Zdjęcie w tle
Banan11

Banan11

Osobistość

Po 14 latach na Wykopie, założyłem konto na Hejto 🙉

 • 170wpisy
 • 253komentarzy
 • 2obserwujących
Banan11
Banan11
Osobistość

"Wyssana z palca bzdura". Premier o ustaleniach gazety.

Czy premier i minister obrony już w grudniu wiedzieli o incydencie ws. naruszenia polskiej przestrzeni powietrznej? Tak twierdzą dziennikarze "Rzeczpospolitej", którzy wytknęli rządzącym kłamstwo. Szef rządu stanowczo temu zaprzeczył. "Myślę, że jest to niestety dobry przykład działania ruskiej propagandy" - skomentował. Z kolei opozycja złożyła już wniosek do prokuratury w tej sprawie. Co jeszcze wydarzyło się w czwartek? Zapraszamy na nasze podsumowanie wydarzeń dnia.

Więcej https://www.upday.com/pl/wyssana-z-palca-bzdura-premier-komentuje-ustalenia-gazety

#polityka #bekazpisu #morawiecki

kodyak

Nie wiem co jest gorsze to że nie wiedział bo taki mamy spierdolony system incydentów miedzynarowych czy wiedział i nic nie zrobil

 

Może wystarczyło sprawdzać maila rządowego a nie na poczcie wp siedzieć

KLH

No, jak Morawiecki tak powiedział, to na pewno tak jest. Można się rozejść

5tgbnhy6

eć, eć, a nosek rośnie

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

"Gejowskie czułości niestraszne Konfederacji". Winnicki komentuje.

Aktywista LGBT Bart Staszewski twierdzi, że część polityków Konfederacji miała zostać nagrana w kompromitujących sytuacjach - chodzi o zachowania homoseksualne. W jednym z tweetów pada nazwisko Roberta Winnickiego. "Pilnuj tyłów" - odpowiada publicznie były lider Ruchu Narodowego. I grozi podjęciem kroków prawnych.

"Jak widać na filmie Konfederacja umie się dobrze bawić i gejowskie czułości im niestraszne. Więc po co ta udawana wrogość? Tęcza to nie wstyd chłopaki" - taki wpis na Twitterze pojawił się na profilu Barta Staszewskiego. Znany działacz LGBT zasugerował, że wśród osób nagranych ma znajdować się były lider Ruchu Narodowego.

"Panie Robercie Winnicki, czy potwierdza Pan autentyczność filmu, który zaczął krążyć w sieci? Jak Pan się do niego odniesie? To już jest sprawa publiczna" - pytał.

Więcej: https://www.upday.com/pl/gejowskie-czulosci-niestraszne-konfederacji-winnicki-komentuje?utm

#polityka #konfederacja #lgbt

rakokuc

@Banan11 o Winnickim mam jak najgorsze zdanie i nie interesuje też mnie jego stan zdrowia, ale w tej sytuacji myślę, że Bartowi Staszewskiemu dobrze zrobiłby obowiązek opublikowania przeprosin i kara finansowana tak duża, żeby się zesrał.

 

Gość najwyraźniej uznał, że może sobie bez jakichkolwiek dowodów próbować zniszczyć drugiemu gościowi życie zawodowe i pewnie osobiste też, bo go nie lubi.

 

Przecież to zwykłe skurwysyństwo i dobrze byłoby nie mieszać do tego polityki.

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Pani redaktur my nie widzieli

 

#bekazpisu #polityka #pis

11186b71-5800-4be6-a9ef-02e141d0cdff

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Na to idą NASZE PIENIĄDZE...

 

PiS używa Holokaustu w prekampanii wyborczej. Awantura w sieci.

 

Brutalna prekampania przed jesiennymi wyborami rozpoczęta. Prawo i Sprawiedliwość w najnowszym spocie zaatakowało opozycję, która 4 czerwca zbiera się na marszu przeciw drożyźnie i kłamstwu. Partia władzy do zilustrowania hejterskiego komentarza byłego dziennikarza Tomasza Lisa posłużyła się obozem koncentracyjnym Auschwitz. Internauci oraz komentatorzy są oburzeni materiałem, sprawę komentuje także oświęcimskie muzeum.

