Zdjęcie w tle
Barcol

Barcol

Osobistość
  • 209wpisy
  • 1222komentarzy
#perfumywciemno edycja Barcol Dwa, próbka piąta, The THE LAS PLAGAS, czyli covid na wczasach.

Córa mi wstała o 5, więc dzisiejszy wpis powstały przed pracą zawdzięczacie jej

1. @Barcol
To jest nalewka z wędzonej lukrecji i ja odmawiam konsumpcji gdyż nie lubie lukrecji. Tak serio to w otwarciu zionie anyżem z jakąś dymną nutą. Potem wychodzi słodki zapaszek z jakimś gryzącym podbiciem. Zapach bije w jakiś dzwon, możliwe że już go wąchałem, ale nie wiem co to jest. Ogólnym wydźwiękiem podobny do Opus XIV Royal Tobacco, ale gdzie Rzym a gdzie Krym, zupełnie inna jakość. Tamten nie gryzie chemią. Przy kolejnej aplikacji pachnie troche jak tanie whisky cola ale z nutami torfu. Strzelam w zapach który sponsor miał u siebie, ale nie znam go.
Ocena: 1
Trwałość: 4
Projekcja: 4
Cena: 5
Nuty: Lukrecja, palony cukier, palony plastik, anyż, whisky cola, tytoń
Strzał: Franck Boclet Vinyl

2. @mahoney

Po otwarciu czuć słodki alkohol (słodkie whiskey typu Jim Beam Red Stag lub jakiś słodki rum). Oprócz tego cytryna z pieprzem. Zapach dosyć jednostajny w odbiorze – nie zmienia się w czasie. Po aplikacji można poczuć się jak na miłej posiadówce na koncercie w klubie. Stąd też strzał pada na Jazz Club. Zdecydowanie rozważę zakup.

Nuty: rumowe, słodkie
Ocena: 4,5
Trwałość: 4,5
Projekcja: 4,5
Cena: 4
Strzał: Maison Margiela Replica Jazz Club

3. @Tabak89
Czuje alkohol, chyba koniak. Za chwilę dochodzi zapach takiego starego domu, biblioteka z fotelem z lampką alkoholu, palącym się kominkiem, lekko zalatujący stęchlizną. W tle czuć coś słodkiego, śliwka z kadzidłem może.
Zapach mroczny, ciężki w sam raz na deszczowy zimny wieczór.
Ocena 6/10
Trwałość 8/10
Projekcja 7/10
Cena 8
Nuty: koniak, tytoń, kadzidło, agar, popiół
Strzał: Laudano Nero Tiziana Terenzi

4. @Vilified
"Nie jest to zapach, który znam - to na pewno. Dla mnie jest ciężki, smolisty, ale po otwarciu paczkomatu, do ktrego ktoś nasrał, zaczyna robić się wdzięczny i przypominać mi pewnego pięknego chłopca, którego trochę mi brakuje.

Moje pierwsze myśli to: Philipp Plein No Limits, Nishane Sultan Vetiver i Varvatos Dark Rebel. W ogóle na początku zapachniało mi Muglerem, ale potem wydarzyło się coś strasznego i przeszedłem do dalszych rozważań.

Pierwszy zapach wydaje mi się okropniejszy i bardziej stuczny, więc odpadł. W drugim spod kupy gówna zaczęły się przebijać pierwsze przebiśniegi, a że żadnego trawska nie wyczułem i poza tym był ostatnio, to odpada. Dark Rebel to mój crush, który upadł na główkę na motorze i teraz tylko się mówi, jaki to był fajny chłopak. Tam suszone owoce nie były tak dominujące i coś jeszcze wyłaniało się z tego zapachu. Wróć do mnie, proszę...

Tak czy siak później ten smrodek dawał na mnie suszem. ""Dzień dobry, chyba oblałeś się świątecznym kompotem"" mówili. Mam wrażenie, że po czasie zaczęły ujawniać się nuty żywiczne, a potem był odliczanie i tak to rok minął.

Nuty: suszone owoce przykrywają mi wszystko. Może jakaś mirra. "
Ocena 3,5
Trwałość 3
Projekcja 4
Cena 4,50zł
StrzałUrsa Tiziana Terenzi

5. @batman_forever_young
Otwarcie trochę jak jakiś syrop. Niby słodko, ale nie do końca. Drzewnie, dymnie, można powiedzieć, że byliście. Bardzo źle mi się go nosiło - nie moje klimaty.
Ocena: 2.5
Projekcja: 4
Trwałość: 4
Cena: 1.5
Nuty: wanilia, dym, nuty drzewne, kakao?
Strzał: Zara Bohemian Oud

6. @Okrutnik
Trudne się wylosowało, ciężko coś wyodrębnić. Dość dobry blend. Taki ciasteczkowy zapach. Może jest też migdałowa nuta, lekko alkoholowa, jakby amaretto. Żona wyczuwa palone drewno, a może samą tlącą się korę. Ja czuję nutę laktonową. Nie wiem co to, nie umiem w słodziaki. Trochę sztuczne to wszystko, więc strzelę w coś od Chemicznego Piotrusia.

Zapach: 2,9
Trwałość: 2,0
Projekcja: 2,3
Nuty: migdały, amoniak, tytoń, mleko, paczula, wanilia.
Cena: 3,5
Strzał: Montale Vanilla Cake

7. @hesuss
Oj nie, nie dla mnie takie wynalazki. Otwarcie to niemal sam anyż, w całej swojej ziołowości i gorzkości. Po chwili dołącza chyba dym, a może popiół z ogniska, może jedno i drugie. W tle przygrywa coś lekko słodkiego, jakby ten anyż był składnikiem syropu. Po kolejnych nastu minutach zapach robi bardziej dymny i słodkawy, a ziołowość powoli zanika, na tym etapie może skojarzyć się z kompotem wigilijnym. Nie trzymałem go do drydownu, bo wychodziliśmy z dziewczyną do kina i nie przeżyłbym w tym smrodzie dwóch godzin
Zapach: 2
Projekcja: 1
Trwałość: Nie wiem, bo zmyłem ;( ?
Nuty: Anyż, dym, popiół
Strzał: O.U.I. Mystere Royal 084
Cena: 5.20zł/ml

8. @dziadekmarian
Pamiętam, jak gdzieś tam kiedyś wąchnąłem Encelade i miałem bardzo podobne odczucia. Zapach przypomina również otwarcie Opus XIV, jednak bez dymu, mniej złożone.
Ocena: 3
Trwałość: 3
Projekcja: 3
Cena: 3,50/ml
Nuty: anyż, lukrecja, goździk(przyprawa), drzewo sandałowe
Strzał: Gisada Ambassador Intense

9. @GtotheG
W końcu jakiś ciekawy zapach! Pachnie jak śliwkowe czekoladki z nutą sandałową xD Mega dziwne, ekscentryczne. Jesteś ekscentrykiem, albo lubisz jeść śliwki w czekoladzie i alkoholu przy ognisku? To zapach dla Ciebie! Znowu, nie moje klimaty, nie moje smaki (poza tą śliwką, śliwki lubię), ale myślę, że i ten zapach znajdzie amatorów wśród ludzi, którzy chcą pachnąć dziwnie, egzotycznie, zmysłowo. Definitywnie nie jest to zapach do pracy. Raczej na imprezę w klubie swingerskim. Dam wysoką notę za zapach, bo się po prostu wyróżnia.
Edit: trochę zaczyna pachnąć kadzidłem.
Zapach: 4
Projekcja: 2
Trwałość: 3
Wyższa półka cenowa

10. @Halo_krabie
Kojarzy mi się z whisky dojrzewającej przechowywanej w beczkach po wiśniówce jak np. Jack Daniels. Ten zapach tak wali po nosie że ciężko tu wyczuć coś innego. Na wyjście bym się tym nie psiknął bo wszyscy by myśleli że znowu piłem
Zapach: 2
Projekcja: 5
Trwałość: 4
Cena: 17,00
Strzał: Angels Share – jeśli serio dałeś do zabawy perfumy za 1700/flakon to szacun!

11. @minaret
Zapach który został odłożony na sam koniec testów, dzień gdy jestem sam w domu. Reakcją mojej dziewczyny na powąchanie korka był niemal odruch wymiotny i stwierdzenie że jest to "waleriana z rzygami". Dobre preludium do testów, nie ma co. Ale gdy ja sobie go zarzuciłem to w pierwszej kolejności poczułem potężną dawkę czekolady. Kojarzy mi się z bombonierką, w której znajdziemy czekoladki z jakimiś owocami w alkoholu. I to wrażenie pozostaje od psiknięcia przez... No właśnie nie wiem ile. Nie ma wyraźnego momentu kiedy się zmienia, powoli i płynnie z czekolady przechodzi w syropowy, niemal medyczny, ziołowy. Zapach ma w sobie coś "starczego" co bardzo mnie odrzuca, absolutnie to nie jest zapach z jakim chciałbym być kojarzony.
Ocena 2,8
Trwałość 3
Projekcja 3,1
Cena 5
Nuty: Nuty ziemiste, kakao, paczula, fermentowane owoce, nuty ziolowe
Strzał: Dior Feve Delicious

12. @tango
Podobnie mogłoby pachnieć z jakiejś saszetki z marketu z działu bakalii (daktyle?). Scena drzewno-balsamiczno-żywiczna. Jest słodko przez coś w rodzaju karmelu/syropu klonowego/palonego cukru. Zapach łatwy w odbiorze, nietuzinkowy i robi pozytywne pierwsze wrażenie. Notując na gorąco wpisałem podczas testu ocenę 3,5/5 i stwierdziłem, że jest ciekawy. Niestety - początkowe odległe skojarzenia z Woodcut, Noir Exquis i By The Fireplace zostały z czasem zastąpione skojarzeniem z potworkiem Raghba Wood Intense. Po dłuższej chwili już wiedziałem, że wcześniej spodobała mi się jedynie "nowość" - ale ta zaleta szybko i na zawsze się zdezaktualizowała, a ja nigdy nie zechcę nacisnąć ponownie tego atomizera. Zapach znudził i zmęczył swoim prostolinijnym, charakterystycznym, płaskim, przesłodzonym aromatem. To tani arab, choć na tyle udany, że potrzebowałem chwili, żeby go znielubić.
Zapach: 2
Projekcja: 3,5
Trwałość: 3,5
Cena: 0.99
Strzał: Lattafa Ameer Al Oudh Intense Oud

Dziś na grzale Vinyl Franck Boclet. Eh, jednak bycie jedynym uczestnikiem który zna sponsora jest jak oszustwo xD No trudno, nagród nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nuty: Cytryna, Mandarynka, Nuty serca, Whiskey, Coca-Cola, Tytoń, Heliotrop, Nuty bazy, Wanilia, Bursztyn, Paczula, Cedr

Dziś to ja okazałem się największym hejterem! Za to najbardziej woń docenił @mahoney. Nasza średnia ocena znacznie odbiega od tej fragranticowej, i to nawet nie moja wina.
Nasza 2.76, internetowa 3.92. Wysoko, jak na takiego smroda xD Tylko 2 osoby z naszej paczki oceniły go wyżej niż średnia internetowa.

Za to z tą wyceną to wręcz niesamowite xD Mądrość tłumu po raz kolejny. Trochę żałuję że zostawiłem sponsora jako niespodziankę na koniec, bo moglibyśmy mu wszyscy co odcinek dziękować za te z bardzo ciekawe próbki.

#perfumy #perfumywciemno
61c77108-1ad6-4baf-a0cd-910ddbf5bd25
908205ba-103c-46c8-b94e-4eb0f3c0fa2d
minaret

@Barcol

Angels Share – jeśli serio dałeś do zabawy perfumy za 1700/flakon to szacun!

a40a4a49-51f7-47dd-8f2a-cabf7711b6e1
mahoney

Wyszedłem na miłośnika alkoholowych smrodów

dziadekmarian

No i fajno. Miałem się kiedyś szarpnąć na odlewkę do testów, a tu bach beethoven, już nie muszę

Zaloguj się aby komentować

Gdy zobaczyłem że została do mnie nadana paczka to trochę spanikowałem. Nic nie zamawiałem! To znaczy może inaczej, zamawiałem, ale tej nie xD
Wniosek był jeden, straciłem kontakt z rzeczywistością i nie wiem już co kupuję. Zakupoholizm. I to srogi.

Gdy odebrałem paczkę to znalazłem w środku żywice kadzidełkowe i próbkę perfum. Czyli nie było mowy o pomyłce, to jest coś czego ostatnio głośno szukałem, i widocznie skorzystałem z czyjejś oferty, będąc gdzieś poza świadomością. Kaplica.

No ale jak już jest to się psiknę, co nie? xD

Zapach, ten zapach. Uderzył w strunę o której istnieniu nie wiedziałem.

Piwnica u dziadka na działce, zimno, wilgotno, w kącie miejsce na ziemniaki które za niedługo będziemy wykopywać. Przez okienko do zsypu wpada aromat przejrzałych słodkich owoców które spadają z drzew "sadu".
Nie mają jednak szans w nierównej walce ze stęchlizną, i dają o sobie znać ledwie wyczuwalnie.

Ocknąłem się, i całe szczęście, bo prowadziłem samochód. BTW testowanie tego w samochodzie mogło nie być strzałem w dziesiątkę xD

Skojarzyłem, że przecież niedawno pisałem komentarz pod paczulowym potworem, i skojarzenie było trafne. To dokładnie ta próbka xD

Po powrocie do domu odnalazłem na skrzynce wiadomość od @Lodnip z pytaniem jak mi siedzą prezenty. Czaicie że ten złoty człowiek wyczytał, że chcę popróbować bakhoorów, więc znalazł w historii moje dane paczkomatu i mi wysłał? xD Pozdrawiam gorąco.

Teraz mogę już oficjalnie powiedzieć co #barcolwoncha a mianowicie: 1989 Theodoros Kalotinis.

No przyznam, że powiedzieć o nim twardziel to jakby nic nie powiedzieć. Paczulowy potwór. Zapach nie na codzień, i nie wiem kto by sie odważył na flakon.

Przy kolejnej aplikacji przeniosło mnie znowu w inne miejsce. Już nie tak odległe. Przypomniał mi się seans na saunie widokowej, w którym właśnie w ruch wszedł olejek paczulowy.
Nie wiem co ma w sobie ta nuta, że tak intensywnie działa na wyobraźnie, ale ona nie "przywołuje wspomnień" tylko przenosi w inne miejsce z pełną imersją.

To w niej cenie.

Czy polecam zapach? Myślę że tak, ale nie w dużej ilości xD Czy kupię flakon? Nie xD

Czy cieszę się że go poznałem? Tak, bardzo. Nawet nie dlatego że jest jakiś wyjątkowy, to serio głównie silny ekstrakt z paczuli, ale raczej dlatego że... Ja całkiem zapomniałem że dziadek miał tą piwnicę. I że to było takie fajne miejsce.

Dzięki @Lodnip za przypomnienie.

#recenzjeperfum #barcolwoncha próbka #50, jesteśmy na półmetku, przed emeryturą zdążę.
#perfumy

PS. Tak, wiem że czekacie na co innego z mojej strony xD
gawafe1241

@Barcol Dlaczego nie dałeś tag #perfumy ? Po coś są te tagi, prawda? Daję w takim razie #recenzjeperfum na czarno ale następnym razem wrzucam Ciebie na czarno, nie ma sensu powielać zachowań z wykopu - zablokowałem polityka PIS PO to sobie zaczęli tagować inaczej, no ręce opadają...

Lodnip

@Barcol Czyli to nie tylko ja mam wrażenie, że ten zapach to paczulowe monstrum XD

Pirat200

@Barcol Ha! a ja znam ten uczuć! to coś w rodzaju scent - journeyu/tripu. Czegoś takiego doświadczyłem, kiedy pierwszy raz psiknąłem na rękę Pavillon Rouge. A jeszcze wcześniej, kiedy jako zupełnie nieświadomy świeżak perfumowy kupiłem pierwsze dwie odlewki w życiu (w co ja się wpakowałem) i niuchnąłem encre noire. Teraz to owszem, banał, ale wtedy, dla typka co raz na jakiś czas kupił sobie tani dezodorant, to było niemałe zdziwko.... Ciekawe jak bardzo głupio wtedy wyglądałem, siedząc w kuchni pewnej zimowej nocy, na stole rozdarte opakowanie z paczkomatu, , a ja z nosem przy nadgarstku i otwartą buzią wącham nadgarstek, a w mej świadomości umysł podsuwa wyobrażenia jakichś zasnutych mglistymi oparami niedostępnych lasów. łaał..

A pierwsze zetknięcie z Pavillon rouge - siedzę w pokoju, ręka sama co chwilę wędruje do nosa, a mi umysł projektuje wrażenie a to jakiejś obskurnej pirackiej knajpy z ogłuszającym gwarem rozmów i muzyki, drewniane stoły z porozlewanym winem i miodem, a to jakiegoś eleganckiego klubu przesiąkniętego zapachem skórzanych foteli, drogich cygar i kolorowych alkoholi, a to znowu jakimś starym strychem... też było fajnie.

Zaloguj się aby komentować

Nowy blat do biurka
W miejsce poprzedniego czarnego bekanta ikeowskiego 120x80 wjechał dębowy robiony przez znajomego stolarza 140x100.

#chwalesie #pokazbiurko
2fce4cd4-af13-40f3-8700-c5d1cfc868db
Giblet5280

Moonlander? Złodziej…

UmytaPacha

@Barcol masażer z kolcami na stopy już masz?

Zaloguj się aby komentować

#perfumywciemno edycja Barcol Dwa, próbka czwarta, The PROGENITOR, cokolwiek to znaczy.

1. @Barcol
Klasyczny niebieski cytrusowy męski świeżaczek. Nawet nie wiem z czym go konfrontować w ramach kalibracji :v Ogólnie robi to co ma z założenia robić, pachnie ładnie, silnie i troszkę nijako. Nie jestem mocny w tych obszarach więc strzelę po raz kolejny na ślepo. Nie jest to Salvatore Ferragamo Acqua Essenziale Blu, bo brak mu cytrusów i nie jest to Sauvage EDP, chociaż już bardzo podobny.
Ocena: 4
Trwałość: 4
Projekcja: 3
Cena: 4
Nuty: Bergamotka, cytryna, lawenda, ambroksan, olibanum, benzoina
Strzał: Luna Rossa Carbon Prada

2. @mahoney
Zapach, który z pewnością można spotkać w każdej drogerii. Nienachalny przyjemniaczek z dużą ilością zieleni. Na początek jabłuszko, cytrusy, a później dużo zielonych traw, ale bez kwiatów. Obstawiam jakiś zielony sok w przeźroczystym flakonie. Strzał idzie na zielonego Lacoste, chociaż inaczej pamiętam ten zapach sprzed kilkunastu lat. Może jakieś nowe wypusty?
Ocena: 4
Trwałość: 3
Projekcja: 3
Cena: 1.2
Nuty: zielone, cytrusowe, aromatyczne
Strzał: Lacoste Essential

3. @Tabak89
Świeży zapach. Na początku wychodzą cytrusy. Po chwili zanikają i czuć nuty zielone. Trochę jak pranie trochę jak żel pod prysznic. Jak aqua di gio, ale za mało nut morskich. Zwyczajny świeżak do koszulki, albo polo.
Ocena 2
Trwałość 3
Projekcja 2
Cena 1
Nuty: cytryna, nuty zielone.
Strzał: CK One Calvin Klein
Tu jest jakby luksusowo Po dłuższym zapoznaniu stwierdzam że mój strzał jak i cena jest mocno chybiona. Ale nie będę zmieniać żeby pokazać swoją ignorancję Tylko że nie mam pojęcia co to może być, pachnie jak wymieszany aqua di gio parfum z xerjoff renaissance bez mięty.

4. @Vilified
Nie wiem za bardzo, co mogę powiedzieć o tym zapachu. Czuję na nim jagodę z jakiegoś drzewca, jest ona całkiem naturalna i tak sobie ten zapach żyje na skórze. Ni grzeje, ni ziębi. Tak sobie wyobrażam te kociołki, które powstają we współpracy Zary z Jo Malone. I tyle.
Ocena 1,5
Trwałość 2
Projekcja 2
Cena 0,7
Nuty:
Strzał: Eternal Spring Zara

5. @batman_forever_young
Propozycja ewidentnie na lato. Wyraźnie czuć cytrusy, coś kwiatowo-mydlanego co daje lekko kremowy efekt. Czułem coś podobnego w dwóch zapachach, więc będę strzelał na jednego z nich. Pachnie trochę jak niebieski żel pod prysznic, ale nie traktuje tego jako wadę. Jest czysty, orzeźwiający, dodaje energii. Mimo prostoty podoba mi się.
Ocena: 4
Projekcja: 2
Trwałość: 3
Cena: 2
Nuty: cytrusy, kwiaty, szałwia, piżmo
Strzał: Versace Pour Homme

6. @Okrutnik
Pachnie jak Janusz w żonobijce. Przykry zapach. Taki tani dezodorant z Hebe, czy innego Rossmanna. Jednostajny i bardzo sztuczy. Thanks for not aborting me. Podczas testów nie doznałem żadnych pozytywnych wrażeń. Zdecydowanie bym go nie kupił. I tyle.
Zapach: 1
Trwałość: 1.5
Projekcja: 2
Nuty: morskie, lawenda, bergamotka, szałwia.
Cena: 0,8
Strzał: Versace Blue Jeans

7. @hesuss
"Z korka - byłem pewny, że wiem co to za zapach, Sculpture Parfum Nikos i elo, 3 punkty dla Gryfindoru. No ale po aplikacji zonk - zapach w otwarciu na skórze pachnie zupełnie inaczej niż korka, znacznie delikatniej. Wydaje mi się, że są tu chemiczne cytrusy, ale nie odróżniam jakie, może jaśmin, może konwalia, ale ciężko mi idzie wyłuskanie z tego czegoś konkretnego, może wzięte do kupy, tworzy to akord wodny.
Na tym etapie to kwiatowy świeżaczek przyjemniaczek, można sobie psiknąć do biura i będzie git.
Po paru minutach zaczyna być czuć jakieś drzewko, konwalia rośnie w siłę, potem wjeżdżą żywica (benzoes, bursztyn?) i zapach robi się ostry (geranium?), zdecydowanie mocniejszy i bardziej męski
Nuty wybitnie pasują pod Sculpture, nie jest to raczej wersja Parfum, którą znam i która od początku jest gęstsza i słodsza, więc celuję w Sculpture Homme."
Zapach: Na początku dałem 3, ale jak weszły środkowe nuty podbiłem do 4. Fajen, nosiłby daily gdyby nie takie-se otwarcie. 4
Projekcja: 3
Trwałość: 4
Nuty: cytrusowo-chemiczne xD, jaśmin, konwalia, drewno, benzoes, geranium, bursztyn
Strzał: Sculpture Homme Nikos
Cena: 1

8. @dziadekmarian
To jest poprawnie zrobiony mass pleaser świeżaczek. Nie znam Bleu de Chanel, ale jego podróbki lądują właśnie gdzieś w pobliżu tego zapachu.
Ocena:2,5
Trwałość: 3
Projekcja: 3
Cena: 3
Nuty: Cytrusy, nuty wodne, europejskie nibykadzidło, sandał Judasza
Strzał: Bleu de Chanel

9. @GtotheG
Typowa woda kolońska. Nie podoba mi się. Zapach jest świeży, mocny, "toaletowy" - w sensie pryskasz tym na szybko swojego dziadka w toalecie jak goście przyjdą w odwiedziny. Szczerze? Nie wiem ile to kosztuje, ale równie dobrze możesz sobie kupić jakiegoś Brutala w Auchanie i wyjdzie zapachowo na jedno, tylko Brutal nie trzyma kilka godzin. Zapach jest "znośny", niby bym nie uciekła, ale i zachwycić bym się nie zachwyciła. Pewnie znajdzie swoich amatorów, jeśli ktoś lubi "klasykę", że się tak wyrażę "zapach przewidywalny". Jak nie znasz czyjegoś gustu, a chcesz kupić prezent dla Janusza lvl 40+ to chyba bym poszła w ten właśnie zapach.
Update: Po kilku godzinach zapach trochę zelżał i bardziej mi się podoba. Nawet bym nosiła jako facet. Jeśli to nie jest zbyt droga perfuma i checie coś sprawdzonego, bez szaleństw, to jest to dobra opcja. Przypomina mi w sumie zapach nr 3, z tym, że brak jest w nim jakichś droższych dodatków. Jest mniej męczący do noszenia, trójeczka mnie przygniatała olifaktorycznie. Ten jak wywietrzeje to jest męski i elegancki, stonowany. Im dłużej go mam na skórze, tym przyjemniejszy jest, po 12h był super delikatny i przyjemny, nawet zaczął się robić słodki, kwiatowy.
Zapach: 3
Projekcja: 2
Trwałość: 3,5
Średnia półka cenowa

10. @Halo_krabie
Mięta, lawenda, kwiaty, nuty morskie, anyż?. Taki przyjemny letniaczek. Unisex. Potem się przeistacza i czuć las. Całkiem fajny. Nosiłbym.
Zapach:4
Projekcja:3
Trwałość:4
Cena:1
Strzał: 300 Km/h Nitro Avon

11. @minaret
I mamy pierwszego świeżaka tego zestawienia. Jest bardzo ładnie i morsko. Tego typu zapachy często balansują na niebezpiecznej granicy skojarzenia z odświeżaczem do toalety ale ten zawodnik ląduje po dobrej stronie tej granicy. Przede wszystkim mamy kwaśny i soczysty cytrus, grejfrut albo inny cierpki owoc połączony z jakimś iglakiem, stawiam na jałowiec. Zapach jest prosty i bardzo liniowy, więc nie sposób dużo napisać. Plusem jest to że po chwili ułożenia się pachnie lepiej niż w otwarciu, składniki zdecydowanie zyskują na kontakcie z powietrzem. Niestety testuję go w szary pochmurny dzień, a idealnie by pasował bardziej plażową pogodę. Trwałość zapachu jest imponująca!
Ocena 4,2
Trwałość 4
Projekcja 3,5
Cena 3
Nuty: Grejfrut, nuty morskie, jałowiec
Strzał: Terre D'hermes Eau Givree

12. @tango
Versace Pour Homme Rumun Edition, szkoda strzępić klawiatury
Zapach: 0
Projekcja: 2
Trwałość: 3
Cena: 0.25
Strzał: Maison Alhambra Alpine Homme Sport

Z czym faktycznie zmagaliśmy się dzisiaj? Z czymś o czym nigdy wcześniej nie słyszałem, a mianowicie Dossier Aromatic Ginger.

Noooooo, to nas szefo zaskoczył. Trafień zero, co przy niebieskim zapachu na lato nie dziwi.

Średnia ocena tego zapachu według internetu to... Nie wiem xD Nie ma go na fragrze, nie ma na parfumo, nie ma też na perfumehubie ani maniaku xD Sponsor ma go z allegro.

Cena zapachu to w tym momencie to jakieś 1.6zł za ml, ale słyszałem że często lata też po 40zł za 50ml.

Nasza średnia ocena to 2,8 i nie ukrywam że kilka głosów mocno ją zaniżyło. Sporo padło też czwórek bo aż 5. A @minaret to nawet 4,2 dał. A PRZYPOMNĘ ŻE PIĘKNEMU GOLDEN OUDH DAŁ 1,5

A tak serio to zapach na tyle "zwykły" że w pełni rozumiem i zera i czwórki. ALE W TEJ CENIE TO AŻ SZKODA NIE BRAŚĆ

Co do wyceny to imponująco trafiliśmy w aktualną wartość. Oczywiście wielkie brawa dla mnie, za to że jak debil przepłaciłem trzykrotnie, bo dzięki temu średnią wyciągnąłęm ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#perfumy #perfumywciemno
652fd27c-87ef-4e2b-8285-3483295b0f50
88ddaaae-5b3f-424f-8dd9-1bfc449c25f9
minaret

@Barcol Al Haramain dałem aż 1,5, bo po paru godzinach się uspokoił i już tak mocno go nie czułem, buziaczki

mahoney

Jury dzisiaj wyjątkowo zgodne

lynx_

Inspired by Louis Vuitton's L'Immensité

Zaloguj się aby komentować

Który zapakował lepiej? xD
#perfumy
4553ab6a-151a-4e8c-9fdb-9b585fe952a4
cd6de2ef-1483-493b-a23d-cb782221edf7
Kouros

@Barcol Na drogę patrz, a nie na narkotyki jakieś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

vredo

Ja to nie jestem z tagu #perfumy ale jak widzę czesterfildy to mi się rak odzywa

Grzesinek

@Barcol Ja te woreczki strunowe mam po tym, no, po kartach pamięci z aliexpress.

Także wszelkie podejrzenia są całkowicie bezpodstawne.

Zaloguj się aby komentować

10 428,68 + 8,11 = 10 436,79

Dziś olałem plan Grega i stwierdziłem że raz zrobię po swojemu. Biegłem tak, żeby utrzymać zieloną strefę. Bieg całkiem przyjemny, ale deszcz mnie złapał, więc jednak 1:0 dla Grega xD

W komentarzu dam tą samą trasę ale z lutego (tylko tam pobiegłem jeszcze 3km dłużej na koniec). Wydaje mi się że jest progress :D

#sztafeta

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
60c9dd8f-5509-4c95-93a7-5ad15488f446
4b1fc863-5d80-4a2a-b99f-fae4a17ca1c9
Barcol

Tutaj wspomniany bieg sprzed prawie 2 miesięcy

a5795f6f-d99b-48ed-b620-ccdb737654a0
10ac8f54-e40a-4370-904d-a77e40a435b7
blinkin000

Ja raz olałem Grega i pobiegłem trochę mocniej niż w planie to mnie zaczęło kolano napierdalać - tzw. zemsta Grega xD

D21h4d

Łane równe tempo. Co to Plan Grega?

Zaloguj się aby komentować

10 293,29 + 5,41 = 10 298,70

Greg ja Cie lubię, szanuję, i w ogóle. Ale czy Ty mnie przypadkiem nie chcesz zniechęcić? CZY NIE POWINNIŚMY NIECO POPRACOWAĆ W STREFIE ZIELONEJ, ZBUDOWAĆ BAZĘ???

A tak poważnie to pierwsze interwały za mną, nie było tak strasznie xD myślałem że już umiem trzymać tempo, a okazało sie że umiem trzymać tylko jedno tempo, a inne mi nadal uciekają w te i we wte, a wskaźnik na zegarku zamienia sie w metronom.

Ale jeżyka spotkałem, sorry koleżko za flasha

#sztafeta

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
dba4f0d7-b5fe-4e00-bf7c-c5ce2be84e57
c304f06d-1743-42de-9f7c-3a2f780ac33d
Zioman

@Barcol jak ja nie lubię tego metronoma Na interwały ustawiam sobie tarczę z avg lap pace, a przedtem sprawdzam w jakich widełkach mam biegać. Wolę to od metronomu. Na Fenix 6 był z dokładnością do sekundy, teraz mam skaczący w zakresie co 5 sekund.

Zaloguj się aby komentować

10 092,33 + 6,03 = 10 098,36

Kumpla spotkałem, też se biegł

Kurde jak tu będzie biegać latem jak dla mnie już dzisiaj za gorąco było xD

#sztafeta

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
4f09da9c-fa54-4049-a9f9-aad9c2ada553
3217c375-3dd9-446f-8db5-a131f20da0ea
pluszowy_zergling

Pełna zgoda, jutro w mojej okolicy (Kraków) RCB i ma lać jak z cebra, to sobie popływam rowerową amfibią na to wygląda

Zaloguj się aby komentować

9 768,50 + 8,75 = 9 777,25

  1. Kupiłem sobie pas do biegania i bidon 250ml co waży na oko 0g (+-200g) i super fajnie jest, telefon sie trzyma jak należy. Wydawał sie za ciasny ale jak już go na siłę założę to trzyma jak goryl xD

  1. Niemal musiałem dziś użyć gazu na burka, bo podbiegał bardzo niebezpiecznie blisko, i nie brzmiał ani nie wyglądał przyjaźnie. Do tego nie żaden mały pimpek żeby go postraszyć pomachaniem nogą. Troche się go przestraszyłem xD Pierwszy raz go widziałem, większość kundelków na tej trasie już kojarzę, i raczej żaden nie wykazywał faktycznych chęci użarcia mnie, raczej głupia zabawa. Na szczęście jak go poświęciłem czołówką mocniej to trochę sie zdezorientował a ja spokojnym krokiem w tył sie oddaliłem. Musze chyba poczytać jak sie zachowywać przy psach. A gaz pieprzowy zacząłem nosić bo ostatnio pod sam dom podszedł mi... Wilk xD nawet nie wiedziałem że w naszych lasach są wilki a 28lat tu mieszkam.

  1. Co daje zaznaczanie jak trudni sie biegło i jak sie czuje w Garminie?

#sztafeta

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
b30a00f5-213a-4517-b42a-397db4adacc4
b5bdd330-40db-408f-8a58-ced07348be99
Zielczan

@Barcol nic nie znaczy, nie dałem nigdy wyżej niż umiarkowany, bo zawsze mi jakieś lekkie treningi proponuje i to nic nie zmieniało

Pajra

To ewidentnie burkowi się pas nie spodobał

Zaloguj się aby komentować

Poszerzam hobby!
Szukam kto sprzedaje/odlewa attary albo inne malukhakukaki czy olejki, oraz bardzo chętnie przygarnę odpłatnie próbkę drzewa agarowego wraz z instrukcją jak tego użyć. Oczywiście mile widziane też jakieś bakhory oraz wszelkie inne paliwa stałe o efekcie zapachowym.

Na razie kam zakOLEJkowany Maison Anthony Marmin Oud Assam, więc tego jednego nie szukam.
#perfumy
Kridzu

@Barcol mam Al Haramain Al Zoujan (2 olejki) - idealne na start - 350 zl

Grzesinek

@Barcol Mogę podzielić się bakhoorem od Marmina bo akurat jest fajnie podzielony na pastylki po ok 7-8g

Mam dwa smaki Maryam i Shaikha.

Sztuka po 15zł.

16f66835-62de-4ba1-b667-007162cbf706
09fa8296-615f-4d56-b6e9-382d6fc1cb5a
7fce1bbf-2ee0-46ca-b9a0-5a2f8e6b96cc
pedro_migo

@Barcol mam na straganie: Amouage Basmah CPO (attar) | 0,5ml | 60,00 zł

Zaloguj się aby komentować

9 674,25 + 5,84 = 9 680,09

Dziś skupiłem sie na tym żeby nie machać tempem w te i we wte i nawet spoko wyszło, nqwet mi Greg napisał że Good i na zielono

Druga sprawa że wreszcie mi sie pikawa ogarnęła i mam tętno jak człowiek a nie jak jakiś koliber. Także bieganie w strefie zielonej stało sie możliwe xD Wcześniej tylko spacer.

No i przyszły mi i buty na przełaj, ale na razie nie testuje :v poczekam aż lasy będą nieco bardziej suche

#sztafeta

Wpis dodany za pomocą https://hejto.sztafetastats.pl/sztafeta/
224544b9-b41c-47c5-b2ba-544b00e00a0c
fc164596-b059-4dc4-892c-c39d6385c3e0
488029d9-2689-4b44-80d0-20d3bafd73e2

Zaloguj się aby komentować

#perfumywciemno edycja Barcol Dwa, próbka trzecia, The Uroboros.

Widzicie? Nie trzeba mi co tydzień przypominać xD

W próbce numer 2 były pewne zamieszania z niezrozumieniem o czym rozmawiamy z mojej strony, więc jak już się dowiedziałem to dałem update w komentarzu

1. @Barcol
Skórzany zapach z takim śmiesznym grzybowym podbiciem xD To pewnie jakiś mech albo inne ściółki. O jest też róża placebo! Drugie podejście: Alkoholowo skórzano oudowy zapach. Pachnie jak uliczki Nessebar, które to skojarzenie (z uliczkami jakiegokolwiek południowego kraju) zazwyczaj wskazuje na paczulę. Strzelę w Oud Imperial Perris Monte Carlo ale nie dlatego że mi nos tak podpowiada (bo nigdy OI nie wąchałem) ale dlatego że wiem że sposnor ma flakon, i po prostu pasuje mi tu nutami po sprawdzeniu xD I tak, wiem że to niesprawiedliwe względem innych zawodników [o ile trafiłem oczywiście] ale po pierwsze nie ma za to przecież nagród, a po drugie jak miałbym zignorować tą wiedzę skoro już ją posiadam? xD [SPOLER: nie trafiłem xD]
Ocena: 4
Trwałość: 4
Projekcja: 4
Cena: 3
Nuty: Oud, paczula, kadzidło, mech, róża
Strzał: Oud Imperial Perris Monte Carlo

2. @mahoney
Silny ekstrakt różany. Przypomina mi trochę perfumowane różańce ze sklepu z dewocjonaliami. Moim zdaniem bardziej damski niż męski. W dalszej fazie czuć chyba agar (?). To musi być któryś z tych słynnych arabów :D. Raczej nie przypadł mi do gustu. Miałem dać 2, ale końcówka bazy całkiem przyjemna i dodaję połóweczkę. Strzał kompletnie w ciemno z wyszukiwarki fragrantici.

Ocena: 2,5
Trwałość: 4
Projekcja: 4
Cena: 6
Strzał: Shuhrah Pour Homme Rasasi

3. @Tabak89
Mydlany zapach. Czuć fiołek, jakieś nuty brzozy. Trochę jak woda po goleniu z dawnych lat. Raczej dla Pana 50+ starszy dżentelmen w kapeluszu i laseczka.
Ocena 1.5
Trwałość 2.5
Projekcja 2
Cena 4
Nuty: fiołek, wetyweria, brzoza, piżmo
Strzał: Gentlemen Only Givenchy

4. @Vilified
"Salam alejkum Panie Arabie. Alejkum salam, chyba się nie znamy. No i nic dziwnego. Nie zwykłem wąchać jakiejś pseudo nuty z dupy wystraszonego zwierzęcia. Wysuszona sraka, brudna żywica, tego typu klimaty dominują przez pierwszą fazę zapachu. Początko dosyć głośno wzywał z mojej skóry do modliwy, ale szybko stał się pokornym pastuchem. Zdecydowanie się wysłodził i podobnie do zapaszku numer 1, zaczął pachnieć ciasteczkiem. Po tych testach mam wrażenie, że moja skóra bardzo wysładza zapachy. W czasie gdy Jazz Club na mojej skórze pachnie syropem alkoholowo-glukozowo-fruktozowym, z ciał innych wąchanych przeze mnie osób powyżej 15 roku życia unosił się zapach bardziej dymny. Wracając jednak do meritum - jest to pewnie zapach w stylu Turifititi al Jebbarra. Nie znam się na arabach kompletnie, więc będę strzelał.

Ocena 1
Trwałość 3
Projekcja 3
Cena 0.4
Nuty: tanie piżmo, cywet (czyli gruczoł z dupy), elemi srelemi
Strzał: Ajwaa Lattafa Perfumes - polecam obejrzeć flakon XD

5. @batman_forever_young
Dziwny jest to zapach, albo węch przez te dni płatał mi figle.. Testowałem go dwa razy na ręce oraz raz globalnie w różnych warunkach i za każdym razem odbierałem go inaczej. Pierwszy raz wyczułem w otwarciu coś ciężkiego, lawendę oraz (chyba) geranium. Podczas drugiego testu coś kwaśnego, drzewnego, pudrowego. Trzeci (globalny) test przebiegł pod znakiem słodkiej róży. Kojarzył mi się nieco z Ajmal Purely Orient Amber. Później zapach się wygładził, pojawiło się coś pudrowego, ambrowego. Strzelam po nutach
Ocena: 3.5
Projekcja: 3
Trwałość: 4
Cena: 2
Nuty: róża, lawenda, ambra, piżmo
Strzał: Rasasi Al Wisam Day

6. @Okrutnik
Barokowy zapach. Psikam i przenoszę się do pomieszczenia, w którym są skórzane meble, stare tkaniny, a przy regale z inkunabułami stoi Barcol ubrany w żupan. Bardzo złożony i piękny zapach. Jednocześnie trudno mi wyobrazić sobie na tyle doniosłą okazję, żeby go zarzucić. Jest bogato. Parametry dojebane. Z niecierpliwością czekam na rozwiązanie
Zapach: 4.6
Trwałość: 4.5
Projekcja: 4
Nuty: kwiaty, róża, skóra, owoce, osmantus, oud, piżmo
Cena: 10
Strzał: może to być jakiś Malle albo Memo, ale zaznacz Nishane Kredo

7. @hesuss
"Pierwsza testowana próbka
Test 1 - zaraz po otrzymaniu paczki sprawdziłem wszystkie zapachy z korka i miałem na tym poprzestać, bo była godzina 23 i w sumie żadnego testu nie zdążyłbym zrobić, bo zaraz w spanko, no ale nie mogłem zdierżyć, że tyle dobra tak po prostu leży w pudełeczku, więc wylosowałem jeden zapach i zapodałem pół psiknięcia na nadgarstek.
Pierwsze co wyczułem to skóra i oud, zapach był wręcz wybitnie skórzany w otwarciu i po chwili zrobił się kwaśno oudowy. Nie kojarzyłem tego z niczym, co wcześniej wąchałem. Szybko zaczęły dołączać kwiaty, wydawało mi się, że róża, szafran i nagle, po około pół godziny olśnienie - znam ten zapach, to Afnan Supremacy In Oud - chociaż oczywiście, to nie ten zapach, Afnan pewnie się na tym wzorował.
Po kolejnej godzinie wszedł vibe BR540, a potem już spałem.
Test 2 - rano, przed wyjściem do pracy - psiknięcie na szyję. Tym razem w otwarciu nie czuję skóry, oudu na razie też nie, ale od razu wszedł szafran, zdaje się że równiez róża. Dziś te perfumy mają jakiś znany vibe, zapach musiał być kiedyś dosyć popularny, ale zdecydowanie w czasach, kiedy w ogóle mnie to nie interesowało - żadna nazwa nie przychodzi do głowy. Kojarzy mi się raczej z paniami, ale to typowy unisex, nosiłbym bez zawachania. Co gorsza, nie przypominają mi Afnana, tak jak wczoraj, więc zgubiłem trop. Szukając po nutach tylko zgłupiałem, więc idę za tropem z pierwszego skojarzenia, mimo że nie znam tego zapachu:
Oud for Greatness Initio Parfums Prives"
Zapach: Podoba się dla mnie 4
Projekcja: Przez godzine ok, potem niewielka 2
Trwałość: Mierna, po 4 godzinach nie czuję nic
Nuty:
Strzał: Oud for Greatness Initio Parfums Prives
Cena: 13zł/ml

8. @dziadekmarian
To zdecydowanie mój ulubiony zapach z całej dziesiątki. Kościół w płynie. I to taki dość stary, pleśniejący i ciemny. Coś pięknego i przerażającego zarazem. Zapach nieuchronności śmierci oraz niepewności zbawienia. Ostatnia faza tego zapachu to ja zapierdalający w deszczu po flakon.
Ocena: 4,5
Trwałość: 3
Projekcja: 3
Cena: 6/ml
Nuty: olibanum, mirra, mech, piżmo, paczula, smierć, 0,001% nadziei, rechot diabelskich skrzatów, wieczność.
Strzał: Comme des Garcons Avignon

9. @GtotheG
Zapach ten nazwałabym ekskluzywnym, aczkolwiek nie w moim guście, dominujący, silny, "ciężki". Podejrzewam, że to coś droższego. Jebie mocno, jedno pryśnięcie i mnie dusi, nie polecam osobom wrażliwym na zapachy, trochę mnie zbiera na kichanie od niego. Polecam oszczędnym, bo można chodzić o jednym psiku i będzie czuć kilka godzin spokojnie Trochę kojarzy mi się z którymś męskim Hugo Bossem, ale nie wiem czy to dobry kierunek. Przeznaczenia określić nie umiem, może być i biznesowo i na randkę, ale, że jest mocny to tylko jak się będzie stało w dużych odstępach od ludzi w obu sytuacjach xD Dobry zapach dla dojrzałego, eleganckiego mężczyzny, raczej dla faceta 30+, niż 20+.
Zapach: 3
Projekcja: 4
Trwałość: 4.5
Wyższa półka cenowa

10. @Halo_krabie
Aromatyczny, zielony, drzewny, cytrusowy, wetyweria (dość mocna), ale nie jest to sułtan wetiver. Iglaki,czuć też jakieś kwiaty najprawdopodobniej różę. Dla mnie spoko ale nie powalił mnie na kolana
Zapach: 3
Projekcja: 3
Trwałość: 4
Cena: 5.5
Strzał: Under The Lemon Tree Maison Martin Margiela

11. @minaret
Szanowni Państwo, róża jest nam tutaj grana. Wydaje mi się że jest w klasycznym połączeniu z oudem. Mimo rozległości tematu próbowałem go bardo mało, zatem i opinia nie będzie tutaj bardzo wyszukana w porównaniu do tego co mogliby napisać wyjadacze. Zaczynamy różą bardzo słodką, a zapach jest "oleisty" i przywodzi na myśl "Promise" od FM. Oud często kojarzy mi się z czymś metalicznym, industrialnym. Dokładnie o tym wspomniałem w poprzedniej edycji tej zabawy gdy wodzirej polał Al Haramain Golden Oud (o ile dobrze pamiętam nazwę). Tym razem nie jest to aż tak widoczne ale to skojarzenie jak najbardziej do mnie wraca gdy mocniej zaciągnę się z nadgarstka. Po około 90 minutach bardzo dobrze się wygładza i znacznie lepiej mi siada niż w otwarciu. Oleistość i słodycz ustępuje, a zapach nabiera drzewnego charakteru, z bardzo symbolicznym dodatkiem delikatnego kadzidła. "Ładny ale nie pasuje do ciebie, jest za bardzo poważny, nie lubię aż tak poważnych zapachów". Niestety parametry są wyjątkowo kiepskie.
Ocena 3.25
Trwałość 2
Projekcja 3
Cena 7
Nuty: Róża, oud, drzewo sandałowe, olibanum
Strzał: Guerlain Santal Royal

12. @tango
Róża, skóra, nieśmiały oud. Zapach wtórny i oklepany. Wystarczająco przyzwoity, żeby nie walić spirytusem na otwarciu, ale jednocześnie zbyt słaby, żeby ucieszyć jakością czy oryginalnością. Ogólnie jako-tako
Zapach: 2,5
Projekcja: 2
Trwałość: 2,5
Cena: 1,19
Strzał: Zara Vibrant Leather Epice

Czym naprawdę jest oceniany zapach? Otóż jest to Akaster Parfums de Marly, ze średnią oceną 3.82 oraz ceną 8.4zł/ml.

Kto zgad? Nikt!

Nuty zapachu to: Cyprys, Cytryna, Nuty serca, Róża bułgarska, Afrykańskie geranium, Nuty bazy, Agar (oud), Piżmo, Kardamon.

Najchętniej dałbym sobie samemu nagrodę pocieszenia bo w nutach na fragrantice jest róża BUŁGARSKA, a ja wspomniałem że kojarzy mi się z uliczkami wysepki w Bułgarii, ale nie dość że to przypadek to jeszcze byłby cringe xD

Byliśmy całkiem blisko średniej ceny i średniej wyceny, mądrość grupy!

#perfumy #perfumywciemno
d18fce7c-2115-4d15-ad40-e9edd1f6cf7c
ee2138fd-2d5b-49ca-b765-efd3235c2a2e
Tabak89

Jak to czytam to się zastanawiam czy nie pomyliłem numeracji żeby róży nie wyczuć chyba trzeba zakończyć to drogie hobby

minaret

@tango prank edycja z taniochami XD

Vilified

@Barcol  Ups, zaniżyłem mądrość grupy XD

Zaloguj się aby komentować

Ej kawał wymyśliłem:
Spotyka się dwóch perfumiarzy i jeden mówi do drugiego:
-Ehhh dolo moja, żona się tak wyczuliła na Kourosa że już nie przechodzi wymówka że testuje coś podobnego, od razu mordę wydziera.
-A daj spokój, moja to już kinolem potrafi wybadać gdzie flakon schowałem, i mi przekłada. - odpowiada drugi.
Nagle podchodzi do nich trzeci, cały w skowronkach i z uśmiechniętą michą.
-I z czego tak ryja cieszysz? - pytają dwaj pozostali
-A bo żona nową furę rozjebała
-NO TO CO W TYM RADOSNEGO?
-No wiecie, od tygodnia psikam się tylko Kourosem, a ta nie dość że nie nadąża z komplementami, to jeszcze mi vintage flakon z olxa kupiła

#perfumy #heheszki

INB4: tak wiem "śmieszne ale więcej nie wymyślaj" xD
Asjopek

INB4: tak wiem "śmieszne ale więcej nie wymyślaj" xD

@Barcol Po prostu więcej nie wymyślaj. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Barcol

Ide na wikop, tam mnie docenią

Zaloguj się aby komentować

minaret

@Barcol A ja od siebie polecam pas do biegania. Często śmigam albo w spodenkach które mają z tyłu pozioma kieszeń na telefon, mam jedne z taką na udzie, ale pas zawsze rozwiązuje problem. No i jest mega pojemny. Telefon, woda, słuchawki, jakieś żele nawet. Jest git

Barcol

@minaret taki elastyczny pas z kieszonkami? Czy coś ala nerka? Masz linka lineczka linczura do czegoś podobnego może?

minaret

@Barcol Elastyczny i cała długość pasa jest kieszonką, z przegródkami pomiędzy. Ma też zaczepy w środku żeby sobie klucze przypiąć.


KIPRUN Pas do biegania na softflaski Kiprun

89.99zł

https://www.decathlon.pl/p/_/R-p-333176


Używam go głównie na dłuższe biegi gdy zbieram wodę, albo akurat wszystkie spodenki z kieszeniami na telefon mam w praniu XD

Barcol

@bojowonastawionaowca Panie, ja mam na razie stare dresowe spodenki z wielką plamą pianki poliuretanowej na udzie wszystko co sie jakkolwiek sprawdza będzie spełniać moje oczekiwania, a te spodenki z linka podałem jako taką skrajność

ovoc

Polecam spodenki z Decathlonu z kieszenią z tyłu. Jakiekolwiek Kalenji. Jakie dystanse biegasz?

Wrrr

@Barcol ja tam biegam z małą nerką z Decathlonu. Jest git.

Zaloguj się aby komentować

Komu komu pysznego soku?
Kto weźmie całość ze zdjęcia to nie dość że zniżka 20%, darmowa wysyłka na paczkomat, to jeszcze następujące sampelki dodam:
Milano Fragrance Galerria, Desert Rosewood Goldfield Banks, Lorenxo Pazaglio Black Sea, Merchant of Venice Fenicia, Philly n Phil Punks in Paradise, Livia Rus The Emperor, equality.fragrances [un]broken EDP, equality.fragrancesequality EDP, Astrophill and Stella nabati, Derby Milano Fragranze, Diptyque Volutes EDP, Milano Fragrance Basilica, Atl Oblique Moon Sigh

Czyli całość za 460zł :v

#perfumy #stragan #spam
560c03ce-1785-43f7-a437-978a58041e83

Zaloguj się aby komentować

@CoryTrevor mnie natchnął xD
#bieganie #heheszki
849a9ff7-0bea-4d58-ae8e-3783a2b4b4da
Gepard_z_Libii

jeszcze łyka wody przed wyjściem

Barcol

@Gepard_z_Libii o, albo browarka

minaret

@Barcol W pakiecie startowym na nocny wrocławski rok temu dawali XD Niby zero ale dawali

def

ja bym się tak właśnie przygotowywał xD

jedzczarnekoty

@Barcol zaliczyłem tak bieg na 10km jak miałem jeszcze zdrowe kolano. Ubrałem buty i krótkie spodenki, i poszedłem na bulwary sprawdzić czy z marszu tyle przebiegnę Przez następne dni cierpiałem, bo kto miał mi powiedzieć o jakimś rozciąganiu czy cokolwiek. A potem pobiegłem na czas w ramach "Orlen Maratonu".

Zaloguj się aby komentować

Temat perfum na wesele pojawia się często i pewnie jest przewałkowany na wylot. Mam inne pytanie: jakie perfumy polecacie do Zoo? Ja mam parę pomysłów:
1. Kouros - wiadomo, wszystkie naczelne będą sie kłaniać i mówić dzien dobry
2. Jakiś gęsty oud stajenny - wzmożone zainteresownaie parzystokopytnych, podchodzą pod siatke i można je głaskać
3. Oo Night Flyer - nietoperze starają sie podlecieć jak najbliżej nas
4. Hiram Green Hyde - zwierzęta z afyki gnają jak szalone, myśląc że pożar, dobre pod zdjęcia i filmiki

#perfumy
pomidorowazupa

do zoo polecam czyste pizmo, zobaczysz co sie bedzie dzialo:D

fantasmagorian

Panie! Popsikaj mnie Hyde już!

Barcol

@fantasmagorian miałem sampelek ale oddałem za darmo razem z Opus X xD ale kupiłbym flakon

Asjopek

@Barcol Furyo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ew Obsession:

https://www.youtube.com/watch?v=znbIkKXM2p8

Zaloguj się aby komentować

Następna