Zdjęcie w tle
Ragnarokk

Ragnarokk

Inspirator

Dołączył/a: 30.09.2022

  • 15Wpisy
  • 323Komentarzy
  • 3Obserwujących

Lokonga na wypożyczeniu u dobrego wujka Patricka w Crystal Palace. Jak nie teraz, to nigdy. Koleś ma argumenty za, ale ma ogromne argumenty przeciw. Co jest w pewnym sensie dobre, bo jest duże miejsce na poprawę.

 

#arsenal

Zaloguj się aby komentować

Miał być Caicedo, bedzie Jorginho. 12mln, do 2024 + możliwe przedłużenie. Klasyczny transfer na zaklejenie problemu plastrem, ale chyba lepsze niż nic

 

#arsenal #plotkitransferowe

@Ragnarokk no i fajnie ze umowa na 1,5 roku a nie jakies 3

@myxomathosis
Zdecydowanie. 10+2. 1.5+1 roku. Tani i bezpieczny transfer, finansowo przynajmniej. Sporotowo - cóż, mam nadzieje że nie będzie musiał za dużo grać w ogóle

A dla mnie to kolejny grajek pod formą z Chelsea jak Luiz i Willian. Oby nie miał za dużo okazji do sabotażu

Zaloguj się aby komentować

#AFC confirmed XI vs Manchester City - Turner; Tomiyasu, Holding, Gabriel, Tierney; Partey, Xhaka, Vieira; Saka, Nketiah, Trossard.

 

Czyli mocno rezerwowo, co nie oznacza że to słaby skład. Kiwiora się nie spodziewałem, jednak naprzeciwko Haalanda to lepiej kogoś doświadczonego postawić.

 

#arsenal

City: Ortega, Lewis, Stones, Akanji, Ake, Rodri, Gundogan, De Bruyne, Mahrez, Grealish, Haaland

Zaloguj się aby komentować

#arsenal próbuje kupić kogoś zamiast syna marnotrawnego, co ma tatuaż "Jesus only" ale jak widać z Jesusem grać nie chciał. Szkoda, że Chelsea i United tak rozjebali rynek, że za byle frajera trzeba teraz rozbić bank. W sumie jest to ironiczne, że Newcastle z hajsem od szejków wydaje hajs dużo rozsądniej o tych dwóch klubów.

 

Pewnie skończy się na jakimś zawodniku jak Zaha i Trossard, i szczerze mówiąc to najrozsądniejsze wyjście z sytuacji. I koniecznie ktoś silny do środka pola, jak nie teraz to w lato.

 

#premierleague #plotkitransferowe

@myxomathosis
I tysiąc słoni. Prędzej chyba Tavareza ściągną i będą wystawiać na lewym skrzydle

@Ragnarokk Obstawiam Zahę. Pewnie sam chciałby wygrać PL i będzie gryzł boisko w każdej minucie. Do tego za faule na nim otrzymuje się sporo karnych, co byłoby przydatne.

@Leniwiec
Nah, Aresnal nie dostaję karnych za faule na nim

Zaloguj się aby komentować

Cóż, trzeba pogratulować ekipie hejto, mają teraz niepowtarzalną szansę by pokazać ile ich portal może, bo takiego hejtu na wypok i exodusu z niego to chyba nigdy nie było.

 

Ale pamiętajmy też, że agregaty treści potrzebują treści. Chcecie pokazać środkowego palca Białkowi, przenieście swój kontent. Chcecie by hejto było czymś, czym wypok nigdy nie był - róbmy jak najbardziej wartościowy kontent. Oczywiście jak będzie dużo większy ruch to i pojawi się dużo płatnej i darmowej patologii, ale cieszmy się tymi miesiącami póki hejto będzie za małe by się ludziom chciało

 

Inna rzecz, że po latach ciężko będziie się czasem przestawić na inne działanie portalu. Na przykład nie mam pojęcia do jakiej społeczności taki wpis dodać

68cd765f-a575-4e64-bbb6-51f3bc0f430e

@theicecold wysłałem maila przy okazji zostania Patronem czy nie dałoby się umieścić belki tagu

@theicecold A to wiem, że siedziało tam sporo ludzi. I szanuję!

Zaloguj się aby komentować

Najstarsi strzelcy w historii Mundialu. Rekord Rogera Mili może utrzymać się jeszcze długo...

bb4b00d4-5515-42d3-af38-e6cf4aa76412

@Ragnarokk nie byłbym tego taki pewien. Obecni zawodnicy z pola utrzymują formę coraz dłużej. Przykład Ibrahimović, ile razy on przechodził 'drugą młodość'? Ma już 41 lat a nadal gra. Co prawda nie wiem czy skończył już z reprezentacją, lub reprezentacja z nim:D ale są też inni.

Zaloguj się aby komentować

Bonjour. Jako że Wykop w jego obecnej formie to jest jeden wielki żart, to czas aby Bojówka przeniosła się też tutaj.

 

Przypominam zasady:

  1. Tagujemy boskiego Oliwiera
  2. Jak strzeli bramkę, to w komentarzu piszemy, że piękny i jego gol też
  3. Nie dyskryminujemy wg tego kibicem jakiego klubu jesteś. Oliwier kocha każdego, a każdy kocha Oliwiera.
f9f531d6-22ed-4fea-b7c6-e7944a043334

Przypominam również, że zgodnie z polskimi zasadami odmiany nazwisk obcojęzycznych nazwisko Oliwiera odmienia się w piśmie następująco: Giroud, Girouda, Girudowi, Girouda, z Giroudem, o Giroudzie, O mój kochany Oliwierze!

Zaloguj się aby komentować

Jeśli ktoś myślał, że rosyjskie władze zupełnie nie myślą o losie swoich zmobilizowanych, to musi zrewidować swoje poglądy
Brakuje jedynie muzyki Benny Hilla w tle

e9e6c8c5-3268-4897-b997-b634fb2d8c9c

@Ragnarokk Grudzień 2022. Putin ogłasza, że w związku z bohaterskim przegrupowaniem wojsk z Ługańska do Rostowa zarządza się kolejną falę mobilizacyjną. Żołdu nie wypłacają do czasu powrotu, a ty siedzisz już od pół roku w okopach. Dzwoni żona i mówi, że w związku z tym, że nie płacisz podatku, to twoja mała rodzinna firma idzie do likwidacji, a majątek rodziny skonfiskowany. Spada ci na łeb bomba z rosyjskiego bombowca, bo rozpoznanie to dno i urywa ci ręce i nogi. Koledzy porzucają twoje krwawiące ciało w okopie, więc trafiasz do ukraińskiej niewoli. Po pół roku wracasz w ramach wymiany jeńców. Na dzień dobry dostajesz przezwisko "samowar" i trafiasz na 10 lat do łagru za to, za "dezercję", a żołd też przepada. Brak profitu, ale przynajmniej w Rosji niema LPG i są tradycyjne wartości i car żyje w dostatku.

 

#przegryw

Zaloguj się aby komentować

Na Firefoxie wejście w społeczność https://www.hejto.pl/tag/hahard automatycznie przekierowuje na wp.pl . Nie ma takiej sytuacji na Chrome czy Brave. Chyba że to taki easter egg

@Ragnarokk ciekawe, ile jeszcze takich smaczków znajdziesz xD

@Ragnarokk to chyba się nazywa „tryb incognito”, a nie „porno”

@Patrick Za stary jestem na jakieś wymyślone nazwy Swoją drogą któraś z przeglądarek kiedyś wprost tak nazywała.

Zaloguj się aby komentować