Zaloguj się aby komentować

Reżyser Krzysztof Ł. kilka miesięcy temu został uznany za winnego spowodowania wypadku samochodowego, w którym zginęła 10-letnia Hania. Sąd skazał go na trzy lata pozbawienia wolności. Artysta nie zgodził się jednak z wyrokiem i konsekwentnie uważa, że do wypadku nie doprowadził umyślnie, ale...
O cholera, tego to się nie spodziewałem...
#wiadomoscipolska #lubelskie #wypadek
https://www.lublin112.pl/tragiczny-wypadek-na-trasie-lublin-chelm-bmw-rozpadlo-sie-na-pol-po-zderzeniu-z-oplem/
Zaloguj się aby komentować
Zaloguj się aby komentować
Do a barrel roll!
#wypadek #heheszki #ai
@Felonious_Gru AI SLOP
https://www.yahoo.com/news/articles/fact-check-fake-video-shows-011342863.html?guccounter=1
Zaloguj się aby komentować
18+
Treść dla dorosłych lub kontrowersyjna
No te naklejki "patrz w lusterka. motocykle są wszędzie", nabierają tutaj innego znaczenia. I klasycznie, lewoskręt.
#motocykle #wypadek #wypadki

Zaloguj się aby komentować
czy tylko to moje odczucie że baba jest pie⁎⁎⁎⁎⁎ięta i przegapiła okazje żeby nie otwierać japy?
#cwelebryci #kurwamac #ludzieklamki #debile #wypadek

We wczesnych latach 2000, na toruńskim Rubinkowie na przystankach przesiadywał facet, na którego wołali "Baśka". Ksywa była stąd że chłop wstawał jak podjeżdżał autobus i nawoływał "Baśka! Baśka!", a robił tak dlatego, że czekał na autobus którym przyjedzie jego córka, która pewnego dnia nie wróciła ze szkoły bo zginęła na pasach. Chłop w stresie wyparł wszystko i po nią chodził.
I tu, myślę, mamy to samo. Jesteś matką wychuchanego synka, widzisz go w samych superlatywach, a chłopak ginie w wypadku bo zrobił wszystko co najgłupsze - prowadził pijany w sztok zapierdalając autem na slickach, i zabija przy tym kumpli. No wypierasz to, bo inaczej tylko sznur. Mi jest jej strasznie żal mimo wszystko.
Zaloguj się aby komentować
https://share.google/xmd3QnG3RfGCaacUF
Rozbił sie M-18 Dromader. W czasie akcji gaśniczej. Zginął pilot. Może trzeba nagłośnić, zeby wesprzeć rodzinę, podobnie jak zbiórka dla pilota, który zginął na Airshow?
#wypadek
Zaloguj się aby komentować
Dobrze, że przeżył, będzie miał o czym myśleć do końca życia
#wiadomoscipolska #pijanykierowca #zakazprowadzeniapojazdow #pijanikierowcy #wypadek #wypadki

@nietzsche
Dla ścisłości dodam, że zastanawiało mnie co to za marka samochodu. Sprawdziłem i dobrze przypuszczałem, że najlepsza marka, szybka, niemiecka, premium, B.M.W :>
Nie będzie żadnej autorefleksji u kierowcy. Na pewno winni są Ci co drzewa zasadzili, albo drogę krzywo wylali, pobocze krzywe było, albo on wyprzedzać musiał, bo poprzedzające samochody jechały zbyt wolno i cała sytuacja była sprowokowana - wiec standardowo prawdziwe zagrożenie powodują Ci jadący zgodnie z obowiązującymi przepisami.
A alkohol nie ma nic do rzeczy, bo on tak od 25 lat jeździ i nic się nigdy nie stało, więc to na pewno nie to. Coś innego musiało się zadziać.