 

Na przebitkach w tle widać m.in. obóz koncentracyjny Auschwitz oraz inne miejsca kaźni narodu polskiego. Po chwili pojawia się screen przedstawiający wpis Tomasza Lisa, który w reakcji na podpis Andrzeja Dudy pod lex Tusk napisał: "Znajdzie się komora dla Dudy i Kaczora".

 

"Czy na pewno chcesz iść pod tym hasłem?" - czyta lektor. Nagranie kończy się planszą z hasztagiem #marsz4czerwca. To wydarzenie organizowane przez Platformę Obywatelską w rocznicę częściowo wolnych wyborów z 1989 roku. "Wzywam wszystkich na marsz w samo południe 4 czerwca w Warszawie. Przeciw drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu, za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską" - napisał przewodniczący Platformy Obywatelskiej 15 kwietnia br. na swoim profilu na Twitterze, zapowiadając pochód w stolicy.

 

Więcej: https://www.upday.com/pl/pis-uzywa-holokaustu-w-prekampanii-wyborczej-awantura-w-sieci

 

#polityka #bekazpisu #pis #marsz #protest

keborgan
 1. najpierw zrób ustawkę, po której musisz w siedzibie mossadu,
  zanotować jej nową treść, bo żydzi wkurwieni
 2. potem szczuj na żydów (kampania prezydencka)
 3. potem obsraj się o błyskawicę strajku kobiet
 4. potem pojedź konpederację, za "szczepienia czynią wolnym"
 5. po drodze próbuj skazać pińskiego na więzienie za skrytykowanie wrzucenia przez gmyza antysemickiego plakatu "żydzi wszy"
 6. zrób kampanie wykorzystując obóz Auschwitz przeciw marszowi opozycji przyrównując ich do nazistów

 

czy jesteś normalny? nie, jesteś po prostu pisiorem...

lechaim

@Banan11 warto dodać, że pisowcy po prostu zajebali i pocięli kadry filmu pewnego autora, który to sporo napocił się, żeby to legalnie nagrać w Muzeum

hatti-vatti

Swoją drogą nie zastanawia was, że w sprawie rakiety chuje milczą pół roku ale spot nakręcony na jednego durnego tweeta to się zawsze znajdzie... Ja pierdole gdzie ja żyję

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Ponad sześć milionów haseł z loginami wyciekło do sieci. Na liście mogą być też twoje dane.

 

To prawdopodobnie jeden z największych jednorazowych wycieków danych w historii polskiego internetu. W anonimowej sieci TOR pojawił się plik z loginami i hasłami do polskich serwisów. Na liście widnieje ponad sześć milionów pozycji.

 

Według testu przeprowadzonego na opublikowanym w TOR pliku, tak przedstawia się lista stron, z których wykradziono najwięcej haseł (w nawiasie ilość pozycji na liście):

 

facebook.com (119 334)

 

allegro.pl (88 282)

 

.gov.pl (44 385)

 

poczta.onet.p (28 747)

 

poczta.wp.pl (12 056)

 

x-kom.pl (10 761)

 

online.mbank.pl (10 140)

 

morele.net (2672)

 

.ingbank.pl (1227)

 

Format danych wskazuje, że dane zostały skradzione przez złośliwe oprogramowanie, które po zainfekowaniu komputera pobiera zapisane w przeglądarce loginy i hasła i przesyła swoim twórcom.

 

#internet #cyberbezpieczenstwo #cybersecurity #wyciek #facebook

sierzant_armii_12_malp

@Banan11 Ale jak sprawdzić, czy moje też wyciekło?

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Skandal z udziałem Brauna. Przerwał wykład i zniszczył sprzęt. "Wynoś się z Polski!" 

 

Skandaliczne zachowanie Grzegorza Brauna w siedzibie Niemieckiego Instytutu Historycznego. Poseł Konfederacji przerwał wykład prof. Jana Grabowskiego o Holokauście, zniszczył mikrofon i sprzęt nagłaśniający. Twierdził też, że "Niemcy nie będą Polaków uczyć historii". 

 

Brauna do opuszczenia budynku wezwał dyrektor instytutu Milos Reznik. Choć sam jest Czechem, usłyszał od posła Konfederacji, żeby "wynosił się z Polski" i że "Niemiec w Warszawie będzie mnie pouczał, bym czegoś nie niszczył". Gdy w końcu przybyła policja, Braun tłumaczył, że "działa w stanie wyższej konieczności".

 

- Odmawiam opuszczenia budynku. Zabezpieczam tu naród polski przed prowokacyjnym atakiem na naszą wrażliwość historyczną - twierdził, dodając, że "nie będą nas Niemcy w Polsce uczyć historii". Wzywał również mundurowych, by „nie dopuszczali do naruszenia jego nietykalności poselskiej". 

 

Więcej: https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/grzegorz-braun-przerwal-wyklad-i-zniszczyl-sprzet-nie-beda-nas-niemcy-uczyc-historii

 

#konfederacja #braun #polityka

Phil_Collins

@Banan11

 

"Niemiec w Warszawie będzie mnie pouczał, bym czegoś nie niszczył"

 

Powiedział ruski śmieć

highlander

Brawo dla Pana Brauna a ruskie onuce dupa cicho

anonekzforczana

@Banan11 Plotka głosi, że Pan Poseł chciał najpierw użyć krzesła i drabiny ale ponoć kurier się spóźnił bo zawodnicy mieli dodatkową rundę podczas wrestlingu.

Zaloguj się aby komentować

Za jeden przejazd otrzymał 20 mandatów na kwotę ponad 35 tys. zł.

 

27-letni motocyklista z Pasłęka podczas ucieczki przed policją złamał tyle przepisów, że otrzymał aż 20 mandatów na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Ponadto za niezatrzymanie się do kontroli grozi mu kara do pięciu lat więzienia.

 

"Otrzymał łącznie 20 mandatów za bardzo poważne wykroczenia na łączną kwotę 35 650 zł. Nie kwestionował ich. Gdyby miał prawo jazdy, na jego konto wpłynęłoby 197 punktów karnych" - dodaje Krzysztof Nowacki.

 

https://www.upday.com/pl/za-jeden-przejazd-otrzymal-20-mandatow-na-kwote-ponad-35-tys-zl

 

#heheszki #kierowcy #polskiedrogi #motoryzacja #motocykle

SuperSzturmowiec

powinni od razu strzelać do śmiecia co się nie zatrzymuje. Krótko i na temat a nie jakieś mandaciki. Zero litości dla oszołomów drogowych

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Cześć, giniemy.

 

https://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/8724055,komisja-rosja-wplywy-prezydent-andrzej-duda.html

 

Z nieoficjalnych informacji z obozu władzy wynika, że prezydent skłania się do tego, by nie blokować powołania komisji do badania rosyjskich wpływów.

Mając do wyboru dwie drogi – trzymanie ustawy o komisji jako formy legislacyjnego straszaka na opozycję lub zrobienie kroku dalej i utworzenie komisji – PiS wybrał tę drugą. Tym samym kontrowersyjna regulacja trafiła na biurko prezydenta.

 

#polityka #bekazpisu #pis #prezydent #duda

kiszony_korniszon

Tak umiera demokracja

Half_NEET_Half_Amazing

@Banan11
podpisał, długopis yebany

keborgan

właśnie zagwarantował frekwencje 4 czerwca

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

#bialorus #rosja #putin #heheszki

d5b60f6a-9eb2-410d-b140-6714d744106a
shogoMAD

Pojechał w gajerku, wrócił w kuferku

Zaloguj się aby komentować

Brytyjski tabloid pisze o exodusie Polaków. Bohaterka tekstu: autor poprzekręcał nasze słowa.

 

Money.pl dotarł do bohaterki kontrowersyjnego tekstu w brytyjskim tabloidzie "The Sun", który napisał o exodusie Polaków z Wysp i cudzie gospodarczym Polski. Artykuł był wykorzystywany przez media nadzorowane przez Prawo i Sprawiedliwość, jako dowód na dobre zarządzanie krajem.

 

Autor tekstu sugeruje, że powodem masowych powrotów Polaków z Wysp jest boom gospodarczy w Polsce. Nie przytacza jednak żadnych konkretnych danych demograficznych potwierdzających zwiększony odpływ naszych rodaków z Wysp do Polski ani przejawów rzekomego cudu gospodarczego.

 

Rzeczywiście, dużo naszych słów autor poprzekręcał. Ominął też kompletnie nasz powód do powrotu - to nie z powodu rzekomego boomu gospodarczego, tylko z powodów rodzinnych wróciliśmy, żeby pomóc objąć opieką starszą osobę z rodziny – dodała.

 

#gospodarka #bekazpisu

Więcej w linku:

 

https://www.money.pl/gospodarka/brytyjski-tabloid-pisze-o-exodusie-polakow-bohaterka-tekstu-autor-poprzekrecal-nasze-slowa-6901509579033152a.html?utm_medium=push&utm_source=pushpushgo&utm_campaign=Money-push&utm_content=6471a7ac11ad732d9161cdf4

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Lex Tusk uchwalone przez Sejm. Los ustawy w rękach prezydenta

 

Sejm odrzucił weto Senatu do ustawy o powołaniu komisji do spraw wpływów rosyjskich, którą opozycja określa mianem lex Tusk. Zanim doszło do głosowania lider PO pojawił się na widowni sali posiedzeń Sejmu, czym wywołał poruszenie wśród posłów. Nowe prawo trafi teraz do prezydenta, którego werdykt nie jest oczywisty.

 

Dlaczego to jest ważne? Opozycja uważa, że celem komisji jest skazanie byłego premiera i szefa PO Donalda Tuska bez wyroku sądu. Komisja będzie mieć uprawnienia zarówno śledcze, czyli prokuratorskie, jak oskarżycielskie oraz sądownicze — finalnie może pozbawić daną osobę prawa do pełnienia funkcji publicznych, związanych z zarządzaniem środkami publicznymi, na nawet 10 lat.

 

#bekazpisu #pis #polityka #sejm

 

https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/lex-tusk-uchwalone-przez-sejm-los-ustawy-w-rekach-prezydenta/1dtslfv,79cfc278

krzysztof-2

@atos Widzę, że TVP weszła za mocno. Proszę sobie doczytać w bardziej obiektywnych źródłach jak to z tym kontraktem z Gazpromem było i jaki rząd rozpoczął postępowanie które skończyło się nałożeniem na Gazprom kary. Uprzedzam - nie, nie był to rząd PIS. I pisząc "bardziej obiektywne źródła" bynajmniej nie chodzi mi o Wyborczą lub TVN.

 

PS Co to jest miliard złotych? Przecież tyle to PIS w cztery i pół miesiąca w TVP przepala.

jiim
jiim

> "funkcjonariuszy publicznych lub członków kadry kierowniczej wyższego szczebla, którzy w latach 2007–2022 pod wpływem rosyjskim, działając na szkodę interesów RP"

 

No to będzie bat na pisowców gdy tylko poufnastrona się z mailami Dworczyka rozkręci. :)

drakash

Wyroki w trybie administracyjnym bez faktycznego procesu sądowego? Super! Dyktatura wróciła.

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Komisja Europejska przygotowuje zmiany we wspólnotowym systemie celnym. To dobra informacja dla producentów ze Starego Kontynentu, ale zła dla kupujących na AliExpress. Cło ma bowiem objąć również towary warte mniej niż 150 euro.

 

Nie wiadomo jeszcze kiedy zmiana wejdzie w życie, ale według portalu bezprawnik.pl, może to nastąpić dość szybko. Komisja Europejska zebrała dane, z których wynika, że aż 65 procent przesyłek spoza Europy o wartości poniżej 150 euro ma zaniżoną wartość. Powodem jest uniknięcie konieczności zapłaty cła.

 

Możemy pożegnać się z tanimi zakupami na AliExpress. Wszystko przez zmiany w clehttps://t.co/u78BYZ3Xhh

 

#aliexpress #zakupyonline #lowcychin

— Bezprawnik (@bezprawnik)

JamesOwens

Jebani komuniści...

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Coś knują cwaniaczki, a tymczasem dziękujemy dobrodzieju, żeś jeszcze kebabów nie opodatkował.

 

#kebab #bekazpisu#jedzzhejto

c1207306-6cc2-4328-b974-61a1f7ba9c09
Quake

@Banan11 jeśli mówią, że czegoś nie zrobią to oczywiście zrobią to
i odwrotnie

Yakamaz

jakie efekty przyniosła opłata cukrowa, że są one zadowalające?

wombatDaiquiri

@Banan11 w Sejmie jak wiadomo same okazy zdrowia, co to se podjedzą mielonego na smalcu i zapiją browarem, a w weekend wódeczka. Tak trzymać, naród wytrzyma.

