Zdjęcie w tle
Atexor

Atexor

Inspirator
  • 18wpisy
  • 325komentarzy
Robiłem porządki ze starymi fotami na kompie i znalazłem taką perełkę co kiedyś ustrzeliłem. Od cyknięcia minęły chyba już 3 lata. Ciekawe, czy autko nadal ma ten piękny tuning ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #samochody #motoryzacja
862ca9d9-167f-4d84-b149-440debc59968
059165c5-725c-4151-ac1b-71292635ef76
Aksal89

To BMW E34? Jeśli tak, to myślę, że je kojarzę i tuning postąpił i to mocno 🤣

Nuszek

@Atexor audiczka

ali7200

@Atexor pod kolor listwy :D

Zaloguj się aby komentować

W Polsce 2027/2133 gmin posiadających do 20 000 osób załapało się na Program miłościwie nam (jeszcze) panującej Ukochanej Partii zwany Kiełbasa+ z powodu jakże ochoczo głosującego ludu na Jedyną Sprawiedliwą Partię.

Program ten - tak smacznie brzmiący - polega na rozdaniu DARMOWYCH pieniędzy (wcześniej wyjąwszy więcej z naszych portfeli, ale kogo by to przecież interesowało, ważne ile Partia da, nie ile zabierze) na remizy, budżety obywatelskie, czy koła gospodyń wiejskich dla gmin, w których frekwencja przekroczy 60%. Partia jednak chyba nie spodziewała się, że tak wielu wielbicieli pójdzie ochoczo do urn wyrazić swoje zadowolenie i aprobatę.

Program ma kosztować nawet 1 641 500 000 złotych. Cóż, przynajmniej trafi do samorządów. Ale inflacja nie wzrośnie. Prawda, prawda???

Źródło: CyberSłowa na Facebooku

#ekonomia #finanse #gospodarka #bekazpisu #polityka #wiadomoscipolska #wybory
83fadfe1-cabc-485c-981d-2d5a01ade68e
John_the_Revelator

Wiesz CO? wcurviasz mnie. Mówisz całą prawdę, a to najbardziej boli... He, he...

Matkojebca_Jones

@Atexor Ale bełkot.

RACO

no moja gmina dojebała do pieca prawie 80%

Zaloguj się aby komentować

Taka reklama mi się wyświetliła na gunwoksiążce. Płać 6 stów za imprezę, chyba że jesteś kobietą to tylko 3.
Ale nierówność płci i patriarchat...

Dobrze chociaż, że nie jestem tym zbytnio zainteresowany, bo bym się jeszcze bardziej wkurzył. Niemniej szkaluję za katrgoryzowanie ludzi.

#zalesie #polska #pieklokobiet i pozwolę sobie użyć także #blackpill
01033641-09f4-47f5-b75a-e64a6c3202da
ElGecko

Robią to najpewniej po to, żeby zachęcić kobiety do udziału, żeby na sali na imprezie tanecznej nie było samych facetów. Kobiety, które nie mają pary, mniej chętnie jeżdżą na takie imprezy (ze względu właśnie na zachowania pewnej grupy mężczyzn) i pewnie tego organizatorzy się obawiają.

Nie zmienia to faktu, że jest to dość żenujące, w tym dla kobiet, bo niby płacą mniej, ale traktowane są jak mięso. Chyba tylko jakieś karynki są zachwycone takim marketingiem.

Jak ja widzę takie napisy, to już wiem, że to toksyczne miejsce, jak tzw. "kluby".

libertarianin

to głosuj portfelem xD

Ziemniakomat

Ty wiesz co znaczy patriarchat? xD

Zaloguj się aby komentować

Mogło być lepiej, ale i tak ważne, że mafia pisowska nie ma większości.

PS. Dałem z siebie 30%.

#wybory #memy #wiadomoscipolska #referendum #polityka
bab73da6-7db1-4c53-8af3-8087f3d76a24

Zaloguj się aby komentować

Atexor
Atexor
Inspirator
Tak się zastanawiam, a co jeżeli "awaria instrybutorów" w tym czasie na orlenie została zaplanowana specjalnie, aby ludzie mieli problemy zatankować, lub bardziej oszczędzali i zrezygnowali z ew. przyjazdu w tym celu na marsz w Warszawie przeciwko "miłościwie" nam panującej partii?

#przemyslenia #polityka #jebacpis #polska
Nemrod

@Atexor Paliwa brakuje na wszystkich stacjach, czy tylko na Orlenie? Na reszcie jest zakaz tankowania?

LondoMollari

@Atexor Nie posądzałbym ich o takie szachy 5d. Zwyczajnie, 3 dni temu, wyszło im, że paliwo się coś szybko kończy, więc dwa dni temu wystosowali apel "wszystko jest git, paliwa dużo, ale nie tankujcie za dużo proszę, PROSZĘ?". Ludzi zrozumieli dokładnie tak jak należy rozumieć wypowiedzi obecnej władzy (czyli odwrotnie o 180 stopni) i zaczęli tankować na zapas. Paliwa, którego było na "na styk", zabrakło, no i wleciały "awarie" instrybutorów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ja tylko czekam na moment, kiedy miłościwie panujący powiedzą "pieniędzy jest mnóstwo, nie wypłacajcie kasy z kont bankowych". ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

slynny_skorpion

"Nie zamkniemy cmentarzy"

Zaloguj się aby komentować

Atexor
Atexor
Inspirator
Tydzień temu zajumali jednemu samochodowi 2 opony. I tak sobie stał i stał, codziennie na niego zerkałem jadąc do pracy. Pierwsze zdjęcie zrobione równo 7 dni temu, drugie dzisiaj.

Nogi z tyłka bym pourywał takim przy samej szyi. Widzę, że nasza władza pcha nas znowu w początek lat 90... Szkoda, że nie muzycznie, a poprzez biedę.

#bytom #polska #patologia #bekazpisu #zalesie
4752be12-7165-49e8-bb79-364bc83c4a95
a62e8831-cb80-4e9e-903b-0212c670ef16
Daniel_Obajtek

Myślałem że kradną felgi jakieś drogie felgi, a nie z Passata, coraz gorzej musi być

GentelmenJack

Im większa bieda, tym więcej patologii.

Lata 90 tego przykładem. Wyrywanie radia z aut na porządku dziennym, rozboje to samo. Im większa bieda tym gorzej. Do tego bolicja woli pilnować schodów i dom jakiegoś dziadka na Żoliborzu. To co się dziwić.

bartek555

Dobrze, ze mu tylko opony ukradli, a nie cale kola.

Atexor

@bartek555 dokładnie, felgi potem same już odjechały, bo co będą niszczeć stojąc na cegłach

Zaloguj się aby komentować

Atexor
Atexor
Inspirator
Tyle tu ostatnio polityki, że aż prosi się o jakąś neutralną ciekawostkę... najlepiej taką z przeciwległej półkuli aby odpocząć od naszego politycznego ptactwa :). Tak więc przenieśmy się do okolic Ameryki Środkowej - Meksyku, Kolumbii, Ekwadoru oraz wysp Galapagos.

Na zdjęciach poniżej widzicie państwo głuptaka niebieskonogiego, który - jak zapewne sądzicie - nazwę swą zawdzięcza kolorowi swoich stóp, które są niebieskie, choć damska brać (siostrać?) określiłaby go pewnie w stylu "jasnocyjanowego błękitu odbitego ze strumienia na toskańskim zboczu o poranku".

Co ciekawe, ptaki te nie rodzą niebieskimi odnóżami, są one jasnoszare. Podobnie jak za różowe upierzenie u flamingów, tak i tutaj za kolor - ale tylko nóg - głuptaków niebieskonogich odpowiadają przeciwutleniacze zwane karotenoidami. Znajdują się one w rybach, które stanowią podstawę diety tych ptaków morskich. Jeżeli z jakiegoś powodu ptak ten zostaje pozbawiony ryb (np. w niewoli), to już po 48 godzinach jego kolor jego nóg zaczyna płowieć.

Samce tego gatunku starają się zaimponować samicom wykonując przed nimi tańce godowe afiszując się oczywiście swoimi girami. Im bardziej jaskrawy i intensywny odcień, tym dany samiec jest bardziej atrakcyjny, gdyż świadczy to o jego dobrej kondycji fizycznej, czy umiejętnościach łowieckich. Przy okazji same karotenoidy wzmacniają układ odpornościowy, ale czy głuptaki to wiedzą, czy są za głupie na to?

Wartym odnotowania jest fakt, że jeśli jakiś samiec nie miał szczęścia na głuptakowym rynku matrymonialnym, a co za tym nie znalazł partnerki z którą mógłby spłodzić potomstwo, to natura wyposażyła go w mechanizm, dzięki któremu po rocznej abstynencji jego stopy zyskują "+5 do intensywności", aby i on miał szansę w kolejnym sezonie.

A skoro o zamoczeniu już mowa, ptaki te są świetnymi nurkami - najpierw lecą wysoko nad wodą, a następnie pikują głową w dół w celu upolowania zdobyczy. Są w stanie zejść na głębokość do 20 metrów oraz wytrzymać pół minuty pod wodą. Mimo świetnych umiejętności w powietrzu i oceanie są słabymi piechurami. Poruszają się bardzo niezgrabnie kołysząc się na boki, przypominając pingwiny, czy dziecko które uczy się chodzić i baczy na każdy stawiany krok.

Ktoś pomyśli, że nazwa "głuptak" pochodzi właśnie od ich pokracznej postawy, ale nic bardziej mylnego. Ptaki te (jak inne z rodziny głuptaków) mają bardzo silny instynkt rodzicielski i oboje wychowują potomstwo i na widok człowieka zamiast uciekać, wolą chronić swoje młode w (naziemnych) gniazdach. Równocześnie nie mając praktycznie żadnych naturalnych wrogów zatraciły swój instynkt samozachowawczy, a co za tym są one łatwym celem dla człowieka.

#ciekawostki #ptaki #gruparatowaniapoziomu #natura
55ba9f8e-2029-4194-a751-953f29d33f66
066f873e-fe82-44c7-afc6-cc6b2f28bc5d
8c8813ed-4f3c-45ec-8b2b-7015c1f7c926
786030af-228a-433e-90b2-9b002a4ec3fe
kris
kris

@Atexor

mechanizm, dzięki któremu po rocznej abstynencji jego stopy zyskują "+5 do intensywności", aby i on miał szansę w kolejnym sezonie.

niesamowite rzeczy dzieją się w naturze żeby gatunek przetrwał

Atexor

@kris prawda, kojarzę jeszcze inne zwierzę które też po abstynencji dostawało jakiegoś boosta na następny sezon, ale nie pamiętam już jakiego i co, więc ew. research by potrwał. Jak znajdę może wrzucę jako kolejną ciekawostkę.


W sumie szkoda, że tak u ludzi nie ma - choć może nie do końca. Jak facet nie ma partnerki a równocześnie wstrzymuje się od "samoulżenia" to podwyższa mu się poziom testosteronu. Najwyższy poziom bodajże po tygodniu-dwóch (nawet o kilkadziesiąt procent), następnie spada, ale nadal jest wyższy niż bazowy. A wyższy teść to broda, siła itp. Niektórzy pewnie woleliby +5 do długości albo ciemniejszego koloru skóry ale nie można mieć wszystkiego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

M_B_A

@Atexor Ludzie na nie polują? Bo taki wniosek można wysnuć ostatniego akapitu

Atexor

@M_B_A z tego co się dowiedziałem to nie, ale jak ktoś chciałby np. do zoo (choć ptaki nie są zagrożone wyginięciem), czy w innym celu to raczej nie odlecą.

UmytaPacha

@M_B_A z tego co mi wiadomo nazwę otrzymały właśnie po tym, że odkrywcy gatunku zabijali je masowo we własnych gniazdach, a one potulnie dawały się zabić. Gatunki ewoluujące bez kontaktu z ludźmi nie nauczyły się postrzegać ich jako zagrożenie.

KasiaJ

@Atexor "polityki" - raczej spamu tworzonego przez antypisowskie młodzieżówki

Atexor

@KasiaJ cóż, zawsze to jakaś przeciwwaga dla propisowskiej starszyzny w tvp i chyba wolę jednak to. Propagandę zostawmy. Tvp. Niemniej tak czy siak (niezależnie od strony) za dużo ostatnio polityki i czasem pomyślałem, że czasem trzeba się od tego zresetować. A że znalazłem coś ciekawego to stwierdziłem, że się podzielę

KasiaJ

@Atexor fajnie powinno być więcej ciekawostek na głównej.


Co nie zmienia faktu, że na głównej od początku mojej obecności na portalu nie było ani jednego artykułu z tvp. Codziennie są jedynie jakieś wysrywy, że Ziobro kupił termomiksa a kaczor skarpetkę nie do pary założył i przez to demokracja upada. Mam rację, czy nie?

