pisowcy w pigułce - każda decyzja pisowskiego prezydenta jest dobra niezależnie co oznacza
#bekazpisu #polityka

pisowcy w pigułce - każda decyzja pisowskiego prezydenta jest dobra niezależnie co oznacza
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
pisowcom już peron odjeżdża całkowicie
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
nic dodać nic ująć
batyr dla korzyści politycznych i wylizania d⁎⁎y jebniętym konfiarzom uważa, że lepiej skłócić nas politycznie i dać paliwo kacapskiej propagandzie na tacy
#bekazpisu #polityka




Zaloguj się aby komentować
Dla pana żydonosa pierdziewicza z pozdrowieniami od "gestapo"
https://www.youtube.com/watch?v=1BrMBtyKb6M
#polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
#hipokryzjapisowcow #bekazpisu #polityka


Zaloguj się aby komentować
Teraz się wszyscy martwią "o jezu, ta afera z tym lekarzem będzie jak ośmiorniczki, nigdy się nie nauczą..." XDD
No tak, czyli w sumie się nic nie stało. I najgorsze, że biedna Koliacja może władzę stracić. Bo nie chodzi o to, że gość nakradł kupę hajsu i przyjmował polityków KO bez kolejki w vip roomie, uczestniczył z nimi w politycznych happeningach zamiast pracować na rzecz służby zdrowia. Chodzi o to, że go złapali xD
ALE PRZECIEŻ GO USUNĘLI!!!111 - XDDD No tak, ale przyzwalali na to i czerpali z tego korzyści przez długi czas. Car dobrzy, bojarzy źli. Typowe ruskie myślenie. Jak Bojar rabował to car przymykał oko, jak bojara złapali to car mu wymierza karę xD
Zrozumcie, tu nie chodzi o jednostkową aferę, ale o to, że takich sytuacji jest po prostu multum w całej Polsce. Żyjemy w systemie zbudowanym przez leśnych dziadków wychowanych w PRL i w wielu instytucjach takie kurestwo jest na porządku dziennym. I to jest niezależne od tego kto jest z jakiej partii, to paskudne pokolenie po prostu wyssało z mlekiem matki krętactwo.
Ja generalnie marzę o tym, żeby młodsze pokolenia (urodozne w latach 80 i później) chwyciły tych wszystkich dziadów za mordę, tak samo ich młodych przydupasów (jak ten typ, bo był młody) i po prostu wyrzuciło na śmietnik historii, reformując ten kraj, ale on jest tak zabetonowany, ze to mało realne przez najbliższe 30 lat.
Teraz może wykręcą się jeszcze takie 2-3 afery do wyborów, KO przejebie wybory, będzie rządzić PiS i będzie robić to samo xD To plugawe robactwo solidarnościowo-prlowskie po prostu trzeba wyplenić jak insekty.
Ja jako osoba o poglądach prawicowych (światopoglądowo) powiem wam, że stokroć bardziej cenię Zandberga niż np Kaczyńskiego czy Czarnka. Z jednego powodu - nie jest z betonowego, prlowskiego pokolenia (co prawda urodzony w 79, ale to już inne roczniki). I naprawdę wielu lewaków JAKO LUDZI stawiam ponad pseudoprawactwem.
Po prostu Zandberg jest bardziej wartościowym typem w polityce xD Co nie zmienia moich poglądów.
Tak samo uważam, ze politycy PO to po prostu PiS bis o innym przekazie i zabarwieniu światopoglądowym, ale to ten sam syf.
Jedyne światło w tunelu dla tego kraju, to rozjebanie się tych partii i powstanie nowych, które zbudują ludzie z młodszego pokolenia, nie uwzględniając tych wszystkich psów obecnych, którzy są młodzi i służą politycznym tłustym kotom.
Śmiejcie się z Mentzena, bo nie pasują wam poglądy. Ale takich gości jak on - na lewicy, na centrum potrzeba. Czyli samodzielnych życiowo i ambitnych. Ja naprawdę życzę i Lewicy i Centrum, by mieli młodych ludzi, którzy odnieśli sukces zawodowy - w ekonomii, prawie, technologii IT i niech rywalizują sobie wszyscy i z pozytywnym skutkiem dla tego kraju. Niech sobie rządzi nawet Centrum, ja naprawdę rzygam już światopoglądem i chcę tlyko żyć w kraju, który nie jest bantustanem.
Patrzę na nasz współczynnik demograficzny, służbę zdrowia, kondycję ZUS i jest już k⁎⁎wa po prostu za późno na podziały prawica-lewica-centrum. Potrzeba ludzi z każdej strony barykady, żeby po prostu ten burdel ogarnąć, który nam tu urządziły pokolenia urodzone w PRL.
Cieszę się, że chociaż zawodowo pracuję z ludźmi w wieku 25-38 lat. Współpraca z młodymi jest piękna. **Jak miałem dyrektorów/koordynatorów w poprzednich pracach co mieli 55-65 lat to takich łbów to bym wysłał na produkcję guziki wciskać, bo do tego się tylko nadają xD
**
#polityka #takaprawda #bekazpo #bekazlewactwa #bekazpisu
@Lopez_
Możesz jakoś streścić ten rant? Kilka akapitów to jakieś ostre walenie piany. Bardzo się boję o Twój stan mentalny.
że biedna Koliacja może władzę stracić
Tak racja. Partie rządzące u nas w historii głównie przegrywają przez afery. Każdy poza @Wyrocznia wie, jak łaska na pstrym koniu jedzie.
przyjmował polityków KO bez kolejki w vip roomie
To też powinno być ważne by ta lista została upubliczniona.
Chodzi o to, że go złapali XD
Nie rozumiem tego XD.
Zrozumcie, tu nie chodzi o jednostkową aferę, ale o to, że takich sytuacji jest po prostu multum w całej Polsce
Pokaż mi rząd to wskażę Ci aferę. Rozumiem natomiast jakie głębokie rozczarowanie może nieść obecna koalicja, która miała z tym walczyć i całe hasło #zostaniecierozliczeni nagle staje się ironią.
Walka z systemem systemu dwupartyjnego PO - PIS była ogłaszana nie raz. Był Kukiz, był Hołownia. Skończyło się tak sobie, że zostali wchłonięci. Zandberg czy Konfiarze są kolejni do "próby" zmian. Jak się skończy? Nie wiem, choć się domyślam.
Natomiast jest ciekawe, że taki jeden hegemon kiedyś upadł - SLD. Wystarczyła afera Rywina. Całkiem "nieszkodliwa" dla społeczeństwa bezpośrednio, ale stała się punktem zwrotnym w zmianie głównych partii politycznych. Straszne jest to, że dzisiaj takie afery nie pozwalają upaść ani to PiSowi, ani PO/KO. Daję dolary przeciw orzechom, że za to wszystko wtedy i teraz odpowiadają media. Dzisiaj narracja medialna każe wspierać tych drugich.
Zaloguj się aby komentować
straty oszacowano na 21,37zł
#bekazprawakow #polityka #bekazpisu

Zaloguj się aby komentować
Pan Radosław to jednak fachowiec jest. Kontekst - banda idiotów z Ruchu Obrony Granic chciała robić dymy w Berlinie i zaskoczyło ich to, że niemiecka policja działa i się w tańcu nie pierniczy.
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

Zaloguj się aby komentować
husaria hurra!!!! cała naprzód!!!
#bekazprawakow #bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
O tutaj pisałem, że Czarnek (kandydat PiS na premiera) https://www.hejto.pl/wpis/polityka-jakubwiech-to-bedzie-bardzo-ciekawa-rozmowa-albo-polityczne-samobojstwo
Zgodził się na rozmowę z Jakubem Wiechem.
Wnioskowałem tam, że jak doradcy zobaczą co zrobił to albo się wycofa albo będzie to polityczne samobójstwo.
Wybrał opcję wycofania się, nie ustalania terminu.
#polityka #bekazpisu
PS.
Nie da się zrezygnować/odrzucić ETS bez wychodzenia z UE. Nie ma takiej opcji kto twierdzi inaczej jest kłamcą.

@walus002 bo pisoidy to takie odważne ratlerki zza bramy- głośno ujadają jak brama jest zamknięta i czują się bezpieczne z tym co robią, ale jak tylko minimalnie się otwiera to nagle jest cisza i same uciekają. Pisoid jest bardzo głośny w recytowaniu co by to nie on i komu by to nie on, ale jak tylko pojawia się niebezpieczeństwo, że ktoś mówi "dobra to sprawdzam" to jest tylko odgłos podwijanego ogona pod d⁎⁎ę i spierdalania.
Zaloguj się aby komentować
przypomnijmy, że paweł rybicki to asystent beaty szydło i donosiciel na Polaków za granicą
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
to nie 120 tylko 160
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
#polityka #bekazpisu
Jak już nawet typ, co to lizał d⁎⁎e prostytutce, cię krytykuje, to wiedz, że poszedłeś za daleko.

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Wojna
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
Zaloguj się aby komentować
czy z poparciem pisu jest już tak źle, że trzeba smarować d⁎⁎y szurom i foliarzom?
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka

Zaloguj się aby komentować
prześladowania prawicy nie ustają
#bekazpisu #polityka

Zaloguj się aby komentować
Ale złoto znalazłem. Chciałem sprawdzić co o Caracalach pisała Rzepa a tu proszę jaka patriotyczna wypowiedź Błaszczaka w kontekście późniejszego zakupu w Korei bez offsetu na kredyt.
Artykuł z 2016
#polityka #wojsko #bekazpisu
https://www.rp.pl/polityka/art3234311-mariusz-blaszczak-o-caracalach-wydawac-w-polsce-nie-we-francji
@TwojStaryJeSuchary Możecie sobie weryfikować, dla tępych wyborców jest ważne tu i teraz, nawet jak im to pokażecie co gadali wtedy, to oni zamkną oczy. Doszliśmy do poziomu, gdzie ludzie wybrali ćpuna, dresiarza i złodzieja na prezydenta i nie chcieli słuchać co o nim mówiono, to ktoś myśli że będą analizowali wypowiedzi płaszczaka sprzed 10 lat? Do akolitów ma dotrzeć informacja że SAFE złe i kropka.
Zaloguj się aby komentować