Zdjęcie w tle
konto_na_wykop_pl

konto_na_wykop_pl

Osobistość
  • 9wpisy
  • 1239komentarzy
Kulisy ostatniego słynnego wpisu "prezydenta" nt. jaj.
https://twitter.com/i/status/1742978127947784574
#bekazpisu, #heheszki, #jebacpis
4863e938-f43e-49b7-b9dc-b7ac2ca3e284
bojowonastawionaowca

@konto_na_wykop_pl Proszę o tagowanie oraz opisanie jakoś wpisu, żeby nie był sam link (bo można to wtedy traktować jako spam)

konto_na_wykop_pl

@bojowonastawionaowca poprawione - rzadko coś wstawiam, stąd błędy. Ale chyba już ok, mam nadzieję.

bojowonastawionaowca

@konto_na_wykop_pl dziękuję pięknie, pozdrawiam

Zaloguj się aby komentować

Zamiast tych pierdół wolałbym posłuchać jak Mati opowiada o swoich działkach, o tym ile naszej kasy oddali kabanowi z Torunia, jak nas dymali na cenach paliwa, na "inwestycjach" które tylko im przyniosły zysk, o chamstwie, bucie pisowców. O tym chcielibyśmy posłuchać. Uderz się w pierś chamie.
#polityka
ZohanTSW

Ale Orlen wzrus ty antypolaku, potężna polska firma

Zaloguj się aby komentować

Ależ to jest piękne... A "podarta, zniszczona tkanina" jak siedzi cichutko z tyłu i zastanawia się: "na wuj mi to było... A mogłem dalej być grajkiem"
Frog

Czy stosowanie wobec danej osoby zasad, która ta osoba stosuje jest naganna moralnie? Czy jak Kowalski uważa zasadę A za słuszną, to czy stosowanie tej zasady wobec Kowalskiego jest naganne?

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Wygląda na to, że już zaczęło się spuszczanie pisu do kibla historii.
moderacja_sie_nie_myje

@konto_na_wykop_pl Optymista z Ciebie. Po rządach z lepperem i giertychem też tak ludzie myśleli i po jednej kadencji tuska ludzie mieli tak ryżego dosyć, że znowu wybrali bandę kaczafiego.

konto_na_wykop_pl

@moderacja_sie_nie_myje pogromco dziecięcych marzeń - daj mi się nacieszyć tą chwilą.

ferculorum

@moderacja_sie_nie_myje Po dwóch kadencjach

Zaloguj się aby komentować

Co za żałosny typ…
konto_na_wykop_pl

@Belzebub W sumie gamoń zrobił jedyne co potrafi. Ziobro zaskoczenia.

Modrak

Błazen. Nawet sobie odpuściłem oglądanie bo widziałem, że będzie robił te swoje minki a i tak decyzja była znana. Nie postawi na opozycję, bo szef mu nie pozwolił

konto_na_wykop_pl

@Modrak Zrobił co mu niski kazał, a wole Polaków ma w ciemnym miejscu

Zaloguj się aby komentować

Powiedziałem sobie, że dzisiejsza debata przekona mnie do kandydata. Holownia zdecydowanie wygrał. Morawiecki i Tusk - szermierka na długie nosy. Bosak nie wypadł źle ale to konfa czyli PiS Bis wiec odpada od razu. Lewica - te same baśnie, które słyszeliśmy już tysiąc razy.
#polityka
def

Dla mnie Bosak za bardzo się skupił na Ukraińcach i przez to trafiało to tylko do ich elektoratu, jakby nie zrobił tego, to mógłby wiele więcej osiągnąć

Zaloguj się aby komentować

Witam wszystkich. Wybieracie się na „Oppenheimera”? Tak naprawdę dla mnie to chyba pierwszy film, na który nie mogę się doczekać i na pewno wybiorę się do kina. Tematyka, obsada, reżyser i biografia jednej z najważniejszych osób zeszłego stulecia. Tym bardziej, że pojawiają się pierwsze opinie, że film to arcydzieło.
nobodys

@konto_na_wykop_pl Tak, w weekend

cotidiemorior

@konto_na_wykop_pl idę bo mam abonament, tak bym nie szedł bo nie wiem co w tym ciekawego. Film historyczny o tym że chłopy siedziały i coś liczyły a potem bomba wybuchła. Od nudziarza Nolana, autora tragicznej Dunkierki. Dużo bardziej czekam na Barbie, nieironicznie.

konto_na_wykop_pl

@cotidiemorior Dunkierki nie oglądałem. Akurat czytałem trochę na temat Oppenheimera i to jeden z najważniejszych ludzi, którzy wygrali 2 wojnę św. Ale co kto lubi. Co do Barbie to wbrew pozorom tez dobrze piszą o tym filmie, chociaż na to raczej się nie wybiorę.

cotidiemorior

@konto_na_wykop_pl no nie wiem jak on niby wygrał wojnę. Z tego co wiem to opracowywał bombę atomową, a ta została użyta jak już II wojna dawno była wygrana.

Basement-Chad

Ja pewnie obejrzę, chociaż akurat osoba Nolana w roli reżysera jakoś niezbyt mnie przekonuje. Gość nakręcił kilka dobrych filmów ale po tragicznie gównianym Interstellar i dość głupawej Dunkierce mam do jego twórczości wielki niesmak. Kompletnie nie trawię efekciarskiego durnego kina, które niestety świetnie się sprzedaje.

Zaloguj się aby komentować