Zdjęcie w tle
wombatDaiquiri

wombatDaiquiri

Inspirator

Tech enthusiast. Not a real human.

  • 53wpisy
  • 723komentarzy
  • 3obserwujących

> W nowym serialu TVN „Nastolatki rządzą kasą” występują rodziny, w których następuje mała zamiana ról. [...] Kwota, którą otrzymują nastolatkowie, jest równa miesięcznemu budżetowi rodziny. W pierwszym odcinku było to 15 tysięcy złotych.

 

spoko, nic nadzwyczajnego. ale kurwa najlepiej ocenione komentarze w artykule z lokalnej prasy;

 

> Ewidentnie parcie na szkło

 

> Też mi wyczyn. Dać im najniższą krajową, niech oplacą rachunki i żyją za resztę. To będzie coś- żyć za kilka stówek jak reszta narodu -cały miesiąc.

 

> Ta tylko jak zarobione te 15 tysiecy

 

> Chyba że dorabiasz się na wyzysku szaraka , to kto wie

 

i mi się nasuwa pytanie - jak w tym kraju ma być dobrze, jeśli zarabiać == kraść? w p0lsce jak w chlewie obsranym gównem. 15 tysięcy ZŁOTYCH. 3200 EURO. dwie niemieckie minimalne. budżet domowy złodziei xD

 

ale p0lak r0bak się nie zastanowi, jak to kurwa jest, że ledwo ciuła od pierwszego do pierwszego i mu na wódkę nawet lepszą nie starczy. nie, p0lak r0bak wie. oni ukradli, bo mają. on nie ma, bo nie ukradł. nie dlatego, że jest głupi, nieporadny, tępy, nie rozwija się, nie zastanawia jak coś osiągnąć, jak poprawić byt swój i swojego potomstwa.

 

nie poznacie nigdy ludzi, którzy dorobili się uczciwie. oni nigdy się nie podzielą tym jak ani jaki osiągnęli sukces, bo zostaną zaszczuci. poznacie tylko kretynów którzy odziedziczyli i żyją z chwalenia się i krętaczy którzy dorobią się na wciskaniu Wam kitu.

 

wierząc w nasze społeczeństwo i lepsze jutro czuję się coraz częściej jak kretyn. i dziękuję tym, którzy swoimi działaniami czasem rozbudzają na nowo iskierkę nadziei.

 

#zalesie #wiadomoscipolska #polska

2b55141e-c922-4edb-9ee6-9ba884686458
zamak

15 koła serious business xD

2
tellet

@wombatDaiquiri Heh, wielkie mi odkrycie xD
Niestety, ale jak ktoś mi mówi o "przeciętnym Polaku" to przed oczami mam zawistnego robaka bez szkoły albo po -logii na wyższej szkole mieszania ciasta, który w najlepszym przypadku dostaje 4000 do ręki, przez co jest przekonany o swojej "zajebistości" oraz o dwóch rzeczach:

  1. Każdy, kto zarabia więcej, to "pewno jebany kwiiii Ch Chruuum ZŁODZIEJ", bo jak to tak zarabiać więcej, jak on, polak robak bez kwalifikacji CAŁY DZIEŃ rypie i ma "tylko 4000".
  2. Jak ktoś zarabia mniej, no to tutaj sympatia, bo on sam też zaczynał od rypania jako robol za 0zł/h więc wspomina "dawne czasy" - najczęściej w gównoszkole albo gównokierunku.

 

A jeszcze wspomnij takiemu robakowi coś w stylu "czemu nie poszerzysz kwalifikacji" - OOOO PANIE, BEZ WZGLĘDU CZY TO HEJTO, WYPOK CZY INNY KAWAŁEK INTERNETU

 

KWIIIII NIE KAŻDY MORZE BYDŹ PROBRAMISTOM/LEKARZEM (KONOWAŁEM KONIECZNIE)/PRAWNIKIEM

 

Zero, kurna, refleksji nad sobą, tylko "NIE KAŻDY MOŻE BYDŹ, TO JA AKURAT HEHE NIE BĘDĘ, BĘDĘ ROBOLEM XD", dosłownie taki tok myślenia panuje u 90% społeczeństwa.

