Zdjęcie w tle
adamec

adamec

Kosmonauta
  • 51wpisy
  • 534komentarzy

Po 14 latach na wykopie jako adamec, wyemigrowałem do hejto (też jako adamec)

Nowy skład Parlamentu Europejskiego.
#polityka #wybory #uniaeuropejska #europarlament
3cf72680-935b-4050-ac5d-5ef423d7407f
bojowonastawionaowca

@adamec tak wygląda na razie podział w dostępności wyników poszczególnych państw

c1d9143d-8d8e-4651-9b45-93d0f3b4735e
binarna_mlockarnia

@adamec no i lewica niech sie zastanowi co sie stao i dlaczego XD

Zaloguj się aby komentować

Fragment stenogramu z dzisiejszej komisji. Żenujące...
Żenujące dla tych co pytają i odpowiadają...
Przepychanki na poziomie gimnazjum.
#polityka

13:39
Panie przewodniczący bardzo proszę o upomnienie. To nie jest miejsce na seksistowskie teksty - powiedziała Aleksandra Leo.
Nie musi pani prosić. Upominam pana i przywołuję pana do porządku. Kończy już pan swoje pytania. Powiedział pan już dwa słowa za dużo - dodał Szczerba.
13:37
Tutaj był taki wątek z którym bym polemizował, dość niegrzeczny, który przedstawiły nasze komisyjne dziewczyny - zaczął Piotr Kaleta.
Jego wypowiedź przerwał Michał Szczerba. - To nie jest właściwe - dodał i oddał głos posłance Leo.
13:35
- To już ostatnie pytanie pana posła Kalety. Czuję, że pan premier nudzi się tymi pytaniami - stwierdził Michał Szczerba.
Panie premierze, czy pan się nudzi moimi pytaniami? - zapytał Kaleta.
Mateusz Morawiecki zaprzeczył dodając, że "jest szczególnie zainteresowany pytaniami Kalety".

Zaloguj się aby komentować

Zapraszam do dyskusji, chociaż chyba nie ma o czym.

"Odwołany został przetarg na terminal zbożowy w Gdańsku. To już kolejne odwołanie po unieważnionym przetargu na taki terminal w Gdyni. Jego powstanie byłoby kluczowe w exporcie ukraińskiego zboża, a program atomowy będzie opóźniony, pierwsza elektrownia powstanie dopiero w 2040 r. Będzie rozbudowa Okęcia i Modlina zamiast budowy CPK, KDP będzie ale okrojona, więc finalnie HUB lotniczy w Europie Środkowej będzie w Wiedniu, a HUB zbożowy w Mukran w, Niemczech - 130 km od Świnoujścia, gdzie opóźniony jest projekt budowy portu zewnętrznego, czyli terminalu obsługującego wielkie kontenerowce bo strona niemiecka kwestionuje decyzję środowiskową.
Nie wejdą na razie w życie zapowiadane zmiany w zakresie projektu budowlanego, które nazwano próbą walki z tzw. patodeweloperką. O odłożenie wejścia w życie nowych przepisów od wielu miesięcy apelowali deweloperzy a resort wysłuchał ich głosów. Rząd rezygnuje także z obowiązkowej konfiskaty aut pijanym kierowcom i opracowania listy leków krytycznych, której przedstawienie było warunkiem otrzymania 139,5 mln euro z KPO. Przygotowanie listy było jednym z kamieni milowych koniecznych do uruchomienia wypłat na rozwój infrastruktury służącej do wytwarzania w Polsce aktywnych substancji farmaceutycznych (API) do produkcji leków. Taka infrastruktura jest obecnie głównie w Chinach.
Nie będzie także na ten historycznie ważny moment liberalizacji prawa aborcyjnego, równości małżeńskiej w jakiejkolwiek formie, zmian definicji gwałtu i ustawy o ustaleniu płci - te nie mają nawet projektu. Prawo łowieckie na ten moment nie będzie zmieniane, trwają push-backi na granicy z Białorusią, ludzie z wnioskiem azylowym są nadal wyrzucani za druty a Lasy Państwowe ciągle wycinają ważne przyrodniczo tereny. Lekcje religii nie będą na razie ograniczane, poza zasięgiem jest w tej chwili renegocjacja Konkordatu. Kwota wolna od podatku na poziomie 60 tys odsunięta w czasie, mówi się o 2025 lub 2026 roku a tabletkę „dzień po” będzie można kupić tylko w 3% aptek na terenie kraju, bo tylko tyle zgłosiło się do programu.
3+ za te pół roku."

Źródło: Ruch Wkurwionych

#polityka #bekazlewactwa #bekazprawakow #oszukujo #tusk #kaczynski
b6a0e605-7ab0-4b40-8ec4-471e5f72e4b3
Belzebub

Też o tym czytałem. No ogólnie ja jakoś szczególnie zdziwiony nie jestem a tym bardziej rozczarowany bo nie głosowałem na KO

Klopsztanga

Ale przynajmniej PIS nie rządzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pokeminatour

Od siebie dodam

1. nasilone niemerytoryczne kontrolę i problemy z dofinansowaniem NGOSów i nie mówię tutaj o pisowskich tworach stworzonych do kradzieży tylko o programach z których korzysta setki tysięcy osób i działają od kilku kadencji w tym były stworzone za kadencji PO.