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

To już kolejny dzień modlitw pod drzewem przy jednym z bloków w miejscowości Parczew. Według części mieszkańców, objawił się tam sam Jezus Chrystus lub, jak twierdzą inni, Matka Boska.

Na jednym z drzew pojawił się rozjaśniony fragment w kształcie twarzy i aureoli. Wierni są przekonani, że to "cud" i "znak opatrzności bożej". Jedni widzą tam Matkę Boską, inni Chrystusa. Modlą się, kontemplują, stawiają kwiaty i znicze. 10-tysięczne miasteczko obiegła również informacja, że "w nocy o 12 Pan Jezus z drzewa płakał".

"Jak pół godziny temu przyjechaliśmy, to była mniej widoczna twarz" - zauważa starsza pani. "Trochę deszcz padał, prawda?" - mówi reporter. "Padał, ale jednak to jest suche, na to nie napadało" - wtrąca się inna modląca.

 

Do sprawy odniosła się Diecezja Siedlecka. Jej stanowisko jest takie, że w Parczewie nie wystąpiło zjawisko nadprzyrodzone, dlatego nie ma mowy o rozpoczęciu postępowania kanonicznego.

Jak dodaje Wirtualna Polska, na miejscu pojawił się miejscowy proboszcz, który również stwierdził, że na drzewie nie wystąpiło zjawisko nadprzyrodzone.

 

#heheszki no i trochę #bekazkatoli

 

https://pbs.twimg.com/media/FwUz79PWAAI7DB3?format=jpg&name=large

Abi_whiteWolf

Ja tam widzę

7dcdaa42-bdf3-4bc1-bccd-274d4d8b53e5
Zielczan

@Banan11 przeciez to wyglada jak pawian xD

AndrzejZupa

Dobry pomysł na trolling: markować starodrzew jakimiś mordeczkami, dawać cynk starym babom i załączać popcorn mode. ¯\_(ツ)_/¯

66eaed25-5430-4897-9d1d-021996d006c5

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

"Czternastki" będą opodatkowane

 

Czternasta emerytura, która została wprowadzona jako regularne świadczenie, będzie opodatkowana. Seniorzy zapłacą od niej zarówno zaliczkę na podatek, jak i 9% składkę zdrowotną - informuje "Fakt"

 

Zgodnie z projektem ustawy, "czternastka" ma wynieść tyle, ile wynosi obecnie minimalna emerytura, czyli 1588,44 zł brutto.

Dla osób o głównym świadczeniu między 2900 zł a 4438,44 zł, kwota "czternastej emerytury" będzie zmniejszana zgodnie z zasadą złotówka za złotówkę.

 

Pełną stawkę otrzymają osoby, które nie przekroczą dochodu 2900 zł brutto miesięcznie.

 

Ile wyniesie przykładowa czternasta emerytura w 2023 r.?

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 1445,48 zł emerytury "na rękę", otrzyma 1364,44 zł "czternastki" po potrąceniach

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 2079,43 zł emerytury "na rękę", otrzyma 1281,11 zł "czternastki" netto

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 2739,51 zł emerytury "na rękę", otrzyma 1106 zł czternastki "na rękę"

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 3020,76 zł emerytury "na rękę", otrzyma 825,1 zł "czternastki" netto.

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 3496,89 zł emerytury "na rękę", otrzyma 348,98 zł "na rękę".

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 3891,41 zł emerytury "na rękę", otrzyma 45,36 zł "na rękę"

 

emeryt, który pobiera co miesiąc 3973,03 zł emerytury "na rękę", nie otrzyma "czternastki" wcale.

 

#podatki #emerytura #bekazpisu #socjalizm #pieniadze

Pawel45030

@Banan11
kto się opierdalał całe życie teraz dostanie więcej. kto ciężko pracował o się uczył dostanie gówno.

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Pamiętacie Polski - hehe - Ład? Chociaż poszedł w zapomnienie, to trzeba pamiętać, że płaciliśmy wyższe składki. Teraz ZUS będzie te nadpłaty zwracał - jeśli oczywiście ktoś płacił więcej, bo są też przypadki gdy ktoś zyskał.