 

No a potem dochodzi frustracja, bo "ten jebany konował/mecenas/gnuj co kliko w konkutery" podjeżdża nową furą czy leci na wakacje na dłużej niż obowiązkowe "10 ciągłych dni urlopu wymagane przez UoP" i już dupa robaka piecze, tak jak piszesz, wjeżdża myślenie

 

oni ukradli, bo mają. on nie ma, bo nie ukradł. nie dlatego, że jest głupi, nieporadny, tępy, nie rozwija się, nie zastanawia jak coś osiągnąć, jak poprawić byt swój i swojego potomstwa.

 

Za to ostatnimi czasy przychodzi tępy rząd, albo równie tępa opozycja i wmawiają temu tępemu, nieporadnemu, leniwemu robalowi, że ON JEST KURNA WSPANIAŁY, A DO TEGO PAŃSTWO >>WSPIERA TAKICH NORMALNYCH BOLAKUW<< I CYK DODATEK/ZAPOMOGA/ULGA...

1
mickpl

@wombatDaiquiri ale maja w jednym racje - jak ktoś ci sypie 2-3 średnie pensje których nie zarobiles to oczywiscie ze bedzie szastanie i wydawanie na głupoty.
Duzo ciekawsze by było wlasnie obserwowanie jak wszystkowiedzace nastolatki radzą sobie w przeciętna pensja.

 

Zresztą masz takie samo polackie myślenie - hurr durr dwie niemieckie pensję hehe.
albo pol dobrej szwajcarskiej albo pewnie ćwierć z Luksemburgu, jak emigrant przeliczajacy na zlotowki.

1

Zaloguj się aby komentować

Pedofili z Kościoła NIE DA się wyeliminować. Statystyka robi swoje, wszędzie znajdą się czarne owce, trudno, takie życie.

 

To co natomiast wydaje mi się, że powinno być wspólnym celem pod którym wszyscy mogą się podpisać, to ograniczanie pedofilom dostępu do dzieci. I w tym momencie jest ten proces utrudniony, gdyż kościół nie wydaje prokuraturze swoich wewnętrznych akt, a prokuratorzy ze względu na własne uprzedzenia nie chcą ratować ofiar gdy w grę wchodzi oprawca z kleru.

 

Tylko z tym mam problem. #polityka #kosciol #2137

Shadov

@wombatDaiquiri Dopóki mamy rząd dla którego organizacja zrzeszająca i systemowo chroniąca pedofilów jest największym sojusznikiem to nie mamy co liczyć na jakiekolwiek akcje wymierzone w czarną mafię.

3
wombatDaiquiri

@Shadov mam trochę problem z takim stawianiem sprawy, bo to tworzy opozycję "my kontra oni" tylko zaczyna z drugiej strony. Myślisz, że katolicy są za ukrywaniem pedofili przez prokuraturę? Mi się wydaje, że na tak postawione pytanie większość ludzi odpowie "nie".

0
Shadov

@wombatDaiquiri No niestety u mnie od zawsze jest tak stawiana sprawa, część rodziny(w tym ja) od urodzenia żyje w dużym mieście i przez ostatnie 20 lat nasze nastawienie zmieniło się na zdecydowanie antyreligijne/antykościelne, druga część rodziny mieszka na wsi gdzie ksiądz może jawnie balować i po alkoholu odpierdalać patusiarskie rzeczy, ale wyzywać go nie można "bo to ksiądz". Także nie zgadzam z fragmentem gdzie katolicy zdecydowanie nie są za ukrywaniem pedofilii, dla zatrważającej części publiczna opinia o kościele jest ważniejsza od sprawiedliwości dla ofiar.

 

Żeby problem zniknął musiałyby zajść głębokie zmiany na łonie kościoła na które w najbliższych latach się nie zapowiada, w takim wypadku trzeba przeprowadzić radykalne zmiany w państwie, gdzie KK utraciłby większość swoich przywilejów w porównaniu z innymi kościołami, czy to z finansowaniem, czy z konkordatem.