2.Krąża głosy nie wiem na ile prawdziwe -to może być fake o nowych wytycznych dla komisji orzekajacych o niepełnosprawności aby jeszcze bardziej uzdrawiali ludzi.


3.Do tego planowane zwolnienia i reorganizacje w róznych spółkach z udziałem skarbu państwa które nie obejmują samej góry ale też dół. Przychodzi nowa kadra zarządcza która zamiast poprostu nie kraść - znaczy się nie obstawiać fikcyjnych stanowisk miernotami które nic nie robią, co już samo w sobie poprawia wyniki spółki, to ta nowa kadra chce się wykazać aby w excelu było bardziej zielono rozpieprzajac pracę dołu.


1 i 3 to źródła z pierwszej i drugiej ręki.


Z jednej strony zamiast nie kraść są różnego rodzaju cięcia, mniej lub bardziej ukryte a z drugiej wdrażane są programy typu zmiana w składce zdrowotnej dla przedsiębiorców lub wakacje od ZUS. Do tego potencjalnie dochodzi chorobowe od pierwszego dnia płatne przez ZUS.


Nie chciałbym powrotu PIS do władzy ze względu na ich niekompetencję, demontaż demokracji oraz chciwość przekraczającą granicę zdrowego rozsądku.


Ale może się okazać że lud za 4 ( chociaż tyle to raczej nie) lub 8 lat (to już bardziej) będzie patrzył ze swojej perspektywy analizując że


Może i ten PIS kradł i rządziły miernoty ale za to wspierał lud dawał róznego rodzaju kiełbasę wyborczą, a przy covidzie i późniejszym kryzysie była inflacja i było drożej ale nic się nie rozleciało, były jakieś tarcze

a ten KO to tylko tnie wszystkie wydatki mimo niskiej inflacji a hajs daje przedsiebiorcom i deweloperom.


Krótko mówiąc jak KO się nie ogarnie to znów porządzi 4/8 lat.

<br />

Ludzie chcą posprzątania ale nie robienia z państwa firmy nastawionej tylko na zysk, dbająca tylko o góre i mająca w dupie pracownika.

Zaloguj się aby komentować

Zostań Patronem Hejto i odblokuj dodatkowe korzyści tylko dla Patronów

  • Włączona możliwość zarabiania na swoich treściach
  • Całkowity brak reklam na każdym urządzeniu
  • Oznaczenie w postaci rogala , który świadczy o Twoim wsparciu
  • Wcześniejszy dostęp, do wybranych funkcji na Hejto
Zostań Patronem
jajkosadzone

Przestać dofinansowywac to gowno z budzetu panstwa,nie zapraszac biskupow na kropienie makdonalda,a sami umra smiercia naturalna.

Alky

#chrzesijanskiateizm i #chrzescinanskitranshumanizm to są zdecydowanie za długie tagi, pod czym wrzucać wpisy? Mam dwie/trzy nazwy dla sekty, trzeba zrobić szersze konsultacje.

Zaloguj się aby komentować

Mam pytanie do osób pracujących w służbie zdrowia.

Dlaczego tak bardzo brakuje wam empatii wobec pacjenta?

Tak się składa, że w ciągu dwóch miesięcy zaliczyłem z żoną wizytę na 2x SOR i 1x OIOM.

TAK CHAMSKIEGO TRAKTOWANIA NIE SPOTKAŁEM W ŻADNYM INNYM MIEJSCU ODKĄD ŻYJĘ. ZERO POMOCY. POZBYĆ SIĘ PROBLEMU. WYJEBANE!!!

Czy wam się nie pomylił wybór zawodu z rzeźnikiem?

#sluzbazdrowia #zdrowie #bydlo #chamstwo #patologia
5tgbnhy6

jak sie nie podoba, to zrezygnuj z uslug i idz do konkurencji... oh wait

Jim_Morrison

Bo polacy żyją wedle poleceń matki teresy z kalkuty.

Giban

@adamec Bo na SOR trafia najgorszy element, ludzi są roszczeniowi, zdenerwowani, nie rzadko agresywni. Przejebana robota

Zaloguj się aby komentować

Czy normą jest, że jak dzwoni telemarketer z ofertą na fotowoltaikę to pierdoli 15 minut zanim sobie da wejść w słowo, żeby usłyszeć, że nie mam domu więc jego trud daremny?
To, że maranują czas osoby do której dzwonią to drobiazg, ale czy trudno jest ogarnąć pytanie - "czy ma pan/i dom?" zoptymalizowało by ich pracę?
#fotowoltaika #telemarketing
the_good_the_bad_the_ugly

@adamec ale wiesz że możesz pierdolnąć słuchawką bez tłumaczenia dlaczego? Poza tym na 99% to automat z tobą gadał.

kodyak

@adamec to głównie boty. Zapytasz ich o pogodę a oni. "Aha rozumiem" i dalej pierdola. Odebraćtelefon - apka w komórce i już na sygnale wiesz ze to jakiś chuj scamer. Od razu rzucam sluchawke jak wypalonego peta

mrocznykalafior

Też kiedyś czekałem na moment żeby powiedzieć "dziękuję nie jestem zainteresowany" ale teraz rozłączam bez słowa

Zaloguj się aby komentować

Jak tam u was dzisiaj ocieplenie klimatu? Praży niemiłosiernie?
#pogodaiklimat #zmianyklimatu #zimowypierdalaj
def

Hehe, bo wiesz dzisiaj zimno, wiec globalbe ocieplenie nie istnieje. A tak btw jest kwiecien, gdzie 30 lat temu o tej porze roku jeszcze leżał snieg

Topia

U mnie +1°C. Najcieplejszy 22 kwietnia od początku historii pomiarów.

Zaloguj się aby komentować

Najpierw czekałem godzinę w szczerym polu na S5. Tam chyba nie ma nikogo z rządzących - po co wku..wiają kierowców?!

Teraz czytam takie posty pod newsem o strajku rolników.
Nie popieram.
#protestrolnikow #putinowskapolska #bekazrolnikow
0382ed0a-5acc-4f03-b042-e522f34993bb
Acrivec

@adamec multikonto pawłowicz?

AdelbertVonBimberstein

@Acrivec stawiałbym bardziej na trollkonto.

Zaloguj się aby komentować

#pomagajzhejto #pytaniaiodpowiedzi #kiciochpyta #pytanie
Gdzie mogę kupić foliowy płaszcz?
Nie chodzi mi o allegro/aliexpress (za dużo czekania) ani chiński sklep (nie mam koło siebie) tylko jakichś ze sklepów typu: Pepco, KiK, Dealz, Action, ew. Castorama lub Leroy Merlin, 4F, Matres Sport,
Byk

Ostatnio widziałem w kiosku InMedio, ale w innych sieciach też może być.

roadie

@adamec decathlon

VonTrupka

w akszyn za cztery pisiont, jak nie za trzypisiont, kupowałem ~3 tyg. temu

jak sobie przypomnę że te peleryny kilka lat temu kosztowały 2-2,5 dychy najmniej i się trzeba było srać z tym że by tego nie dziurawić nonstop to mnie ciśnienie niebezpiecznie rośnie

Zaloguj się aby komentować

Jeśli ktoś nie wie, jak robi się ku.wę z logiki, to robi się to tak jak bracia kremlowscy.
#polityka #bekazpisu
455b2e14-efbb-41de-b93a-7f0cc03a62c9
adamec

Trump ale wg PIS to Tusk ;)

kodyak

To jakiś challange był. Miał być tusk, Niemiec, trump, republikanie.

tyle_slow

Ja wiem że w erze memow, screeny o niczym sa najwazniejsze, ale czemu wy nie wrzucacie linków do artykulu?

Zaloguj się aby komentować

Nigdy! lepiej 3x w prawo, niż 1x w lewo!
#bekazpisu #polityka
118e3aae-a045-418a-a9e7-b60c2ddd425c
Lucyfer

@adamec PiS skręcał w lewo ale bał się przyznać. Lewica to często pokazywała głosując jak oni.

DKK

A na rowerze tylko z odkręconym lewym padałem. ZAWSZE.

Neq

@adamec częsta przypadłość u kierowców, a raczej kierowczynie. Prawo jazdy zdawane za "kaczkę"

Zaloguj się aby komentować

Jakby mało było kompromitacji PISowców, to dołączył teraz do nich jeszcze kościół.
Gądecki chce misji humanitarnej dla PiSbolszewickich przestępców.
Nie ma większych potrzeb na tym świecie dla kościoła jak karmienie 2 PISowców, którzy ostatnie 8 lat spędzili u koryta.
Jedno kurna wielkie XD.
Niech ginie nierządnica babilońska!

#bekazpisu #bekazkatoli
#polityka
31de9dff-7f2d-45c7-85c6-b0d0801103d9
Oczk

@adamec hej, proszę na przyszłość treści polityczne taguj #polityka

RufusVulpes

@Oczk a co relacje kosciol -> przestepcy maja do polityki?

Oczk

PISowców,

PiSbolszewickich

PISowców, którzy ostatnie 8 lat spędzili u koryta

@RufusVulpes z tego co pamiętam, to PiS jest partią polityczną

Yes_Man

@adamec Katotaliban w formie

janekwoz

@adamec kościół jest standardowo po stronie oprawców i przestępców, zamiast po stronie ofiar

Zaloguj się aby komentować

Następna