Hejto.pl
Zdjęcie w tle

keborgan

Gruba ryba
  • 153wpisów
  • 3157komentarzy

wróg pisu, wielbiciel cenzopap, wrażliwe serduszko, niewypażony ryj

Zaloguj się aby komentować

@keborgan no i to jest poważny problem. Ludzie narzekają, że "ai jest wciskane na siłę wszędzie" i że w internecie jest pełno fejków, czy innego gówna, a to jest tylko wierzchołek góry lodowej.


Znacznie groźniejsze będzie jeśli kontrolę nad całą sztuczną inteligencją na świecie przejmie jedna lub kilka megakorporacji, a to już się zaczyna dziać.

Zaloguj się aby komentować

@keborgan Oranie tendencyjnej propagandy przez tendencyjnego propagandzistę. ¯\_(ツ)_/¯


Kto pamięta działalność Koroluka na Wykopie ten wie, że to jeden c⁎⁎j.

@FoxtrotLima Był tendencyjnym propagandzistą, tak jak Stanowski jest teraz. Podbijanie botami wykopów przy tendencyjnych treściach, manipulacje, omijanie mniej wygodnych faktów i zakopywanie (również botami).


Poza tym, Koroluk robi nadal po dziś dzień tendencyjne materiały nastawione na tani efekt reakcji emocjonalnej a nie fakty. Od lat niestety się w tym aspekcie wiele nie zmienia, lata temu zrobił materiał o tym jak to się Mentzenowi budżet nie spina. I prawda, nie spina się, nigdy nie miał (nie mówiąc o tym, że on by budżetu państwa nie ogarnął XD).


Problem polega na tym, jak te fakty są podane. Wycinane są fragmenty, które się najbardziej podobają, komentarz jest często ironiczny i o wiele mniej informacyjny.


Więc jak ktoś chce wyrobić sobie zdanie o prawicowych baboszkach i cudakach to proponuje, po prostu, samemu się zainteresować. A nie oglądać trolli pokroju Koroluka, którzy będą karmić Twój efekt potwierdzenia zamiast samemu się przekonać, dlaczego ci ludzie są niegodni twojego zaufania.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Aktualizacja historii o zemście polegającej na odebraniu zwierząt kobiecie, która napisała prawdę o pisowcach.

Pisowiec to zwykły bandyta, co bije w rodziny dzieci i zwierzęta domowe, bo jest za krótki by stanąć do uczciwej walki np. w sądzie.


Osobiście chciałbym poznać dane osób zamieszanych w tą sprawę pod hasłem "niech was zobaczą".


https://www.youtube.com/watch?v=Ua6LEftPBDM


ps. każdy symetrysta to k⁎⁎wa i szmata


#jebacpis #polityka

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

tl;dr

Pani Sarna jest znana niegdyś z "Rozmów w toku", obecnie z występów na kanałach Pińskiego, jest też autorką książek m.in. "Debil", "Potężny gej" i "Alfons" - o pisowskiej śmietance.


Ponieważ, pisowcy mają ostatnio wiele zgryzot i mało radości postanowili sprawić sobie odrobinę przyjemności i odebrać pani Sarnie (rękami aktywistów i gówno-inspektoratu w Katowicach) +15 letnie psy pod zarzutem tego, że są chore (jak wiadomo stare zwierzęta co do zasady są okazami zdrowia) - niech babsko cierpi.


Zwierzęta znając życie skończą życie w klatkach zamiast w domu, wśród bliskich.


W zasadzie komentarz niewiele wnosi, ale nic nie widziałem na ten temat i chyba warto przypomnieć, w jakim kraju wciąż żyjecie i że pisowska zaraza nie została jeszcze pokonana.


Serdeczne j⁎⁎ać pis i miłego weekendu.


https://www.youtube.com/watch?v=_7SJUvn-GnU


#jebacpis #polityka

@Thereforee Ale co żart? Książki, bohaterowie, czy to, że napisała? Napisała. Nie czytałem więc się nie wypowiem, ale recenzje można łatwo znaleźć

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Odpowiem ci tutaj, bo nie mogę w orginalnej nitce.
@Opornik

Adobe - tak, jest kilka sposobów - ale ostatnio ktoś dał radę przez wine (co oznacza praktycznie natywne wsparcie)

Steam - natywnie wspierany. Steam Deck to tak naprawdę Linux w konsoli.

EA - jeżeli pytasz o launcher to da się, podobnie jak launcher blizzarda. Potem w tym samym prefixie installujesz gry. Trochę pokraczne, ale się da.