2

Zaloguj się aby komentować

Wydaje mi się, że do niektórych nie dociera geniusz @StepujacyBudowlaniec

 

Podczas gdy Wy czekacie na spadki na nieruchach, on już buduje sobie chatę. Może niezgodnie ze sztuką, może trochę po chuju, ale buduje. Wczoraj drzwi, dzisiaj schody, jutro opierdoli 50l samogonu widocznego przy budowie podjazdu. Za tydzień zasadzi drzewo, a za rok spłodzi syna. A Wy będziecie dalej czekali na krach rynku i nazywali się "rozważnymi inwestorami".

 

W życiu potrzeba trochę kolorytu. Wam się oczy otworzą jak Jemu się zamkną. Czapki z głów.

 

#nieruchomosci #filozofia #sztuka #stepujacybudowlaniec

Kubilaj_Khan

@wombatDaiquiri do czego? Do poczucia się lepszy od kogos? Sory ale tak to wygląda. Niech każdy sobie żyje jak chce i robi ze swoimi pieniędzmi co chce. Nie kupują mieszkań to lepiej dla tych co kupują.
Po co kogoś hejtować?

0
wombatDaiquiri

@Kubilaj_Khan do kurwa podejmowania różnorakich decyzji. Ja nawet nie wiem kogo Ty uważasz że ja hejtuję ani czy wiesz co to znaczy xD

1
Kubilaj_Khan

@wombatDaiquiri wysmiewa myślących inaczej niz ty.

0

Zaloguj się aby komentować

hejka #przegryw kiedyś myślałem że mogę być częścią ruchu, ale niestety zostałem pracoholikiem i wyszedłem z przegrywu. pytanie - czemu nie monetyzujecie swojej sztuki? wydaje mi się, że brakuje w Polskim internecie takiego andrew tate, ale na nasze standardy - huop ze wsi akuratny, co ma kurwa swoje pole, by nieba uchylił #szaramyszka .

wombatDaiquiri

@GotyckaPrzemoc no i właśnie ja uważam, że fajnie gdyby twórczość chłopska weszła do mainstreamu. o to mi chodzi. może pora otworzyć oczy innym huopom?

3
wombatDaiquiri

@WiejskiHuop bo trochę sabotujecie sami siebie - jak to mówią, nikt Ci tyle nie da, ale ja Ci obiecam.

1
Debil13

@wombatDaiquiri Tylko po co? Żeby nasza praca w postaci tagu stała się mainstreamowa i utraciła swoją oryginalność i indywidualność? Zarobią na tym nieliczni. Za to większość straci swój spokojny przytułek w tym chaotycznym oraz okrutnym świecie...

3

Zaloguj się aby komentować

proszę o głosowanie w ankiecie.

czy myślicie że hejto to przyszłościowa platforma dla twórców treści?

lIl

@wombatDaiquiri zaznaczyłem trzecią opcję, bo, moim zdaniem, za wcześnie jeszcze, żeby ocenić. Charakter administracji będzie można ocenić dopiero, gdy duże pieniądze wejdą w grę.

1

Zaloguj się aby komentować

NiedzwiedzBilly

Zapytaj partnerkę czy inne też się aktywują. Prosimy o kolejny zestaw pytań.

0

Zaloguj się aby komentować

@hejto może w duchu powstawanie Hejto napisać Wam jakiś ficzer którego się userzy domagają przez weekend?

 

#programowanie #hejto #heheszki

0
SluchamPsaJakGra

@wombatDaiquiri zrób ankietę i podpytaj ludzi

0
fewtoast

@wombatDaiquiri Link z przycisku "Pokaż więcej". Żeby kółkiem można było otworzyć w nowej karcie.
I z obrazkami/wideo to samo.
Nie wiem czy coś jeszcze.

0

Zaloguj się aby komentować

Jechałem dzisiaj w #warszawa #bolt z mega miłym imigrantem i nagle skręcił i zaczął jechać dziwną trasą za miasto. Ale że dużo takich historii słyszałem, to zapaliła mi się czerwona lampka.

 

Obsrałem się, chwyciłem za gaz, poprosiłem żeby mnie wysadził na najbliższym przystanku. Pan zjechał, poinstruował żebym anulował kurs żeby mi nie najebało kosztów i podziękował, okazało się że akurat Joe wracał i drogi przy lotnisku zamknęli i jechał objazdem ehhh

karololo

@wombatDaiquiri ostatnio miałem taką sytuację, co najlepsze nie było wtedy żadnych utrudnień na drodze, nie wiem co mu przyszło do głowy, też nie mogłem się dowiedzieć, ale zgłosiłem na support, dodatkowo zapytałem ich, czy check engine i trójkąt ostrzegawczy na desce rozdzielczej świadczą o sprawnym samochodzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

b7585144-cc29-47ce-a80e-6c4daec7da7e
1
dfehgv-dwgcquy-wqrnj

@Lubiepatrzec Lepiej żyć normalnie, niż wypatrywać wszędzie psycholi. Kierowca miał w tej sytuacji w d... klienta, który go obraża.

0
wombatDaiquiri

@dfehgv-dwgcquy-wqrnj Wiadomka. Szacun dla kierowcy, że zachował się uprzejmie i profesjonalnie, jebać zaburzenia lękowe. Miłego dnia!

1

Zaloguj się aby komentować

jak byłem mały, to czasem słyszałem powiedzonko gdyby babcia miała wąsy, toby była dziadkiem

 

powiedzonko wyszło z mody, a medycyna i nauki społeczne poszły do przodu i teraz technicznie babcia może mieć nawet kutasa. spór na temat tego czy można ją wtedy nazwać dziadkiem jest natomiast bardziej zażarty niż kiedykolwiek xD

lIl

@wombatDaiquiri baba z wąsem - dwie korzyści

0

Zaloguj się aby komentować

Lubię oglądać Polskie filmy. Mniej te ambitne, bardziej te popularne. Czuję wtedy, że mam jakiś wgląd w psychikę widza, w nastroje społeczne, w obszary zainteresowań rodzimych twórców i rodzimego rynku zbytu. Nie przeszkadzają mi filmy słabo nakręcone, ze skopanym dźwiękiem, naciąganą fabułą. Ze wszystkich czerpię radość.

 

Ale kurwa miłość do kwadratu jeszcze raz na #netflix to jest przegięcie pały. Polecam gorąco #przegryw ten film, bo takiej gloryfikacji zachowań znanych na tym portalu jako #p0lka nie widziałem chyba nawet w Planecie Singli.

 

SPOILERY PONIŻEJ (nie wiem czy się da zrobić, żebyście musięli kliknąć, ale odgadniecie to po 10 minutach filmu więc wyjebane)

 

Typiarka jest nauczycielką, typ#1 jest celebrytą. Typ#1 traci pracę, a typiarka dostaje propozycję prowadzenia programu z typem#2. No i chuj z resztą marnej fabuły, ale główna postać nauczycielki jest totalnie "liściem rzuconym do rzeki" i "roszczeniową p0lką" jednocześnie.

 

Jak typ#2 ją podrywa, to ona z nim flirtuje. Potem jest niewinna, bo on zaczął. Jak ją zaprasza na wycieczkę w nieznane, to ona z nim jedzie. Potem jest niewinna, bo on ją zaprosił a jej się spodobało więc została dłużej. Jak typ ją zaprasza na statek a potem próbuję polecieć w ślinę, to nie jej wina, bo ona nie mogła tego przewidzieć, bo jej nie zapowiedział swojego podrywu xD Jednocześnie jest tak niemiła, władcza i nieznośnia, że nie wiem czemu ktokolwiek jej słucha.

 

Ale już jak typ#1 popada w depresję po zostaniu wyjebanym i wykluczonym z branży, to się nad nim pastwi, że tylko leży w łóżku i nic nie robi. A jak jej zrobi kolację, to się spóźnia po wycieczce z typem#2 i jest zdziwiona, że jej partner jest niezadowolony xD Rzuca mu w ryj piłkami do tenisa, generalnie nie pomaga mu w totalnie niczym (poza zapłaceniem raz w knajpie, z czego jest takie show jakby mu nerkę oddała).

