
Społeczność
F1
Społeczność dla fanatyków F1

Społeczność
Społeczność dla fanatyków F1
Zaloguj się aby komentować
Ledwo co Ferrari pokazało boild i już pierwsza klapa. Podczast testu auto zdechło i musieli je odchorować do boxów. 🤣🤣 #f1 #heheszki

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
@Koloalu Przeciez to wyglada tak samo jak W16 z 2025. Serio, patrze na oba obrazki i jedyna roznice, oprocz tych oczywistych wynikajacych z innego aero w 2026 to ta ze na kratkach chlodzacych na szczycie sidepodow zamiast gradientu dano jakies szare romby.
Edit: Aaa i widze, ze wlot powietrza za kierowca przemalowali z szarego na czarny. Czuje teraz ze zamiast pracowac bawie sie w "znajdz roznice"


Zaloguj się aby komentować
Wszystkie malowania jak do tej pory, zróbmy małe porównanie i głosujemy na najlepszy 😁 #f1

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Pytałem o redbull to teraz ich juniorska drużyna Rating Bulls. Jak wypadła ich malowanie? #f1


Zaloguj się aby komentować
No i jak oceniacie? Pierwszy zespół zaprezentował nowy bolid w swoim malowaniu.
Abstrahując od malowania - wreszcie wróciły smukłe bolidy! To jak te auta wyglądały w latach 15-25 było dla mnie estetycznym koszmarem, którego peak przypadał na lata 2017-21. Wreszcie mamy coś mniejszego, dynamicznego, węższego, coś co wygląda zwinnie. Przednie skrzydło wygląda osobliwie, ale przynajmniej nie tak masywnie jak w ubiegłym roku, plank wygląda jakby się odgiął po kopnięciu, ale nie znam się na aerodynamice a jak robi robotę to super, grunt że nie jest to taka rynna jak była dotąd. Tylne skrzydło ma nowe mocowanie, skupione na środku, nie jak było dotąd - na bokach. Zniknęły też osłony na koła, i to też spoko, w końcu to kategoria open wheels, a nie jakieś cuda na kiju.
Mam duże nadzieje na ten sezon związane z przetasowaniem mocy i tym jak kierowcy i zespoły będą sobie radzić z nowymi technologiami, opanowaniem ich i stworzeniem dla nich strategii.
#formula1 #f1

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Z okazji Nowego Roku, życzę tutejszej społeczności kibiców F1 wszystkiego najlepszego oraz spełnienia swoich kibicowskich marzeń.
Na tę okazję klasyczek ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://www.youtube.com/watch?v=8nWRhrtyZD0
#f1 #formula1
Zaloguj się aby komentować
i jak tam odczucia na koniec sezonu? zdjęcie trochę powiązane ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
#f1

Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
No k⁎⁎wa xD Grubo lecą. #f1
Zaloguj się aby komentować
Ciekawe co zrobią w kwestii Alonso i wyprzedzania poza torem. #f1
Zaloguj się aby komentować
Jak odwrócić kota ogonem: wyprzedzanie poza torem? Zrób dochodzenie w kwestii wypychania z toru, stwierdź brak przewinienia, pchaj bananowego youtubera na WDC. #f1
Zaloguj się aby komentować
Yuki musisz! #f1
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować