Zdjęcie w tle
Filmy

Społeczność

Filmy

97
3586Kompan

Jakie nowsze seriale przypadły Wam ostatnio do gustu? Ja zaczęłam oglądać House of the dragon i gdyby odcinki były wrzucone na raz zamiast dodawane co tydzień, to bym chyba się nie odkleiła od monitora.
Mam w planach jeszcze zerknąć na wyopiniowany już serial w temacie LOTR, ale tak to nie orientuję się co jeszcze można obejrzeć.

358610 godzin temu

@lubieplackijohn LOTR książki męczyłam lata temu i nawet jeśli kojarzę trochę samo lore, to stricte fanką nie jestem, po prostu duży kciuk do góry za ciekawy świat i fabułę. W serialu obawiam się niedopracowań w sensie gry aktorskiej lub fabularnej (nie jako porównania do książek, ale niespójności odcinkowej).

lubieplackijohn9 godzin temu

@3586 Gra aktorska to jedno, druga sprawa to totalnie niedopasowani aktorzy. Elfy wyglądają jak hobbity. Dosłownie. I to boli chyba najbardziej. Poza tą średnią fabułą.

Bezkres8 godzin temu

@3586 Z ciekawszych, które ostatnio oglądałam to "Undone" na Amazon Prime. Przez lato nic ciekawego nie wychodziło, teraz dopiero zaczynają się premiery.

Zaloguj się aby komentować

KaylaDebiutant

Nie mogę zdzierżyć doboru aktorki grającej Rhaenyrs. Wygląda starzej od swojego wujka

Bezkres1 dzień temu

@Kayla Mi się podoba i gra aktorska i postać. Wygląda jak na swoje lata. Trochę słabo wychodzi postarzanie Daemona, mimo 10-letniego przeskoku wygląda tak samo.

Zaloguj się aby komentować

Nope...

Za dużo wtrącania własnych światopoglądów, a jedna z głównych postaci kobiet; aż przedobrza przez co traci film na immersji. Dialogi dość sztuczne, a końcówka to już takie meeh. 3/10

Jego pierwszy film był ostatnim, który jako tako trzymał poziom.
https://www.filmweb.pl/film/Uciekaj-2017-750704

4420aecc-4bc5-44db-bcab-9fb4dcefd14e
#nsfw
KrufkaKremufka2 dni temu

@NrmvY ta końcówka była zaskoczeniem dla mnie, bo tak nagle się pojawiła przy tym tempie akcji.

Na plus fajna sceneria.

NrmvY2 dni temu

@KrufkaKremufka tak, wybrali bardzo fajne miejsce. Sam pomysł też niezły ale właśnie wykonanie mi nie przypasowało, trochę się wynudziłem xD

Patrick1 dzień temu

@KrufkaKremufka przereklamowany reżyser popularny tylko dlatego, że jest czarnoskóry i zatrudnia też takich aktorów.

Zaloguj się aby komentować

Pan_TumanZawodowiec

Uwaga! Zawiera spoilery!

A jaka jest Wasza opinia o najdroższym serialu w historii kina?

https://www.youtube.com/watch?v=o0RIctchDdw

walus0024 dni temu

oglądam jak się nudzę ale szału nie ma i pośladków nie urywa. Najgorsze według mnie jest dobranie aktorki do roli galadrieli, a właściwie jej gra aktorska no i w sumie to jest słabo napisaną postacią. Nie bardzo rozumiem po co do i tak skomplikowanego świata dodali jeszcze tehobbito podobne stworzenia dla mnie rzecz zbędna.

lubieplackijohn4 dni temu

@walus002 Mi z kolei się wygląd elfów nie bardzo zgadza. Prędzej przypominają wyrośnięte hobbity niż dumny ród Feanora

0
Bezkres4 dni temu

@Pan_Tuman Jestem świeżo po szóstym odcinku i jest biednie. Nie wizualnie, bo tutaj widać włożone pieniądze (można się tylko przyczepić do kartonowych zbroi). Scenariusz jest jak z filmu fantasy klasy B, drętwe dialogi, teleportowanie się bohaterów pomiędzy krainami. Nie rozumiem dlaczego nie wzięli materiału z Silmarillionu, który jest pełny wielowymiarowych historii. Sama opowieść o Berenie i Luthien jest bardzo filmowa. Zamiast tego dopisali płaskie, czarno-białe wątki do drugiej ery. Nie podoba mi się też zrobienie z Galadrieli protagoniski zarówno od strony rozwoju postaci jak i doboru aktorki. Nie chodzi nawet o to, że dali jej do ręki miecz, ale jej walki przypominają Power Rangers, gdzie kilku przeciwników czeka na swoją kolej zamiast atakować a bohater rozwala wszystkich po kolei. Podoba mi się wątek Harfootów, czuć tutaj klimat starego Tolkiena i niektóre momenty krasnoludów.

0

Zaloguj się aby komentować

pescyn2 miesiące temu

@lubieplackijohn poprzeczka po poprzednich filmach na licencji D&D została zawieszona tak nisko, że musieli by się naprawdę postarać, żeby je przebić. Czy będzie sztos? Nie wiem. Nowe produkcje skażone są pierwiastkiem spierdolenia umysłowego, a że moda na nie jeszcze nie minęła może być różnie, poczekamy zobaczymy.

lubieplackijohn2 miesiące temu

@pescyn Ciężko, żeby było gorzej, aczkolwiek nie jest to niewykonalne. Raczej ciężko będzie wrzucić coś takiego, co będzie ewidentnie przeczyło realiom świata. Ale tak, wszystko się da spierdolić, nawet jeśli ma się gotowy scenariusz na bestseller filmowy (patrz nowe filmy na podstawie książek Amazona czy innego netflixa).

0
pescyn2 miesiące temu

@lubieplackijohn na razie najkepszym DeenDekiem jest amazonowa The Legend of Vox Machina - jeżeli nie widziałeś to zobacz koniecznie - nie wiem w co celują tym filmem, ale bezpiecznym stwierdzeniem będzie, że Vox Machina raczej będzie lepsza od tego tworu - najwyżej odszczekam.

0

Zaloguj się aby komentować

tak se siedzę i oglądam Wielkiego Szu. Ogółem mam awersję do polskich filmów, ale ten jakoś mnie wciągnał. Zajebisty klimat ma, akcji też w nim pełno. jak na film z 1982 daje radę naprawdę. gorąco polecam ziomeczki drogie
Macie cały na youtubie https://www.youtube.com/watch?v=I38HmlOFzD8
Elo i z fartem!

pescyn2 miesiące temu

@ostra_faza no jest to jeden z lepszych filmów, a dziwnym trafem, trochę zapomniany i pomijany w zestawieniach, lubię go.

0

Zaloguj się aby komentować

Pan_TumanZawodowiec

Na swój sposób jestem nawet podekscytowany. Mam cichą nadzieję, że nie wyjdzie z tego bubel, tylko przyłożą się do tego i nie odwalą fuszerki tak dla odmiany.

70a7f172-045f-4126-8ce5-aba2ba7a26ae
Pan_Tuman2 miesiące temu

@pescyn To myślimy w podobny sposób. Ale przynajmniej dekoracje mają całkiem klimatyczne

0

Zaloguj się aby komentować

12