 

Czy pomaga mu szukać pracy? Służy wsparciem? Stara się zaktywizoać? Wyciągnąć do ludzi? Pogadać ze znajomymi czy nie szukają pracownika?

 

Oczywiście, że nie xD Ale to nie jej wina, bo nikt jej nie powiedział, wiadomka.

 

To jest kurwa dramat. Ten film powinien zostać zdelegalizowany ze względu na szerzenie szkodliwych wzorców społecznych.

wombatDaiquiri

@Quake dziękuję za odniesienie się do pierwszego zdania. jak doczytasz resztę tekstu to daj znać co myślisz.

0

Zaloguj się aby komentować

kiedyś zacząłem pisać na telefonie posta i na koniec dodałem tagi. ostatecznie stwierdziłem, że wyszedł średni i nie chcę marnować Waszego czasu na czytanie, więc go usunąłem

 

ale tagi zostały i nie mogę ich usunąć, a chciałem napisać pewnie głupszy post teraz, no ale właśnie...

 

mam nadzieję, że jak dodam w końcu post to się naprawi, trzymajcie kciuki, pozdrawiam administrację

 

#programowanie#hejto

razALgul

@wombatDaiquiri ja miałem tak, że na telefonie, na operze, tagi mi zostawały, tak jak Tobie (nawet jak wyszedłem z menu dodawania). Przełączyłem się na chroma, dodałem post i na operze tagi zniknęły... taka sytuacja...

1

Zaloguj się aby komentować

rozmowy polityczne na tym portalu oscylują pomiędzy wnikliwymi analizami pozwalającymi spojrzeć na rzeczywistość z innej perspektywy i gadaniem z najebanym wujkiem na weselu xD #polityka

Zaloguj się aby komentować

da się tutaj włączyć żeby pokazywało czy ktoś jest dziewczynką czy chłopcem?

 

bo kurwa strasznie dziwnie mi się odpowiada wszędzie dając obie opcje

JamesOwens

W Internecie nie ma kobiet. Pizda nie wnosi nic do dyskusji.

2
wombatDaiquiri

@JamesOwens a może tak naprawdę w internecie nie ma huopów bo zapierdalają wszyscy w kołchozie i tak naprawdę to tylko #p0lka wzajemnie się szkalują żeby móc z siebie robić ofiarę? nigdy nie można mieć pewności.

1

Zaloguj się aby komentować

najbardziej w #pracbaza mnie wkurwia wytwarzanie atmosfery pośpiechu. i nie mówię o "wyrobieniu się przed terminem" przez tydzień, tylko ciągłej atmosfery "szybciej, lepiej, bardziej"

 

zostałem w domu nauczony pracowania najlepiej jak umiem, więc jedyne co robicie to mnie kurwa stresujecie i pracuję wolniej, bo spędzam część dnia na stresowaniu się że pracuję za wolno. a potem i tak dostaję podwyżkę za dobrą pracę pomimo tego czasu zmarnowanego na stres.

 

życie jest pojebane

 

#przegryw #gownowpis

Zaloguj się aby komentować

Korwinistom którzy wyszli z kołchozu lub ze szkoły przypominam, że żeby osiągnąć sukces w swojej utopii powinni teraz siadać do nauki kolejnego języka lub umiejętności, którą będą w stanie sprzedać na wolnym rynku.

 

Umiejętności których sprzedać nie będą w stanie są ponoć bezwartościowe dla nich samych i dla społeczeństwa.

JozefStalin

@wombatDaiquiri prawda ale szkodliwy dla innych jeśli osoba, która go ma faktycznie nie jest w stanie dać od siebie nic więcej

1
Shadov

@wombatDaiquiri Prętem bo kratach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1
DonkeyKong

@wombatDaiquiri potwierdzam, ja już mieszkam w Korwintopii i właśnie kupiłem sobie drugie mieszkanie w bloku które będzie moim składowiskiem Cezu-137. Uwielbiam ten materiał bo śmiesznie się świeci więc wypożyczam go za odpowiednią opłatą na różne okazje typu urodziny czy ślub. Tak właśnie działa wolny rynek

1

Zaloguj się aby komentować