Zdjęcie w tle
Heheszki polityczne

Społeczność

Heheszki polityczne

10

Heheszki od prawa do lewa

Typ wpisu

  Oni będą kłamać w żywe oczy..ich elektorat i tak uwierzy w każdą narrację. Myslalem jakieś 10-15at temu że czas mocno dziala na korzyść anty PiSu...strasznie się myliłem.. 15 roczników statystycznie odeszło, głównie ich elektorat a na ich miejsce pojawia się nowy. To społeczeństwo ma poprostu swoich reprezentantów.. niestety

  @Piolem Społeczeństwo jest po prostu głupie xD nic na to nie poradzisz, po prostu owczy pęd

  @Piolem i bardzo dobrze ze opodatakuja youtuberow i innych żebrzących o kasę na patronie, niby dlaczego mieliby oni być zwolnieni z podatku?

  Zaloguj się aby komentować

  xDDDDD TU MI DOBRZE!

  fbd04823-d968-4724-a611-3579bfd5f7f2

  @Amperol Najśmieszniejsze że to chyba była dziewczyna. Ponoć zglebowali ją za skakanie po radiowozie, ale to informacja z gatunku "wydaje mi się, że pamiętam", więc ręki nie dam sobie uciąć. Tak czy siak, zawsze śmiechnę z tego obrazka.

  @Blinkerxd harder! What? What?

  @Boyce_Eaman to chyba łyse karyńsko, które agresywnie parło na policję drąc ryja "kurwy, faszyści, kurwy faszyści!" xD

  Zaloguj się aby komentować

  Na straży świętości rodziny i przeciwko rozwodom do samego końca! (chyba, ze ksiądz unieważni małżeństwo xD)

  #pis #heheszki

  979c1cdb-e81e-4c68-9da4-b66c59ad981e

  @CandyAmigo tak btw to biskup unieważnia małżeństwo a a Marta to musi mieć niezły przebieg

  @Rolnikt biskup też ksiądz
  @maximilianan wierność jest sexy xD

  6940723f-3256-4996-bee6-10f5fae80c91

  @CandyAmigo księdza nie całują w pierścień a biskupa potrafią xD

  Zaloguj się aby komentować

  To jest ten typ co chce postawić Tuska przed trybunałem stanu?

  Janusz Kowalski nie istnieje. To znaczy istnieje, ale nie jest człowiekiem. Wizerunek Janusza Kowalskiego został wygenerowany przez sieć neuronową na podstawie analizy kilkunastu tysięcy twarzy przeciętnego Polaka. Reprezentuje coś w rodzaju super-polaka. Jego imię i nazwisko jest mrugnięciem okiem w stronę obserwatorów, mówi nam: patrzcie hehe JANUSZ KOWALSKI, JANUSZ. KOWALSKI. Jest taki jak wy, wasz kolega, wiecie Janusz ten no. Kowalski.
  Powiecie może, że przecież pisze na Twitterze albo widać go w telewizji. Ale czy na pewno? Wszystkie jego Twitty są kompilacją losowych zlepków programu PiS i Solidarnej Polski. Ten twór nie wyraził nigdy żadnej oryginalnej myśli, która nie byłaby już w pewien sposób przeżutym materiałem propagandowym swojej partii. Stawiam dolary przeciw kasztanom, że mamy tutaj do czynienia z chińskim pokojem - "Janusz" posługuje się pustomową partyjną (która już sama w sobie jest pozbawiona przekazu, przy nadmiernej formie) ale sam nie rozumie tego co mówi. Wizerunek w TV? A co to za problem go wygenerować albo wstawić potem?
  A może ktoś go widział na żywo? Ja nie. Nie znam też nikogo kto widziałby Janusza Kowalskiego na żywo. Dlaczego? Bo on po prostu nie istnieje.
  Nad istnieniem Janusza Kowalskiego panuje w Polsce zmowa milczenia. Dlaczego politycy opozycji nie protestują przed wykorzystywaniem złośliwego SPI (Sztuczna Pato Inteligencja) w polityce? Bo to wygodne mieć takiego (dosłownie!) chochoła do bicia. Istnienie SPI o nazwie Janusz Kowalski.exe jest na rękę Budce, Czarzastemu i Hołowni.
  Żądam natychmiastowego przedstawienia dowodów na istnienie Janusza Kowalskiego.

  @KourouKanoya

   

  Klasa podmiotu: Keter

   

  Specjalne Czynności Przechowawcze:
  SCP-PL-████ nie daje się przechowywać w konwencjonalny sposób. SCP-PL-████ może być przechowywany i kontrolowany pośrednio poprzez utrzymywanie kontroli nad partią polityczną która jest jego obecnym żywicielem. W wypadku gdy SCP-PL-████ zmieni przynależność polityczną, Fundacja ma natychmiast przekierować działania na kontrolę nad jego nową partią aby zapobiec [UTAJNIONO]. Aby uniknąć zmiany żywiciela i jednocześnie zapobiec [UTAJNIONO], poparcie partii z którą identyfikuje się SCP-PL-████ musi mieścić się w granicach od █% do ██%. W kryzysowych sytuacjach dopuszczalne jest obniżenie popularności partii poprzez sabotaż, lub sztuczne jej podbicie przy użyciu programów populistycznych.

  Zaloguj się aby komentować