozwalający rozróżnić, który widget jest który.

kris
kris

@bartlomiej-szypelow o to trzeba będzie uważać na ten state, dzięki za nakreślenie na co zwrócić uwagę!

Zaloguj się aby komentować