Chlop fizycznie i psychocznie juz nie dojezdza,dlatego nie zdziwie sie,ze i tutaj bedzie tylko rezerwowym

• Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
Alvaro Morata wraca do Serie A – będzie „7” Milanu do 2028 roku (z opcją przedłużenia). Klub z San Siro zapłacił za 31-letniego hiszpańskiego snajpera 13 mln euro odstępnego (kwota wynikająca z klauzuli zawartej w kontrakcie z Atletico Madryt).

#pilkanozna #transfery #acmilan #seriea
b446c99a-4171-4345-b528-709ad58b178a

Hit czy kit?

23 Głosów

Morata jest na poziomie Brozka czy innego "topowego" napastnika z eklasy,a wciaz sa topowe kluby ktore go zatrudniaja i placa gruba kase.

aerthevist

@jajkosadzone w sumie ma już pewne doświadczenie - asystował i strzelił gola Legii w LM

bojowonastawionaowca

@aerthevist jeden z tych piłkarzy, gdzie widzisz jakie kluby zaliczyli, a potem się zastanawiasz "ale jakim cudem i gdzie on teraz gra"

aerthevist

@bojowonastawionaowca aż tak źle? Statystyk nie ma tragicznych. Swego czasu myślałem, że kibice RM robią mu zły PR z uwagi na transfer do Atletico.

@aerthevist Jak sobie pomyślisz o podstawowym napastniku czołowych europejskich drużyn, to jednak oczekiwania są większe niż tak przeciętne statystyki zdobywania gola lub asysty. We wszystkich rozgrywkach w karierze (wyłączam niższe ligi w Hiszpanii) średnio zdobywa bramkę lub asystę co 116 minut, czyli co ponad 1,25 spotkania. Poniżej rozpiska z sezonami: (chociaż i tak się zaskoczyłem, bo spodziewałem się gorszych wyników, ale początek kariery miał bardzo dobry)

Na szybko przejrzałem kilkunastu najlepszych napastników i oni mają wyniki gdzieś między 90-100 minut (pomijam Messiego, CR, Haalanda czy Lewego). Jak by się zapytać kibica którejś z drużyn, gdzie Morata występował, to nie wiem, czy by się kwalifikował gdzieś wysoko w rankingach najlepszych piłkarzy tych drużyn

c861bdfb-f89f-49eb-9a31-70afec03931e
100mph

Morata to taki spokojny, pracowity i przyzwoity pilkarz. Nie stwarza problemow. To jego najwieksza zaleta.

Zadanie wykonane. Zwycięstwo i dopisane punkty do rankingu. Wisła Kraków pokonała dziś na wyjeździe 2:1 kosowskie Llapi i wywalczyła awans do 2. rundy eliminacji LE. Za tydzień. 25 lipca o godz. 20:30 Wiślacy zmierzą się w Krakowie z Rapidem Wiedeń (czwarta siła austriackiej Bundesligi w minionym sezonie).

#mecz #pilkanozna #ligaeuropy
da74f6d2-0ba3-4c08-b89c-4e45857c335a
Dziwen

@aerthevist w pewnym momencie, jak kamera najechała na kogoś z Llapi, co miał pół pleców czarne, to serio byłem skonfundowany, czy źle patrzyłem i ich stroje mają takie wzory, czy co, a potem się okazało, że koleś robił wślizg i zostały czarne ślady. Nie wiem na czym oni tam grali, ale pierwszy raz widziałem takie podłoże.

W sieci oburzenie, że na Enzo Fernandeza spadła krytyka za komentarze nt. francuskich piłkarzy, m.in. jego kolegi z Chelsea.

Enzo.
Fernandez.

Imię tak włoskie, że bardziej się nie da. Nazwisko tak hiszpańskie, że bardziej się nie da. Wychowany w Argentynie, w Ameryce Południowej, kontynencie gdzie nie ma białej rdzennej ludności.

