Zdjęcie w tle
FoxtrotLima

FoxtrotLima

Tytan
  • 13wpisy
  • 992komentarzy
479d1282-b34d-4f67-8ca5-9a5beb77e72d
maximilianan

O i chuj oni to serio wrzucili xDDD

Vakarian

@maximilianan Ktoś od socialek w Ryanaierze mocno śledzi F1 i nie bierze jeńców w swoich wrzutach xD Mój ulubiony wpis to ten po tym jak Piastri ogłosił że nie będzie jeździł w Alpine xD

284b4f39-cd49-4bec-947f-ff4a7e5063ae

Zaloguj się aby komentować

Pojechałem dzisiaj na Unter den Linden pod ruską ambasadę zobaczyć na własne oczy ten czołg. Na miejscu zastałem tłum ludzi, wśród których było wielu kacapów rzucających kwiaty na niego. Zapytałem jednego faceta, czemu w zasadzie rzucił trzy róże na rozjebany kacapski czołg. Odpowiedział, że to żeby uhonorować "poległych ludzi" (getötet Menschen - jego słowa). Spytałem, czy chodzi o ukraińskich ludzi i wtedy włączył mu się tryb kacapa, zmarszczył groźnie brwi i krzyknął, że nie, że ruskich. Grzecznie mu powiedziałem, że to przecież ruscy zaczęli tę wojnę, to zobaczyłem tylko "faka" i gość się ulotnił w tłumie.
Na szczęście ukraińscy (i nie tylko) wolontariusze sprzątają na bieżąco ruskie kwiaty składane mordercom.
Swoja drogą okolica ambasady jest świetną alegorią tego, jak powinniśmy ten ich ruski mir traktować. Ulica jest częściowo zablokowana, a sama ambasada jest odgrodzona barierkami. Rozjebany ruski czołg dotatkowo celuje prosto w jej okna.
#Berlin #ukraina #rozjebanekacapskiegiwno
a743f703-3d87-4490-a660-9c726abe955a
Sahelantrop

@FoxtrotLima Rozumiem, że ten facet, który rzucił kwiaty na wrak, to był ruski? A nie Niemiec z proruskim nastawieniem?

@PrzegrywieNieOtwierajBuziNiepytany "w ukraińskiej armii służy 35 tysięcy kobiet" - tyle służyło do wojny. W sierpniu liczba ta przekroczyła 50 tysięcy. Aktualnych danych nie potrafię znaleźć.

Kismeth

Należy pamiętać, że to są ci "postępowi", "zwykli" rosjanie, którzy nie popierają putina ( ͡° ͜ʖ ͡°) siedzą na zachodzie i jednocześnie liczą na jego zniszczenie. Ich się powinno wszystkich deportować w ruski mir, bez prawa powrotu.

FoxtrotLima

@Sahelantrop ruski. Widać było po twarzy i słychać po akcencie.

Zaloguj się aby komentować

Jest patent na jeszcze tańsze F1 TV Pro. Założyłem sobie nowe konto Google, dodałem kartę do Google Play podając turecki adres i przez apkę na androidzie aktywowałem roczny pakiet za 589TRY czyli 29€.
Uwaga: konto tureckie musi być kontem głównym na telefonie. Nie chciałem usuwać swojego dotychczasowego konta więc skorzystałem z emulatora Bluestacks na PC.
#f1 #f1tvpro
FoxtrotLima

@grz-ko masz jakieś inne konta Google na tym urządzeniu? Zazwyczaj jedno konto jest dominujące nad innymi i cena pokazuje się zgodnie z regionem głównego konta. Dlatego ja użyłem emulatora na którym miałem tylko to jedno konto tureckie.

grz-ko

Właśnie to jedyne konto, na tym telefonie. Bluestacks próbowałem kilka dni temu ale sprawdzę jeszcze dzisiaj na nowych danych, może jakimś cudem pójdzie. Dzięki za próbę pomocy

FoxtrotLima

@grz-ko ja mam zupełnie nowe konto google, założone przez VPN z tureckim adresem przy dodawaniu płatności i na czystym Bluestacksie zalogowałem się tylko na nie. Na telefonie mam swoje główne konto i co bym nie robił, to zawsze mam nasze ceny.

Zaloguj się aby komentować

Biden też pociągiem do Kijowa przyjechał? Jak on się tam dostał?
#ukraina
FoxtrotLima

@Wolnymularz sugerujesz, że on tam samolotem poleciał?

Outline

@FoxtrotLima Pociągiem, potwierdzone już przez media. Zresztą tam inaczej politycy nie przybywają...

FoxtrotLima

@Wolnymularz @Outline dzięki. Tak, zdecydowanie zabezpieczenie tej wycieczki to wyższa szkoła jazdy dla US. Szczególnie jeśli idzie o podróż pociągiem. Tam pewnie przed nimi jechał kolejny pociąg upewniając się, że nic po drodze nie wybuchnie itp. Dlatego też myślałem, że może helikopterem jakoś temat ogarnęli.

Zaloguj się aby komentować

A tak wygląda ruskie zawieszenie broni na czas Świąt.
#ukraina #wojna #rosja
3e428267-8627-4b1e-b2f4-39bb42d3c170
FoxtrotLima

@Aquamen jednostronne.

BlackSoul

@FoxtrotLima jak ruskie chcą zawieszenia broni to niech się wyniosą z terenu Ukrainy.

Pomocifaq

Tak jak pisali Ukraińcy....jak ruski chcą zawieszenia broni, to niech spierdalają do siebie...w plecy im nikt strzelać nie będzie

Zaloguj się aby komentować

@lubieplackijohn Cześć. Od kilku dni nie dostaję powiadomień. Dziwnym trafem zbiegło się to z otrzymaniem rogala. Przypadek?
#hejto
FoxtrotLima

@lubieplackijohn to są moje ostatnie powiadomienia.

f2dfc196-3ff9-43ba-9ecf-e9369356c4b8
lubieplackijohn

@FoxtrotLima Jest bug związany z rogalami - sprawdź swoje preferencje powiadomień w ustawieniach profilu. (rogal w jakiś sposób je restartuje)

FoxtrotLima

@lubieplackijohn Faktycznie, wszystko było wyłączone. Dzięki!

Zaloguj się aby komentować

Hej @Aryo może Ty będziesz umiał wytłumaczyć, bo ja nie rozumiem.
Spotkałem w pracy gościa, który pochodzi z Zaporoża i przedstawił się jako Ukrainiec.
W trakcie dyskusji otwarcie poparł Rosję i jej działania przeciwko Ukrainie i wspominał, że już przed 2014r zaczęły się naciski na rzecz ograniczenia, a docelowo wyrugowania języka rosyjskiego z Ukrainy.
Wspomniał też, że za chodzenie na spotkania tzw. antymajdanowe można było stracić pracę i generalnie, że sam czuł się pokrzywdzony i tłamszony przez fakt, że mówi po rosyjsku.
Wypomniał też wydarzenia z Odessy z 2014r (Kulikowe Pole) jako dowód na prześladowanie rosyjsko-języcznej ludności Ukrainy.
Szczerze mówiąc, poza ruską propagandą nie słyszałem o próbach wyrzucenia języka rosyjskiego z Ukrainy i pierwszy raz słyszałem o czymś takim od rodowitego Ukraińca.
Jak to w końcu było: były naciski, żeby ograniczyć posługiwanie się rosyjskim czy nie?
FoxtrotLima

@jbc_wszystko urodził się w Ukrainie. Jedno z rodziców jest Rosjaninem, a drugie Ukraińcem (to chyba dość powszechne na wschodzie Ukrainy). Sam identyfikuje się jako Ukrainiec. Gada też po ukraińsku, ale sam przyznał, że jego pierwszym językiem jest rosyjski.


@krokodil3 Ty piszesz o wydarzeniach już po Majdanie i rozpoczęciu donbaskiej wojny. A mnie ciekawią wydarzenia, które do tego doprowadziły.

FoxtrotLima

@GazelkaFarelka napisałem powyższy komentarz zanim Twój się pojawił. On ma mieszanych rodziców i urodził się w Zaporożu.

wstreczyciel

@FoxtrotLima A ja znam Białorusinkę, która opowiada, że na Ukrainie trwa wojna domowa. Że to ruscy z Ukrainy i ruscy z Rosji walczą ze sobą. Babka od kilku lat mieszka w Polsce, jej dziecko tu studiuje a ona konsumuje tylko rosyjskojęzyczne media i ma kompletnie gdzieś dominującą w Polsce narrację.


Mam dwóch wujków, którzy przez kilka lat za cholerę nie mogli się dogadać przy rodzinnym stole. Jeden oglądał TVN a drugi TVP. Mieszkają w tym samym kraju a nawet w tym samym mieście a mają kompletnie inne spojrzenie na otaczający świat. Co tu tłumaczyć?

Zaloguj się aby komentować

Cześć. To jest Cian, jest Cavalierem i ma już cztery lata
63705bc5-9ed9-4a3a-a9ba-0bf64d6d6c30
Frasad

@FoxtrotLima Ale przystojny kawaler, pewnie wszystkie dziewczyny się z nim oglądają.

robertx

@FoxtrotLima Cztery lata, cztery łapy, to nie może być przypadek

walus002

@FoxtrotLima trzeba to oblać

Zaloguj się aby komentować