Zdjęcie w tle
F1

Społeczność

F1

200

Społeczność dla fanatyków F1

XD

- Ocon w trzecim roku jazdy był pierwszy, Max w pierwszym roku jazdy w dużej serii zdobył 3 miejsce z 8 DNF na koncie i jednym DNS
- Max w tym roku ustanowił rekord 6 zwycięstw pod rząd
- ustanowił drugi rekord 10 zwycięstw w sezonie

#f1
Zielczan userbar
e9e8196c-1f3e-427b-a337-019bf9006e40

Zaloguj się aby komentować

Elegancko ten rookie Ferrari

#f1
Zielczan userbar
asymetryczny

@Zielczan To dowodzi temu że czas na poważne przetasowania w F1. Np. taki Lawson grzeje ławę, a Ricciardo po 2020 w ogóle nie powinien tu być. Magnussen też jest ciągnięty w tym sporcie za Bahrain 22 i PP w Brazylii 22. O Strollu w ogóle nie ma co gadać, ale jego stary chyba wciąż traktuje zakup Astona jako zabawę.

JaktologinniepoprawnyWTF

@asymetryczny Przecież Stroll jeździ przyzwoicie a to że pocałował ścianę... zdarza się. Russell w zeszłym roku chociażby.


Logan ssie, ale jakoś mniej to widać bo cały team słabo wypada.

asymetryczny

@JaktologinniepoprawnyWTF Alonso rok temu miał od niego niemal 2,8 raza więcej punktów w pierwszym sezonie w tym zespole. Jego najlepszym miejscem to czwarte w Australii, a Stary dziad był 8 razy na podium w całym sezonie. Sorry, ale każdy szanujący się szef zespołu by go po prostu pogonił i wątpię czy by w ogóle był jeszcze brany pod uwagę w F1.

Zaloguj się aby komentować

O cholibka, słyszałem, że Tsunoda Idiot się wkurzył przez TeamOrders, ale tego to nie widziałem xDD

https://twitter.com/mereeedithh/status/1763967703776178404

#f1 #tsunodaidiot #vcarb
maximilianan

@IronFist tsubasa już trzeci sezon jeździ, a dalej zachowuje się jak pięciolatek. Czemu jednooki go tam trzyma to nie wiem.

IronFist

@maximilianan Szczerze to myślałem, że trochę go tam naprostowali bo dawno nie słyszałem o żadnym ataku, a tu prosze, na dzień dobry sezonu xD Pewnie konotacje z Hondą robią swoje, ale mam wrażenie, że RedBull sam nie wie za bardzo co z nim zrobić.

asymetryczny

@maximilianan Honda

Zaloguj się aby komentować

Następna