Czy tylko ja widzę tutaj jakąś ironię jak z Helu na Rysy?

#pilkanozna #notorasizm
dolitd

@Ragnarokk Dla kontekstu warto by było napisać o jakie komentarze chodzi.

Ragnarokk

Jedna ze wspomnianych przyśpiewek brzmiała właśnie tak… „Grają dla Francji, ale są z Angoli, szybko biegają, ruch*ją transów, ich matka jest z Nigerii, ojciec z Kambodży, ale ich paszport jest francuski”.

Ja nawet nie odnoszę się, czy przegiął czy nie, ale że oni są tak samo południowoamerykańscy jak czarnoskórzy są francuscy

FK Poniewież zremisowało dziś na wyjeździe 1:1 z HJK Helsinki i ostatecznie pokonało Finów 4:1 w dwumeczu 1. rundy eliminacji do LM, w związku z czym za tydzień będzie gościć u siebie mistrza Polski, Jagiellonię Białystok.

#mecz #ligamistrzow #pilkanozna
311046e3-2f80-46f7-86d2-586423630033

ZWYCIĘZCĄ PIERWSZEJ EDYCJI #hejtotyper ZOSTAŁ @bojowonastawionaowca !
Gratulacje!

Po dokładnym wytypowaniu wyniku meczu finałowego uzyskał w sumie 39 puntów i prześcignął @wewerwe-sdfsdfsdf który długo utrzymywał się na prowadzeniu, ale ostatecznie skończył na 2 pozycji z 38 punktami.

Podium zamykam ja, @Vakarian z 34 punktami.

DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I WIDZIMY SIĘ NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA

Trochę statystyk:
Na turnieju padło 115 bramek (bez dogrywek i karnych), czyli średnio 2,255 na mecz.
@mahoney utrzymał prowadzenie w tej statystyce typując w sumie 114 bramek.

Dwie osoby ( @bojowonastawionaowca oraz @wewerwe-sdfsdfsdf ) obstawiły trafnie 8 wyników, @roadie ma 6 dokładnych typów, a @Vakarian i @baks po 5.

Poniżej wykres tego jak zmieniały się punkty, a tutaj wersja interaktywna w której można kliknąć konkretny nick i wtedy lepiej widać wykres:

@Vakarian Ale ci się fajny obrazek z łowieczką udał

Wspaniała organizacja - finał Copa America przesunięty z 2:00 na 2:30, potem na 2:45, a teraz na 3:15.

A w przerwie ma być jeszcze koncert Shakiry, który wydłuży przerwę pomiędzy połowami do ok. pół godziny. To są jakieś jaja...

#mecz #copaamerica
ef503281-c2c7-4665-a0ea-2daff80803c7
e67f6a3d-8794-4985-8612-fc87c2312642
3e6e5343-debd-4809-b51e-c8d37ebb76b8
aerthevist

Pierwsza połowa bardziej dynamiczna niż finał EURO. O dziwo Kolumbia ciśnie, chociaż Argentyna mniej, ale bardziej klarownie zagraża bramce rywala. Było sporo przerw, ale arbiter doliczył tylko minutę, bo czas na Waka Waka

vredo

Kokainu musieli dowieźć

Finał Copa America w Miami opóźniony o pół godziny przez zamieszanie przy bramkach przez które wchodzą kibice bez biletów. Ciekawy Mundial się szykuje za dwa lata...

Dymy:

c46ebc1c-fd0d-4ca5-a0a0-315c5637511e
Harry Kane to najlepszy piłkarz w historii, który nigdy nic nie wygrał. Nie wierzę w przesądy, ale... ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W Tottenhamie przez dekadę gry nie włożył nic do gabloty. Odszedł do Bayernu Monachium, czyli klubu mającego passę 11 zwycięstw ligowych z rzędu. Bawarczycy zakończyli sezon na trzecim miejscu.
Anglia grała dwa razy w historii w finale Euro. Oba mecze z Kane'm w składzie i oba przegrane.