Z graniem jedyny problem to anticheaty, które są blokowane przez wydawców. Dotyczy to głównie gier pvp, albo tych które, opierają ekonomię na kupowaniu skórek itp typu gejszin simpact - tutaj faktycznie się nie da, i c⁎⁎ja z tym zrobisz. Przy próbie obejścia, zbanują konto.

https://www.protondb.com/ - tu sobie sprawdz w co grasz i czy działa.

Zaloguj się aby komentować

Wiem, odpowiadam na mema, ale przy całym moim obrzydzeniu do proruskiej onucy brauna (specjalnie z małej), trudno nazywać go Niemcem tylko z powodu nazwiska. Jego przodkowie byli z pochodzenia Austriakami, tak jak pewien artysta malarz, ale spolonizowali się w jakimś XVIII wieku. Rodzina Braunów zapisała się raczej pozytywnie na kartach polskiej historii, cóż począć, że potomek wyrodek? Co do reszty to zgoda.

Zaloguj się aby komentować

Bilas robienia laski amerykanom (za przepowiednią Sikorskiego u Sowy):

  • SAFE zawetowany (będzie mniej kasy niż mogło być),

  • Brak zamówionej broni z USA, na której mamy się niby opierać,

  • Zablokowanie parasola atomowego

Czekamy na:

  • Wyprowadzenie ostatniej obrony przeciwrakietowej z Polski, bo orangutan coś tam pierdnął.

#polityka #jebacpis #bekazpisu #bekazkonfederacji

68d08229-a8e5-43aa-90b5-b8323584f873

Tradycyjnie przypominam w każdym znalezisku z tym przygłupim alfonsem:


To nie przypadek, że zarówno siły prorosyjskie (brauniarze, konfa, pitonie, sochy, matki kurki) jak i służalczo proamerykańskie (połowa pisowców z debilami pokroju tarczyńskiego na czele) z ambasadorem i ludźmi Trumpa włącznie popierały Nawrockiego.


Nawrocki to projekt obliczony na osłabienie Polski i Unii Europejskiej i moim zdaniem finalnie może być katalizatorem wyjścia Polski z Unii. Coś podobnego jak UKiP i referendum ds. Brexitu - wtedy też pajace na pasku Kremla i Waszyngtonu ramię w ramię płakały jak to UK jest okradane przez Europę i jak to będzie lepiej poza nią.

Zaloguj się aby komentować

Zaloguj się aby komentować

Rosądna decyzje karola nawrockiego, bardzo dobrze dla Polski - nie pozwoli obciążyć przyszłych pokoleń!


Zdecydowanie słuszna obrona polskich interesów narodowych - unika obciążenie przyszłych pokoleń!


To ochronna suwerenności, niezależności, bezpieczeństwa ekonomicznego i państwowego Polaków. Chroni przed obciążeniem przyszłych pokoleń. Słuszna decyzja.


Pułapka dla europejczyków, co jest nie z programem obronny UE


Słuszna obronna suwerenności, niezależności, bezpieczeństwa ekonomicznego i wojskowego przed dyktaturą brukselii


Czy to cytaty z pisowskich mediów? Nie, to cytaty z kacapskich mediów...


#polityka #jebacpis #safe #kacapy

0b0a9ecd-3b73-45d9-a81a-58b8d9fd5794

Podasz źródła, bo dzisiaj jeden braunowiec chciał, a mi się nie chciało szukać, bo jakby go to miało przekonać;)

Najgorsze jest to, że spora część to nie są ruskie boty, ale ludzie, którzy faktycznie tak myślą. W czasach, gdzie ludźmi kierują głównie emocje i krótkie, chwytliwe przekazy, każdą bzdurę da się sprzedać.

Zaloguj się aby komentować

@iNoodles Transmutacja kredytowa na pożyczkę z oprocentowaniem opartym na średniej numerologicznej opartej na hinduskich horoskopach 100 najbogatszych osób na świecie (z wyłączeniem tuska i żydów) podzielonej przez procentowy udział katolików w polsce. Zysk dla Polski gwarantowany.

Zaloguj się aby komentować

@keborgan może się w końcu i jedni i drudzy nauczą w końcu, że nie należy szukać protekcji za granicą tylko robić na swój sukces u siebie. Ani Niemcy nam bratem ani USA. Plus jest to cholernie żałosne. Czekam na jakąś normalną prawicę a nie patologię złodziejską

Zaloguj się aby komentować

@keborgan kiedyś tak mnie z jednym smakołykiem poniosło, że zjadłem ponad 5 LD50 dla szczurów. Efektów negatywnych brak tylko powidoki miałem jeszcze po trzech dniach

Zaloguj się aby komentować