
bobse
- 175wpisów
- 650komentarzy

Zaloguj się aby komentować
#allegro #monopol #uniaeuropejska #komunizm
Zaloguj się aby komentować
Działa wam rozkład pkp?
#pkp
Zaloguj się aby komentować
>kupa zdrowych ludzi leczy autyzm
https://refractor.io/adhd-autism/fecal-transplants-for-autism-delivers-success-in-clinical-trials/
#medycyna #zdrowie #autyzm #jedzenie
@bobse wyobrazasz sobie te mamuśki co wydały 5000 zl na diagnozę autyzmu u swojego bombelka, zeby mial dłuższy czas na sprawdzianie szostoklasisty, teraz kazały bombelkowi zrobic analną penetrarte pipeta z kupą kolegi-dawcy?
Ja nie. Przecież nie mogły sie mylić, lekarz znajomy tez nie xD
Mi sie wydaje, czy żyjemy w czasach spójnej narracji ?
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z domu na przystanek hulajnogą, przejazd tramwajem ze złożoną i potem z przystanku końcowego do pracy.
#paliwo #ceny #benzyna #zdrowie #sport

Zaloguj się aby komentować
Czy Sony Xperia 10 VII będzie dobrym wyborem na święta do 2K PLN?
#telefony #technologia

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jeśli ma nie być obciążenia ramion, to poleciłbym dobrze dopasowany plecak ze stelażem i pełnoprawnym pasem biodrowym. Sam całe życie jestem typem, który nie wychodzi bez placaka z domu, ale odkąd stuknęło 30 lat, to klasyczne plecaki zaczęły mnie strasznie męczyć, nawet minimalnie obciążone. Kupiłem dwa ze stelażem i pasem biodrowym, i jest bajlando. Mam je poustawiane tak, że cały ciężar spoczywa na biodrach, a szelki na ramionach tylko zapobiegają odpadnięciu od pleców. Najlepsza decyzja ever, nawet nie czuć, że się coś niesie.
A co do wielkiej nerki - największa, jaką mam, poza dokumentami, telefonem, kluczami i scyzorykiem, mieści dwa browary
Zaloguj się aby komentować
Czy na tym ubogim portalu nadal nie widać wpisów i komentarzy osób, które cię banują? Tyle lat i nadal do was nie dotarło, że cenzura jest zła?
#hejto

@bobse jak to jest? taki ubogi portal dla Ciebie. No to nie widzę przeszkód, żebyś spierdalał (° ͜ʖ °) Nadal tu jesteś, mimo, że Ci nie po drodze z główną linią polityczną na tym portalu? Masz jakąś misję? Czy jesteś pożytecznym idiotą, który lubi pchać swoje prawakoidalne urojenia tam gdzie Cię nie chcą? Jak ten portal jest dla Ciebie taki ubogi, to wypierdalaj (° ͜ʖ °)
A nie... nie zrobisz tego, bo....
i tu przeczytamy Twoja następne wpisy....
Co za k⁎⁎wa gnom (° ͜ʖ °)
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Lubicie wysokie podatki?
#polityka #podatki
Nie uczestniczę w cyrku kaucyjnym i wam polecam zrobić to samo.
#woda #codziennepiciu #zdrowie

Zaloguj się aby komentować
Znowu awaria płatności cyfrowych.
Kiedy Polacy nauczą się płacić gotówką jak Niemcy?
https://downdetector.pl/status/visa/mapa/
#gotowka #bronmygotowki
Zaloguj się aby komentować
Antifa oficjalnie organizacją terrorystyczną.
https://www.reuters.com/world/us/trump-targets-antifa-movement-terrorist-organization-2025-09-18/
#trump #terroryzm #polityka #smierc
Zaloguj się aby komentować
Jeden prosty trick i nie płacę podatku cukrowego i butelkowego. J⁎⁎ać POPiS.
#podatki #zdrowie #butelkizwrotne
#polityka

Zaloguj się aby komentować
Na wykopie nie przeczytasz pilnego komunikatu ze strony .gov skierowanego do wszystkich Polaków, bo załóż konto i podaj telefon. Czy ich porąbało do końca?
#wykop

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować