Zdjęcie w tle
Modrak

Modrak

Fenomen
  • 39wpisy
  • 1816komentarzy

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Soboń co chwilę tak teatralnie i nerwowo zgrywa takiego śmieszka, bo powoli zaczyna do niego docierać, że wszystko się wydalo i już się nie wywinie.
Czuje się bezsilny obserwując, jak coraz większa ilość gówna przykleja się do niego.
#polityka #sejmowyspam

Zaloguj się aby komentować

Widziałem się wczoraj że znajomymi w gronie 8 osób i jakoś w pewnym momencie rozmowa zeszła na korzystanie z internetu.
I tu ciekawostka - nikt już nie korzysta z wykopu od dawna, ale nikt też nie korzysta z hejto. Większość słyszała o hejto, ale przez nazwę, absolutnie wszyscy powiedzieli, że to pewnie gorsze miejsce niż wykop, że to takie miejsce z samym hejtem i miejsce, gdzie hejterzy się wyżywają na czym chcą.
Okazuje się, że dla wielu ludzi, to przez samą nazwę hejto jest miejscem którego nawet nie chcą sprawdzić, bo to "plac zabaw dla hejterów".
Moze coś w tym jest? Może warto zrobić jakieś badania rynku i rozważyć rebranding? Z takim postrzeganiem marki, to raczej na rozwój i pozyskanie nowych userów za bardzo nie ma co liczyć.
#hejto

Czy warto przeprowadzić badania rynku pod kątem nazwy "hejto"?

332 Głosów
maly_ludek_lego

@Modrak Im mniej osob, tym wyzszy poziom. Im wiecej userow, tym wiekszy syf sie robi. Tak bylo tez z wykopem.

utvikler

zawsze jak myślę o słowie hejto, to brzmi to bardziej jak "hej to!", czyli coś w stylu "let's go", tylko jeszcze bardziej pozytywnie.

UmytaPacha

I tu ciekawostka - nikt już nie korzysta z wykopu od dawna

@Modrak mnie tu najbardziej szokuje że ktoś przy ludziach w realu się przyznawał do konta na wykopie xd

Zaloguj się aby komentować

Dzisiaj kolejny trol wrzucił mnie na czarną.
Czuje dobrze czlowiek 😉
@Oczk gratuluję konsekwencji, obiektywizmu i rqcjonalnego podejscia. To powinien być standard - ktoś kogoś oskarża, to musi przedstawić dowód na swoje oskarżenia, albo spada z rowerka.
#russkietrolle #czarnolisto
c1fbc12c-f260-48a4-b2f7-9c81590081ae
koszotorobur

@Modrak - ależ się namnożyło ostatnio tych onuc i konfederatów tutaj

Zaloguj się aby komentować

Bardzo ciekawa rozmowa, jaką Macron przeprowadził z putinem na 4 dni przed pełnoskalową agresją na Ukrainę. Putin jako mały, smutny, przestraszony i niepewny swoich słów chłopiec. Widać olbrzymi kontrast wobec tego jak kreuje się w polityce wewnętrznej a jak w rozmowie z prezydentem innego kraju z NATO.
https://www.reddit.com/r/interestingasfuck/s/LKR1KdOM4A
#polityka #wojna
BMSweedsoN71

Ciekawe, ciekawe.. Putin taki kozak atomówkami straszy, a w tej prywatnej rozmowie taki grzeczniutki, stonowany. Wiadomo, że już wiedział co zrobi i nic tutaj Macron nie mógł wskórać, ale kiedy się konfrontuje Putina w szczerej rozmowie widać, że musi mącić wodę by nie wyjść bezpośrednio na tego złego co pociąga za większość sznurków. Można to wyczuć w jego tonie i sposobie prowadzenia rozmowy. Jakbyś rozmawiał z diabłem, on nic nie może zrobić przecież on piekła nie stworzył tylko ktoś musi tym zarządzać. Macron nawet mnie zaskoczył, widać, że umie z nim rozmawiać, szkoda tylko, że z tą mentalnością ludzi powinno się rozmawiać metodami gen. Pattona.

Zaloguj się aby komentować

CEO jednej z największych korporacji religinych na świecie sugeruje, że Ukraina powinna mieć odwagę i się w końcu poddać.
Putin klika "lubię to 👍"
https://wydarzenia.interia.pl/raport-ukraina-rosja/news-franciszek-mowil-o-bialej-fladze-chce-odwagi-negocjacji-ukra,nId,7380117
#polityka #wojna
95da4ea7-6c2d-48b2-8c73-14199097dbaa
Stashqo

@Modrak kościół widzę już wywiesił białą flagę na globalnej północy i teraz kieruje przekaz dla krajów południa. I dobrze, niech stąd wypierdala.

tomwolf

@Modrak kawał chuja

Zaloguj się aby komentować

W pierwszych dniach pełnoskalowej wojny, podczas organizowania pomocy i transportów dla uciekających z Ukrainy rodzin, poznałem Keitha z Amerykańskiego Czerwonego Krzyża. Chłop pomagał na całym świecie i sporo widział, ale jak ciągle powtarzał, nigdy nie widział, by tylu cywilów pomagało bezinteresownie na taką skalę.
Wczoraj opublikował poniższą grafikę.
Taki właśnie obraz Polaków teraz ludzie mają na świecie. I mimo iż ruski reżim wydaje ogromne pieniądze inspirując antagonizujące akcje, to i tak nie zmieni faktu, że naprawdę jako naród, jesteśmy zajebiści. Tylko czasem niektórzy dają się wciągnąć w ruskie gierki i propagandę, ale to tylko margines, który głośno krzyczy.
#ukraina #wojna
8528391d-2b56-4551-b85f-146cde6c94b4
karolStanczyk

bo widzicie - cywile w polsce pomagali i pomagają cywilom z ukrainy, a nie ukraińskim politykom.


te dwie grupy nie zawsze mają zbierzne interesy. zaryzykuję stwierdzenie, że podobnie jak w polsce są to często interesy skrajnie przeciwne

VikingKing

@Modrak tak nam dopomusz buk.

Zaloguj się aby komentować

Takie czasy.
Córka sąsiada, nawet dzień dobry na schdach nie powie, za to na kamerkach za dwa złote, włoży sobie palec w dupę...
#heheszki #kawaly
bartek555

Mam sasiadke (drzwi naprzeciwko), dorosla kobieta, 2 corek jakies 10 i 7 lat. Corki nigdy dzien dobry nie mowily, matka tez nie, odwracala glowe. Wkoncu mowie, a chuj tam, zrobie jej jeszcze bardzej niekomfortowo. Spytalem czy jej cos zrobilem, ze mi nie mowi dzien dobry i mnie unika 😄 szybko sie nauczyla i starsza corka tez, ale mlodsza dalej dzika. Nawet przy matce nie powie, a ta jej nie zwroci uwagi. No i jak tu ma byc normalnie?

Bamse

@Modrak Może się wstydzi że ją widziałeś od dupy strony? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

bejonse

Ktoś sobie te palce w dupę wsadzać musi aby inni mógł to oglądać.

Co wy macie ostatnio z tą nagonką na 1/3 przyczyny, funkcjonalnośći jaka wykona wasza ręką w życiu. Obłudnicy, moralizatorzy

Zaloguj się aby komentować

Jak już pisałem wcześniej, jesteśmy obecnie najbardziej atakowanym w cyberprzestrzeni krajem na świecie. Ruskie farmy troli działają na podwyższonych obrotach, ale i nasze rodzime onuce nie pozostają w tyle. Korzystają z polskiej wersji strony portalu pravda https://pravda-pl.com/poland/ który jest dla nich swego rodzaju repozytorium i sciągawką tematów i narracji kremla.
Warto zobaczyć by mieć świadomość, skąd i jakie inspiracje czerpią nasze rodzime onuce.
#wojna #propaganda
nikt_pan

Chyba to określenie "nie pozostają im dłużne" jest tu bez sensu. Prędzej "nie ustępują" lub "nie zostają w tyle"

alaMAkota

Często czytamy nagłówki, nie wchodząc w treść. Wystarczy, że nagłówek jest nacechowany negatywnie, to reszta nas nie interesuje. Czytając 10 takich nagłówków dziennie wyrabiamy sobie jakieś zdanie na dany temat.

Na Hejto był przez kilka dni wysyp wyraźnie wprowadzajacych w błąd newsów., były one celową manipulacją i fałszywa narracją.


Na szczęście problem się naprawił.

panbomboni

"Główne wydarzenia na 21: 00: Maszyna wjechała z pełną prędkością w tłum ludzi w polskim mieście Szczecin"


Z daleka widać, że to oryginalnie było po rusku, tylko przemielili to przez translator, nawet się nie wysilają. Zresztą wszystkie te wpisy są z post-radzieckim polotem.

Zaloguj się aby komentować

Pamiętacie wczorajszą akcję, gdzie 2 tony gówna wylądowały przed wejsciem do chlewu obsranego gównem, w którym mieszka ambasador kacapstanu?
Film ze akcji: https://video.twimg.com/ext_tw_video/1761359853803450368/pu/vid/avc1/848x464/xA3wPVBiJtwv5swq.mp4?tag=12
Zobaczcie co o tym pisze polskojęzyczna wersja kacapskiej tuby propagandowej pravda https://pravda-pl.com/poland/
2024/02/24/23572.html
Fakt, że inne tematy przekłamują nie dziwi, ale to gówno naprawdę ich boli, skoro zaprzeczają. Bo jak była krew na twarzy ambasadora, to sami trąbili o tym wszędzie i sami nagłaśniali. Jak jest gówno, to już zamiatają pod dywan i wprost kłamią, że nie było tematu.
rebe-szunis

@Modrak Może nie zauważył, to teraz poprosimy o x10 takich ciężarówek, aby mu nie umknęło już...( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Wipler z konfederacji kłamał na komisji d.s. Pegasusa. Ukrywał, a po ujawnieniu dalej ściemniał, że zgłoszona przez niego na doradcę Anna Trocka jest powiązana z ruskimi i jest arbitrem w ruskim sądzie. No typ liczył, że na chama wciśnie ruskiego szpiona do komisji sejmowej 😆 KonfederuSSia w pełnej krasie.
https://wiadomosci.radiozet.pl/polska/polityka/skandal-na-komisji-ds-pegasusa-kandydat-konfederacji-klamal-ws-rosji
#polityka
JaktologinniepoprawnyWTF

@Modrak Kurna o który sąd chodzi? O ten https://eng.rudn.ru/cooperation/employment-partnerships/partners/moscow-arbitration-court/ RUDN to uniwerek a jego partnerem jest Moskiewski Sąd Arbitrażowy a skoro ta Trocka jest powiązana z UKSW ¯\_(ツ)_/¯ Czy może o ten chodzi https://pl.wikipedia.org/wiki/Sta%C5%82y_Trybuna%C5%82_Arbitra%C5%BCowy


"Sroka dodała, że doradcy komisji będą przechodzić weryfikację przez ABW" więc jeśli nie przejdzie to dalej się będzie myśleć co z tym zrobić.


I na koniec, mało który wyborca/zwolennik konfy lubi Wiplera. Spora część jest zdania, że powinno się go wywalić z konfy.

jajkosadzone

Popieranie Rosji w czymkolwiek w 2024 roku to jest xDDDDD

tyle_slow

@Modrak w sal9n24 mówił że ta sama Pani, broni białoruskich opozycjonistów itd. Sad arbitrażowy służył w sytuacjach, gdy polak nie chcialbyc sadzony w rosji(?) I odwrotnie?


Poza chwytliwymi hasłami. Jaki jest zarzut?


#manipulacja

Zaloguj się aby komentować

Jesteśmy najbardziej atakowanym krajem na świecie pod kątem ataków DDOS i zaangażowania ruskich farm troli.
Bardzo ciekawy materiał z kanału didaskalia. Polecam obejrzeć/posłuchać, by poznać kulisy.
Tutaj na hejto też są bardzo aktywni.
https://youtu.be/rwDbiKutDbc?si=Pzob7AEnq-dHgkl9
#cyberbezpieczenstwo #wojna
jomazafaka

Dobry wywiad, interesujacy byl fragment, gdzie general mowil, ze jakis rok mu zajelo, zeby jego podwladni mieli porzadne krzesla ergonomiczne, bo jakies tam standardy w wojsku takich nie przewidywaly... To teraz pomyslcie jak taka podstawowa rzecz i w sumie blahostka zajela rok to co moze sie dziac w innych obszarach naszego wojska, strach pomyslec.


Albo jak dopiero w 2019 MFA wprowadzali 🤣 to tam sluzby innych panstw musialy sobie niezle hasac. Jak to mowi slawny geopolityk: "pazdzierz".


Ale widac ze general ma glowe na karku i mam nadzieje, ze przynajmniej w jego obszarze pazdzierz sie skonczyl.

Anty_Anty

To mowa o tobie kacapku.

Zaloguj się aby komentować

Ktoś powie, że to fejk, a ja powiem, że to tylko ruska piąta kolumna
#rolnicy #protest
fc00acdf-8aec-4f92-be87-86d279b1b692
Alky

Zbyt oczywiste, raczej ktoś podstawiony, żeby nastawić ludzi przeciwko rolnikom. Co nie zmienia faktu, że reszta tępych pastuchów stała/jechała obok i nic z tym gnojem nie zrobiła, więc są tak samo winni.

Zaloguj się aby komentować

Ale już mnie irytuje ta dyskusja o lgbt. Jest kurwa milion ważniejszych spraw, a debata na ten temat ciągnie się od lat. Niech dadzą im się odwiedzać w tych szpitalach, przecież te osoby nie chcą rozbijać żadnych rodzin ani niszczyć niepodległości. Dać im równe prawa i z bani. 100% uwagi poświęcić ważniejszym rzeczom a nie temu kto kogo kocha. Temat by zszedł z tapety, nie budziłby już takich emocji i każda strona tej dyskusji byłaby zadowolona.
Temat powinien zostać zamknięty jak najszybciej.
Niestety prawicy zależy na ciągłym jego grzaniu, bo to świetnie odwraca uwagę i rozpala emocje.
#sejmowyspam #polityka
emdet

@Modrak tak tylko dodam dla uzupełnienia, że wiele osób ma głęboko wyjebane czy ich związek to małżeństwo czy cokolwiek pod kątem formalnym innego, ale fakt że dwoje typów po np życiu razem przez 40 czy 50 lat nie mogą chociażby dziedziczyć po sobie majątku jest absurdalnie niesprawiedliwy. I takie rzeczy w kwestii równości praw są do wprowadzenie od zaraz.

jajkosadzone

politycy chca problemy rozwiazywac, a nie rozwiazac

Koniec dyskusji

bejonse

Za bardzo nie rozumiem stwierdzenia "dajcie im się odwiedzać...". Tak jak gdyby ONI musieli się prosić o pozwolonie.

Równanie jest proste w nasych klimatach geograficzno politycznych. Gdyby garść konserwatystów, ktorzy chcą decydować o wszystkim, wszędzie by się zajęła swoim kółkiem graniastym to by był spokój.

Alee niee. jak historia pokazuje over and over.

Dupa somsiada to sprawa życia i śmierci

Zaloguj się aby komentować

Polska 2024.
"ROSYJSKI AGENT WPŁYWU, BIJE BYŁEGO POSŁA NA SEJM RP!"
czy
"ROSYJSKI AGENT WPŁYWU, BIJE PRZESTĘPCĘ SZTURMUJĄCEGO SEJM RP!"
Sam nie wiem, jak zatytułować to zdjęcie.
#polityka
206cb2c7-13c6-4b42-8b6d-418619814274
bojowonastawionaowca

@Modrak na pewno tagiem #polityka

gonhez

Mistrzowskie wykorzystanie sytuacji. Niby przypadiem, niby nie chcący piącha na ryj poszła. Za pegazusowanie swoich k!#@&!

DirtDiver

Można powiedzieć, że banda karła wykańcza się sama... ale żeby pięściami?

Zaloguj się aby komentować

Pytanie otwarte do @hejto, @Moderacja, @bojowonastawionaowca
Jak to możliwe, że inni zwykli użytkownicy, którzy wrzucą coś politycznego bez tagowania, dostają co najmniej prośbę o poprawę, czy zdjęcie wpisu a jawnie prorosyjskie troll konta już nie?
Spójrzcie na wpisy @Balti, zero tagów, jawnie tylko prorosyjskie treści i nic. Czy możemy poznać oficjalne stanowisko dlaczego takie konta mogą działać bez Waszej reakcji?
#moderacja #hejto
Jim_Morrison

@Modrak Taguj to ziom odpowiednio, nie bez powodu zablokowałem wszelkie tagi o tych waszych ukrach, onucach i całym tym gówniarskim syfie.

Sweet_acc_pr0sa

@Modrak bo to nie jest strona z cenzura i uważam że ruskie trole powinny działać i to my użytkownicy jesteśmy od tego aby ich dyskredytowac i obnazac ich kłamstwa, a nie moderacja

bojowonastawionaowca

@Modrak tam to już etap, że jak jest brak tagów politycznych, to jak widzę, to od razu usuwam - ostrzeżenia już były. Ale może faktycznie pora na dalsze kroki

Zaloguj się aby komentować

Debil sam się zaorał, mówiąc dokładnie, że zamawiając opinię prawną, zawsze dostanie taką opinię, jakiej będzie potrzebował...
Kurtyna...
On to naprawdę powiedział!
Co za duda...

#kanalzero #polityka
lurker_z_internetu

A prezes w Lublinie czy gdzieś stwierdził, że oddanie władzy w ręce jednego ugrupowania prowadzi do powstawania działalności przestępczej. I co z tego? Myślisz, że ktoś to zrozumie, że to działa w 2 strony?

Zaloguj się aby komentować

Następna