Zaloguj się aby komentować

Jak każdy to każdy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zrobilemkawe #heheszki #humorobrazkowy
61daf643-cc37-4452-8a3b-5c373e5dd75a

Zaloguj się aby komentować

Cześć, chciałem zgłosić błąd, który często mam na telefonie (nie appka). Używam przeglądarki Firefox na Android 13. Mianowicie na stronach dyskusji, np. gorących, nie zawsze ale bardzo często jeśli nacisnę obrazek aby go powiększyć to otwiera mi go, ale równocześnie przewija stronę na sam dół i jak zamknę obrazek to jestem dalej na samym dole. Nie występuje to zawsze, tylko czasami. Jednak bardzo irytuje bo muszę później scrollować i szukać miejsca gdzie skończyłem.
#bughunter #hejto #hejtobugi

Zaloguj się aby komentować

Czaroit - bardzo rzadki minerał, odkryty raptem ok. 70 lat temu, a występujący tylko w jednym miejscu a świecie - na wschodniej Syberii, a jego złoża wynoszą raptem 10 km². Do tego jego dokładna struktura chemiczna nie jest dokładnie znana, gdyż co jakiś czas odkrywa się w kolejnych sztukach inne pierwiastki, które wpływają na jego ostateczny wygląd.
A przy tym przypomina trochę bryłkę rudy z Gothica ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mineraly
ead7e0e6-a9d7-49d1-ba7f-f30a6d90ade8
c4ca21b1-0a54-4cdd-9653-2ec143557b15
c491d772-78cf-4505-ae12-e93d11e6d9a3
Atexor

@Vuaaas czaroit nie wykazuje magicznych właściwości, więc ktoś już chyba zużył całą magiczną energię do naładowania czegoś, a że to Rosja to pewnie naładował kij z kupą.

Mowi

@Atexor gdy mówisz "proszę trochę więcej mięska" ale arabski książę z kebaba jest zgrywusem i po złości dopierdoli kapusty

Giban

@Atexor Van Gogh lubi to!

Zaloguj się aby komentować

tldw; Youtuber "Raport Bestii" przedstawił w swoim filmie ( https://www.youtube.com/watch?v=oBqwJxs3roE ) pewne nieścisłości (oszustwa?) z jedynym legalnym kasynem w Polsce, którego właścicielem jest Totalizator Sportowy (od lotka). Wrzucił znalezisko na portal rogalowy, po czym został zdjęty przez m__b, a filmik na YouTube zablokowany na terenie Polski "z racji pomówień".
Kasyno posiada funkcję grania w trybie demo (nie wpłacając realnych pieniędzy). "Oszustwo" polega na tym, że w tym demie można na tym zarobić wirtualne dziesiątki tysięcy PLN bez żadnego problemu (co w krótkim czasie przed zdjęciem znaleziska udowodniło iluś Mirków z rogalowego portalu). Po wpłaceniu realnych pieniędzy, kasynkowe gry robią się trudniejsze. Demo służy "nakręceniu ochoty" na wkładania kasy co jest niezgodne z prawem, a w dziwne sposób jest zamiatane pod dywan, zaś Totalizator składa pokrętne wyjaśnienia. Do tego po nakręceniu afery demo zaczęło działać bardziej realnie, czyli ustawienia "prawdopodobieństwa wygranej" zostały zmienione.
#afera #lotto #totalizatorsportowy #wiadomoscipolska #polska #wiadomosci
c457e3bc-5dd4-4613-9cc0-133268d96f6a
Atexor

@SuperSzturmowiec chyba, że ma się rodzinę w partii rządzącej. Od komuny się nie zmieniło, a ostatnio jakby aktualniejsze.


Nieraz widziałem zachęty i reklamy takich demek, rolls royce, calviny kleiny i wielkie wygrane. "Zarób 10000 poświęcając 2137 sekund dziennie [ZOBACZ JAK]." Niestety ludzie się na to łapią. Niemniej modyfikacja algorytmu w taki sposób aby pokazywać trend "sporych teoretycznych wygranych" to sku...ństwo. Ludzie są bardzo podatni na tego typu działania. Ostatnio brałem nawet udział w badaniu naukowym jednej uczelni, czy wolę zainwestować więcej mając 20% szans na przegraną, czy 80% na wygraną. Niby to samo, ale ludzie widząc większe liczby "na zielono" są skłonniejsi więcej wydawać. Albo mechanizm shrinkflacji - wolimy kupić coś, czego jest mniej za tą samą cenę, niż to samo ale drożej. Tak niestety działa nasz umysł. A tutaj totalizator świadomie lub nie (ta...) to wykorzystuje grając ostro nieczysto. Tym bardziej wobec ludzi co już mają mniejsze lub większe uzależnienie od hazardu. Ułuda potencjalnych wygranych tylko ten efekt wzmacnia.

PanGargamel

@Atexor to jest grubsze niż myślałem. To tak, jakby państwowy monopol alkoholowy wprowadził 0.5 testowego dla każdego

Atexor

@PanGargamel cóż, spółka ciężko powiedzieć jak to system naczyń połączonych. Powiedziałbym, że wszelakie działania służą uzależnienia obywatela od państwa. Na razie emerytów/patologię, bo są najbardziej podatni na manipulacje, reszta to dojne krowy, a nowe pokolenie (od patologii) powoli dorasta ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Zaloguj się aby komentować

Cześć Tomki i K̶a̶s̶i̶e Tosie!
Widząc w jakim kierunku przez ostatnie miesiące zmierzał pewien portal zaczynający się na literę "w", a kończący na "ykop" postanowiłem jakiś czas temu napisać skrypt, który oznaczałby wszelakie strony związane z obecną władzą (obecnie ponad 50 domen).
Mam szczerą nadzieję, że tutaj nie będzie on potrzebny, niemniej w obawie przed przypływem trolli związanych z naszą ukochaną władzą stwierdziłem, że zaadaptuję go także dla Hejto(a?).
Do pobrania jest tutaj.
Do działania wymaga dodatku pozwalającego odpalić (wstrzyknąć) własny kod na stronie. Ze swojej strony polecam Tampermonkey. Do pobrania na Chrome/Firefox/Opera.
Skrypt można samemu prosto edytować dodając i usuwając domeny (choć w przypadku edycji może się popsuć auto-aktualizacja jeśli wrzuciłbym update). Najlepiej wtedy dać mi znać, jeśli czegoś brakuje
Czerwony kolor to domyślny do oznaczania znalezisk, żółty dodałem na prośbę jednego użytkownika aby móc oznaczać znaleziska innego typu.
W mojej liście pominąłem również strony, których twórcy mają jakieś powiązania z obecną władzą, ale są niegroźne, np. telemagazyn, czy agrobiznes. Specjalnie nie ukrywam tych artykułów, gdyż nieraz nawet na nich natrafiam na ciekawe informacje, poza tym nawet jeśli pojawi się coś... propagandowego, to aby z̶a̶k̶.̶... nie pioronować, aby uchronić innych użytkowników.
Chcę nim nakłonić Was, Tomki i Tosie (i siebie też), abyście bardziej zwracały uwagę na to co czytacie i ułatwić Wam wyrobienie własnego, mniej podatnego na manipulacje zdania.
#pcmasterrace #wiadomoscipolska #gruparatowaniapoziomu #ciekawostki #bekazpisu
649ca131-6394-4ad1-8640-6ff89df9a929
krokodil3

@Atexor o ty śmieszku ( ͡~ ͜ʖ ͡°) kc

f4a9de7f-ce48-4daa-8fca-93bf1499f8ba

Zaloguj się aby komentować

W sumie to Hejto ma jeszcze jedną przewagę nad wykopem. Dzięki ciągłemu wylogowywaniu, non stop ćwiczę pamięć przypominając sobie swoje hasło, które wcześniej często zapominałem bo sobie ustawiam za skomplikowane (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#heheszki #hejto #wykop
radziuxd

@Atexor ja mam wszystkie hasła w Google, bo korzystam z Chrome na PC i mobilnie, no ale to dość znienawidzona przeglądarka xD

bez_numeru

@Atexor stosowanie tych samych haseł na różnych serwisach to nie jest dobry pomysł, po wycieku danych z jednego seriwsu jest szansa, że ktoś może dostać się do twojego konta na innym serwisie jeśli masz ten sam login i hasło.


Jeśli chodzi o używanie bidwardena, to zapisane hasła synchronizują się pomiędzy mobilka, PC i chmurą. Do haseł można się dostać offline.

Ja przy logowaniu na obcym sprzęcie po prostu przepisuje sobie hasło z telefonu.

Atexor

@radziuxd no właśnie jestem za bardzo uzależniony od googla więc chociaż w tym wypadku wolę nie.


@bez_numeru zakładając, że serwis używa czegoś innego niż md5 (hehe morele) to złamanie tego zajmie sporo czasu, "baza" haseł dość wymieszana dodatkowo paroma e-mailami. Ufam, że do tego czasu zdążę zmienić


Mogłaby wejść w końcu jakaś bardziej zaawansowana biometria, gdyż w sumie moc obliczeniowa rośnie i ośmioznakowca bez specjalnych znaków RTX 4090 jest w stanie złamać bodajże w kilkanaście sekund jak niedawno czytałem.


Z drugiej strony jak szyfrować i zabezpieczać strony aby i tego nie ukradli?

Zaloguj się aby komentować

Tak mi się przypomniało jak kilka lat temu z wujkiem remontowaliśmy u niego wspólnie łazienkę. Praca szła tak szybko i sprawnie, że zmęczony tylko marzyłem aby móc w końcu wyciągnąć nogi pod koniec dnia. Mimo to bardzo wujka cenię, bo zna się na swojej robocie i po skończonej robocie efekty jego pracy sprawiały takie wrażenie, że aż dech zapierał w piersi. Jednakże do dziś pozostał skromnym człowiekiem, często nieobecnym, czasem wydawał się wręcz zagubiony. Takich specjalistów to ze świecą szukać, nigdzie takich już nie znajdziecie. Będę wujka wspominał do grobowej deski.
Doceniajcie czas spędzany z rodziną, bo nikt nie wie ile mu jest jeszcze pisane.
#pdk #heheszki #czarnyhumor #stepujacybudowlaniec
a3ad8021-a8d7-4703-b55d-326b02858ad3
CynicznyDlugouch

@Atexor wujek to ten z brodą? Bo zagubiony to on jest. Ale na bezludnej wyspie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Atexor

@CynicznyDlugouch nie, choć obecnie wujek może też ma i brodę. Dobrze wiedzieć o tej wyspie. Coś słyszałem, że ostatnio ma postrzelone pomysły, ale żeby takie dalekie podróże odbywać?

patolog

@Atexor o takie hejto nic nie robiłem

Zaloguj się aby komentować

Cześć,
To mój pierwszy wpis na Hejto, więc mam nadzieję że nic nie popsułem podczas dodawania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poniżej zaś ciekawostka na dzień dobry, miejsce które chciałbym kiedyś zobaczyć na własne oczy.
Jest to długie na ok. 400 metrów, a głębokie na 30 jezioro Kajyngdy znajdujące się w Kazachstanie. Powstało ono w 1911 r. w wyniku sporego osuwiska skał wapiennych na skutek trzęsienia ziemi, które zablokowały przepływ rzeki tworząc naturalną zaporę zalewając rosnące tam drzewa, które obecnie stanowią cel wycieczek dla nurków z z całego świata, choć raczej tych ciepłolubnych, gdyż woda nie przekracza 6 °C dla średniej temperatury powietrza 23 °C latem.
Zamiast uschnąć, to rosnące tam drzewa utworzyły unikalny i malowniczy podwodny las. Dołączając do tego czystą wodę o zielononiebiskim zabarwieniu, jezioro te stanowi cel podróży wielu (zimnolubnych) nurków z całego świata.
[Google mapy ]
Byłbym wdzięczny za plusika na #dziendobry dla wypokowego zdrajcy.
#ciekawostki #przyroda #earthporn
d7429990-9ba7-4bea-84eb-942e54eabcd9
021b9b9e-492d-46ae-ba51-cc8dd1281a80
a598d7ca-7c4b-4791-8222-66a3dcde8021
d165cd16-99c8-4315-a5f6-d9b26e20a1aa
fb92f24e-893a-4eaf-bee3-a002f0ddb20f
Atexor

@Hawajskadlakazdego O, a ja za Twój nick nic nie robiłem. Przedwczoraj w pracy zamawialiśmy pickę i mnie z(hejto)wali bo chciałem hawajską ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dziękuję za docenienie

4Sfor

I po co lecieć w kosmos, skoro obce światy mamy już u siebie

Atexor

@4Sfor można robić i to i to :). Obecnie mamy lepszą znajomość topografii Marsa niż własnych oceanów.

Zaloguj się aby komentować