 

Czy zwroty będą odbywały się automatycznie? Gdybyśmy mieszkali w normalnym kraju, to pewnie tak, ale żyjemy gdzie żyjemy, to musimy uprzejmie poprosić o zwrot naszych pieniędzy. ZUS dal nam czas do.... 1 czerwca.

 

Natomiast jeśli masz niedopłatę, to myślę, że szybko zostaniesz znaleziony

 

Termin składania wniosków o zwrot nadpłaty formalnie kończy się 1 czerwca, a ZUS nie będzie rozpatrywał wniosków po tym terminie.

 

Zwrot nadpłaty składek na wskazane konto bankowe nie jest dokonywany automatycznie, ale na wniosek ubezpieczonego. ZUS nie zwróci pieniędzy, jeśli na koncie przedsiębiorcy występują zaległości lub jeśli przedsiębiorca podał inny numer rachunku bankowego niż ten zgłoszony do ZUS przez CEIDG lub na konto ZUS PUE.

 

#polskilad #podatki #zus #bekazpisu #panstwozkartonu

yeebhany

"zyskał" to za dużo powiedziane, raczej wybulil w paru mcach ze wzgledu na wyzszy przychód a potem sie to lacznie wyrownalo, albo np. powstała "strata" z tych 12 mcy, chociaz jak wiadomo rok kalendarzowy nie zawsze rowna sie rownomiernemu rozlozeniu finansow przedsiebiorcy jego wzgledem

Shagwest

@Banan11 Fakt, że jak nie zgłosisz się po zwrot nadpłaty, to zostanie on rozliczony na poczet przyszłych składek, to pominąłeś przypadkiem czy specjalnie?

GtotheG

@Banan11 co Ty gadasz? Normalnie dostalam zwrot po zlozeniu pita. O nic nie prosilam.

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Kaczyński zapowiedział zniesienie opłat na autostradach. Kierowcy nie zaoszczędzą jednak zbyt wiele.

Ile zaoszczędzimy?

"Fakt" zwraca uwagę, że państwo pobiera opłaty na zaledwie dwóch odcinkach autostrad w kraju. Mowa o autostradzie A2 na odcinku Konin - Stryków oraz autostradzie A4 i trasie Wrocław - Gliwice. W przypadku pierwszego odcinka zaoszczędzimy 9,9 zł, a w przypadku drugiego 14,2 zł.

Prezes PiS zapowiedział, że najpierw zostaną zniesione opłaty na odcinkach zarządzanych przez państwo, a więc te, którymi administruje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. W przyszłym roku władza miałaby natomiast znieść opłaty na odcinkach "prywatnych".

Gazeta zwraca ponadto uwagę, że na początku ubiegłego roku minister infrastruktury Andrzej Adamczyk zapowiadał, że z czasem wszystkie polskie autostrady będą płatne.

"Nie stać nas na utrzymywanie bez końca darmowych autostrad" - mówił wtedy minister.

Via Upday.

 

#bekazpisu #ruchdrogowy #polskiedrogi #autostradypolska #wybory

sebie_juki

zrobiliby winiety na takich zasadach jak w Austrii, Czechach czy Słowenii i po kłopocie.

Zaloguj się aby komentować

Jak informują lokalne media, w okolicy wału rzeki Kaczawy w Legnicy znaleziono ciało dziecka. Było zawinięte w poszewkę i przykryte gruzem.

Grupa dzieci bawiącą się przy ulicy Konduktorskiej podbiegła do mostu. Zainteresował ją ogromny rój much.

Okazało się, że w trawie leżały nadpalone i zawinięte w prześcieradło zwłoki sześcioletniego dziecka.

 

#wydarzenia #wiadomoscipolska #legnica

 

https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,29757580,legnica-dzieci-bawily-sie-nad-rzeka-pod-gruzem-znalazly-zwloki.html

Zaloguj się aby komentować

Banan11
Banan11
Osobistość

Definitywnie źle dobrany mediator

#heheszki #heheszkipolityczne #wojna #ukraina

fbc2a54e-4d0f-4152-b1a8-e3ba6e079836
Pawel45030

@Banan11 Huj w Polsce

TorrentFreak

Na szczęście ma na imię "Li", wyobraźcie sobie co by było gdyby dano mu "Ki"

PanNiepoprawny

Huia tu zdziała. Niech spierdala.

Zaloguj się aby komentować