Zaloguj się aby komentować

Tragiczny wypadek w gminie Węgorzewo w województwie warmińsko-mazurskim. Pijany kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów uderzył w drzewo. Jego 16-letni pasażer zginął, a 39-letnia pasażerka została ranna. 45-latkowi, który był za kierownicą, nie stało się nic poważnego. Dokładnej lokalizacji...
#ankieta #pytanie #przemyślenia #rozkminy #polityka #litewka #teamlitewka #łukaszlitewka #politologia #kraj #wypadek #wypadekdrogowy #rower #samochód #sejm #rząd #polityk
Zaloguj się aby komentować
Po spotkaniu z sarną #pzu, bez wizyty rzeczoznawcy, zaoferowało 5900 Z AC. Naprawa bezgotowkowa wyszła prawie 9k.
Różnica to nie tylko cena ale wymiana wszystkich uszkodzonych części na nowe oryginalne, łącznie z małymi plastikami.*
Moralez tego taki, że jak się nie znacie i nie macie kogoś kto się zna, to wybierajcie naprawę bezgotówkową.
* naprawili mocowanie w jednej lampie Bo zmieniłem ori halogeny na bi-led, a wg OWU musieliby przywrócić do oryginału wg VIN. Nie zaktualizowałem modyfikacji.
#jeepereza #ubezpieczenia #wypadek
Zaloguj się aby komentować
27 kwietnia 1981 roku - pożar lokalu „Kaskada” w Szczecinie, który wybuchł w godzinach porannych, zginęło 14 osób, w tym sześcioro uczniów zasadniczej szkoły gastronomicznej.
W poniedziałek na stanowiskach pracy powinno znajdować się 41 osób, ale 20 spóźniło się. Tuż przed godziną ósmą rano, w znajdującej się na parterze „Kaskady” sali „Kapitańskiej” doszło do pożaru. Ogień szybko rozprzestrzenił się na resztę budynku – do godziny 8:15 objął jego wszystkie 4 kondygnacje.
Spośród 21 przebywających w lokalu osób uciec udało się 5 pracownikom przebywającym w piwnicy i na parterze, jednemu z uczniów, którego pożar zaskoczył na schodach oraz jednej z pracownic przebywającej na górnej kondygnacji, której udało się wydostać przez okno na zewnętrzny parapet, skąd następnie została zabrana przez przejeżdżający obok przypadkiem podnośnik. Pozostałych 14 osób – 8 pracownic kombinatu, 4 uczennice i 2 uczniów III klasy Zasadniczej Szkoły Gastronomicznej (obecnie Zespół Szkół Nr 6 im. Mikołaja Reja), którzy znajdowali się w położonej na 3 piętrze sali „Pokusa” – zginęło w wyniku zatrucia fosgenem, wydzielanym przez płonące tworzywa sztuczne.
Zaledwie 60 minut minęło od chwili zawiadomienia Komendy straży Pożarnych w Szczecinie o pożarze miejscowego kombinatu gastronomicznego „Kaskada” (godz. 8.07) do momentu zlokalizowania i dogaszenia ognia (godz. 9.08). W pomieszczeniach tego 3-piętrowego budynku spłonęło żywcem 13 osób – na różnych kondygnacjach, najwięcej na ostatnim piętrze.
Pierwszy pojazd straży pożarnej przyjechał na miejsce o 8:11, po kilku minutach pojawiły się następne.
Temperatura wewnątrz płonącego budynku sięgała wówczas 1700°C. Żar panujący wokół „Kaskady” topił pobliskie znaki drogowe, firanki i karnisze w okolicznych budynkach mieszkalnych oraz lakier na wozach strażackich.
Płonęły samochody osobowe zaparkowane pod lokalem, a także okoliczne drzewa. Strażacy nie byli w stanie ugasić płonącego budynku i koncentrowali swoje działania przede wszystkim na ochronie sąsiednich obiektów – Zakładów Przemysłu Odzieżowego „Odra” .
#rocznica #wypadek #szczecin #prl #historia

Zaloguj się aby komentować
(+18) Mężczyzna pobiegł prosto do silnika samolotu na lotnisku we Włoszech. 35-letni mężczyzna o imieniu Andrea Russo przeszedł niezauważony obok ochrony na lotnisku w Bergamo we Włoszech. Pobiegł prosto do silnika samolotu Volotea, który miał odlecieć do Hiszpanii. Zginął na miejscu. Samolot został uszkodzony, a lotnisko musiało wstrzymać operacje na pewien czas.
Filmik jest zamazany.
#wypadek #lotnictwo #wlochy #wiadomosciswiat
Zaloguj się aby komentować
Ludzie to sa k⁎⁎wa debile. Litewka mial wypadek, jakich wiele. Kto chcialby “likwidowac” takiego czlowieka i po co? Debilizm tego spoleczenstwa mnie rozbraja.
#wypadek
Zaloguj się aby komentować

Patryk R. jechał pijany slalomem i zabił w Łomiankach trzech młodych ludzi. Zanim to zrobił, zbierał mandaty od policji, powodował kolizje, był łapany na jeździe bez uprawnień, jeździł pijany, nie wykonywał prac społecznych, wymigał się od więzienia i łamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Akta...
https://tvn24.pl/olsztyn/dramatyczne-sceny-podczas-rajdu-samochod-wypadl-z-trasy-nagranie-st9006448 \ \ Ognia się nie spodziewałem od razu.
#samochody #rajdy #wypadek
Rajdu rangi "puchar wójta gminy xyz" nie byłem nawet świadomy. Fajnie, że takiego poziomui zawody mają miejsce.
Zaloguj się aby komentować