Polski Limp Bizkit xd #muzyka https://youtu.be/FwM7sb7qnGo?si=laLJAY8zVDIJi3sm

MementoMori
- 294wpisów
- 2875komentarzy

Polski Limp Bizkit xd #muzyka https://youtu.be/FwM7sb7qnGo?si=laLJAY8zVDIJi3sm
Zaloguj się aby komentować
Tagujcie ten mundial jakoś jednakowo, bo nie nadążam blokować tego spamu! #hejto
Zaloguj się aby komentować
Znowu ciężka sytuacja na rynku świń #rozowepaski #heheszki https://wiescirolnicze.pl/ceny-rolnicze/kg,31415/
Zaloguj się aby komentować
Gdzie Panie Turku lecisz? Edit: Łotwa dla wsparcia Baltic Air Policing #samoloty #lotnictwo

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
To teraz przyznajcie coś Cię zepsuli, bo serwer działał non stop, to wina "backendu". #hejto
Zaloguj się aby komentować
Podobno wyciekł dwa tygodnie przed premierą nowy film Spielberga - Dzień Objawienia. Ktoś coś? #filmy
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Jakby Ania nie poznała Lewandowskiego, to pracowałaby na kasie w Biedronce! Taka jest prawda, nie kłóćcie się ze mną! #fcbarcelona

Zaloguj się aby komentować
Ładnie się tam w tej Afryce bawią. #lotnictwo #samoloty https://dlapilota.pl/wiadomosci/swiat/dwa-przekierowania-zakonczone-ladowaniem-a320-z-pozostaloscia-420-kg-paliwa-na
Zaloguj się aby komentować
@SpokoZiomek Może to przez zapach
Ja je widzę codziennie. Mam je w kiblach w obu domach, mam je w szatni, w kuchni i w chyba wszystkich kiblach w robocie. Zawsze uważam żeby któregoś nie nadepnąć, to bardzo spoko ziomki są, zupełnie niekłopotliwe i nieszkodliwe, ot naturalny ekosystem każdego znanego mi kibla.
Zaloguj się aby komentować
Się nie zestarzało #wojsko https://youtu.be/5dx1jaB5DLE?si=3xzMeLY5M96bSmtN
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Kolejka rośnie, a my czekamy dalej, może myślą że Polaczków przepuszcza w kolejce jak się jaśnie panowie wreszcie zgodzą. https://defence24.pl/przemysl/rekordowe-zamowienie-na-millenium
#lotnictwo #samoloty
Zaloguj się aby komentować
I co, że już koniec długiego weekendu? Nie! Mam jutro wolne! I tu Was mam! #gownowpis
Zaloguj się aby komentować
Ja Cię kocham, a Ty śpisz. #nocnazmiana
Zaloguj się aby komentować
Halo samolotowe świry, podobno Jumbo Jet lądował na Balicach, kto coś wie? #samoloty #lotnictwo
Zaloguj się aby komentować
Ratatatata https://m.youtube.com/watch?v=eHtRyDjGI5I #juliantuwim #zymianie
Zaloguj się aby komentować