Ja pi⁎⁎⁎⁎le. 10 rocznica, od tygodnia łaziła co to nie w piątek i fifarafarafą. No i co,? Poszła spać o 16. Tyle z zapowiadanej imprezy. #zalesie

wielbuont
- 182wpisów
- 1563komentarzy

Ja pi⁎⁎⁎⁎le. 10 rocznica, od tygodnia łaziła co to nie w piątek i fifarafarafą. No i co,? Poszła spać o 16. Tyle z zapowiadanej imprezy. #zalesie
Zaloguj się aby komentować
pała wiendnie. Taki był fifarafa wielki śmierdziel, a posterczeć doby nie dał rady #wroclawskiedziwidlo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kto dzisiaj w robocie niech da pioruna. Policjanci d⁎⁎a cicho. #tag
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wbijąc się w trend po⁎⁎⁎⁎nych młodzieńczych prac mam takie cos.
Rok 2006 wakacje. Z kumplem po prostu poszliśmy do dużej firmy blisko domu i weszliśmy prezesowi do gabinetu z prostym tektem 'chcemy pracowac' i dostalismy pracę za zawrotne 5pln/h bez umowy
Pierwsza misja była nudna i polegała na usuwaniu chwastów łopatą w miejscu gdzie ludzka stopa nie stanęła od 20 lat to nie będę sie rozpisywał. Dalej było ciekawiej
Firma robiła dachówki i miała taki jebutny piec przez który dachówka przejeżdżała by sie wypalić na wózkach. Wózek ma cztery koła, które trzeba smarować i to było nasze zadanie. Pompować smar w koła wózków pod piecem bo tylko tam był do nich dostęep i to tyklko w ograniczonym zakresie bo tak ze 120 stopni oborotu i napompane koła oznaczaliśmy sobie IXem. Jednak nie to było problemantyczne, ale sam fakt pracy po piecem gdzie wypala się dachówki. Wziąłem kiedys ze sobą termometr z domu, który miał skale do 70 stopni i się skończył. Warun był taki, że jak się pluło na ścianę kanału w którym pracowaliś,my to było tylko złychać PSSSSST i woda odparowała. Siedzieliśmy tam 4 tygodnie po 8h dziennie i za zarobione 300 złotych kupiłem komiksy. Niczego nie żałuję, a firma padła 10 lat później
#opowiescizdupy
Zaloguj się aby komentować
312 904,39 - 18,54 - 7,96 = 312 877,89
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
początek ciekawszy niż cały sezon do tej pory #f1
Zaloguj się aby komentować
GP Świszczowa lista obecności #f1
Zaloguj się aby komentować
313 197,45 - 20,50 = 313 176,95
Spacerek dookoła zalewu mietkowskiego w pełnej żarówie
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
313 521,14 - 14,86 = 313 506,28
#ksiezycowyspacer
Wpis dodany za pomocą hejtostats.pl . @Marvin certified! #statsbymarvin
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować