Zdjęcie w tle
D21h4d

D21h4d

Twórca
  • 4wpisy
  • 261komentarzy
Ja się zastanawiam nad tą aferą z tymi dwoma Politykami. Chcieli wsadzić w pułapkę człowieka żeby mieć na niego haka w sposób conajmniej paskudny. Wydało się, i zostali za to osądzeni. Zapadł wyrok prawomocny i powinni trafić tam gdzie ich miejsce. O prawie łaski dla takich ludzi nie powinno być mowy. To tak jakbyś wpakował koledze do bagażnika samochodu trefny towar i powiedział żeby jecha bo wyszystko dogadane, a tak naprawdę dzwonił na policję, żebych ich zatrzymali. Za coś takiego nie powinno być prawa łaski. To nie jest walka z przestępczością tylko szukanie kozłów ofiarnych.

Dobrze to rozumiem?

#polityka
rakokuc

@D21h4d jest nawet gorzej niż w twoim przykładzie, bo zwykły obywatel wrabiający innego w przestępstwo to jedno, a minister (i wiceminister) wrabiający innego obywatela, do tego przy użyciu służb państwowych, to skandaliczne nadużycie władzy.


Moim zdaniem nie powinno być opcji ułaskawienia w przypadku umyślnego nadużycia władzy, bo takie zachowanie funkcjonariusza publicznego śmierdzi autorytaryzmem. W demokratycznym państwie nie powinno mieć nigdy miejsca.

Cosmo77

@D21h4d myślisz bardzo dobrze

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem