Zdjęcie w tle
Filmiki z wojny

Społeczność

Filmiki z wojny

329

Obwód doniecki. Frontowe pozycje wojsk ukraińskich w rejonie Bachmutu. Jestem zaszczycony, że mogę być tutaj dzisiaj, aby nagrodzić naszych bohaterów. Aby uścisnąć dłoń i podziękować im za obronę suwerenności naszego kraju. Chwała każdemu, kto teraz walczy za Ukrainę!

Filmik opublikowany przez Wołodymyra Zełenskiego

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #zelenski

Zaloguj się aby komentować

Likwidacja rosyjskich najeźdźców w obwodzie donieckim. Wspólna praca 36. Brygady Piechoty Morskiej im. Kontradmirała Mychajła Biłyńskiego i 503. Batalionu Piechoty Morskiej

[18+]

Filmik opublikowany przez 36. Brygadę Piechoty Morskiej im. Kontradmirała Mychajła Biłyńskiego

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #36brygada #503batalion

prosto_w_srodek_dupy

@Mikuuuus w podczerwieni to zawsze są klasa filmy

18

Zaloguj się aby komentować

Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #sbu

fajnopolaczku

@Mikuuuus Ukraina to Ukraina tamto, kogo to obchodzi, nie macie waszych własnych mediów, nas Polaków to nie interesuje.

0
Takiktos

@fajnopolaczku zamknij ten pisowski ryj w końcu, debilu!!!

7
Szkielaton

@fajnopolaczku Usuń konto / dodaj na czarno jak nie pasi coś i masz problem z głowy

4

Zaloguj się aby komentować

[18+]

Filmik opublikowany przez Азов (Azow)

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #azow

ewa-szy

@Mikuuuus no i nie dogadali się z Andriejem, zamiast niewoli, dostał z kumplami Trzmielem. Z Trzmiela? Nieważne, wiadomy skutek.

 

Dawno nie widziałam rozpikselowania zwłok. Ładnie ich artyleria załatwiła na drodze.

 

Jeden z lepszych materiałów z walk w okopach. Żeby jeszcze rozumieć więcej, jak co drugie słowo ¯\_(ツ)_/¯

8

Zaloguj się aby komentować

Drony w naszym batalionie służą nie tylko do rozpoznania i korekty z powietrza, ale także do zrzucania amunicji, zdalnego rozminowywania, usuwania przeszkód minowych i wykonywania innych zadań

Filmik opublikowany przez K2

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #k2

Kronos

Już chciałem napisać że operator drona jest chyba potomkiem Robin Hooda z taką celnością ale potem zobaczyłem że na ziemi jest ok. 20 śladów po wybuchach więc to raczej nie było od pierwszego razu, po prostu opublikowali ten który trafił

12

Zaloguj się aby komentować

[18+]

Filmik opublikowany przez 110. Brygadę Sił Zbrojnych Ukrainy

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #110brygada

SST82

@ruhypnol A co Ty mnie pytasz? XD

1
Half_NEET_Half_Amazing

@Mikuuuus
kurde jak te drony wysoko latają, że ruskie nawet nie próbują się przed nimi bronić
jakby trafili z karabinku w ładunek to po dronie

1
ruhypnol

@SST82 cytat cytatu cytatu i nie ogarnąłem kogo o co pytam xD

0

Zaloguj się aby komentować

CZĘŚĆ TRZECIA. Ten film pokazuje pozostałości dwóch nieprzyjacielskich grup szturmowych, które próbowały zaatakować pozycje 2. batalionu 54. brygady. Atak i śmierć wagnerowców omówiono w dwóch poprzednich częściach. Teraz pokażemy fragment z kamery GoPro.

[18+]

Filmik opublikowany przez K2

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #k2

Zoombie

strasznie tnie ten filmik, nie wiem czy źródło czy Hejto ...

0
dzangyl

@Mikuuuus to jest MISTYFIKACJA! Armia rosyjska nie robi takich rzeczy! Polscy eksperci w to nie wierzą!

0
ruhypnol

Mam pytanie do ekspertów: jakie realne przełożenie na straty własne mają bitewne zakażenia HIV i WZW?

0

Zaloguj się aby komentować

[18+]

Filmik opublikowany przez 110. Brygadę Sił Zbrojnych Ukrainy

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #110brygada

Thomash80

Jebać wszystkie ruskie ścierwa

9
marsjanin2012

Jebaki jakby tak nie syfili dookola i nie uzywali tego plasitku jak cyganie na koczowisku to by byli malo widoczni a tak... jak na dloni. Caly wysilek w kopanie rowow by przeniesli do jakiegos ruskiego miasta to by metro dokonczyli. HA TFU.

0
G_O_

Oni sobie nie pomagają. Wyszedł z nory, popatrzył się na rannego, pomyślał nich zdycha i wrócił.

0

Zaloguj się aby komentować

CZĘŚĆ DRUGA. Publikujemy kontynuację wczorajszego filmu. Przypomnijmy, że dwie nieprzyjacielskie grupy szturmowe próbowały zaatakować pozycje naszego batalionu. Na tym filmie możecie policzyć, ile wrogiej piechoty zostało zniszczonych. Ci dranie chcieli zabić Ukraińców i zniszczyć nasz kraj. Ale zakończyli swoje bezwartościowe życie. Co chcieli, to dostali.

[18+]

Filmik opublikowany przez K2

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #k2

Trzecia siła kontynuuje polowanie na wagnerowców. Ukraińska ziemia płonie pod stopami wroga. Pracujemy, aby wygrać. Dziękujemy wszystkim, którzy w nas wierzą i nas wspierają. Do jeszcze efektywniejszej pracy potrzebujemy dronów, starlinków, tabletów i innego sprzętu.

[18+]

Filmik opublikowany przez Trzecią Siłę

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #trzeciasila

BattlemoveR

Lubię filmiki tej produkcji. Wiem, że będzie srogi rozpierdol i się nie zawiodłem. W innych filmach uderzenie jest często pokazywane z oddalenia, ci się nie certolą w tańcu i dron wisi tuż nad rozerwanymi kacapkami.

4

Zaloguj się aby komentować

10 rosyjskich czołgów zostało zniszczonych przez siły specjalne SBU

Filmik opublikowany przez Służbę Bezpieczeństwa Ukrainy (SBU)

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #sbu

lexico

@Lapiterro pancerza jako takiego nie przebiją, ale w wieżyczce z tyłu, gdzie jest dużo cieńszy pancerz jest skład amunicji

2
Niewiedza_jest_blogoslawienstwem

@Lapiterro bardzo często używane są poradzieckie granaty przeciwpancerne RKG-3. Przeciwko piechocie stosuje się lżejsze granaty - np. te używane w granatniku GP-25 lub zwyczajne granaty używane przez piechotę. Ukraińcy na drukarkach 3d dorabiają im stabilizatory, co umożliwia celowanie z góry, do tego opóźniają zapalniki. Przy trafieniu w górę wieży taki granat może nawet zniszczyć czołg posiadający karuzelę ładowania. Właściwie to nawet lżejsze granaty mogą załatwić czołg. Wystarczy, że załoga zostawi otwarte włazy (a radzieckie czołgi oferują na tyle słabą świadomość sytuacyjną, że dowódcy często najzwyczajniej wyglądają przez swój właz) i wtedy nawet zwykły granat przeciwpiechotny może zabić lub ciężko ranić załogę unieruchamiając czołg

6
Kronos

@Lapiterro Ukraińcy zrzucają z dronów przeciwpancerne, kumulacyjne granaty ręczne RKG-3 albo PG-7VL do granatnika RPG-7. Na tym fimie to są z wyglądu - jak słusznie zauważyłeś - pociski moździerzowe, które nie są z założenia przeciwpancerne ale trafiając od góry gdzie pancerz jest najcieńszy mogą być skuteczne, szczególnie jeśli spowodują detonację amunicji w czołgu albo zapalenie sie paliwa. Pocisk do moździerza 120 mm ma 2,3 kg materiału wybuchowego, więc całkiem sporo + prędkość spadania swobodnego.
Ed: jak tak teraz patrzę na stopklatce to może to wcale nie są pociski moździerzowe tylko właśnie wspomniane przeciwpancerne PG-7VL z dorobionymi lotkami z drukarki 3d. One mają 500 mm penetracji pancerza więc na strop czołgu bez problemu wystarczą.

5

Zaloguj się aby komentować

CZĘŚĆ PIERWSZA. Atak Wagnerów. Dwie nieprzyjacielskie grupy szturmowe próbowały zaatakować pozycje 2 batalionu K-2 54 brygady. Na nagraniu widać taktykę Wagnerów, a także ich dowódcę, który biegnie, by podnieść piechotę do ataku. Co się z nimi stało - o tym później. Tymczasem tuziny małp czołgają się w stronę ukraińskich pozycji, a nasi już ładują armatę.

[18+]

Filmik opublikowany przez K2

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #k2

Mskiper

@Mikuuuus Dźwięk i muzyka robi nieziemski klimat. Zastanawiam się czy wszystko jest robione w post produkcji czy istnieją jakieś super mikrofony kierunkowe które są w stanie wyłapać dźwięki z takich odległości

0
marsjanin2012

@Mskiper o tak curious droid wlasnie to to bylo to. Ciekawe, ogladajcie. Z wojskowych i starszych dziejow polecam WW2 US bombers na YT, bardzo ciekawe omowione zasady dzialania broni z tamtej ery. Np szkopy mieli 30mm pociski do karabinow lotniczych (dla mysliwcow) ktore mialy zapalnik detonujacy w srodku cieczy (olej, paliwo, woda itd).

0

Zaloguj się aby komentować

[18+]

Filmik opublikowany przez Grupę Taktyczną „Adam

#ukraina #wojna #rosja #wideozwojny #adam

Giban

@Megawonsz_9 Kolejny troll, albo ślepy idiota i ignorant. Czy Ukraincy zabili kogoś tylko dlatego, że jest? Nie, zabijają swoich oprawców, agresorów, złodziei. Ukraina się broni, rosja atakuje, nie widzisz równicy? To musisz być jeszcze głupszy od nich

0
marsjanin2012

@Gadu_gadu calkiem skuteczne bylo to dla jednego ale pozniej przylecial kolejny dron z kolejnym mocnym granatem i mu ryj rozkurwilo az mi nie dobrze bylo jak to ogladalem

0
Megawonsz_9

@Giban A co zrobili cywile Ukraińcom, że byli torturowani, dzieci przybijane do drzwi, a gwałcone kobiety i dzieci miały obcinane piersi?

0

Zaloguj się aby komentować